Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.02.2016., 17:28   #41
Ova serija mi se svidjela...
i zar zbilja ima samo 12 nastavaka ili su neke sezone u pitanju?
__________________
...čuvan te...na dnu srca šta san šakon stiska samo za tebe....
Nevka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2016., 17:56   #42
Yeap, samo 12 epizoda, 1 sezona.

Clara, kako je krasna bila. Također mi ju je bilo žao na podiju , a onda joj Guido uskočio u pomoć. Grozne babe tračerske.

A ono kad se izula i bacila štiklu ka Guidu, a on tamo leži na sofi pa ga skoro pogodila njom.

Današnja situacija sa Clarom i Guidom i njihovim dogovorenim brakom podsjetila me na onu u LaL sa Laurom i Edgarom. Oni se ne vole na početku, a kasnije će se vjerujem zaljubit. Uz razliku da je on baš mutan tip. Što li želi ona njegov navodni prijatelj iz Pariza i zašto ga na kraju nazvao pod drugim, francuskim imenom, Phillipe Durand?
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2016., 19:09   #43
Inače, ja sam nekako dobio dojam da oni snime scenu i tek onda likovi mikrofonima izgovaraju tekst. Jer mi stalno bode u oči to da se izgovor ne poklapa s gestikulacijom lica, je li to netko primijetio?
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2016., 19:56   #44
Odlična serija.
anahigio is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2016., 21:29   #45
Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
Inače, ja sam nekako dobio dojam da oni snime scenu i tek onda likovi mikrofonima izgovaraju tekst. Jer mi stalno bode u oči to da se izgovor ne poklapa s gestikulacijom lica, je li to netko primijetio?
je.ja. i meni je to enigma.ful umjetno zgleda.
__________________
just do it.
just-do-it is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2016., 22:08   #46
radnja je totalno teatralna, dramatična i baš je zato super - gluma je više kazališna nego filmska a s tim je u skladu i to što kao ona priča priču. i još njih dvoje... on mi je ružan ali totalno simpatičan
Trickie Q. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2016., 00:08   #47
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Klara ko djevojčica je plavuša a kad naraste mahagonij crvena kosa,Mateo ko klinac taman a kad naraste plav.
I meni to bezveze al kaj sad

Quote:
mlac13 kaže: Pogledaj post
Današnja situacija sa Clarom i Guidom i njihovim dogovorenim brakom podsjetila me na onu u LaL sa Laurom i Edgarom. Oni se ne vole na početku, a kasnije će se vjerujem zaljubit.
I ja sam ih se sjetilaaa (ispada da će mi najdraži parovi ispast oni koji koji su se na silu oženili . i to redom iz kostimiranih sapunica, s love hate odnosom)

Quote:
Uz razliku da je on baš mutan tip. Što li želi ona njegov navodni prijatelj iz Pariza i zašto ga na kraju nazvao pod drugim, francuskim imenom, Phillipe Durand? : misli:
U i mene zanima. Al mi je drago kaj je uletio, taman da se Guido ne spetlja s onom ženskom (barem na prvu bračnu noć)
A i ona njena naracija; da se smrt već tad nadvila nad nju


Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
Inače, ja sam nekako dobio dojam da oni snime scenu i tek onda likovi mikrofonima izgovaraju tekst. Jer mi stalno bode u oči to da se izgovor ne poklapa s gestikulacijom lica, je li to netko primijetio? : D
Nisam primjetila, bila sam previše uživljena u njenu haljinu i Guida i nju
Ali nema mi baš smisla da bi tako snimali, ne znam u čemu je stvar.
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2016., 12:46   #48
ček, jel ovaj plavi njen brat ili nije? Nisam gledala prvu epizodu
__________________
...čuvan te...na dnu srca šta san šakon stiska samo za tebe....
Nevka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2016., 13:45   #49
Nije otvoreno rečeno, ali kao mali, kad su se prvi put sreli, rečeno im je da su rođeni na isti dan. Tako da sumnjamo da jesu.

Meni najdraži soundtrack.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2016., 14:04   #50
Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
Inače, ja sam nekako dobio dojam da oni snime scenu i tek onda likovi mikrofonima izgovaraju tekst. Jer mi stalno bode u oči to da se izgovor ne poklapa s gestikulacijom lica, je li to netko primijetio?
Ja sam to primjetila kod svih njihovih serija ,zato ih ni ne volim gledati.
Baš djeluje ko da ne znaju glumiti i izrazi lica i izgovoreni tekst .
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2016., 14:07   #51
Quote:
Trickie Q. kaže: Pogledaj post
radnja je totalno teatralna, dramatična i baš je zato super - gluma je više kazališna nego filmska a s tim je u skladu i to što kao ona priča priču. i još njih dvoje... on mi je ružan ali totalno simpatičan
On meni nije ružan ali kad se skinuo je bilo ....meh,sav mlitav one dlake po prsima ,bijel.Bolje da bude obučen.
Žao mi je Anite,a scena u kockarnici mi je bila ,kad je zapalila cigaretu..
Guido je ubijao pogledom.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2016., 15:11   #52
Da, nije on ljubomoran, nek bude s kim hoće . Kako je upala tamo , flertanje s frajerima .
On joj došao vratit prsten pa naletio na lijep prizor .




Onaj Cornelio me podsjeća na Andresa iz CS- obojica imaju metlu u guzici, ukočeni do bola. Čišćenje čizama koma; ali poslije silovanje
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2016., 20:54   #53
https://web.facebook.com/Dama-pod-ve...2848808195099/ evo stranice o seriji na fejsu. Lajkajte tko želi
Nisa Castelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2016., 22:14   #54
Koliko sadržajna epizoda

Jadna Anita bilo mi je žao kad se vidjelo da je zaljubljena u Mattea, a ovo na kraju..
Cornelio je gad teški...

Clara je rasturala tamo u tom kabareu što li je već. a tek ono poslije

Sad mi je krivo što ima samo 12 epizoda
__________________
Tisuću razloga za ljubav, tisuću razloga za smijeh...
sanjcho is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2016., 23:54   #55
Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
Inače, ja sam nekako dobio dojam da oni snime scenu i tek onda likovi mikrofonima izgovaraju tekst. Jer mi stalno bode u oči to da se izgovor ne poklapa s gestikulacijom lica, je li to netko primijetio?
pa to je zbog toga jer je ova serija snimana u talijansko-španjolskoj koprodukciji, te su uloge koje su pripale španj.glumcima naknadno presnimane, dok je u španj. verziji suprotno (npr. španj.glumica Ursula Corbero glumi Anitu, a poznata je i iz serije Isabel).
__________________
“To the stars who listen — and the dreams that are answered.”
*nailla* is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2016., 00:42   #56
Pozdrav svima!

Moram priznati da sam bila pomalo skeptična pošto nisam neki fan talijanskih serija, ali svaka kostimirana mi je win...pa ajde. :klap:

Sviđa mi se što je radnja ful dinamična i glumci su odlični.
Clara i Guido su baš jedno za drugo, haha! Oboje su mi presimpatični kad su u onom svom ''love&hate'' điru!
Cato is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2016., 13:34   #57
Odlično je ovo, sve pohvale. Dinamično, zanimljivo, misteriozno.

Odličan mi je ovaj misterij vezan oko Guida. Što je bilo u Parizu? Je li doista ubio svoju prvu ženu, Amelie?

Zaboravih jučer komentirat: Clarin dolazak u kabare, rasturila je . Predobri su ona i Guido zajedno, imaju kemije.

Vještica Adelaide. Nije joj uspio prvotni plan da Clara pobaci pa posegla za drugim. Čim sam vidio kantu sa vodom, znao sam što će se desiti

Nego, kad će glavna premisa iz naslova?
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2016., 14:18   #58
Quote:
mlac13 kaže: Pogledaj post
Vještica Adelaide. Nije joj uspio prvotni plan da Clara pobaci pa posegla za drugim. Čim sam vidio kantu sa vodom, znao sam što će se desiti
Ja kontam nosi kantu s vodom, ide je poroditi makar na silu i uzet dijete

Toplo se nadam da ovo dvoje grabežljivaca neće saznati za Anitinu trudnoću...
Toliko se toga dogodi u ovih 50 minuta, ne znam što bih sve komentirala ,
odlične scene Guida i Clare, prvo kad upada u ono lječilište, i vrhunac je onaj razgovor s njenim starim, njih dvoje isto dvoje tinejđera pred starcima . Ima dosta humora, Guido, bez obzira što očito ima mračnu prošlost, možda i sadašnjost mi je prezanimljiv lik, dosta karizmatičan.
__________________
Tisuću razloga za ljubav, tisuću razloga za smijeh...
sanjcho is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2016., 14:29   #59
Meni je ful čudno šta oni žive sa njezinim starim i šta stari ima glavnu riječ u svemu,ko da muž ne postoji .Već je bilo i vrijeme da Guido kaže ko je gazda u tom braku.
Clara se smirila i smekšala,mislila sam da bude natukla Kornija sa štapom po glavi a ona ništa,nestala je ona njena borbenost iz prvih epizoda.
Pretpostavljam da se bivša od Guida ubila pošto je saznala da on nije Filip.
Nije mi se svidjelo šta je založio naušnice bez njenog znanja i onda još lagao kad ih je otkupio.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2016., 17:02   #60
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Meni je ful čudno šta oni žive sa njezinim starim i šta stari ima glavnu riječ u svemu,ko da muž ne postoji .Već je bilo i vrijeme da Guido kaže ko je gazda u tom braku.
Ona je grofica ovaj se više udao nego oženio , s obzirom na ugovor i činjenicu da je on kockar i u dugovima kužim zašto se stari postavlja kako se postavlja. Doduše, on bi se onako ponašao i da nije takva situacija..
__________________
Tisuću razloga za ljubav, tisuću razloga za smijeh...
sanjcho is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:43.