Natrag   Forum.hr > Razno > Četeraj

Četeraj Raj za chatere, bivši Off Topic

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.09.2017., 23:01   #3481
Quote:
Black Kelebek kaže: Pogledaj post
Bhea, ono Falco htio popiti tablete i tako si okoncati muke?
nadoslo mu. nije da je nesto kontemplirao na tu temu, jednostavno u jednoj sekundi skupilo mu se sve, neispavanost (bukvalna), umor, 22 godine izgubljene u nepovrat, ljubav, sumnja u prijatelja... zamalo prelilo, ali je on to brzo odlio. ovo ja po secanju, to je negde kraj ep, jos nisam uspela doci dotle.

treba pokusati upratiti hoce li neko raditi upload prikazanog na axn. ili ce mozda biti streaming. sutra su dve ep, pa u nedelju jos dve, pa valjda sledeci weekend isto tako itd, ako sam dobro povezala.
Bhea is offline  
Old 15.09.2017., 23:29   #3482
Quote:
TheWitch kaže: Pogledaj post
viking je cudo,
Prvi put vidim da je Nicole sparena sa nekim krupnijim od nje, lik mu je žešći psiho

Quote:
Black Kelebek kaže: Pogledaj post

Trazila sad BBL na ovoj jednoj stranici gdje sam ja nekad gledala serije, Ali su ju makli. Vidim izasao bio i My Cousin Rachel, Ali nece ni on.
nemam link imam torrente


Quote:
Izgleda da ce scenarista koji je pisao PK pisati Vatanim sensin.
Onaj Uygar Şirin koji je došao tek u trećoj sezoni i Deniz Gürlek , Melek Seven koje su radile tretman priče


Quote:
Dašinka kaže: Pogledaj post
Nisam sigurna koji je razlog bio da počnem, ali evo našla sam se na četvrtoj epki Soz-a. Odavno nisam gledala nesto toliko interesnatno, čak mi ni minutaža ne smeta. Epizode su pune akcije, stalno se nesto dešava, nema praznog hoda, pa ta dva sata brzo prodju. Svi su mi likovi odlicni, ne znam koga bih od momaka mogla izdvojiti, Javuz je van konkurencije . Mozda Ates, iako nije moj tip, čovjek ima dobar pristup i šarm. Ili ipak Fethi ali on mi ide u paketu Eylem, dopali su mi se od prvog susreta. E sad Bahar, meni se njen lik svidja,Aybuke je početnica ali za potrebe ove uloge je dobra. Ima prijatan glas, izgleda krhko, i mislim da je dobar par sa Tolgom. Prirodnija je i ljepsa od Hande, a toliki linč doživljava od strane njenih fanova, kao da je ova neka profi glumica. .
Zar si sumnjala u mene i black i naš istančani i prefinjeni ukus Kada sam spustila gard i počela da vrednujem seriju onakva kakva jesta a ne kakva ja mislim da treba da bude, počela sam da uživam i da se zabavljam. Još sam bila pod utiskom Poyraza i dalje sam ali mogu da gledam nešto drugo a de ne poredim sa njim. Eyfet će tek zakucati sa par scena, i posle A&P mi je jedni par koji izmamljuje osmehe zadovoljstva, naravno njihovih scena je na kašičicu ali su





Ostala sam na ovom momentu, i biću još sigurno par dana
__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Old 16.09.2017., 00:07   #3483
Dasinka, dobro nam dosla u klub moglo bi biti da smo ja i Red imale nekog udjela u toj tvojoj odluci samo Toga nisi ni svjesna

Ja vam danas gledala malo Poyraza tj. ono 10.mj poslije Ummanovci i tako pa se malo isplakala i rastuzila pa Aysegülina smrt i jos neki videi...
I uzela da prevedem jedan Video iz zadnje, da, moramo biti snazne i drzati se crvsto skupa, stigao je taj cas ali me sve ovo s titlovima nesto zeza i nikako mi ne die, ne sjecam se da sam ista cackala! Uglavnm privodim kraju, samo cu Aysin dio, i molim Boga da nisam zaboravila sifru za Vimeo, tek tad bi bio sav trud uzalud
__________________
Tnx Bhea
Black Kelebek is offline  
Old 16.09.2017., 12:50   #3484
Čekamo blackić







Dušu bih prodala samo da ga poljubim jednom u oko Oće kupi neko dušu
__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Old 16.09.2017., 23:16   #3485
I posto ti je dusa

Evo koooonacno uspjela postaviti, hej jesam se napatila, da ne bude tresla se gora rodio se mis, samo sam prevela Aysine posljednje rijeci da se zna odmah

https://vimeo.com/234146708
__________________
Tnx Bhea
Black Kelebek is offline  
Old 17.09.2017., 10:05   #3486
Ne košta puno a ne vredi ni 5 para

Odgledala sam BBL, vredno pažnje7/10 na vrhunski soundtrack i dve oskarovke izvućićemo i 8/10, Madeline MacKenzie boji šou svojim duhom i šarmom, pred kraj su ubacili u njenu priču nešto što mi se ne uklapa u njen karakter, sada vidim da toga nije bilo u knjizi, već je Reese ubacila jelte kao producent, američka soap drama misterija at her best

Big Little Lies: Opening Credits (HBO)









http://www.ranini.tv/roportaj/26754/...n-dusmani-olur

Nažalost da je juče izašao prevela bih ga ,jer sam se juče samo razvlačila baštenska garnitura-garnitura dneva soba-wc ali danas neću stići

Inače ono što smo znali veliki filmofil, koji kaže da je to i način kako da postaneš scenarista gledaj, čitaj... kaže da ako je on mogao to postati može svako. Izdvojio je Burcin i rekao da bi za nju uvek pisao i njoj prvo nudio sve na čitanje Tabi i Ilkerčiću za koga kaže da je fenomenalan glumac i strastven čovek. i Još mnogo toga
__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Old 17.09.2017., 16:56   #3487
Došla sam do osme epke,da sam znala da je ovako dobro, pridružila bih vam se i ranije. Mislila sam da mi se nece svidjeti jer se previse potencira rodoljublje i zrtvovanje za zemlju,ali sve je dobro uklopljeno uz humor i dosta akcije. Meni odgovara sto nema puno ljubavnih scena, jer ne ide uz ovakav tip serije. Šipujem oba para i EyFet i Yavbah, imali su dvije dobre scene u sedmoj epki.Čolak je jeziv, sa primjesom komičnih elemenata, ali opet mi se glumac vise dopada u ulozi Adema.
Nisam poredila sa P.K., osim par replika po kojima se Ethem prepoznaje, jer kad sam počela gledati nisam znala sta me je snaslo. . Originalniji su od vecine ponudjenog. I da, sestra mi je oduševljena Tolgom, pogledala je samnom dijelić epke, samo ponavlja kako je lijep. Gledala ga je u GK, ali nakon par epizoda je odustala.


Quote:
Red Coat kaže: Pogledaj post
Inače ono što smo znali veliki filmofil, koji kaže da je to i način kako da postaneš scenarista gledaj, čitaj... kaže da ako je on mogao to postati može svako. Izdvojio je Burcin i rekao da bi za nju uvek pisao i njoj prvo nudio sve na čitanje Tabi i Ilkerčiću za koga kaže da je fenomenalan glumac i strastven čovek. i Još mnogo toga
Nema ljepse potvrde za njih dvoje od ovoga.
__________________
"brave wee thing"

Zadnje uređivanje Dašinka : 17.09.2017. at 17:16.
Dašinka is offline  
Old 17.09.2017., 21:40   #3488
Procitala sam reportazu jos danas, duga brate nikad zavrsiti, ali sam uzivala citajuci. Dobila sam i odgovore na neka pitanja koja su me zanimala, a i slucajno saznala nesto interesantno. Bravo i za djevojku koja je postavljala pitanja

I tako saznam za njegovu seriju Sudan bikmis baliklar i upalim malo da pogledam. Ima fin momcic u seriji, pogledala sam pola sata, ide... Plus imaju jednog malog s Downovim sindromom

A momcic pjeva mislim da je ovo preteca Poyraza Karayela, a mozda cak i Aysegül https://www.youtube.com/watch?v=9KbXOaziX70
Sad vidim da je serija imala 11 epizoda zbog rejtinga.


Meni se svidjaju sva tri mladja para u Sözu, ali mi je YavBah opet nekako Favorit. Oni su mi nekako najinteresantniji i zanima me taj put iz nemoguceg u moguce i javljanje i njegovog interesa za nju. Znamo da Fethi nikog nije imao u zivotu u Tom trenutku kad upoznaje Eylem, mada nam se daju naznake da je imao neko lose iskustvo. Ates masallah nije probirljiv, a opet mu se javlja interes za jednom djevojkom, mada ni interes za drugim djevojkama ne jenjava. Ali Yavuz, u njegovom srcu vec ima jedna i sad me kopka kad ce njen mjesto zauzeti druga.
I pojavila se slika neka s pitanjem da li ce Bahar oprostiti Yauzu, na njoj Yavuz i Bahar, a kod Bahar ovaj rad
__________________
Tnx Bhea
Black Kelebek is offline  
Old 18.09.2017., 00:49   #3489



Quote:
Ates masallah nije probirljiv,


Ja sam Eyfet to znate Dobar je Tolga glumac i drag je dečko mene je razuverio i ja sam imala predrasude zbog HanTol histerije

Htela sam da prevedem nešto ali od Kuzmićevih slobodnih bacanja dobila sam tremor leve ruke i proradila mi štitna žlezda

Pita ga novinarka kako reaguje žena na sve te romantične prosidbe koje je napisao a Ethem kaže : Ljubomorna je i pita se " Kako to pišeš, gde se krije taj čovek"
__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Old 18.09.2017., 03:13   #3490
od kada ne gledam dizije ne razumem turski.
jos ogroman tekst.


inace, turski roportaj nije sto i po naski reportaza. oni to roportaj koriste za gro ako ne i za sve novinske forme. ovo s ethemom je koliko sam videla cist intervju.
Bhea is offline  
Old 18.09.2017., 04:58   #3491
viking dobio Emmy
TheWitch is offline  
Old 18.09.2017., 13:41   #3492
Bugün günlerden Söööööz

Ono Eylem prati Fethiya?

Sad malo preletila razgovor s Tolgom, dosta je kraci, jedno 5-6 pitanja i to je to, kao da su ga negdje sreli i nabrzaka ispitali

Veli Ethem da dobar scenarista treba biti neprijatelj svojim likovima i da ih ne treba zaliti uzeo je za uzora drugog scenaristu koji je izjavio nesto tipa da Ako vidis svog lika da se na zemlji previja od bolova da ga i ti trebas sutnuti e moj Etheme

Nije bio odmah primljen na fax pa je jednu godinu obilazio kina i gledao filmove. Pu, gdje mene odmah primise Na fax, mogla sam mozda i ja postati scenaristkinja

Dodjem sinoc da vidim jel ko sta pisao i vidim u vijestima Sa strane da su igrale Slovenija i Srbija tako da sam pretpostavila Red da gledas

Pa ovaj lik iz One serije koju sam gore spominjala je ustvari onaj Muhrimahin doktor Pedro, i vidim poslije muz One glumice sto je glumila Dilu, odmah mi vise nije bio fin i sta je ono on, Producent Söza?

Gesendet von meinem SM-G925F mit Tapatalk
__________________
Tnx Bhea
Black Kelebek is offline  
Old 18.09.2017., 22:12   #3493
I Viking i Nicole , dobro ga je odigrao nema šta


Kakva je bila ep Soza pratim malo tw , imam peh sa netom od popodne izgleda da je veći kvar na mreži pa ćemo videti na mojoj baznoj stanici nemaju puno korisnika a teška im je za servisiranje , možda ću morati da menjam provajdera tako da znate da sam polu off
__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Old 18.09.2017., 22:19   #3494
Dobro se neka sjetila nesto napisati

Dobra je bila epizoda, nekoliko puta sam se nasmijala, Ali nisam odgledala do kraja jer sam htjela pigledati jednu njemacku na tv-u koju sam cekala, tako da cu poslije nastaviti. Znaci spojlas se Red bilo je dobrih stvari

Gesendet von meinem SM-G925F mit Tapatalk
__________________
Tnx Bhea
Black Kelebek is offline  
Old 19.09.2017., 10:29   #3495


Znam par bezobraznih viceva koji bi odgovarali slici , ispričala bih vam ih ali ja ne pričam bezobrazne viceve :madelinemackenzie:

Mnogo su tatli
__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Old 19.09.2017., 12:24   #3496
A kako je tek ovo slatko , sa rodjusa Ilkerove sestre pretpostavljam.



Original fotka sa Edom

__________________
"brave wee thing"

Zadnje uređivanje Dašinka : 19.09.2017. at 13:01.
Dašinka is offline  
Old 19.09.2017., 22:15   #3497
Stigla sam vas sa epkama, svidja mi se početak druge sezone, i mislim da ce biti još bolja od prethodne. Imaju moćnije neprijatelje, Čolak je samo pijun.
Javuz je čini mi se na korak da Bahar pruži šansu, kao da je počeo malo da flertuje.



Poznavajući Ethema još kakvih scena ima da bude, u inat hejterima.

Ovo je mali poklončić za Red,kad ponovo bude u dometu. Nadam se da nas neće zakinuti za EyFet, njihovih scana je najmanje ali su najupečatljiviji.



Ženska komandantica je odlična, taman par za Kešanlija. :klap:
__________________
"brave wee thing"
Dašinka is offline  
Old 20.09.2017., 00:24   #3498
Quote:
Dašinka kaže: Pogledaj post
Stigla sam vas sa epkama, svidja mi se početak druge sezone, i mislim da ce biti još bolja od prethodne. Imaju moćnije neprijatelje, Čolak je samo pijun.
Javuz je čini mi se na korak da Bahar pruži šansu, kao da je počeo malo da flertuje.
Kao? Malo?

Dasinka draga, mislim da je pecen toliko da peceniji ne moze biti poceh pisati ovdje malo opsirnije pa se sjetih da Red mozda nije gledala, tako da sam obrisala.

Ja htjela pogledati Tutsak na Malditu ali ga nema, nije bilo nigde ni uporedo da se gleda s liveom, a jos nisu postavili epizodu niti ce izgleda.

Pocela sam citati strasnu knjigu jednu koja mi je otprije bila poznata jer sam morala nesto pisati o njoj i kad sam knjigu vidjela na polici nisam ju mogla ostaviti. Slucajno saznam da je prevedena i na nas kao "Na samom dnu" pa bih ju preporucila za citanje. Vidim kosta 45 kuna u jednoj knjizari, a ovo stoji u opisu:

Quote:
Prerušen u turskog radnika na radu u SR Njemačkoj, čuveni novinar Günter Wallraff proveo je oko dvije godine radeći najteže, najslabije plaćene i po zdravlje opasne poslove. Uzimajući ih "na crno", upoznao je doista život "gastarbajtera" - ne samo turskih - s njegove najteže, užasne strane. Tako angažirano i potresno nije o tim ljudima još nitko pisao. Njega nisu prepoznali. On je, međutim, raskrinkao nove sisteme eksploatacije i svojim otkrićima zapanjio svijet.
Znaci toliko mi je interasantna da ju tesko ispustam iz ruku. Objavljena jos 1985. knjiga govori o Turcinu Aliju koji obavlja svakakve poslove i govori o svom iskustvu Koje je stekao tako. Pa pise npr. kako je nekad bila neka utakmica Njemacke i Turske i on je tako prerusen htio otici u dio gdje su bili njemacki navijaci s kacketom reprezentacije i mahati turskom zastavicom, ali se ispostavilo da su to neonacisti tako da je to sve samo zavitljao. Pricao je s njima kao pravi Nijemac, ali su mu opet bacali opuske u kosu posipali ga pivom itd. kaze ovako: Nikad nisam bio neki ljubitelj fudbala, ali sam taj dan navijao za njemacku reprezentaciju. Iz straha. pa kad je poceo raditi u McDonaldsu i dobio opremu, pa kaze to su neke pantale bez dzepa tako da kad dobijes napojnicu i hoces novac da stavis u dzep ruka ti samo sklizne i ode tamo gdje to Firma hoce: u kasu. A to snajdersko remek djelo nema dzepic ni za maramice tako da kada ti nos curi kapne na gril
__________________
Tnx Bhea
Black Kelebek is offline  
Old 20.09.2017., 05:40   #3499
Red, odgledala sam sad Tutsak pravi onaj turski-drama stih, valjda sam se pozelila ovog. Nemam primjedbe. Pamir je ipak basrol, nije ovaj karagozler mali brko

Pamir je novi Ibro

Neyse, nasa curica je iz siromasne obitelji, pocinje tako da je primljena na fax, svi se raduju, medjutim pokvareni amca se posvadja sa njenim ocem i jednu noc udje u kucu i ubije joj i oca i majku. Dok je bjezao kroz prozor, ona se od nekud vracala i vidi ga. Nadje njih mrtve, ali niko joj ne vjeruje da je amca ubica.

Posto nema druge rodbine, a jos je valjda maloljetna, mora zivjeti sa amcom, koji ju bukvalno proda tipu 30 godina starijem od nje i mora se udati. Taj tip je drzi zakljucanu sa resetkama na prozorima i iznutra i s vana. Trebam li reci da je mala sva u modricama? Muz ucjenjuje neke bogatase sa "tajnama" koje ce predati novinarima ako mu ne uplate ogromnu lovu.

Kenan (Pamir)je najstariji sin tih bogatasa i on vodi sve poslove, otac mu je niskorist koji se svalera (jedna stavka na ucjenama), mater mu je glavna u kuci mislim da je ta sva silna lova u stvari njena. Nasilni muz uzima lovu od njih i pasos i nestaje. Mislim da je on tu radiokao neki knjigovodja. Oni su napravili da ih je kao opljackao, uzeo lovu iz sefa (nisam ubrala) i nestao. Ja mislim da mu je Kenan platio. Prave to kao tajanstveno, jasno je da zele napraviti njega "sivim" likom.

Uboga curica je sada po prvi put, nakon dugo godina, otkljucana, ali nema ni dinara niti za najam kuce niti za hranu. E sad, komsije preko puta, od nase uboge likice rade za tu bogatu obitelj. Sin je zaljubljen u likicu i sofer im je, a njegova mama je glavna domacica u toj bogataskoj kuci iradi za njih vec 18 godina. Oni spase nasu Ubogu i zaposle ju u toj kuci kao sluskinju, ali ona nacuje da ovi bogatasi tragaju za njenim muzem. Svi pokusavaju sakriti da je ona zena njegova jer sad bogatasi tragaju za zenom im jer im treba dosije kojim su ucijenjeni.

Naravno, sad imamo sapunjarske elemente kada su sluskinje seniori ljubomorni na malu pa joj podmecu kuke nebi li dobila otkaz. Jedna od sluskinja nacuje da je Uboga, zena od lika za kojim Bogatasi tragaju i ostavlja papiric Kenanu u uredu da je ona ta koju traze.

U medjuvremenu Kenan obija njenu kucu u potrazi za dosijeom. Tu pronalazi vjencanu sliku i prepoznaje ju. Takodjer pronalazi knjizicu od banke i kljuc od sefa. Sada mu treba nasa cura da to uzme.

Dok on to saznaje, mater nalazi anonimnu poruku i otpusta malu. Ona odlazi kuci i sva je jadna, gazda kuce trazi kiriju i prijeti da ako nema para moze odraditi u naturi. U to, policija dolazi da joj kaze da joj je muz pronadjen mrtav. Sumnja pada na Kenana. Dok se mala bori s gazdom da ju valjda ne siluje, Kenan dolazi na njena vrata. Kraj.

Zadnje uređivanje TheWitch : 20.09.2017. at 06:21.
TheWitch is offline  
Old 20.09.2017., 11:18   #3500
I Tutsak sam pratila na tw u principu i komentari su da je stara škola , rejting je ok ako malo budže reprizu i sl možda i bude nešto. Nije turska serija bez karagozler brke

Bacila sam sinoć pogled na Anne moja mama hoće da gleda voli Cansu pa to ti je, pisala sam vam već nešto i ne trza na Turke ali Silu je gledala i baš joj draga. I ja sam zaboravila koliko lepo govori i koliko je slatka. Najviše kod njenog izgleda volim tu neku prefinjenost i nevinost čak i kod Eysan je koja je bila strastvena i seksipilna nema tu sirovosti ni trunčice.
Izvini Bule znaš da si ti meni ženica br1



Piši black slobodno već sam ispojlala sve

Ne znam tu knjigu "gurbetlije "slabo se danas koristi taj turcizam
__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:40.