Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.03.2012., 21:01   #701
na feeluniqe su različiti opisi krem maske i ove 24 h ,a cijena ima je ista oko 190kn..
__________________
***pinterest***
ajetam is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 20:46   #702
probala sam baleinu masku za lice za hidrataciju, bila je katastrofa, peckala i mislila sam si ok, iako to nije dobro, i kad sam ju sprala lice mi je ostalo crveno i upaljeno, nikada više
Moraxella is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 21:43   #703
Procitala sam negdje o ovoj maski za suhu kozu..

Zumanjak,med i mlijeko ... pomijesati i nanjeti na lice.. nakon 20 min isprati...

jel to ok? ja si evo stavila pa da vidim kak ce biti .. ubi me ovaj miris jajeta

nakon toga cu si staviti jednu drugu .. umjesto jajeta avokado ...

Nista od mog avokada

Pa on tvrd ko kamen.. kak pire napraviti od njega...
__________________
❤❤❤

Zadnje uređivanje Eysan : 25.04.2012. at 22:17.
Eysan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2012., 04:13   #704
Quote:
Eysan kaže: Pogledaj post
Procitala sam negdje o ovoj maski za suhu kozu..

Zumanjak,med i mlijeko ... pomijesati i nanjeti na lice.. nakon 20 min isprati...

jel to ok? ja si evo stavila pa da vidim kak ce biti .. ubi me ovaj miris jajeta

nakon toga cu si staviti jednu drugu .. umjesto jajeta avokado ...

Nista od mog avokada

Pa on tvrd ko kamen.. kak pire napraviti od njega...
Probaj ga skuhati?
Lilli_007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2012., 15:19   #705
cure, hitno trebam pomoć!
stavila sam si masku od meda + maslinovo ulje + žutanjak na lice i pore su mi se totalno nafilale!!!! sad mi je cijelo lice naravno! da li postoji koja maska da to izravna? neka koja dubinski čisti probala sam algologie miele&clorophil, ali nije uspjela ništa učiniti po tom pitanju
__________________
ukraden plavo bijeli wheeler s područja španskog! nudim nagradu
tratinčica** is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2013., 20:17   #706
Dali netko zna za masku od marelice?Jednom mi je teta u salonu to stavila na lice u debelom sloju nakon čišćenja,skinula ju je ko masku bila je ful stvrdnjena.Umutila ju je u nekoj posudi i stavila na lice sa štapićem ,bila je ful teška imala sam osjećaj ko da ću se ugušiti ali posle toga koža......Naranđaste boje je ili malo svjetlija.Pokušala sam od nje doznati kakva je ali ne da se ,rekla je da je od marelice.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2013., 21:17   #707
koju biste hidratantnu masku preporučili? za jako suhu i dehidriranu kožu. i da može na okoloočno područje! do 200tinjak kn
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 09:22   #708
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Dali netko zna za masku od marelice?Jednom mi je teta u salonu to stavila na lice u debelom sloju nakon čišćenja,skinula ju je ko masku bila je ful stvrdnjena.Umutila ju je u nekoj posudi i stavila na lice sa štapićem ,bila je ful teška imala sam osjećaj ko da ću se ugušiti ali posle toga koža......Naranđaste boje je ili malo svjetlija.Pokušala sam od nje doznati kakva je ali ne da se ,rekla je da je od marelice.
zločesta teta
malazara is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 09:25   #709
Cure , jeste li probale masku od aspirina i meda?

Jako ju hvale!
__________________
He can who thinks he can, and he can't who thinks he can't. This is an inexorable, indisputable law.
Kratka Kavica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2013., 16:27   #710
Quote:
Kratka Kavica kaže: Pogledaj post
Cure , jeste li probale masku od aspirina i meda?

Jako ju hvale!
Nisam čula za to, jeli protiv akni ili hranjiva,za suhu kožu?
Jikel is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2013., 12:36   #711
jel netko stavljao kapsule cinka na lice kao masku? kako to radite? rekla mi je zena u ljekarni kao da je dobro jednom tjedno otvoriti kapsulu i staviti prah na lice ali ne kuzim kak, s cim da pomjesam?
yogalove is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2013., 19:03   #712
je li tko probao masku od sode bikarbone, nešto sam čitala na netu da je dobra za prištiće
wani is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2013., 20:36   #713
koristim sodu bikarbonu kao piling za lice , posebno dobro izmasiram nos. Lice bude super i odlično je za mitesera na nosu.
Ne znam za masku za lice, bojim se da bi previše isušila.
lusy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2013., 22:58   #714
Skoro pa sam potrosila ovu masku, odlicna je a bagatela, 2 eura- 50 ml
Samazza is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2013., 08:46   #715
Quote:
lusy kaže: Pogledaj post
koristim sodu bikarbonu kao piling za lice , posebno dobro izmasiram nos. Lice bude super i odlično je za mitesera na nosu.
Ne znam za masku za lice, bojim se da bi previše isušila.
Probat ću i ja.
wani is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2013., 13:57   #716
Quote:
lusy kaže: Pogledaj post
koristim sodu bikarbonu kao piling za lice , posebno dobro izmasiram nos. Lice bude super i odlično je za mitesera na nosu.
Ne znam za masku za lice, bojim se da bi previše isušila.
I ja sam probala, samo pecka dosta i sva sam crvena bila poslije ali ako ima rezultata isplati se
Jikel is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2013., 12:19   #717
Pozdrav, ja stavim punomasni jogurt na lice i ostavim da djeluje 15-20 min i lice mi je hidratantno nakon te maske i onda nanesem kremu. zanima me koliko često mogu raditi tu masku?
__________________
Imali su sve, a izabrali ništa.
denirommm is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2013., 21:01   #718
Evo upravo sam smutila masku od meda, vrhnja, limunovod soka i cimeta i nameljala po licu.
hasrett is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2013., 11:22   #719
preferiram maske koje sama doma napravim.... ove gotove su mi pune kemije i redovito ne valjaju, nisam vidjela nikakav napredak a koristila sam ih.
jutros na fejsu na stranici SAVJETNICA naletim na masku za lice koja mi se čini dobra a jednostavna.. evo recepta

Sastojci koji su vam potrebni kako biste pripremili masku za lice od meda jesu jedna trećina šalice instant zobene kaše. Umjesto zobene kaše možete koristiti zobene pahuljice. Zatim jedna manja šalica vruće, kipuće vode, polovica jabuke, no bez sredine, šalica jogurta, jedno bjelance jajeta i kao glavni sastojak, 30 ml meda.

U zdjelici pomiješajte zobenu kašu ili zobene pahuljice i dodajte kipuću vodu. Tako ćete dobiti glatku smjesu. Ostavite je pet minuta, sve dok se ne zgusne u jednoličnu pastu. U multipraktik dodajte polovicu jabuke, jogurt, med i bjelance te miješajte minutu, možda čak i malo kraće. Mješavini dodajte pastu od žitarica i miješajte još kojih desetak sekundi.

Prije nanošenja obavezno dobro i temeljito očistite lice. To možete učiniti bilo kojom kvalitetnom tekućinom za čišćenje. Masku ravnomjerno nanesite na lice, a pritom pazite na područje u neposrednoj blizini očiju. Ostavite je na licu petnaest minuta, odnosno sve dok ne osjetite lagano zatezanje. To je znak da se maska potpuno osušila i da je možete skinuti.

ChillOut Lounge is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2013., 21:20   #720
Obecala sam dojmove o Lierac hidratantnoj maski, rozo pakiranje, masque confort. Uglavnom, koristim je vec par tjedana, to je nekih 5-6 koristenja i nisam nesto odusevljena... Mozda sam ja prezahtjevna al ocekivala sam vise, citala sam dosta dobrih recenzija po netu al eto mene nije odusevila, probala sam dosta boljih... po meni je onako srednje hidratacije, nije bas da ne radi nista ali nekako mi dosta ostaje na povrsini i ne osjecam dubinski hidratantni ucinak, osim toga osjecam blago zagrijavanje lica dok je drzim, to samo po sebi ne bi bilo neugodno da me uz to jos malo i ne.pecka...mozda na taj nacin djeluje, al nekako to ne ocekujem od maske za hidrataciju. Drzim je nekih 15-ak min i prebrisem vatom...Nakon toga mi ostane onako blago masnjikav sloj na kozi, zato je uvijek koristim navecer jer bi inace trebalo bas strugati kozu da se sve skine ili proci s nekim losionom, ja je koristim navecer tako taj sloj ostane preko noci, al nisam primijetila da je koza narocito hidratizirana ujutro...puno bolji efekt dobijem s nekim serumima ili uljima. Uglavnom, isprobavat cu neke druge hidratantne maske, ova ne ide u stalnu postavu
__________________
Mi sagli smo glave u strahu da bit će još gore, i bit će, jer sagli smo glave... a ljubav živi... I kucnut će ćas kad će doći po nas i kad te pita ti reci i digni svoj glas... da ljubav živi...
Vernona is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:50.