Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.06.2003., 20:38   #21
Quote:
emerald kaže:
A iz koje godine ti je video? 1982, pa se ne može isprogramirati?
" I WILL
Learn to programme video"
Bridget Jones's New Year's Resolution


NikaZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2003., 22:09   #22
Apsolutno najjebenija serija
super sto ce snimat i 6. sezonu,mislim da su Sopranosi lagano neiscrpna tema i dobro je sto ne gube na kvaliteti iz sezone u sezonu
__________________
CARPE DIEM
NIPPON is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2003., 23:54   #23
Quote:
emerald kaže:
A iz koje godine ti je video? 1982, pa se ne može isprogramirati?
1989.
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2003., 17:54   #24
Quote:
NIPPON kaže:

super sto ce snimat i 6. sezonu,mislim da su Sopranosi lagano neiscrpna tema i dobro je sto ne gube na kvaliteti iz sezone u sezonu
Vidiš, recimo, ja sam potpuno protiv snimanja puno sezona neke dobre serije...

Eto, ja bih, da sam na njihovom mjestu, snimio još petu sezonu (i to kao i do sada od 13 epizoda), napravio neku laganu tragediju i to je to... Kraj serije na vrhuncu popularnosti (nešto kao Seinfeld)... Tako će svima ostati u lijepom i nezaboravnom sjećanju, a ne kao što se dogodilo sa The X-Filesima... Slično bih napravio i sa CSI (najviše pet sezona i to je to... nema se tu šta više reći novog nakon 100-te epizode)...

I mislim da ove godine niti Gandolfiniju niti Edie Falco ne može uteći Emmy za glavne "serijske" uloge, pogotovo zahvaljujući "Whitecaps"... A i vrijeme je da sama serija dobije Emmy za naj seriju godine, jer do sada ju je stalno pobjeđivala The West Wing...
__________________
Zihuatanejo...
Vajta is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2003., 17:59   #25
Quote:
Vajta kaže:
Vidiš, recimo, ja sam potpuno protiv snimanja puno sezona neke dobre serije...

u nacelu se slazem sa tobom ali mislim da sopranosi ko sto sam rekao ne gube na kvaliteti iz sezone u sezonu prica im se nije "razvodnila" tak da cemu prekidat nesto sto je uspjesno.Naravno da svemu jednom mora doci kraj ali mislim da to ovdje jos nije slucaj.
__________________
CARPE DIEM
NIPPON is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2003., 18:42   #26
Quote:
young.but.dead kaže:

ovo sa x-filesima je tolko jadno da je to strašno- dobra pouka za ostale serije :top
Da, ali ne i za The Practice...

O "er" ne želim ni pričati... Ta serija je iz korijena promijenila glumačku postavu... Samo što ona, po mom mišljenju, čak i u devetoj sezoni, unatoč svim promjenama i unatoč tome što su osobni životi likova postali važniji od samog "bolničkog života", još uvijek nekako drži vodu i ima dosta dobrih dijelova...
__________________
Zihuatanejo...
Vajta is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2003., 00:35   #27
Sopranosi bi mogli imati brdo sezona jer njihove sezone jako kratko traju. Evo ova sezona je gotova, i više ih nema na tv-u. Petak više neće biti zabavan!


Ali kolko sam ja čula razmišlja se o prestanku snimanja serije, najviše zbog toga jer Gandolfini i Edie Falco zarmišljaju o tome da napuste seriju. A počeli su razmišljati o tome jer odlazi glavni scenarist ili tak neko.
blair is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2003., 00:36   #28
nema ih vise ovaj petak???
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2003., 00:40   #29
Quote:
Ava Adore kaže:
nema ih vise ovaj petak???
Nažalost nema! Ja sam skužila danas i totalno se šokirala. Nisam očekivala kraj tako brzo.
blair is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2003., 08:16   #30
A u k. nemrem vjerovat pa kaj cu sad cekat do jeseni da vidim kak ce proc ovo sa rastavom....i kucom
da da znam da ce neki rec get a life ali hebiga ovi mafioze su mi prirasli srcu tak da sam i previse puta kasnio van zbog njih (pogotovo dok su bili u subotu) ali isplatilo se
__________________
CARPE DIEM
NIPPON is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2003., 16:10   #31
ma daj, bas ti koji govore get a life ga nemaju

kaj znaci da ak gledam simpsone i sopranose nemam svoj zivot?
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2003., 19:05   #32
Quote:
NIPPON kaže:
mafioze su mi prirasli srcu tak da sam i previse puta kasnio van zbog njih (pogotovo dok su bili u subotu) ali isplatilo se
Ti si bar kasnio van. Ja sam imala običaj ne iči van kad su bili subotom, jer ako se dobro sjećam bili su nešto kasnije, a u to vrijeme mi se pokvario video.
(A obično vani nisam ništa propustila tak da se definitivno isplatilo)
blair is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2003., 20:24   #33
Quote:
NIPPON kaže:
pa kaj cu sad cekat do jeseni da vidim kak ce proc ovo sa rastavom....i kucom
Da do jeseni... Ali slijedeće godine...

Peta sezona tek se sada snima... I biti će duuuuuugačka... Puno duža nego ove dosadašnje...
__________________
Zihuatanejo...
Vajta is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2003., 20:30   #34
Quote:
blair kaže:
Sopranosi bi mogli imati brdo sezona jer njihove sezone jako kratko traju.
Upravo zbog toga NE BI trebali imati puno sezona...

I sa Six Feet Under je ista stvar... Pet-šest sezona i DOSTA! Ne ići u gluposti... Ionako se vidi da HBO ide na drugu formulu: što manje epizoda po sezoni, ali svaka epizoda traje duže nego druge...

Dobro, kao što je poznato, te obadvije serije teško da se mogu pokvariti, ali najbolje je ukinuti seriju što prije, da je svi stavljaju na svoje ljestvice najdražih serija...

Jako teško da će netko Dosjee-X, Praksu, Seks i Grad i još neke staviti na svoju listu top 5 naj serija, upravo zbog toga što su sve one doživjele više epizoda nego što je trebalo...

Život na Sjeveru izvukao se za dlaku, recimo...
__________________
Zihuatanejo...
Vajta is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2003., 21:06   #35
Quote:
blair kaže:
(A obično vani nisam ništa propustila tak da se definitivno isplatilo)
je fakat imas ti pravo nije ni meni bilo puno bolje vani nis novo a kod sopranosa uvjek napeto
__________________
CARPE DIEM
NIPPON is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2003., 21:09   #36
Quote:
Vajta kaže:
Da do jeseni... Ali slijedeće godine...

Peta sezona tek se sada snima... I biti će duuuuuugačka... Puno duža nego ove dosadašnje...

hebemu mozes nekaj i presutit bilo mi je lakse zivjet u nadi unisto si mi dan
__________________
CARPE DIEM
NIPPON is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2003., 21:13   #37
potpisujem
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2003., 00:08   #38
Quote:
Vajta kaže:
Upravo zbog toga NE BI trebali imati puno sezona...
Nisam ja rekla da bi trebali, nego da bi mogli.
Jer ako usporediš 'standardnu' sezonu od nekih 20-24 epioda, sa sezonom na hbo-u, ispada da bi njihove serije mogle imati 7-8 sezona bez problema. Mislim da bi nakon toliko vremena još uvijek bili zanimljivi.
Iako je, moram priznati, taj moj stav više odraz želje da ta serija traje vječno, nego zdravog razuma.


No ipak mislim da je za seriju najvažniji scenarij. Ako ima novih ideja onda mogu duže snimati. S druge strane postoje serije koje su propale u 2., 3. sezoni jer su postale dosadne.
blair is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2003., 15:31   #39
Sopranos

Gledali ili ne jednu od boljih serija u zadnjih nekoliko godina,morate priznati da je osvojila svijet,razvijenim likovima,uvijek boljim epizodama,i naravno najvecom facom na teveju Tonyem Sopranom.HBO kabelska televizija u americi je kriva za sopranose,sex i grad i six feet under.Velike pare sezone od samo 13 nastavaka,dobri redatelji i scenaristi omogucili su veliku kvalitetu tim serijama i stvorile vec sada moderne klasike o kojima svi pricaju.
__________________
Viva Metropolis!
Grejp is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2003., 16:21   #40
Sad su mi se pobudili flashevi, sve genijalne ideje i zakon gluma. Ježim se kad se sjetim serija je vrh vrhova. Tony RULEZ!!!!

__________________
"There are three kinds of lies: lies, damned lies and statistics." Mark Twain.
IL_Mamba_Negro is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:54.