Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Fotoalbumi ljubimaca

Fotoalbumi ljubimaca Dogodovštine u riječi i slici

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.11.2014., 13:28   #41
Medo voli sjediti u otvorenim kišobranima, gdje god da jesu u kući:


Knjiga...to je ona stvar koja nikad ne bi smjela biti otvorena, a da se ne osigura šapom:


I za kraj, Medo otkrio kućicu nakon što ju je ignorirao par mjeseci. Stigla zima :
bolid74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 14:37   #42
medo je extra šarmer i ljepotan. samo toliko.
ovegodine is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2014., 08:05   #43
Icucek premeden je <3
charmed84 is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 18:43   #44
divan je ;rastapa se:
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2015., 13:25   #45
Ubrzo će prva godišnjica Medinog useljenja. Da podsjetim, radilo se o nekastriranom napuštenom mačoru kojeg smo pokupili s ulice. Imali smo čvrstu namjeru naviknuti ga na stan i ne puštati ga više vani, međutim radi se o odrasloj mački, sa vrlo izraženim teritorijalnim nagonima. Naknadna kastracija nije pomogla. I dalje je tražio za ići vani. Mjeseci su prolazili, a u njemu je rasla frustracija umjesto da se smanjuje. Na kraju smo popustili i pustili ga vani. Kap koja je prelila čašu (ili bolje rečeno kapljice) je bilo kad je pošpricao, pazite sad - vrući radijator. Teško je opisati kakav je smrad nastao u roku od par sekundi kad je to počelo isparavati

Nakon toga sam ga u zadnji čas spriječio da mi ne zapiša DVD player i kutiju od max-tva. Naciljao je, ali sam se bacio kao golman na loptu i katastrofa je spriječena. I to je bilo to, istresli smo mu ampulu za vrat i pustili ga u svijet.

"Puštaj me vani ili...


Moram priznati da nam je bilo malo frka hoće li se uopće htjeti vratiti, ali 8 mjeseci strpljenja s njim se ipak isplatilo, prihvatio nas je kao svoje i nakon obilaska okolice vratio se sretan i zadovoljan. Pa evo jedna serija slika iz tog vremena, s naslovom "pronađite Medu". Okolina je odlična za mačku, nema prometnica.









Jedna stvar je očita, voli barke.

Učinak na njegovu psihu je bio trenutan, od mrzovoljnog mačka "s karakterom" je postao sretni mačak, maza koji svaku večer zahtjeva da se netko pojavi na kauču tako da može uskočiti u krilo i malo odspavati. Problem špricanja po kući je u potpunosti nestao. Sad šprica susjedov auto.





bolid74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2015., 13:36   #46
Iako ga puštamo vani, pokušavamo to smanjiti na najmanju moguću mjeru. Nakon što se vrati popodne i padne u popodnevni san, više ga navečer ne puštamo. Čini se da je zadovoljan takvim ritmom i ne gnjavi po noći. Jutro je akcija, a navečer opuštanje i spavanac u kući.



Ribice na TV, njami



Kišobrani su nepresušan izvor zabave. Bilo nam je to simpatično u početku, ali onda smo za vrijeme kiše ustanovili da kišobran prokišnjava zbog rupica od kandži



bolid74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2015., 13:50   #47
Baš je medenko
charmed84 is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2015., 13:57   #48
Predivan je . Ona fotka iz pticje perspektive dok je razlijepljen po krilo, preslatko .
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2015., 13:14   #49
predivan je, predivan

jel to britanac?
__________________
robica za curice-Beba
Evil-smile is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2015., 18:06   #50
Quote:
Evil-smile kaže: Pogledaj post
predivan je, predivan

jel to britanac?
Ne bih mu znao pretke, pokupili smo ga s ulice. To sam i ja pomislio kad sam ga vidio prvi put, ali veterinar ga je hladnokrvno opisao kao "obična felina". Bit će mješanac.
bolid74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2015., 18:46   #51
Ehhh ti savršeni,patim za barem jednim koji po noći spava......

Medo je šećerko pravi
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2015., 11:53   #52
Quote:
cupanka kaže: Pogledaj post
Ehhh ti savršeni,patim za barem jednim koji po noći spava......

Medo je šećerko pravi
Spava Medo kao zaklan cijelu noć i onda kad ga probudim ujutro počasti me ovakvim pogledom

bolid74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2015., 12:23   #53
Hahaha
charmed84 is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2015., 20:45   #54
Lud ti je mačak sto gradi. Uživa i on, a bome i vi.
Big D Cro is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2015., 09:30   #55
Quote:
Doria kaže: Pogledaj post
Predivan je . Ona fotka iz pticje perspektive dok je razlijepljen po krilo, preslatko .
Evo onda još slika, posebno za tebe









Ako slučajno nema nikoga na kauču kad je vrijeme za spavanac, onda dođe ovako i radi psihološki pritisak

bolid74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2015., 09:36   #56
Borba sa špagicom. Medo pobijedio.



I još jedan krupni plan. Ožiljak na nosu je uspomena iz vremena dok je bio strah i trepet kvarta.

bolid74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2015., 09:37   #57
Hihi, palacinka od macka . Predivan je!
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2015., 12:41   #58
Medo pazi na mene dok sam na WCu

bolid74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2015., 23:25   #59
Medo je predivan
I baš se vidi kako je postao maza i kako uživa s vama. Bravo!
Amber12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2015., 23:52   #60
Trebali smo ga preimenovati u Burt. Sličnost je očita. Pogled, dlakavost..

bolid74 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:16.