Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.11.2014., 01:27   #1
Şeref Meselesi / Pitanje časti

Uskoro na kanalu D serija Şeref Meselesi



Najava

Yigit i Emir su dva brata koji nakon smrti oca dolaze u Istanbul.
Yigit je zgodan mladić koji vodi raskalašen život,dok je Emir odgovoran,marljiv i inteligentan.Iako su karakterno različiti njih dvojica su jako bliski.


Glavne uloge:

Kerem Bürsin - Yiğit Kılıç
Şükrü Özyıldız - Emir Kılıç
Yasemin Allen - Sibel
Şükran Ovalı - Derya
Burcu Biricik - Kübra Güngör


Ostale uloge: Alma Terziç, Taner Turan, Uğur Uzunel, Baki Çiftçi, Kağan Uluca, Sezin Bozacı, Hakan Salınmış, Şebnem Doğruer, Ahmet Dizdaroğlu, Şerif Erol ve Tilbe Saran


Yapım : D Yapım
Yapımcı : E. Ayşe Durmaz
Yönetmen: Altan Dönmez
Senaryo Uyarlama: Seray Şahiner
Uygulayıcı Yapımcı: Ebru Sakal
Görüntü Yönetmeni: Orkun Çatak
2.Yönetmen: Gökçen Usta Çaylar
Müzik: Salvatore Riccardi
__________________
- Razumi me. Nisam ja kao običan svijet, imam svoje ludilo, živim u svojoj dimenziji i nemam vremena za stvari koje nemaju dušu.
- Oči su slijepe. Treba tražiti srcem.
- Kakad, razume se, čini mi se da sam lud, ali još češće da su drugi ludi.

Zadnje uređivanje TheWitch : 12.08.2015. at 23:52.
BonyBon is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 01:50   #2
Još uvijek se ne zna kad će se serija početi prikazivati,nadam se što prije,ali s kanalom D se nikad ne zna

Yigit

__________________
- Razumi me. Nisam ja kao običan svijet, imam svoje ludilo, živim u svojoj dimenziji i nemam vremena za stvari koje nemaju dušu.
- Oči su slijepe. Treba tražiti srcem.
- Kakad, razume se, čini mi se da sam lud, ali još češće da su drugi ludi.
BonyBon is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 02:55   #3
Quote:
Yigit i Emir su dva brata koji nakon smrti oca dolaze u Istanbul.
Yigit je zgodan mladić koji vodi raskalašen život,dok je Emir odgovoran,marljiv i inteligentan.Iako su karakterno različiti njih dvojica su jako bliski.

Kerem Bürsin - Yiğit Kılıç
Şükrü Özyıldız - Emir Kılıç
Yasemin Allen - Sibel
Şükran Ovalı - Derya
Burcu Biricik - Kübra Güngör
Prelijepi su!!! Jedva cekam seriju!!! Kerem je totlano drugi lik - tako me zanima kako ce izgledati. Ova plavojka je Keremova 100% Zapazila sam je u najavi - ako se ne varam?! Ocutala je komentare i pomislila u sebi - "Taj je!"





Can't wait to see it!!!

Evo ga broj 2:

http://video.kanald.com.tr/SerefMese...agmani-2/26312

__________________
LJUBAV - zivotna sila i kreativna energija u jednom <3

Zadnje uređivanje Carlota : 02.11.2014. at 03:06.
Carlota is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 09:34   #4
Evo i mene! Zvuci dobro, glumci zanimljivi, a tu ima jedan Emir, kako mogu biti protiv jednog Emira- olmaz!
Ajd , valjda cu ovu novu seriju negdje vremenski moci ugurati, nista ne stizem.
sannis is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 12:08   #5
Hvala Bonybon!
Nisam se puno pitala tko će otvoriti temu...

Ako te je moje cviljenje imalo potaknulo da otvoriš još noćas ovu temu, drago mi je da sam se javila!

Već sam u najavi na Kanal D-u u popisu glumaca vidjela Almu Terzić. Nije mi ostala u lijepom sjećanju iz jedne druge serije... Fatih. Kako je njena uloga (trebala biti) sporedna i kako se nekim čudom pretvorila u glavnu ulogu još ni danas mi nije jasno. Osim toga ona je ili plakala ili padala u nesvjest... u svim epizodama. Nadam se samo da neće biti puno njenih scena.

Iz najave vidim da ćemo opet gledati neku osvetu za koju će biti zadužena neka druga generacija obitelji. Da li će njihov motiv biti dovoljno jak da ju provedu do kraja, vidjeti ćemo.

Izgleda da će se svi zaljubiti na prvi pogled! To i nije loše za početak, imamo osvetu, braću, prijateljice i međusobne ljubavi.

Još nam samo datum početka prikazivanja fali!
dragonwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 13:27   #6
Quote:
sannis kaže: Pogledaj post
Evo i mene! Zvuci dobro, glumci zanimljivi, a tu ima jedan Emir, kako mogu biti protiv jednog Emira- olmaz!
.
Đžaba mu što se zove Emir kad je štreber Yigit je pravi i definitivno moj izbor,Emira vam poklanjam

Quote:
dragonwhite kaže: Pogledaj post
Nisam se puno pitala tko će otvoriti temu...

Ako te je moje cviljenje imalo potaknulo da otvoriš još noćas ovu temu, drago mi je da sam se javila!
Moram da priznam da malo jeste,ponijela me malo ona euforija sinoć na GB temi,a i počeli smo svi o novoj seriji pa da nas ne bi brisali i kažnjavali bolje je ovako,ali nije da i nije da inače nisam planirala

Quote:
dragonwhite kaže: Pogledaj post
Već sam u najavi na Kanal D-u u popisu glumaca vidjela Almu Terzić. Nije mi ostala u lijepom sjećanju iz jedne druge serije... Fatih. Kako je njena uloga (trebala biti) sporedna i kako se nekim čudom pretvorila u glavnu ulogu još ni danas mi nije jasno. Osim toga ona je ili plakala ili padala u nesvjest... u svim epizodama. Nadam se samo da neće biti puno njenih scena.
Ne znam kakva će njena uloga biti,ali s obzirom da se njeno ime nalazi odmah iza vodeće petorke,mislim se da i neće biti tako mala

Quote:
dragonwhite kaže: Pogledaj post
Iz najave vidim da ćemo opet gledati neku osvetu za koju će biti zadužena neka druga generacija obitelji. Da li će njihov motiv biti dovoljno jak da ju provedu do kraja, vidjeti ćemo.
S najavom nam nisu previše otkrili,meni je bitno da je težište radnje na mlađoj generaciji i da nema neke velike zatucanosti

Quote:
dragonwhite kaže: Pogledaj post
Izgleda da će se svi zaljubiti na prvi pogled! To i nije loše za početak, imamo osvetu, braću, prijateljice i međusobne ljubavi.
Tu sam u dilemi Sibel ili Deyra pitanje je sad... obje su mi na svoj način interesnatne,mislim da će njihov karakter biti presudan.Yasemin mi ima jako lijep glas,kao i Kerem ono baš se osjetii da su živili izvan Turske,a u zadnje vrijeme i gledam samo turske serije koje uopšte ne liče na turske

Quote:
dragonwhite kaže: Pogledaj post
Još nam samo datum početka prikazivanja fali!
Eeee tu nastaje problem,datum prikazivanja je još uvijek velika nepoznanica,mada ima raznih špekulacija u oba smijera od velikog odgađanja do odbrojavanja do početka ,a vidjećemo šta će od svega toga ispasti.

Kako trenutno stvari stoje na kanalu D oni jedino mogu maknuti Hayat Yolundu,koja ide srijedom i prema njihovim standardima ima loš rejting,ali pored ove naše serije u niskom startu čeka i serija Burcin T. Poyraz Karayel,pa je pitanje koju će od ove dvije serije prije krenuti

Da se mene pita ja bih ovu iz nedelje prebacila na srijedu,a Buršina stavila u nedelju,jer ipak je to njegov dan
__________________
- Razumi me. Nisam ja kao običan svijet, imam svoje ludilo, živim u svojoj dimenziji i nemam vremena za stvari koje nemaju dušu.
- Oči su slijepe. Treba tražiti srcem.
- Kakad, razume se, čini mi se da sam lud, ali još češće da su drugi ludi.
BonyBon is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 14:50   #7
Quote:
dragonwhite kaže: Pogledaj post
Hvala Bonybon!
Nisam se puno pitala tko će otvoriti temu...

Ako te je moje cviljenje imalo potaknulo da otvoriš još noćas ovu temu, drago mi je da sam se javila!

Već sam u najavi na Kanal D-u u popisu glumaca vidjela Almu Terzić. Nije mi ostala u lijepom sjećanju iz jedne druge serije... Fatih. Kako je njena uloga (trebala biti) sporedna i kako se nekim čudom pretvorila u glavnu ulogu još ni danas mi nije jasno. Osim toga ona je ili plakala ili padala u nesvjest... u svim epizodama. Nadam se samo da neće biti puno njenih scena.

Iz najave vidim da ćemo opet gledati neku osvetu za koju će biti zadužena neka druga generacija obitelji. Da li će njihov motiv biti dovoljno jak da ju provedu do kraja, vidjeti ćemo.

Izgleda da će se svi zaljubiti na prvi pogled! To i nije loše za početak, imamo osvetu, braću, prijateljice i međusobne ljubavi.

Još nam samo datum početka prikazivanja fali!
Hvala za otvaranje teme

A ja taman kad sam čitala list glumaca vidim Alma Terzic i zazvučalo mi kao naše ime i prezime, kad ono stvarno naša glumica. Kako je glumila u Fatihu, zna turski?

Nadam se da će serija početi sad u novembru, baš sam ne-strp-ljiva i viš bih voljela da Yigit bude sa onom brinetom
Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 16:22   #8
Baš lijepo, pozdravljam otvaranje teme, samo da serija počne što prije. Zna se i zbog koga ću ovu seriju gledati.

http://i.hizliresim.com/ynZ7Yy.gif

http://i.hizliresim.com/Lo59Pj.gif



__________________
I'm probably not what I should be, I know I'm not what I could be, I'm definitely not who I want to be, but I know I'm not who I used to be!
Romanaromani is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 17:02   #9
Nevjerna evo za tebe



Derya je već bacila oko na Yigita,vjerujem da vrlo brzo krenuti u akciju,jer izgleda odlučna,a on je sigurno neće odbiti

Romanaromani istopila sam se na prvi gifić


Jedna zajednička

__________________
- Razumi me. Nisam ja kao običan svijet, imam svoje ludilo, živim u svojoj dimenziji i nemam vremena za stvari koje nemaju dušu.
- Oči su slijepe. Treba tražiti srcem.
- Kakad, razume se, čini mi se da sam lud, ali još češće da su drugi ludi.
BonyBon is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 17:33   #10
Quote:
BonyBon kaže: Pogledaj post
[B]

Romanaromani istopila sam se na prvi gifić
drago mi je
skroz sam zamantana

volim vidjeti ovaj muški ples, a tek kako on to radi, uff pogleda, padam od lipote


glavni mangup u seriji, a braco dobrica
__________________
I'm probably not what I should be, I know I'm not what I could be, I'm definitely not who I want to be, but I know I'm not who I used to be!
Romanaromani is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 17:58   #11
Kako mi se čini(a i po uvodnoj špici) serija je rađena po motivima fenomenalne talijanske serije "L'onore e il rispetto" sa Gabrielom Garkom.Akobude upolak dobra kao ona onda će vrijediti pogledati
lena.n is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 18:13   #12
Quote:
lena.n kaže: Pogledaj post
Kako mi se čini(a i po uvodnoj špici) serija je rađena po motivima fenomenalne talijanske serije "L'onore e il rispetto" sa Gabrielom Garkom.Akobude upolak dobra kao ona onda će vrijediti pogledati
Gledala sam 1. sezonu te serije, GG! Mene nije na tu seriju podsjetilo. Koliko se sjećam u toj talijanskoj seriji se radi o dva brata koji su izabrali različite puteve. Jedan je postao kriminalac i mafijaš, a drugi policajac koji lovi takve kao on. Nadam se da neće ipak serija otići u tom smjeru. Ali davno je bilo kad sam gledala... možda sam i zaboravila radnju...
dragonwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 18:23   #13
Quote:
dragonwhite kaže: Pogledaj post
Gledala sam 1. sezonu te serije, GG! Mene nije na tu seriju podsjetilo. Koliko se sjećam u toj talijanskoj seriji se radi o dva brata koji su izabrali različite puteve. Jedan je postao kriminalac i mafijaš, a drugi policajac koji lovi takve kao on. Nadam se da neće ipak serija otići u tom smjeru. Ali davno je bilo kad sam gledala... možda sam i zaboravila radnju...
Meni je drago što nisam gledala talijansku seriju, stalno sam se premišljala hoću-neću. Inače GG je toliko privlačan da bi zbog njega gledala bilo što. Naime, kad gledam neki original, pa poslije remake onda stalno uspoređujem likove, glumu, baš sve. Ovako sam spremna uživati u ovoj, posebno u Keremu
__________________
I'm probably not what I should be, I know I'm not what I could be, I'm definitely not who I want to be, but I know I'm not who I used to be!
Romanaromani is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 18:37   #14
Quote:
Nevjerna kaže: Pogledaj post
Hvala za otvaranje teme

A ja taman kad sam čitala list glumaca vidim Alma Terzic i zazvučalo mi kao naše ime i prezime, kad ono stvarno naša glumica. Kako je glumila u Fatihu, zna turski?

Nadam se da će serija početi sad u novembru, baš sam ne-strp-ljiva i viš bih voljela da Yigit bude sa onom brinetom
Pregledala sam 15-tak stranica teme Fatih, ali nisam našla odgovor. Ona je snimila neki film sa Burakom Hakki. Koliko se sjećam ostala je živjeti u Turskoj tako da jezik sigurno poznaje. Nisam u to 100% sigurna, možda netko bolje zna. U toj prošloj seriji se ne sjećam točno pošto ne poznajem njen glas, ali mislim da je bila sinkronizirana. Iz iskustva mogu reći da se u dizijima sinkronizira svatko tko ima i najmanji naglasak. Čak i Turci koji su neko vrijeme živjeli van Turske pa su (kao) pokupili neki naglasak. Ne razumijem zašto im to smeta toliko.
Ako je Schwarzeneger mogao glumiti amerikanca onda može i turčin glumiti da je turčin.

Htjedoh još primjetiti koliko se Kerem Bursin promijenio za ovu ulogu. Nisam bila sigurna da je to još uvijek on. Drugačija frizura, (duža) brada i puno je smršavio. Ovako izgleda puno bolje.
Pošto mi Kerem nije izgledao visok, a Yasemin izgleda izrazito visoka potražila sam da li će morati biti stalno u niskim potpeticama. Izgleda da neće jer ona ima 1,75, a on 1,79! Bila bi šteta...
dragonwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 19:22   #15
Quote:
dragonwhite kaže: Pogledaj post
Pregledala sam 15-tak stranica teme Fatih, ali nisam našla odgovor. Ona je snimila neki film sa Burakom Hakki. Koliko se sjećam ostala je živjeti u Turskoj tako da jezik sigurno poznaje. Nisam u to 100% sigurna, možda netko bolje zna. U toj prošloj seriji se ne sjećam točno pošto ne poznajem njen glas, ali mislim da je bila sinkronizirana. Iz iskustva mogu reći da se u dizijima sinkronizira svatko tko ima i najmanji naglasak. Čak i Turci koji su neko vrijeme živjeli van Turske pa su (kao) pokupili neki naglasak. Ne razumijem zašto im to smeta toliko.
Ako je Schwarzeneger mogao glumiti amerikanca onda može i turčin glumiti da je turčin.

Htjedoh još primjetiti koliko se Kerem Bursin promijenio za ovu ulogu. Nisam bila sigurna da je to još uvijek on. Drugačija frizura, (duža) brada i puno je smršavio. Ovako izgleda puno bolje.
Pošto mi Kerem nije izgledao visok, a Yasemin izgleda izrazito visoka potražila sam da li će morati biti stalno u niskim potpeticama. Izgleda da neće jer ona ima 1,75, a on 1,79! Bila bi šteta...
I meni su glupe te sinkronizacije,ali evo Yasemin i Kerema ne sinkronizuju na našu veliku sreću iako oni imaju baš upečatljive te naglaske,Krerem je u GB bio u Americi,pa me zanima hoće li ovdje smisliti neku Ameriku zbog glasa ne znam kako će im se to uklopiti u radnju,zapravo ne znam zašto se uopšta zamaraju s tim kao brinu se da u seriji lik nema neki naglasak osim ako nema neko pokriće,a ovamo naredaju nebuloza da to pas s maslom ne bi pojeo,bolje da se bave važnijim stvarima

Kerem je definitivno promjenio lični opis,ali meni se više sviđa u Sayer izdanju ,mada mi je i ovo prihvatljivo samo da mu malo srede kosu i da nema preveliku bradu,recimo ova zalizana frizura mi se uopšte ne sviđa ni odijelo,više mi se sviđa onaj mangupski izgled

__________________
- Razumi me. Nisam ja kao običan svijet, imam svoje ludilo, živim u svojoj dimenziji i nemam vremena za stvari koje nemaju dušu.
- Oči su slijepe. Treba tražiti srcem.
- Kakad, razume se, čini mi se da sam lud, ali još češće da su drugi ludi.
BonyBon is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 19:48   #16
Quote:
BonyBon kaže: Pogledaj post
Nevjerna evo za tebe : mig:

Derya je već bacila oko na Yigita,vjerujem da vrlo brzo krenuti u akciju,jer izgleda odlučna,a on je sigurno neće odbiti : zubo:

Predivni ona me malo ovako iz daljine podsjeća na Cansu Dere, ono cura je obična, brineta nema mi ništa upečatljivo na sebi, ali je ok, ljepuškasta.
Quote:
dragonwhite kaže: Pogledaj post
Pregledala sam 15-tak stranica teme Fatih, ali nisam našla odgovor. Ona je snimila neki film sa Burakom Hakki. Koliko se sjećam ostala je živjeti u Turskoj tako da jezik sigurno poznaje. Nisam u to 100% sigurna, možda netko bolje zna. U toj prošloj seriji se ne sjećam točno pošto ne poznajem njen glas, ali mislim da je bila sinkronizirana. Iz iskustva mogu reći da se u dizijima sinkronizira svatko tko ima i najmanji naglasak.

Htjedoh još primjetiti koliko se Kerem Bursin promijenio za ovu ulogu. Nisam bila sigurna da je to još uvijek on. Drugačija frizura, (duža) brada i puno je smršavio. Ovako izgleda puno bolje.
Kako im se da sve živo sinhronizirat meni to zvuči baš umjetno, čak u najavi sam u početku mislila da su i Kerema sinhr. ali sam poslije skužila da nisu, baš bi mi bilo prečudno gledati nekog glumca kojeg poznajem, a glas mu totalno drugačiji.
Inače, čudo onda nisu Husu u KPA sinhronizirali, čovjek bode uši sa svojim istočnjačkim jakim naglaskom.

Quote:
Pošto mi Kerem nije izgledao visok, a Yasemin izgleda izrazito visoka potražila sam da li će morati biti stalno u niskim potpeticama. Izgleda da neće jer ona ima 1,75, a on 1,79! Bila bi šteta...
Ma daj 179? Ja sam bila uvjerena da nema više od 165, u GB kamera baš nije bila naklonjena glumcima, pa su svi nedostaci dolazili do izražaja, znam da su Keremu hlače za školu uvijek bile preduge, pa je onda izgledao još niži, moguće zato da sam mislila da nema šanse da ima 179.
Quote:
BonyBon kaže: Pogledaj post

Kerem je definitivno promjenio lični opis,ali meni se više sviđa u Sayer izdanju : trep:,mada mi je i ovo prihvatljivo samo da mu malo srede kosu i da nema preveliku bradu,recimo ova zalizana frizura mi se uopšte ne sviđa ni odijelo,više mi se sviđa onaj mangupski izgled :hnje :
Zalizana frizura jeste fail, ali meni nekako izgleda ozbiljno i poslovno ovdje i sviđa mi se mada ima on i sad mangupskog izgleda, lik je stvoren za te uloge, što jest jest glumac je apsolutno šarmantan
Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 20:01   #17
Hi there!

Ja samo jedva cekam da pocne!!!



Evo malo Kerem: visina, tezina, skola,...:klap:

http://enkisayol.blogspot.ca/2013/10...resimleri.html


H&K
__________________
LJUBAV - zivotna sila i kreativna energija u jednom <3

Zadnje uređivanje Carlota : 02.11.2014. at 20:12.
Carlota is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 20:55   #18
čao svima
bome okupilo se ovdje društvance, pa da vam se pridružim. Još jedna koja s iščekivanjem očekuje početak serije I da napokon gledam svog ljubimca

Evo dok svi željno iščekujemo objavu službenog početka serije, nešto od mene.
__________________
forever young..:D
ljucka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 21:58   #19
Quote:
ljucka kaže: Pogledaj post

Evo dok svi željno iščekujemo objavu službenog početka serije, nešto od mene.
Baš si me trznula s ovim u prvi mah sam skontala da je objavljen
datum prikazivanja serije tek posle vidih ono dok čekamo

Drago mi je da ima dosta zainteresovanih za ovu seriju
__________________
- Razumi me. Nisam ja kao običan svijet, imam svoje ludilo, živim u svojoj dimenziji i nemam vremena za stvari koje nemaju dušu.
- Oči su slijepe. Treba tražiti srcem.
- Kakad, razume se, čini mi se da sam lud, ali još češće da su drugi ludi.
BonyBon is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 23:06   #20
Quote:
BonyBon kaže: Pogledaj post
Baš si me trznula s ovim u prvi mah sam skontala da je objavljen
datum prikazivanja serije tek posle vidih ono dok čekamo

Drago mi je da ima dosta zainteresovanih za ovu seriju
heheheh..u da je barem istina..nebi bilo loše da je objavljen
Al s obzirom da se neke scene ponovno snimaju ili su se snimale nisam sigurna (ugl. tako pročitah) Al opet nadam se da ovaj mjesec kreću (a znamo šta vele za nadu )
__________________
forever young..:D
ljucka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:56.