Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > iOS

iOS Apple uređaji pokretani iOS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.09.2015., 20:58   #1
Apple Watch 1 i 2

Ajde kad već imamo temu za svaki Appleov gadget zašto ne bismo imali i za watch...
Pretpostavljam da ga još ne posjeduje veliki broj ljudi u ovoj lijepoj nam našoj,pa je to i razog nepostojanja teme o istom....
Ja ga imam neka dva tjedna otprilike,i mogu reći da sam relativno zadovoljan njime...na samom predstavljanju mi se činilo potpuno beskorisnim i nesmislenim,ali sam ga nakon nekog vremena ipak odlućio kupiti.
Za sad mogu reći da nisam požalio,jer radi se o zanimljivom gadgetu.
Na poslu ili u društvu,diskretno možete vidjeti tko vas zove,ili tko je poslao poruku,bez stalnog buljenja u telefon...
Meni na poslu telefon bude često u ladici i ne moram da ga vadim da vidim tko je poslao nešto na viber,whatsap fb,ili sl.....
Zanimljive su također ove nove aplikacije koje se dobivaju novim IOS-om,no o tom potom...
Dakle sve u svemu ja sam zadovoljan watchom i nadam se da će novi ios donijeti jos neka poboljšanja i zanimljivosti...
zdenis83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2015., 21:05   #2
cijena mu je kod nas impresivna, pa je sigurno i to glavni razlog da ga malo ljudi ovdje ima.
vjerujem da je koristan dodatak i rado bih ga barem isprobala no...
kako si zadovoljan baterijom tj trajanjem samog sata?
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2015., 21:10   #3
evo upravo sam provjerio,baterija mi je na 58%...ispočetka bude dosadno svaku večer stavljati na punjać,ali s vremenom se čovjek navikne...
jednostavno ga svaku večer "zakeljim"za punjač i ujutro stavim na ruku...
zdenis83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2015., 21:15   #4
da, to mu bilo je navedeno kao glavna mana kad je izašao. mislila sam da su bile dezinformacije
no kako kažeš, navikneš se.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2016., 12:33   #5
gdje uopće ima kod nas za kupit Apple Watch? mislim na dućane ne na web shopove... ja sam vidio samo links i sancta domenica, no u niti jednom dućanu nema ogledni primjerak vani. ja sam baš razmišljao uzeti sat čisto iz furke malo no volio bi ipak vidjeti prvo kako mi stoji na ruci, nije baš toliko jeftin da ga kupujem napamet jer mi se eto svidio na slici preko interneta.. a i ne znam koju veličinu bi uzeo (38 ili 42mm)
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2016., 10:05   #6
Ja imam veći model,dakle 42mm,i nije preveliki...definitivno sam misljenja da bi onaj manji model bio premali...
zdenis83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2016., 10:45   #7
Ma nemam ti ja neke "mesarske" ruke .. kod satova obično biram manje, bolje pašu na zglobu, no na internetu sam pročitao da je 38mm zaista minijaturan i za "žene i djecu" pa sam zbunjen jel to fkt baš toliko malo ili ljudi pretjeruju
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2016., 10:54   #8
pa 38 je ženski model. iako i ja volim veće satove, a i sad su moderni.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2016., 13:32   #9
izgleda da za mjesec dana nam dolazi novi Apple Watch "S" pa možda bi ipak bilo dobro pričekati još malo

evo što će biti novo:

Quote:
In a research note sent to clients, obtained by Business Insider, Munster said on Tuesday the internal components such as the processor and battery will be given an update, but to not expect the look of the wearable to change.

"Apple Watch: expect more of an "S" version with similar design, upgraded components including processor[,] battery, new band styles. Unlikely to have a wireless radio, which would allow standalone (i.e. decoupled from iPhone)," Munster wrote.
zdnet.com
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2016., 18:59   #10
Da malo podignem temu, ajmo ljudi preporuke koje aplikacije koristite na satu? Što se mora "obavezno" instalirati?
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2016., 21:40   #11
Pronasao sam sat s plavim remenom i zlatnoaluminisjkim okvirom za 3389
kuna sto mi se i ne cini tako puno, sad neznam da ga uzmem ili da pricekam
nove modele, meni je najbitnije da mogu razgovarat preko sata a da nejde
preko iphona, nesto je o tome bila govora, sad neznam hoce li ti novi modeli
podrzavati tu opciju zna netko?
holy monkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2016., 13:13   #12
kako nitko tko ima iwatch ne odgovara, evo da ne čekaš više.
preko iwatcha se mogu primati ili upućivati pozivi. detaljnije vidi ovdje.

ako prva generacija iwatcha to može, za očekivati je da će i nova verzija isto moći. kad će nova verzija i kakva će biti za sada se ne zna i sve je samo na razini špekulacija. sam apple se nije oglasio o ovom iwatch hardveru niti na nedavnoj konferenciji wwdc 2016., no tada je bila predstavljena nova verzija watchOS-a koja bi trebala svima doći u rujnu.
više o watchos 3 ovdje.

IMO ne isplati ti se čekati nešto što još nije niti najavljeno.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2016., 21:52   #13
Quote:
Duba kaže: Pogledaj post
preko iwatcha se mogu primati ili upućivati pozivi. detaljnije vidi ovdje.

ako prva generacija iwatcha to može, za očekivati je da će i nova verzija isto moći.
Ali sada je to moguće samo ako je watch uparen s iphone-om (budući da nema SIM karticu), a on bi htio da to može bez iohone-a.
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2016., 23:45   #14
Nisam tako skužila iz njegovog posta no može biti
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2016., 21:13   #15
Quote:
holy monkey kaže: Pogledaj post
sad neznam da ga uzmem ili da pricekam nove modele,
Ako i dođu novi modeli sad u devetom mjesecu, kod nas to neće prije Božića doći a i kad dođu budi siguran da ga neće biti niti približno po toj cijeni koju si sad našao za apple watch (1).

Puno se šuška o toj "dvojci" kako stalno negdje dolazi a nikako da dođe tako da možda je neće biti ni u devetom mjesecu. Već je to trebao krenuti u proizvodnju i već je trebala neka slika procuriti van a sve što do sada znamo za taj apple watch 2 je samo da će biti tanji i to nagađaju zadnjih godinu dana tako da je vjerojatno samo puko nagađanje.

Inače watchOS3 je fenomenalan i iako je još u beti i neke stvari ne rade kako spada - donosi više pozitivnih stvari za sat nego što ios10 donosi za ajfon. Jedino što mi je Music app postala nefunkcionalna, no nadam se da će što prije izbaciti novu verziju sa zakrpom.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2016., 22:58   #16
moram se pohvaliti da sam od jučer vlasnica predmetne čuke. store je imao akciju pa je sportski model bio skoro 1100 kn jeftiniji. tako sam za 2400 i nekaj sitno ubola veći model. i drago mi je da nisam išla na manji, ovaj je savršen.

još se učim, prčkam po njemu i čekam os3 - svi kažu da je znatno bolji od dosadašnjih os-ova. a kako mi se ne da zezati traženjem developerske licence za ovo malo dana, idem na strpljen - spašen.

za sad ga uglavnom najviše guram pod nos svima koji me još donekle trpe i uzvikujem "vidi kako je lijep!"
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 12:40   #17
evo što mi se sviđa: notifikacije. kad imam otključan mobitel, notifikacije dolaze na njega. watch ih uopće ne prikazuje. no kad je mob zaključan i u mirovanju, notifikacije dolaze na watch. prvi dan mi je to malo smetalo jer sam navikla da obavijesti vidim na svim uređajima, no ovo je u stvari sasvim cool.

zatim podsjetnici svakih sat vremena da treba ustati i prohodati minutu. za ljude poput mene koji na poslu sjede i često zaborave da treba mrdnuti dupetom - genijalno. i onda te još pohvali kad to odradiš

baterija traje sasvim ok. sinoć je išao na punjenje s oko 48%, nakon 16 sati nošenja. za uređaj koji je praktički stalno u pogonu - mjeri aktivnosti, otkucaje srca i sl. - više nego zadovoljavajuće.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2016., 16:13   #18
Duba, jel ti nakon updatea na OS3 normalno rade notificationsi? Meni su stali od Vibera/ Whatsappa/ Poruka...Ponekad prorade ali jako, jako rijetko...Podeseno je tako da bi trebali dolaziti nakon sto je iPhone lockan ali nesto ne stima...
__________________
...Try it, than talk about it...
Juventino85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2016., 18:44   #19
Definitivno najruzniji gadget ikad. Nisam htio komentirat prije neg se igrao uzivo. Frend kupio ovaj veci model. Kad smo probali, pa to izgleda ko igracka sa bombonima. Taman ima onaj gumbic sa strane za otvaranje, al steta sta nema bombone.

Tako smjesno izgleda da mu jedino pase onaj skin sa mickey mausom za djecu do 7godina, a uzeo je veci model, ne znam cemu sluzi onaj jos manji onda.


Prodao je brzo za 2soma. Jedva se spojio na drugi iphone na kraju, nemam pojma zakaj.


Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
__________________
Pročitaj pravila o oblikovanju potpisa link ;)
dubrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2016., 21:38   #20
@juventino85 koliko sam primjetila notifikacije normalno dolaze. Probaj hard resetirati iPhone i watch.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:42.