Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2013., 16:31   #61
Rogue i druid definitivno...
To su mi i inace favorit klase ali eto ispada da su i najbolje, ja se nebunim

Eventualno mage,hunter,paladin

Warrior,priest,warlock,shaman...su izvukli deblji kraj.
Hellhound is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 16:39   #62
Quote:
NOBUNAGA kaže: Pogledaj post
Jel za Rogue govoriš u areni (pošto je dosta fleksibilan) ili općenito?
Pa rogue u areni jest efikasan sto ima puno karata s 0 cost-om a rade dmg i taj cijeli kombo sistem kojeg moze skomboat s svime, a s svojim class specific kartama maltene dupli kombo. Isto tako igrati 1/2 life kreature protiv rogua je skoro besmisleno.

A o constructed da nepricam, pa to bude po 10 karata u turnu,sto removal, sto dmg, stealth i to sve neznam buffa Van cleefa ili questing adventurera....instant na 20+

Vidi na youtubu rogue miracle deck ili onaj sto je pobjedio turnir. Pa to ima odgovor na sve ili 3 turna primas dmg i onda ga u jednom turnu ubijes
Hellhound is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 16:40   #63
Quote:
NOBUNAGA kaže: Pogledaj post
Jel za Rogue govoriš u areni (pošto je dosta fleksibilan) ili općenito?
Opcenito je najbolji, gledao deckove kaj je ekipa igrala - puno efikasniji od sveg ostalog.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 17:01   #64
Zanimljivo, onda ću još malo razmisliti dok ne dođe beta
__________________
Ovdje ide nešto pametno / lukavo / smiješno / dubokoumno / mračno / nešto što vlasnika ovog potpisa definira kao osobu. Pick your poison.
NOBUNAGA is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 17:41   #65
Quote:
Hellhound kaže: Pogledaj post
Rogue i druid definitivno...
To su mi i inace favorit klase ali eto ispada da su i najbolje, ja se nebunim

Eventualno mage,hunter,paladin

Warrior,priest,warlock,shaman...su izvukli deblji kraj.
slazem se s ovim.
rogue, naj op, otvaranje sa bandit ringleaderom je pre op i cijelo vrijeme ti radi pritisak i radi board control.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 23:10   #66
ubit cu nekog:
1 novi mail od: Blizzard Entertainment - Prepare for the latest game content with 7 days of FREE play time!



ovo me scimalo vise nego prvi puta
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 23:14   #67
Quote:
Black Revenger kaže: Pogledaj post
ubit cu nekog:
1 novi mail od: Blizzard Entertainment - Prepare for the latest game content with 7 days of FREE play time!



ovo me scimalo vise nego prvi puta
Ne znam za tebe, ali bi meni dobro došlo 7 dana free
__________________
Ovdje ide nešto pametno / lukavo / smiješno / dubokoumno / mračno / nešto što vlasnika ovog potpisa definira kao osobu. Pick your poison.
NOBUNAGA is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 23:19   #68
Quote:
Black Revenger kaže: Pogledaj post
ubit cu nekog:
1 novi mail od: Blizzard Entertainment - Prepare for the latest game content with 7
Ista shema. Ocemo Pande igrat?
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 23:36   #69
Quote:
NOBUNAGA kaže: Pogledaj post
Ne znam za tebe, ali bi meni dobro došlo 7 dana free
ajmo se mjenjat,
ja tebi tih 7 dana gratis,
ti meni heartstone key
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2013., 02:43   #70
Quote:
Black Revenger kaže: Pogledaj post
ajmo se mjenjat,
ja tebi tih 7 dana gratis,
ti meni heartstone key
Nemam ga. Da mi dođe u Email-u, mislim da me ne bi bilo par dana
__________________
Ovdje ide nešto pametno / lukavo / smiješno / dubokoumno / mračno / nešto što vlasnika ovog potpisa definira kao osobu. Pick your poison.
NOBUNAGA is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2013., 02:32   #71
Bilo mi je dosadno pa sam na wowheadu složio neki deck (vjerojatno je fail, al nema veze htio bi ga isprobati kad dobijem priliku ). Trenutno rade neke murlocs deck, možda tu i tamo se nađe koji pirate deck, ali ako se mene pita Trolls FTW. Koliko uspio vidjet ima samo 4 trollova, ali bi mogli funkcionirati sa mage deck-om. Uglavnom, ovdje je neka gruba verzija.

http://tinypic.com/r/v5fnex/5

1 legendary, 1 epic, 3 rare, ostalo common/free. Jeftinija verzija bi bila staviti još jedan Sunwalker i jedan Gadgetzan Auctioneer umjesto Maligosa I Manipulatora (pošto dobiti epic/legendary je veliki RNG a za crafting treba dosta dust).

Skuplja verzija bi bila staviti Archmage Antonidas umjesto Azure drake (pretpostavljam da možeš imati 2 legendary karte u 1. deck-u.)

Amani i Gurubash berserker funkcioniraju sa Fireblast-om, Shieldmaster je Taunt, a voodoo doctor daje malo sustain-a tebi ili ostalim minionsima (pod uvjetom da se ne igra odmah u 1. trun-u ).

Pošto ne vidim mana curve deck-a, ne znam kako to stoji. Prvo što vidim jest manjak draw cards, što bi mogao biti problem. Imam 4 taunt karte, pa mislim da bi to moglo biti dovoljno. Sustain bi trebao biti ok, zbog 2X Ice barrier + voodoo doctor. Removal bi trebao biti ok. Možda bi koji "heavy hitter" bio dobar, ali ne želim previše brljati.

Sad me zanima vaše mišljenje, bi li ovaj deck mogao kolko-tolko funkcionirati?
__________________
Ovdje ide nešto pametno / lukavo / smiješno / dubokoumno / mračno / nešto što vlasnika ovog potpisa definira kao osobu. Pick your poison.
NOBUNAGA is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2013., 16:39   #72
fali ti 2 dropova, pa cak bi reko i 3.

ja bi mako one 2 ice barriere i ona 2 voodoo doktora i stavil bar jedan pint size summoner, znam da je rare, ali nekon nekog vremena ces ga imat.
voodoo doktore bi zamjenil sa nekim od loot hoardera.

gurubashi beserker mi se bas ne sviđa.
eventualno bi imo jednog samo.
gubis 2 mane jer ga moras pingat da se enrage.

imas samo 1 silence, to bi trebalo pojacat sa barem jos jednim.


mozes imat koliko god hoces legendarnih karata u decku, ali samo po jednu.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2013., 17:02   #73
Quote:
Black Revenger kaže: Pogledaj post
fali ti 2 dropova, pa cak bi reko i 3.

ja bi mako one 2 ice barriere i ona 2 voodoo doktora i stavil bar jedan pint size summoner, znam da je rare, ali nekon nekog vremena ces ga imat.
voodoo doktore bi zamjenil sa nekim od loot hoardera.

gurubashi beserker mi se bas ne sviđa.
eventualno bi imo jednog samo.
gubis 2 mane jer ga moras pingat da se enrage.

imas samo 1 silence, to bi trebalo pojacat sa barem jos jednim.


mozes imat koliko god hoces legendarnih karata u decku, ali samo po jednu.
Ne znam točno što misliš pod dropove 2 ice barriera nisu možda najbolja ideja, ali bi htio imati barem jednog, 8 armor-a je efektivno 8 HP a kao mage nemaš baš sustain.

Voodoo doctor u zamjenu za loot hoarder, to bi moglo ići ali trebao bi testirati i jednu i drugu opciju da vidim koja bi mi više koristila.

U potpunosti se slažem da bi mi još jedan silence bio koristan. Mislio sam zamijeniti Jednog kobold geomancera za još jednu ironbeak owl.

Dakle, staviti još jedan silence, možda zamijeniti 1 ice barrier za 1 pint size summoner-a, i provjeriti ostalo (iako bi nekako htio ostaviti trolls više radi estetike nego performanse ).
__________________
Ovdje ide nešto pametno / lukavo / smiješno / dubokoumno / mračno / nešto što vlasnika ovog potpisa definira kao osobu. Pick your poison.
NOBUNAGA is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2013., 17:36   #74
2 drop je karta koja kosta 2 mane.
tak ih streameri popularno zovu.
two drop,
three drop.


ali pazi, za tu barijeru,
cim ti castas barijeru gubis inicijativu,
po meni je to neisplativo, jer ko mage mores radis stalni pritisak, slicno ko rogue.

karte s 1 hpa treba izbjegavat jer ti ih rogue, druid i mage ubiju badava.
loot hoarder dok krepa daje novu kartu.
tak da mu je to u biti i svrha.

voodoo te hila za 2 hpa, kaj je malo i nis ne znaci.

sova mi se bas ne sviđa pretjerano.
bolje stavit neku jacu kartu.


mislim da svaki deck treba imat onaj ooze.
uvijek je korisno da mozes unistit weapon.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2013., 17:54   #75
Aha, hvala na objašnjenju za drop

Gledao sam sinoć mana curve pa mi se činilo da imam veliku količinu 3 cost karata (8 ako me pamćenje služi), 2 cost imam 6 karata (što bi moglo biti malo bolje).

Mislio sam uzeti owl zato što je low cost remowal. Od high cost imam polymorph i fireball koje mogu efektivno neutralizirati potencijalne prijetnje. Spell breaker ima silence, ali isto košta 4 mana kao i ovo ostalo, pa nisam htio staviti sve removale sa jednakim mana cost-om.

Ooze je koristan protiv heavy weapon deck-a, ali opet nekako mi se ability čini beskorisnim protim Mage/priest/warlock/druid deck-ova, dakle dosta situational karta.

Treba provjeriti sve to kada uđemo u Beta, al će biti zanimljivo
__________________
Ovdje ide nešto pametno / lukavo / smiješno / dubokoumno / mračno / nešto što vlasnika ovog potpisa definira kao osobu. Pick your poison.
NOBUNAGA is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2013., 18:37   #76
Quote:
NOBUNAGA kaže: Pogledaj post
Aha, hvala na objašnjenju za drop

Gledao sam sinoć mana curve pa mi se činilo da imam veliku količinu 3 cost karata (8 ako me pamćenje služi), 2 cost imam 6 karata (što bi moglo biti malo bolje).

Mislio sam uzeti owl zato što je low cost remowal. Od high cost imam polymorph i fireball koje mogu efektivno neutralizirati potencijalne prijetnje. Spell breaker ima silence, ali isto košta 4 mana kao i ovo ostalo, pa nisam htio staviti sve removale sa jednakim mana cost-om.

Ooze je koristan protiv heavy weapon deck-a, ali opet nekako mi se ability čini beskorisnim protim Mage/priest/warlock/druid deck-ova, dakle dosta situational karta.

Treba provjeriti sve to kada uđemo u Beta, al će biti zanimljivo
i bez ability-a ooze je dobar,
jer ooze je 3-2-2 (atk-hp-mana) kaj je standardno za 2 drop kartu.
obicno su takve ili 2-3-2. s time da ooze vrijdei kroz cijeli game, a i dobar je za otvaranje.
rogue ce uvijek imat neki weapon + najvise ih je.
hunter ima weapone, paladin, warrior, druid, shaman.
sve to je free kill.


smatram da su pande korisne,
mogu dobro iskombat s druigm kartama.



uh, kad bi bar mogo igrat.
pohvato sam dosta taktika sa streamova.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2013., 19:00   #77
Quote:
Black Revenger kaže: Pogledaj post
i bez ability-a ooze je dobar,
jer ooze je 3-2-2 (atk-hp-mana) kaj je standardno za 2 drop kartu.
obicno su takve ili 2-3-2. s time da ooze vrijdei kroz cijeli game, a i dobar je za otvaranje.
rogue ce uvijek imat neki weapon + najvise ih je.
hunter ima weapone, paladin, warrior, druid, shaman.
sve to je free kill.


smatram da su pande korisne,
mogu dobro iskombat s druigm kartama.



uh, kad bi bar mogo igrat.
pohvato sam dosta taktika sa streamova.
Nisam znao da druid barata sa oružjima Ooze je dobar, ali kao što rekoh ability mu je situational. Možeš uzeti I knife juggler-a za isti cost koji baca noževe za svakog tvojeg odigranog miniona ili fairy dragona kojeg nemožeš targetat sa spells.

Pandaren karta odigrana u pravo vrijeme može omogućiti epic play, ali to se može reći i za puno drugih karti. Ajmo Blizzard daj te beta keys!
__________________
Ovdje ide nešto pametno / lukavo / smiješno / dubokoumno / mračno / nešto što vlasnika ovog potpisa definira kao osobu. Pick your poison.
NOBUNAGA is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2013., 19:27   #78
pardon,
da, druid nema oruzja nego spelove koji bufaju heroja.


mozes odigrat juglera da,
ali mislil sam da se trazi common karta ko alternativa.


sad gledam malo karte i mislim da je novice enginer bolji od loot hoardera,
jer ima 2 hpa i mores ga kombat s pandom npr.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2013., 21:17   #79
Ah da, nisam ni primjeto da je juggler rare karta, my bad. Slažem se da u kombinaciji sa pandaren brewmaster-om bio bolji engineer.

Odluke, odluke. Nego, jesi li ti smislio neki deck, koji heroj i to? Htio bi vidjet tvoj način razmišljanja.
__________________
Ovdje ide nešto pametno / lukavo / smiješno / dubokoumno / mračno / nešto što vlasnika ovog potpisa definira kao osobu. Pick your poison.
NOBUNAGA is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2013., 22:15   #80
ma nisam nista kombiniro jos,
ima na netu koje kakvih deck buildova,
dok dobim key to cu si pogledat.

a inace planiram igrat rofl stomp klase
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:58.