Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.08.2017., 17:17   #41
Quote:
CocoRocha kaže: Pogledaj post
Ljudi hvala za hotel Milenij, ali tamo je samo terasa i pogled zanimljivi. Probala sam tortice, ništa mi nije bilo specijalno zanimljivo i vratila bih se isključivo zbog pogleda i mirnog ambijenta.

Zar nema ništa posebnije u okolici od Milenij hotela ?
Ima. Kaokakao sto sam napisala. U Volosku. Fini cozy objekt. Nema pogled ni veliku terasu, ali u kolači jako fini i svakodnevno svježi.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 22:17   #42
ako vas put nanese u Fažanu ili okolicu, svakako navratite na sladoled Leone Ne sjećam se da sam igdje u HR kušala tako fini sladoled od pistacija, badem je fantastičan, sladoled s maslinovim uljem, jagoda ...
Donata is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 12:14   #43
Quote:
Donata kaže: Pogledaj post
ako vas put nanese u Fažanu ili okolicu, svakako navratite na sladoled Leone Ne sjećam se da sam igdje u HR kušala tako fini sladoled od pistacija, badem je fantastičan, sladoled s maslinovim uljem, jagoda ...
Hvala na preporuci!

Generalno mi je u Istri teško naći dobar sladoled
tweetee is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 16:45   #44
Quote:
tweetee kaže: Pogledaj post
Hvala na preporuci!

Generalno mi je u Istri teško naći dobar sladoled
ako odeš tamo na sladoled nećeš ostati razočarana; Leone ima sladoled koji nema veze s onim obojenim hrpama napuhanih smjesa od kojekakvih prašaka koje se mogu vidjeti u svim našim primorskim mjestima. Leone prodaje sladoled koji je ono što sladoled treba biti, prekrasno kremast, bez kristala leda, savršenog okusa, umjerene slatkoće, nemam uopće riječi da ih dovoljno nahvalim Pistacija je apsolutno savršena, ne sjećam se igdje kod nas takve, badem i lješnjak predivni, vanilija burbon također, ma svi okusi koje smo tog dana uzeli su bili top Krivo mi je jedino što nisam još toga mogla pojesti, a cijena im je ista kao i kod onih praškastih sladoleda, 8 kn po kuglici (mi smo uzeli u čaši, inače lopaticom slažu sladoled).
Donata is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 18:45   #45
Quote:
Donata kaže: Pogledaj post
ako odeš tamo na sladoled nećeš ostati razočarana; Leone ima sladoled koji nema veze s onim obojenim hrpama napuhanih smjesa od kojekakvih prašaka koje se mogu vidjeti u svim našim primorskim mjestima. Leone prodaje sladoled koji je ono što sladoled treba biti, prekrasno kremast, bez kristala leda, savršenog okusa, umjerene slatkoće, nemam uopće riječi da ih dovoljno nahvalim Pistacija je apsolutno savršena, ne sjećam se igdje kod nas takve, badem i lješnjak predivni, vanilija burbon također, ma svi okusi koje smo tog dana uzeli su bili top Krivo mi je jedino što nisam još toga mogla pojesti, a cijena im je ista kao i kod onih praškastih sladoleda, 8 kn po kuglici (mi smo uzeli u čaši, inače lopaticom slažu sladoled).
To su sjajne vijesti! 😊 U potrazi sam desetljece
tweetee is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 22:52   #46
Quote:
tweetee kaže: Pogledaj post
Hvala na preporuci!

Generalno mi je u Istri teško naći dobar sladoled
Gema Pazin
aRoma Poreč (ako radi, nisan bila ove godine).


I kolači. Gema nema velik izbor, ali to što je dnevno je svježe i fino, štrudle, ogromne krempite, par vrsti torti...
Krempita je recimo 10,00 kn.
Poslije 20,00 sati akcija -20% na kolače.
Sve torte za rođendane i sl naručujemo tamo, snickers, kinder pingui itd.
Puno vrsti sladoleda. Isto dnevno se radi.

aRoma je poskupa.
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 23:09   #47
Quote:
MarLov kaže: Pogledaj post
Gema Pazin
aRoma Poreč (ako radi, nisan bila ove godine).


I kolači. Gema nema velik izbor, ali to što je dnevno je svježe i fino, štrudle, ogromne krempite, par vrsti torti...
Krempita je recimo 10,00 kn.
Poslije 20,00 sati akcija -20% na kolače.
Sve torte za rođendane i sl naručujemo tamo, snickers, kinder pingui itd.
Puno vrsti sladoleda. Isto dnevno se radi.

aRoma je poskupa.
radi Gema možda i onu dinastija tortu (orasi, grožđice, kokos, kuhana svijetla i tamna krema, biskvit)? jer ako i to radi...

inače je tu tortu najbolje radila jedna iz petehi, ali nakon što je rodila - više nije radila, a meni ta torta nikad baš nije uspjela tako da
no, pazinske tete su uvijek radile fine kolače, možda bi Gema to imala u ponudi?
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 23:12   #48
Mislim da ne, nisam nikad čula ni vidjela
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 23:16   #49
A da, zaboravila sam da imamo i Antica torte i kolači, trgovinu kolača i torti koje isto sami rade

Možda bi oni to imali

A tu je i Reginex
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 23:18   #50
moram negdje naći tko to radi...
probat ću kod ovih što si rekla naći, možda imaju fejs.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 14:01   #51
Bili u Kao kakao ako se tako pise u Opatiji. Kolaci samo korektni, cijene pretjerane i jos su nam izgleda zaracunali nesto vise, caj i obican kolac od kestena po osobi je doslo 43 kn, no nemamo racun, platisa ga nije uzeo. Tesko parkirati, pogled nikakav.
__________________
Cemo ben, tr ni sila
Maremonti is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 17:01   #52
Za one koji bi htjeli probati Kao kakao kolače, a ne mogu ili ne žele do Voloskog, u Rijeci, u kavani Grad na Rivi boduli, imaju u ponudi i njihove kolače, ne sve, ali nekoliko vrsta imaju.

Zaboravila sam i na riječki Cacao, gdje sam danas probala mousse od pistacija, jako fin i lady Amelie, ukusan, ali biskvit se malo promočio.

Zadnje uređivanje Donata : 19.12.2017. at 17:47.
Donata is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:33.