Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.03.2016., 16:11   #61
Najava 22. epizode sa prevodom. Biće izgleda epizoda puna patnje ...

Iz 21. epizode mi je najupečatljivija scena bila - razgovor Nihan sa Asu ... kad joj Nihan kaže na kraju : "Učini ti Kemala srećnim, kad ja to nisam mogla." Neslihan je u ovoj sceni pokazala svoje nesvakidašnje glumačko umeće

Sve više navijam za Zeynep da smrsi konce onom odurnom i bahatom Emiru, kome ljudi služe kao igračke ... drži ga u šaci tim istim fotosima kojima joj on preti ... zna da mu je Nihan slaba tačka i da će on sve učiniti da je zadrži pored sebe. Zeynep, naivna i lakoverna devojka, prevarena i na najgori način ponižena, vrlo brzo je uspela da stane na noge, da smisli kako da se osveti i da svašta istrpi u novoj porodici, samo da ostvari svoj cilj. Samo napred!

A svemogući Galip naišao je na tvrd orah - Leyla će ga namučiti, a nadam se i skinuti mu s lica onaj njegov samozadovoljni pogled
kraljicaletnja is offline  
Old 18.03.2016., 21:02   #62
23. epizoda 1. fragman

Uspeo je Kemal da se osveti za razdor koji je Emir izazvao u njegovoj porodici - i to istim oružjem - bacivši mu u lice ružnu istinu o njegovom ocu i "samoubistvu" majke, pa i o bratu za koga nije znao

A kakav je to razgovor Nihan i Kemala, kad se oni tužni rastaju
Nadam se skorom prevodu fragmana
kraljicaletnja is offline  
Old 18.03.2016., 21:06   #63
Evo prevedenog fragmana, prevod Barbika

https://youtu.be/4sFaBQavKNs

Kemal zabrinut jer otkriva svoju tamnu stranu, na šta sve postaje spreman.
U 21 epizodi se rastaviše, al evo u 22 su se opet lijepo gledali i pomalo družili, mislil na lijepe trenutke od ranije.
Kako joj je Kemal kupio slatkiše jer je stalno gladna To mi je simpatično, dosta više onih likova što su stalno na dijeti ili ih ne vidiš nikad da jedu. Kako stoji iza te svoje slabosti, kad je nervozna ogladni
__________________
Birak imkansiz kalsin
Sonsuza kadar
sannis is offline  
Old 21.03.2016., 17:25   #64
23. epizoda, 2. fragman

Da li će Nihan zateći Zeynep i Emira? Možda je Zeynep to i htela, misleći da će se tako osvetiti Emiru - da će se onda Nihan razvesti od njega? A možda će se nešto desiti, pa Nihan ne uđe u sobu? Čekamo, čekamo!



kraljicaletnja is offline  
Old 29.03.2016., 09:08   #65
Naša serija (23. epizoda) na 4. mestu na nedeljnom nivou, dakle u konkurenciji svih TR serija

24. epizoda, 1. fragman
24. epizoda, 2. fragman

Brat joj je nevin, Nihan vraća prsten
Ali da li će to biti dovoljno da se oslobodi od opsednutog Emira?
Ni Kemal nije u boljem položaju ... šta li će preduzeti Asu?

kraljicaletnja is offline  
Old 29.03.2016., 09:17   #66
Quote:
kraljicaletnja kaže: Pogledaj post
Naša serija (23. epizoda) na 4. mestu na nedeljnom nivou, dakle u konkurenciji svih TR serija


Brat joj je nevin, Nihan vraća prsten
Ali da li će to biti dovoljno da se oslobodi od opsednutog Emira?
Ni Kemal nije u boljem položaju ... šta li će preduzeti Asu?
Je, pratim seriju i komentare preko stranice na Faceu. Tko li će na kraju biti Emirov brat, Tufan nije? Asu bi mogla s Emirom pokušati sklopiti pakt, u to sam uvjerena, samo ne znam hoće li već u sljedećoj epizodi ili tek kasnije, možda u 2. sezoni.
Čizkejkica is offline  
Old 29.03.2016., 10:20   #67
Quote:
Čizkejkica kaže: Pogledaj post
Je, pratim seriju i komentare preko stranice na Faceu. Tko li će na kraju biti Emirov brat, Tufan nije? Asu bi mogla s Emirom pokušati sklopiti pakt, u to sam uvjerena, samo ne znam hoće li već u sljedećoj epizodi ili tek kasnije, možda u 2. sezoni.
Da, ostalo je malo nejasno, ako je Tufan zamijenio nalaze, logično je da će biti negativni, ali i Kemalov pokušaj je dao negativne rezultate. Znači ipak postoji neka šansa da je Tufan i Kemala pročitao pa opet napravio isto ( što je btv. u ovim novijim serijama postalo obrazac amo sad ulupat dvi-tri epizode na zbrku sa DNK nalazima-harika!). Jer sad se logično pitaš zašto bi to neko radio ako ga nije strah od rezultata.
hepp is offline  
Old 01.04.2016., 17:42   #68
Još nema fragmana za 25. epizodu

Možda je to u vezi sa padom rejtinga 24. epizode? A nedeljno, tek na 14. mestu

Sama 24. epizoda tek na kraju donosi nešto novo - najpre, prilično predvidivo i očekivano, dokaz da je Ozan ipak ubica a drugo, nešto što 100% niko ne bi pogodio, ne zato što je mnogo pametno, već što je teška nebuloza: Asu pred posteljom Emirove majke, obraća joj se rečima: "Čuješ li me, mama?" Haydeeeeeee! Eto, ispade Emirov brat u stvari sestra, a možda i nije, nego on ima i brata i sestru? A možda i više komada, koje od oca, koje od majke

Eto, sinovica g. Hakija iz Zonguldaka (!) nekakvim čudom postade Emirova sestra, ili polusestra? Da nije Emirova majka prevarila Galipa sa Hakijem, kad je svojevremeno išla na letovanje u rudnike Zonguldaka?

A možda je Asu usvojena? To bi stvarno bio nov momenat u turskim serijama!
kraljicaletnja is offline  
Old 01.04.2016., 20:02   #69
Lijep pozdrav, evo konačno i ja da se pridružim u komentiranju serije, otkrila sam je prije par dana i sviđa mi se, iako je prvenstveno gledam zbog Emira, to mi je najomiljeniji lik u seriji i obožavam njegovu interakciju s Kemalom. Drago mi je što konačno u jednoj seriji glavni zlikovac se može mjeriti i izgledom i duhovitošću s glavnim likom, inače u drugim serijama zlikovci su bili bože sačuvaj. Sviđa mi se i zaplet u kom umjesto brata Emir dobio sekicu, i to kakvu sekicu, koja ga želi uništiti i jedva čekam njegovu reakciju kada otkrije da mu je Asu sestra, mislim da će biti ponosan na nju kako mu je lijepo smislila osvetu. Iako mi nije jasno zašto ona njega toliko mrzi i želi mu se osvetiti pa nije on kriv za ono što se dogodilo njihovoj majci već njihov otac, on je bio dijete i nije ništa mogao napraviti, naprotiv nije ni znao da ima brata.

P.S. jedno pitanje, kako vi gledate seriju uživo, može neki link, hvala puno, pozzzz
freestyle2 is offline  
Old 01.04.2016., 20:04   #70
Quote:
kraljicaletnja kaže: Pogledaj post
Još nema fragmana za 25. epizodu

Možda je to u vezi sa padom rejtinga 24. epizode? A nedeljno, tek na 14. mestu

Sama 24. epizoda tek na kraju donosi nešto novo - najpre, prilično predvidivo i očekivano, dokaz da je Ozan ipak ubica a drugo, nešto što 100% niko ne bi pogodio, ne zato što je mnogo pametno, već što je teška nebuloza: Asu pred posteljom Emirove majke, obraća joj se rečima: "Čuješ li me, mama?" Haydeeeeeee! Eto, ispade Emirov brat u stvari sestra, a možda i nije, nego on ima i brata i sestru? A možda i više komada, koje od oca, koje od majke

Eto, sinovica g. Hakija iz Zonguldaka (!) nekakvim čudom postade Emirova sestra, ili polusestra? Da nije Emirova majka prevarila Galipa sa Hakijem, kad je svojevremeno išla na letovanje u rudnike Zonguldaka?

A možda je Asu usvojena? To bi stvarno bio nov momenat u turskim serijama!
Ako je opsesija nasljedna, oboje je imaju u izobilju, mora da je i mamica bila slična. Meni je isto palo na pamet da je Haki u stvari otac pod krinkom amce. Ozan je takvo derište da mi se bljuje, taj debelokožec će na kraju najbolje završiti, već vidim. Još nešto je bilo očito forsiranje naših emocija, a to su Kemalovi izljevi oduševljenja, njegovo sanjarenje, kupovina benkica i pepica kao da je -evo na- sve potaman, a svi znamo da slijedi hladni tuš. Sve je to bilo fino i divno, ali ne bih željela da sad Kemalu popusti oprez, Asu i Emir čekaju iza ugla spremniji nego ikad.
Već neko vrijeme hoću napisati da mi tako nedostaje ona vila nad Bosporom, Leylina oaza, ali očito je bila skupa pa su je žrtvovali. Yazik.
hepp is offline  
Old 03.04.2016., 09:49   #71
Quote:
freestyle2 kaže: Pogledaj post
Lijep pozdrav, evo konačno i ja da se pridružim u komentiranju serije, otkrila sam je prije par dana i sviđa mi se, iako je prvenstveno gledam zbog Emira, to mi je najomiljeniji lik u seriji i obožavam njegovu interakciju s Kemalom. Drago mi je što konačno u jednoj seriji glavni zlikovac se može mjeriti i izgledom i duhovitošću s glavnim likom, inače u drugim serijama zlikovci su bili bože sačuvaj. Sviđa mi se i zaplet u kom umjesto brata Emir dobio sekicu, i to kakvu sekicu, koja ga želi uništiti i jedva čekam njegovu reakciju kada otkrije da mu je Asu sestra, mislim da će biti ponosan na nju kako mu je lijepo smislila osvetu. Iako mi nije jasno zašto ona njega toliko mrzi i želi mu se osvetiti pa nije on kriv za ono što se dogodilo njihovoj majci već njihov otac, on je bio dijete i nije ništa mogao napraviti, naprotiv nije ni znao da ima brata.

P.S. jedno pitanje, kako vi gledate seriju uživo, može neki link, hvala puno, pozzzz
Freestyle2, dobrodošla na temu!

Što se tiče tvog omiljenog Emira, s moje strane ti je slobodno, možeš odmah da ga vodiš kući Eto, ti gledaš seriju zbog njega, a ja zbog njega više puta zamalo da prekinem gledanje - toliko mi je antipatičan, da ne kažem nešto gore, često nehotice i odvraćam pogled kad je on u kadru ili buljim u prevod Svaka čast, glumac je izvanredan, ali ne bi mi postao lep (ili bar simpatičan) ni da glumi neki super pozitivan lik. Meni su lepi Nihan i Kemal

p.s. pogledaj pp, ako nisi već dobila odgovor na pitanje

Quote:
hepp kaže: Pogledaj post
Ako je opsesija nasljedna, oboje je imaju u izobilju, mora da je i mamica bila slična. Meni je isto palo na pamet da je Haki u stvari otac pod krinkom amce. Ozan je takvo derište da mi se bljuje, taj debelokožec će na kraju najbolje završiti, već vidim. Još nešto je bilo očito forsiranje naših emocija, a to su Kemalovi izljevi oduševljenja, njegovo sanjarenje, kupovina benkica i pepica kao da je -evo na- sve potaman, a svi znamo da slijedi hladni tuš. Sve je to bilo fino i divno, ali ne bih željela da sad Kemalu popusti oprez, Asu i Emir čekaju iza ugla spremniji nego ikad.
Već neko vrijeme hoću napisati da mi tako nedostaje ona vila nad Bosporom, Leylina oaza, ali očito je bila skupa pa su je žrtvovali. Yazik.
Nadam se da će vile opet biti, jer je Leylin advokat zbog otkrivanja one nameštene saobraćajke zahtevao da se aukcija ponovi

25. epizoda, 1. fragman

"Odluči se!" - viče Emir, znači da je ucenio Nihan, stavio je pred neki nemoguć izbor, čim je rešila da skoči ... eto, toliko sam razumela
kraljicaletnja is offline  
Old 03.04.2016., 09:57   #72
Quote:
kraljicaletnja kaže: Pogledaj post

"Odluči se!" - viče Emir, znači da je ucenio Nihan, stavio je pred neki nemoguć izbor, čim je rešila da skoči ... eto, toliko sam razumela
Koliko sam shvatila, traži da mu postane ženom - tj. da spava s njime.
Čizkejkica is offline  
Old 03.04.2016., 11:06   #73
Quote:
Čizkejkica kaže: Pogledaj post
Koliko sam shvatila, traži da mu postane ženom - tj. da spava s njime.
Hvala
Mada, i ja sam tako shvatila, ali sve sam se nadala da sam pogrešila
Vala i ja bih na njenom mestu skočila ne zbog Kemala, nego zbog
Samo, ne treba da se brinemo, Kemal-kahraman će je spasiti ako ništa drugo, dočekaće je u mišićavo naručje

A sad ozbiljno, od početka serije mi nije uverljivo da Emir nije silom dobio ono što mu u braku sleduje Ajde da kažemo da je u početku čekao da ga Nihan zavoli ... ali valjda mu je posle 5 godina postalo jasno da će to biti malo morgen ... šta bi rizikovao i da upotrebi silu? možda bi ga Nihan zamrzila još više? a hiljadu puta mu je stavila do znanja da joj je on Eto, pa da je Emir sto puta ludak, od ovog luđe ne postoji
kraljicaletnja is offline  
Old 03.04.2016., 11:09   #74
Quote:
kraljicaletnja kaže: Pogledaj post
A sad ozbiljno, od početka serije mi nije uverljivo da Emir nije silom dobio ono što mu u braku sleduje Ajde da kažemo da je u početku čekao da ga Nihan zavoli ... ali valjda mu je posle 5 godina postalo jasno da će to biti malo morgen ... šta bi rizikovao i da upotrebi silu? možda bi ga Nihan zamrzila još više? a hiljadu puta mu je stavila do znanja da joj je on Eto, pa da je Emir sto puta ludak, od ovog luđe ne postoji
Meni to nije čudno. Emir je dobivao seks sa strane, a njemu je bitnije da posjeduje Nihan, da je zarobi, a ne da s njome vodi ljubav.
Čizkejkica is offline  
Old 03.04.2016., 11:23   #75
Quote:
Čizkejkica kaže: Pogledaj post
Meni to nije čudno. Emir je dobivao seks sa strane, a njemu je bitnije da posjeduje Nihan, da je zarobi, a ne da s njome vodi ljubav.
Hoćeš reći, najbitnije mu je da je niko drugi ne poseduje?
Jer ovako je ne poseduje ni on, niti fizički, niti duhovno i emocionalno.
Pa kad je već video da je ovo drugo nemoguće, čudi me da nije probao prvo, ne zbog seksa, nego zbog "posedovanja" ... mislim da on u svojoj ludačkoj opsednutosti pogrešno shvata taj pojam
kraljicaletnja is offline  
Old 03.04.2016., 11:27   #76
Quote:
kraljicaletnja kaže: Pogledaj post
Hoćeš reći, najbitnije mu je da je niko drugi ne poseduje?
Jer ovako je ne poseduje ni on, niti fizički, niti duhovno i emocionalno.
Pa kad je već video da je ovo drugo nemoguće, čudi me da nije probao prvo, ne zbog seksa, nego zbog "posedovanja" ... mislim da on u svojoj ludačkoj opsednutosti pogrešno shvata taj pojam
Ona je njegova zatvorenica, ne može biti u vezi s drugime, niti se udati za drugoga. I u očima javnosti oni su u braku, ona je njegova.
Čizkejkica is offline  
Old 03.04.2016., 13:37   #77
Jel ono ona skočila, yarabi?
hepp is offline  
Old 03.04.2016., 18:12   #78
U meni tinja još malo nade da je Emir manji manijak od oca, te da će spriječiti da Nihan ponovi sudbinu njegove majke Što se tiče 'bračne dužnosti', bila je u 2 epizodi scena na tu temu, poslije proslave 5-godišnjice je Emir htio da spava s njom i ona ga je odbila s riječima ' još mi samo to nisi uradio, kako češ me sutra pogledati u lice'. Tako da, ako je prije bilo sumnje u vezi njihovog braka, od tada je jasno kakk stoje stvari. A još se i Kemo pojavio, tako da nije bilo šanse za Emira .

Inače su okrenuli priču tako, da Emir ponavlja Galipovu opsesiju, a evo i sister Asu nije bolja. Kemal je neće ni pod tačkom razno, yok ona će čekati da je 'pogleda'. Al da bar čeka, već svjesno pomaže Emiru šaljući mu onaj video- koji je mislim ipak manipuliran naknadno- i možda tako pošalje Nihan u smrt.
Kakvi li su geni Mužgan hanum, kad su joj oboje djece povukli na oca -katila
__________________
Birak imkansiz kalsin
Sonsuza kadar
sannis is offline  
Old 09.04.2016., 09:37   #79
Fragman za 26. epizodu

Eto nam odgovora ... skočila je
Naravno da će preživeti - bez njenog lika nema ni serije ... samo je pitanje u kakvom stanju će biti, da li će se potpuno oporaviti ... šta li su rešili scenaristi
kraljicaletnja is offline  
Old 09.04.2016., 10:25   #80
Quote:
kraljicaletnja kaže: Pogledaj post
Fragman za 26. epizodu

Eto nam odgovora ... skočila je
Naravno da će preživeti - bez njenog lika nema ni serije ... samo je pitanje u kakvom stanju će biti, da li će se potpuno oporaviti ... šta li su rešili scenaristi
Hvala, Kraljice, sad mi je zapravo sjeo na mjesto naziv serije, ne radi se tu o Kemalovoj patnji, koja je neupitna, nego o neostvarenoj ljubavi do samog kraja nekoga od njih dvoje. Ja ovdje više neću čekati sretan kraj iako znam da će ona preživjeti, ali bolje se unaprijed pripremiti na sve.
Uzmimo samo raspodjelu likova. Tako snažno upada u oči ta nesimetrija dobrih i loših-Kemal, Nihan i Leyla vs svi ostali koliko ih god ima da ih na nabrajam. Zoz, čok zor.
hepp is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:12.