Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2017., 09:12   #9281
Quote:
Angelsss kaže: Pogledaj post
Mirtochka, zaboravih pitati koji je Senkin fejs? Prije par godina sam narucila ogrlicu koju obozavam i onda mi je odjednom nestala vjerojatno kada su je u stranicu promijenili i od tada je trazim. Slazem se sa svim navedenim.
Ja bi jako voljela da je moja zvjer maznija i da se voli izlezavati s nama ali on to preferira iskljucivo u solo angazmanu

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk


Ja bi volila da su moji takvi. Pogotovo veći, jer je attention whore i ako hoćeš pomazit nekog tko nije on, on se ubaci i zabali sve i svakoga. I još ima 40 kila i voli se penjat u naručje.
__________________
//Remember how you were before you locked your heart away//lastfm
Deaineira is online now  
Old 19.09.2017., 09:33   #9282
Red face

A da, ovo sa cijenama make up-a je isto kao i cijena nekretnine u npr Rijeci ili nekom slavonskom selu. Vrijedit ce onoliko koliko je netko spreman platiti. Ja u Rijeci za 250 kn ne bih nasla dobru sminkericu sigurno. Kao sto ne mogu naci ni dobar stan za neku cifru koju sam zamislila na lokaciji kojoj želim, a u Slavoniji bih za tu cifru kupila tri kuce. To je jednostavno tako.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Old 19.09.2017., 10:08   #9283
Quote:
Angelsss kaže: Pogledaj post

Ne uzimaj psa barem dok ti klinka ne napuni 5-6, u suprotnom ces izludjeti! Pa stene ti je zahtjevno kao dijete, ako planiras psa odgojiti u normalnog, poslusnog. A da ne pricamo o tome da ga moras voditi svakih 3h van prvih 3-4mj, to nije bas uvijek jednostavno uz jako malu djecu.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
ma, znam ja što je štene, dva sam ne tako davno jednog za drugim othranila i odgojila.
zato sam i proljetos odbila ponudu da uzmem štene švicarca - doslovno, taj dan kada smo kana trebali uspavati, zove me tata. kako je on bio u bolnici, nismo mu uopće govorili da je kan bolestan, da se ne brine još i zbog toga. i pita, želim li štene, njegov mark je postao tata i ima pravo na prvobirano štene. ali jbg, ja trudna do zuba, trebam roditi u svibnju, a štene bi se trebalo preuzeti u svibnju. nula bodova, ne mogu dvije bebe hendlati paralelno.
onda je dogovor pao da ćemo čekati bar godinu dana, ali bojim se da ćemo čekati i duže, jer će me u protivnom ubiti ta jesen. (eventualno ako se odlučim roditi i treće, pa budem tri godine doma, onda bih baš krasno mogla odgojiti sve sitne )
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Old 19.09.2017., 10:22   #9284
Jao Hell pa ti si u RI
Blago ti se
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Old 19.09.2017., 11:11   #9285
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Jao Hell pa ti si u RI
Blago ti se
Jesam. Cijeli zivot. Ja volim jako Rijeku, ali kod nas je fakat sve skupo. Cak skuplje od Zg.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Old 19.09.2017., 11:33   #9286
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
A da, ovo sa cijenama make up-a je isto kao i cijena nekretnine u npr Rijeci ili nekom slavonskom selu. Vrijedit ce onoliko koliko je netko spreman platiti. Ja u Rijeci za 250 kn ne bih nasla dobru sminkericu sigurno. Kao sto ne mogu naci ni dobar stan za neku cifru koju sam zamislila na lokaciji kojoj želim, a u Slavoniji bih za tu cifru kupila tri kuce. To je jednostavno tako.
Ja napisala ovaj post na krivu temu.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Old 19.09.2017., 12:12   #9287
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Jesam. Cijeli zivot. Ja volim jako Rijeku, ali kod nas je fakat sve skupo. Cak skuplje od Zg.
Ja sam rodjena tamo i sad idem svako ljeto ali ovo sam preskočila i strašno mi fali
A da je skupo - jeste. Imam još tamo rodbine i vidim da se jedva sastavljaju.
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Old 19.09.2017., 13:50   #9288
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Ja napisala ovaj post na krivu temu.
Jel se mi možda znamo?
Kao ja neki dan negdje umjesto na Sjenilima. Možda baš ovdje

#matoreobje
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 19.09.2017., 13:53   #9289
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
Jel se mi možda znamo?
Kao ja neki dan negdje umjesto na Sjenilima. Možda baš ovdje

#matoreobje
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Old 19.09.2017., 15:04   #9290
Quote:
Angelsss kaže: Pogledaj post
Gleznjace sa zakovicama su vec godinama popularne, ja se sjecam da sam svoje uzela prije 7-8 godina kad ih jos nije imala svaka druga cura. Kad su ih toliko popularizirale, ja sam svoje prestala nositi.
Baš ovoliko zakovičaste kao ove godine, nisam viđala. Imam i ja nešto gvozdeno otprije, ali vrlo nevino spram ovoga što sada vidim po trgovinama.

Quote:
Angelsss kaže: Pogledaj post
Mirtochka, zaboravih pitati koji je Senkin fejs? Prije par godina sam narucila ogrlicu koju obozavam i onda mi je odjednom nestala vjerojatno kada su je u stranicu promijenili i od tada je trazim. Slazem se sa svim navedenim.
Sada je Ženske radosti.
mirtochka is offline  
Old 19.09.2017., 15:47   #9291
kakve su joj cijene? da znam slati link mami ili ne
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Old 19.09.2017., 17:34   #9292
Quote:
Deaineira kaže: Pogledaj post
Ja bi volila da su moji takvi. Pogotovo veći, jer je attention whore i ako hoćeš pomazit nekog tko nije on, on se ubaci i zabali sve i svakoga. I još ima 40 kila i voli se penjat u naručje.
Moj na drugi nacin privlaci paznju, mazenje je za precijenjeno


Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
ma, znam ja što je štene, dva sam ne tako davno jednog za drugim othranila i odgojila.
Moja moralna duznost je da te upozorim , uvijek to svi nekako zaborave. Ljudi se raspekmeze najcesce, zaborave da to nije plisanac i onda ga nakon par mjeseci - godinu dana stave na lanac ili udome

Quote:
mirtochka kaže: Pogledaj post
Tenkjuuuu

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Old 19.09.2017., 17:47   #9293
Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
kakve su joj cijene? da znam slati link mami ili ne
Ok, ja nikad nisam uzimala baš ove što više do pupka ili su nakićene da se pogneš noseći, ali one prosječno 'bogate' su po 100 kn. Mislim da iznad toga cijene i ne idu baš, a ima ih naravno i za manje. Ono od 60 do 100 je neka smjernica.

Mi smo bile na štandu sad za Vinkovačke i ženska nas već zna (moje kumče ima cijeli lager njezinih ogrlica) tako da sad već gotovo nikad ni ne platim punu cijenu. Ovu zadnju mi je naplatila 80 kn iako je na etiketi pisalo 100.
mirtochka is offline  
Old 19.09.2017., 18:44   #9294
Quote:
molanie kaže: Pogledaj post
Lude koke s kremicama!

Za sada odlican! Probala sam samo na rukama, jer nisam stigla vise, ali lajkam na prvu. Bas je butterasto butter, a upije se. Do sada mi je jedino takav bio od Body Shopa sa aloe verom. Mislim da ce mi koza biti zahvalna. I miris je iznenadjujuce fin i ne presladak!
Voljela bi i pistaciu probat, ali se bojim da ce me smetat miris. Ne znam. A volim jako pistacio. Si probala mozda?

Edit : hvala sto pitas. jooj,bila sam na GO. Vratila se jucer sa juga u kisni Zagreb.
Citam ja pobozno, ali nikad nemam nes pametno za napisat, pa samo stalkam..
kad su ih povlačili iz dm-a navukla sam se na brusnicu i kakao i bilo mi je bed da će mi pistacio bit pre čudan i sad mi je tak žao što nisam probala

Quote:
ElsaStarfire kaže: Pogledaj post
Jesi li ikad čula za zlatnog retrivera koji ne daje puse? E moj. To je najveća škrtica s pusama ikad rođena, dobim jednu u tri mjeseca. Al svejedno ga beskrajno i bezuvjetno volim
možda nije ljubilica ali fekta belly rubs kao da je mačka

Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Jesam. Cijeli zivot. Ja volim jako Rijeku, ali kod nas je fakat sve skupo. Cak skuplje od Zg.
moja sestra se prije par godina odselila u Rijeku, nisam mogla vjerovati koliko ju je grad oduševio i usrećio, od mentaliteta do zraka, preporodila se sa obitelji tamo, najpametnija stvar kaj je mogla napraviti za sebe i svoje
maslelu is offline  
Old 19.09.2017., 18:49   #9295
Quote:
maslelu kaže: Pogledaj post
kad su ih povlačili iz dm-a navukla sam se na brusnicu i kakao i bilo mi je bed da će mi pistacio bit pre čudan i sad mi je tak žao što nisam probala
Bipa. Još uvijek ima.


Rijeka i mene uvijek osvježi. Onako, kao limunada s mentom i ledom usred vrućeg ljetnog dana. Takva mi je Rijeka.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 19.09.2017., 18:53   #9296
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
Bipa. Još uvijek ima.


Rijeka i mene uvijek osvježi. Onako, kao limunada s mentom i ledom usred vrućeg ljetnog dana. Takva mi je Rijeka.

tenkju! Bipa mi je inače nepoznanica ali bacim pogled, tako i tako za vikend trebam po boje za kosu pa sam mislila poharat umjesto dm-a
maslelu is offline  
Old 19.09.2017., 19:06   #9297
A ako nema ni tamo nekim slučajem, imaš na abrakadabra.hr
Nemoj da ti padne na pamet mirisat Eveline peeling s argan oil jer postoji mogućnost da će ti se svidjeti
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 19.09.2017., 19:37   #9298
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
A ako nema ni tamo nekim slučajem, imaš na abrakadabra.hr
Nemoj da ti padne na pamet mirisat Eveline peeling s argan oil jer postoji mogućnost da će ti se svidjeti
biži ča

mislila sam čopiti onu hvaljenu masku za kosu jer imam onih 30% za Evelin u dm-u, nemoj mi sad tu i pilinge nutkat, upropastit ćeš me
maslelu is offline  
Old 19.09.2017., 19:40   #9299
Quote:
maslelu kaže: Pogledaj post
biži ča

mislila sam čopiti onu hvaljenu masku za kosu jer imam onih 30% za Evelin u dm-u, nemoj mi sad tu i pilinge nutkat, upropastit ćeš me
Ne nutkam te nego te unaprijed obavještavam o mogućim posljedicama

#stayawayarganoilpeeling
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 19.09.2017., 21:15   #9300
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
Ne nutkam te nego te unaprijed obavještavam o mogućim posljedicama

#stayawayarganoilpeeling

tooo late, moram probat sad
maslelu is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:40.