Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Školarci i adolescenti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.04.2015., 13:45   #61
Quote:
ichiruki kaže: Pogledaj post
O ovom problemu vidim da cu i sama iduce godine promisljat. Imam posao od doma, tako da je za sada ok.

Ali eto ako nekom odgovara mogli bi se dogovoriti da im ja pripazim dijete zajedno sa svojih dvoje (drustvo bi bili mom 6 godisnjaku) - zapadni dio Zg, kuca s malim dvoristem i zabavnom mamom. Inace sam autor portala Mali Genijalci, tako da nam zabavnih ideja sigurno nece nedostajati.

Ovo je samo prijedlog, ali dalo bi se nesto dogovoriti.

a u kojem si gradu, kvartu
__________________
H. 29.08.2007. - L. 12.03.2011.
blond lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2015., 14:50   #62
Ja sam ti u Gajnicama (dio s obiteljskim kućama - prelaz na Gornji Stenjevac). Inace mi djeca idu u vrtic do kraja 4 mjeseca, a onda su doma do pocetka 9 mjeseca (stariji sin ce tada u skolu, mlađi natrag u vrtić).

Inače sam i sama promišljala o tome što i kuda sa školskom djecom zaposlenih roditelja i šteta što se roditelji ne mogu organizirati da pronađu osobu za čuvanje, ali zajedno s vršnjacima iz razreda ili škole. Bilo bi i njima zanimljivije, a i roditeljima lakše jer se druže s vršnjacima i imaju odgovarajuću skrb.

Eto ja sam dala prijedlog, mada još nisam ni s MM razgovarala o tome. Volim djecu, rad s djecom, stalno smišljamo nove projekte, eksperimente i igre. Želja mi je inače pokrenuti neki tip igraonice za djecu, ali s fokusom učenja kroz igru, kroz zabavnu znanost, kreativnost iz ničeg i sl. No trenutno je sve to još u planu.
ichiruki is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2016., 09:38   #63
Smile Ljetni kampovi 2016 - (kuda s djecom preko ljeta?)

Naslov sve kaže.

Ajte pliz, ideje, linkove...
Kuda s djecom preko ljeta.?...


Osobno mislim (trebam za) na ove mlađe, koji ne mogu baš biti sami doma ili sami ići na bazen/plažu.

Znam da se svake godine ponavlja isto pitanje i ne da mi se prekopavat arhivu, jer su svake godine i novi kampovi-aktivnosti u ponudi. Pa molim da se ne lijepi tema sa nekim starim temama.

Hvala
__________________
"Slova su mi šljokava"
WandaTheFamous is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2016., 09:57   #64
http://www.malisportasi.hr/programi/...portasi-zagreb

http://www.waldorfska-skola.com/ljetni-kamp.html
__________________
"Slova su mi šljokava"
WandaTheFamous is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2016., 10:00   #65
Ovdje ima svašta http://www.euroclub.hr/hr/
__________________
"Slova su mi šljokava"
WandaTheFamous is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2016., 18:47   #66
Za Split i Samobor: http://www.tvornica-znanosti.org/
__________________
Fairy tales are more than true:
not because they tell us that dragons exist,
but because they tell us that dragons can be tamed.
Querencia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2016., 16:09   #67
a kampovi su tjedan do dva...a sta sa ostalim vremenom preko ljetnih praznika...

mi cemo kombinirati, malo kamp, malo je poslati kod bake, a mozda i neka animatorica/cuvalica koja ce je voditi na razne aktivnosti...

prosle ljetne praznike smo imali tetu koja je bila s njom, obišli su sve u gradu šta je bilo, od bundeka, jaruna, raznih muzeja, aktivnosti itd.
__________________
H. 29.08.2007. - L. 12.03.2011.
blond lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 13:27   #68
da podignem malo temu...
kraj godine se bliži, a mene i muža hvata već lagano panika što ćemo s klincem (prvašićem) preko ljeta.

zanima me zapadni dio zagreba, gdje bi mogao boraviti cijeli dan, uz nekakve obroke, od cca 8-16,15. ne treba ništa sportsko ili neke kerefeke, samo da ima gdje biti i da mu nije dosadno.

pokrit ćemo nekih 2 tjedna sa godišnjim, nešto će uskočiti bake, ali ne mogu čitavo ljeto, po cijele dane.

ako netko ima iskustva u ovom dijelu grada, pišite
__________________
while we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
Irra is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 13:48   #69
nesto se kuha, moguce je da ce jedan vrtic otvoriti dnevni boravak
javim kad saznam pojedinosti
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 14:52   #70
vrtić? imat će za školarce? čekamo onda
__________________
while we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
Irra is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 14:54   #71
da da, za skolarce. ne znam detalje, ali planira se javim svakako
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 16:02   #72
Mozes se ovdje raspitati da li imaju planove i kakve
http://www.mala-sova.com
proab is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 15:48   #73
i ovdje:
http://www.malenoklupkoradosti.hr/rodendani/
do sada su imali 10satni program i roditelji dosta hvale...
mokidomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 17:42   #74
Da li dijete koje na jesen krece u prvi razred ima pravo koristiti ovoljetno dezurstvo u vrticu, odnosno do kad se smatra upisanom u vrticu?

Btw ako itko ista cuje o ljetnim cuvalistima, molim javljanje na temu.

Totalno mi je suludo da dijete koje ne moze i ne smije biti samo doma nemas kamo zbrinuti...

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
__________________
A snaha bijaše jezičljiva, (guzičljiva) nazlobna, proždrljiva i goropadna.
katjes is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 18:33   #75
Quote:
katjes kaže: Pogledaj post
Da li dijete koje na jesen krece u prvi razred ima pravo koristiti ovoljetno dezurstvo u vrticu, odnosno do kad se smatra upisanom u vrticu?
U Rijeci da, a i Zg mislim da bi trebalo, budući se godina gleda od rujna do rujna.
__________________
Where all think alike, no one thinks very much.
miss daisy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 19:18   #76
Quote:
katjes kaže: Pogledaj post
Da li dijete koje na jesen krece u prvi razred ima pravo koristiti ovoljetno dezurstvo u vrticu, odnosno do kad se smatra upisanom u vrticu?

Btw ako itko ista cuje o ljetnim cuvalistima, molim javljanje na temu.

Totalno mi je suludo da dijete koje ne moze i ne smije biti samo doma nemas kamo zbrinuti...
naravno da da.
do zadnjeg tjedna, tj do 31.08.
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 16:53   #77
U Rijeci je moguće dijete upisati na Bazenima u sportski kamp, po tjednima su termini. Od 8-16h, dijete se može ranije dovesti i pokupiti i nakon 16, paze treneri na njih.

Moj je sad bio u proljetnom kampu, nakon Uskrsa pa do kraja praznika.
Imali su svaki dan trening plivanja (ali uzimaju i djecu koja ne treniraju), trening na suhom, razne igre, kuhani ručak i jedan voćni obrok (voćka sama ili smoothie). Jedan dan su ih vodili i na izlet, što je bilo odlično jer je taman pao snijeg na Platku pa su uživali u snježnim radostima.
Uglavnom, mom se jako sviđa, i pitao me da ga po ljeti upišem opet
the redCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 16:59   #78
takvu varijantu kampa imaju i mali sportaši u zg-u. isto jedan dan odu na sljeme. čak mislim da sam vidjela i neku morsku opciju na njihovim stranicama.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 19:06   #79
u Rijeci ima i znanstveni bilingvalni kamp od Svijeta matematike, negdje u sumi kraj Klane imaju to i svaki dan ih voze. Rade razne eksperimente, igraju se itd.

Prijave za kamp od plivanja/atletike su vec pocele pa tko hoce nek pozuri jer se brzo popuni
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 15:08   #80
Oratorij u Zagrebu.
Cula od frendice cija djeca idu tamo.
Mjesec dana kampa od 9-17 sa obrocima i ukljucena 3 izleta = 280kn....


Poslano sa mog NOA_E1 koristeći Tapatalk
__________________
L&I 17. 12. 2009.
Twinmama is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:28.