Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba

Glazba Rock around the clock
Podforumi: Play liste, Stvaranje glazbe, Zabavna glazba, Gitaristički kutak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.02.2014., 22:34   #41
Stao dogovor za zajedničko partijanje?
__________________
A man's reach should exceed his grasp, or else what's Heaven for?
Litra is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2014., 15:42   #42
dali su vas odmah kod kupnje karte trazili sve vase podatke? jer sam vidjela da su ove godine uveli da se kasnije, nakon kupnje karata u odredenom roku ispunjavaju svih osobni podataci. Pitam prvenstveno jer me zanima dali je sad moguce od nekog kupit kartu pa da taj isti onda u dijelu kad ce bit ispunjavanje osobnih podataka za karte moze staviti moje podatke?

Znate li nekog da je prodao/kupio kartu i usao na tomorrowland?
pika2711 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2014., 16:58   #43
Quote:
pika2711 kaže: Pogledaj post
dali su vas odmah kod kupnje karte trazili sve vase podatke? jer sam vidjela da su ove godine uveli da se kasnije, nakon kupnje karata u odredenom roku ispunjavaju svih osobni podataci. Pitam prvenstveno jer me zanima dali je sad moguce od nekog kupit kartu pa da taj isti onda u dijelu kad ce bit ispunjavanje osobnih podataka za karte moze staviti moje podatke?

Znate li nekog da je prodao/kupio kartu i usao na tomorrowland?
ako nije već stavio svoje podatke može stavit tvoje i to traje do 16.03 onda je gotovo.
__________________
A man's reach should exceed his grasp, or else what's Heaven for?
Litra is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2014., 12:27   #44
Nista, tko nije dosao do karata za Tomorrowland druga solucija je TomorrowWorld
__________________
The Truth Is Out There
Aeternus is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2014., 18:46   #45
Quote:
Aeternus kaže: Pogledaj post
Nista, tko nije dosao do karata za Tomorrowland druga solucija je TomorrowWorld
Onda se bolje zaletiti ovih dana do Miamia..Tamo je za 5 dana Ultra
Zyzz96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2014., 11:52   #46
Quote:
Zyzz96 kaže: Pogledaj post
Onda se bolje zaletiti ovih dana do Miamia..Tamo je za 5 dana Ultra
Izmedu ostaloga i to obozavam taj UMF Miami
__________________
The Truth Is Out There
Aeternus is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2014., 16:21   #47
Evo da vam se i ja priključim..ja sam ušla u onih prvih 10 i dolazim sa svojom ekipicom..nitko sretniji od mene
uzeli smo Dreamvile....čitala sam da vi idete na četvrtak i dolazite tamo navečer u četvrtak..
Šta vi ne znate da svi koji smo u Dreamvile moramo tamo doći u četvrtak do podne i da je veliki party dobrodošlice u četvrtak za sve nas koji smo u Dreamvile....Ima još koga tko je u prvih 10? Jer mi imamo posebno mjesto u Dreamville i u petak imamo slobodan ulaz u VIP sa free cugom i još svašta nešto
tinchicro is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2014., 16:34   #48
Quote:
tinchicro kaže: Pogledaj post
Evo da vam se i ja priključim..ja sam ušla u onih prvih 10 i dolazim sa svojom ekipicom..nitko sretniji od mene
uzeli smo Dreamvile....čitala sam da vi idete na četvrtak i dolazite tamo navečer u četvrtak..
Šta vi ne znate da svi koji smo u Dreamvile moramo tamo doći u četvrtak do podne i da je veliki party dobrodošlice u četvrtak za sve nas koji smo u Dreamvile....Ima još koga tko je u prvih 10? Jer mi imamo posebno mjesto u Dreamville i u petak imamo slobodan ulaz u VIP sa free cugom i još svašta nešto
koliko vas ima? ajde bar nešto za nas kampere
__________________
A man's reach should exceed his grasp, or else what's Heaven for?
Litra is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 16:33   #49
Kakvi su dojmovi nakon prvog vikenda, ako je tko bio?
__________________
The Truth Is Out There
Aeternus is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2014., 04:33   #50
Nisam bio ali uhvatio sam veceras malo stream dok je Tiesto bio na setu. Dobar je bio, po obicaju.
Prvi vikend sam nesto malo slusao dok je bio Nicky Romero. Set mu bio sranje, ostalo mi se nije bas dalo Live pratit.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2014., 00:18   #51
Gledo sam i ja prekjucer par nastupa i sad sam maloprije ponovo upalio, sad neovisno o kvaliteti pojedinih nastupa, stvarno je ful ful mocan TL u svakom pogledu.
__________________
The Truth Is Out There
Aeternus is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2014., 03:57   #52
Cekam da izadje tracklista od Tiesta s ovog Tomorrowlanda.
Hardwell mi izgledo previse nahajpan kad je poceo mixat zajedno sa Tiestom.
Mozda ga titula #1 world DJa ponesla.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2014., 23:37   #53
Ma to sam primijetio u zadnje vrijeme da su vec par puta tak Tiesto i Hardwell bili zajedno na stageu, meni je to onako, s jedne strane pomalo bezveze jer se tak prvenstveno samo jedan i drugi zele dobro izreklamirat i pokazat sto je i logicno jer je ovaj stara legenda, a ovaj br. 1 DJ pa je to dobitna kombinacija za obojicu, u svakom slucaju nije to nist lose naravno, al meni se toliko ne svida Tiesto kad se tak sad druzi s ovom tzv. "komercijalnom ekipom", a s druge strane ima smisla kad je i sam promijenio tip muzike koju radi ugl. danas sam si malo na yt pusto Tiestove klasike i isjecke iz nekih nastupa starijih i meni je to prava brutala kao njegovom velikom fanu, neusporedivo bolje nego ovi sadasnji setovi. Starri Tiesto, najbolji Tiesto, al opet to je samo moje misljenje.
__________________
The Truth Is Out There
Aeternus is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2014., 07:14   #54
Slabo pratim TL. Jedina elektronika koju pokupim je s kompilacije Club Life od Tiesta i slicnog.
Mnoge mogu slusat al Nicky Romera ne mogu nikak probavit. Mnogi su nahajpani na njega.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2014., 12:02   #55
Nisam stigao pregledati ni preslušati još, pa.. jel itko vidio/preslušao Arminov nastup na TL-u? Kakav je bio?

__________________
"With their qualities of cleanliness, discretion, affection, patience, dignity, and courage, how many of us, I ask you, would be capable of becoming cats?" "Čovjek je kriv za svako dobro dijelo koje ne napravi."
S'Sungassi is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 20:08   #56
2015 Neko :D

Zdravo svima koliko god vas ima Zanima me da li je neko zainteresovan za Tomorrowland Belgija sledece godine, Ako jeste na koji nacin ste planirali da putujete, kada, odakle. Bosna, Srbija,Hrvatska,Makedonija, Meni sve odgovara samo da se ide Autobus/Avion sve moze

Poz
 
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 22:19   #57
evo izasao je polsatni aftermovie za TL 2014
https://www.youtube.com/watch?v=NtDG-Cnj-pw
__________________
The Truth Is Out There
Aeternus is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 19:34   #58
Quote:
Anibius_LuxiLius kaže: Pogledaj post
Zdravo svima koliko god vas ima Zanima me da li je neko zainteresovan za Tomorrowland Belgija sledece godine, Ako jeste na koji nacin ste planirali da putujete, kada, odakle. Bosna, Srbija,Hrvatska,Makedonija, Meni sve odgovara samo da se ide Autobus/Avion sve moze

Poz
Ja sam također zainteresirana! I meni je isto svejedno kako cemo, samo da idemo! ove godine se organizirao prijevoz iz Zagreba, mislim da bi to bila najbolja opcija ako bude opet organiziran

Ajde ljudi javljajte se ko stvarno želi ići, da se nađe ekipica i idemo!
Eyeshadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 21:11   #59
I ja stvarno zelim ic, al eto, trenutno je zelja jedno, a stvarnost drugo, ako Bog da kroz par godina valjda ce doc na red i TL a do tad vrijedi skupit iskustva na nekim drugim elektronskim festivalima i partyjima
__________________
The Truth Is Out There
Aeternus is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 20:04   #60
Quote:
Eyeshadow kaže: Pogledaj post
Ja sam također zainteresirana! I meni je isto svejedno kako cemo, samo da idemo! ove godine se organizirao prijevoz iz Zagreba, mislim da bi to bila najbolja opcija ako bude opet organiziran

Ajde ljudi javljajte se ko stvarno želi ići, da se nađe ekipica i idemo!
Tako je ajde ljudi da se organizujemo da ne idem SAM Jer i na to sam spreman samo da idem
 
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:38.