Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.08.2014., 16:24   #61
Smile

Da li neko ima sajt gdje mogu pogledati seriju sa prevodom ?
lacrima77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2014., 13:21   #62
jednu epizodu sam pogledao u petak I odmah me je privukla dalje, baš je super serija, jednostavna, topla, draga, počevši od mlađih pa do starijih, a onih dvoje maria i marco imaju predobru kemiju, gledao sam neke isječke na youtubu, baš si pašu
ladystone is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 17:49   #63
Ona Albina je takva kuja,izgleda ko neka jadnica,nevinasce a cijelo vrijeme spava s deckom naj frendice..i onda mu kaze necemo se vidjet dok ne rijesimo sta treba i evo danas opet...navijam da ju Reby tako nalupa kad sazna,i njega isto,nije mi ni ta Reby neki lik al ova Albina je grozna,vec vidim da ce im Reby na kraju oprostit i da ce se oni onda vjencat
Aurora :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 17:42   #64
Promijeniše termin...
__________________
Loading...
Martina Hingis is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 16:42   #65
Una parola troppo ,due parole poco!
splitness is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 15:06   #66
Pozdravm svi koji prate seriju Voljeni doktor martini, želio sam da vam kazem da sam otvorio FB stranicu gdje će biti sve epizode koje sada izlaze na RTL Passionu znači od 7 do 9 sezone.

Ako netko zna talijanski imam za njega i talijansku FB stranicu gdje sam stavio od 1 do 10 sezone sve epizode. Pa tko zna talijanski može tamo i pogledati.

Hrvatska stranica: fb.me/voljeni.dr.martini.sve.epizode (stranica je još u izradi)
Talijanska stranica: fb.me/umif.tutti.gli.episodi na stranici stavljamo zadnje epizode 9 sezone, nakon toga smo gotovi.

Pisao sam RTL-u

3. LIPNJA 17:07
Pozdrav da li imate starije epizode od prije 7 sezone? od Voljeni dr Martini?

5. LIPNJA 9:57
Imamo, ali na žalost na njih trenutno nemamo prava za emitiranje ili objavu na web.
zviznemte is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:33.