Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.11.2016., 15:48   #61
Pa I.B. se može samo sakriti po tom pitanju, pa on je taj koji je godinama zvao Jergovića u studio bez da je provjerio jel ovaj stvarno bio neki faktor u F1, tako da sva ona otvorena pisma za javnost padaju u vodu.
__________________
"Where the Rainbow Ends"
brunejz is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2016., 16:07   #62
Quote:
brunejz kaže: Pogledaj post
Pa I.B. se može samo sakriti po tom pitanju, pa on je taj koji je godinama zvao Jergovića u studio bez da je provjerio jel ovaj stvarno bio neki faktor u F1, tako da sva ona otvorena pisma za javnost padaju u vodu.
Točno. A i ovaj Štetner..... koji lik......
__________________
Ja sam proizvod ovog svemira, i kao takav pripadam i ostajem u ovome svemiru. Valjda. :D All rights reserved.
mali zgubidan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2016., 18:54   #63
Quote:
mali zgubidan kaže: Pogledaj post
Ne može to biti tak' jednostavno: Štetner uzme lovu, ima svojih 51% a Jergović to ne uprati sa svojim odvjetnicima i slično? I sam zna poslovati..... pa nije vrtićko dijete, zar ne?
Ček a ti misliš da je Štetner lik koji se drži ugovora
Meni on definitivno ne izgleda kao takav, i bez obzira na hrpetinu ugovora i odvjetnika ja s njim ziher nebi išel u nikakav biznis...

Jer to kaj imam ugovor i odvjetnike koji će mi reč da sam ja apsolutno u pravu,
a onda Štetnera nakon svega ganjat godinama po sudovima mi baš i ne znači puno...

Iako iskreno nisam baš ziher da bi u ikakve poslovne kombinacije išel i sa Jergom...
Jako teško da bi se išel upuštat u tu avanturu....

Po čemu si zaključil da Jerga zna poslovat
Po onome kaj znam iz medija ja bi debelo prije rekel da ne zna, i to da grdo ne zna...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2016., 21:47   #64
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Ček a ti misliš da je Štetner lik koji se drži ugovora

........
Po čemu si zaključil da Jerga zna poslovat
Po onome kaj znam iz medija ja bi debelo prije rekel da ne zna, i to da grdo ne zna...
Čisto sumnjam, da Jergović ne zna poslovat' - pa on nije neki tunto-munto, sišao prije dvije godine sa Velebita, nakon 35 godina boravka na njemu.....

Ne znam, kakav je Štetner lik, ali čega se držati nego ugovora / dogovora, pogotovo tako mlad i ambiciozan hrvatski poduzetnik ( izuzimam sarkazam iz ove svoje izjave - recimo da je on to, što ja navodim ).

Ali prije gledajmo ovu stvar ovako ..... oni ( M.J. & D.Š. ) objave u kolovozu ponovnu suradnju, i to, o čemu se radi upoznaju hrvatsku ( i širu ) javnost, onako koliko nama treba. Najava je bila da startaju sa rujnom. Startaju. M.J. se oglasi, piše i komentira.... dođe listopad i M.J. misteriozno nestane!?

Zanemarimo ( za sada ) one intervjue sa Mercedesovim vozačima ( iako je to jak argument ).....
Probajmo objektivno gledati ovu situaciju sa D.Š. strane:

Udružiš se, ponovno sa takvim hrvatskim F1 čovjekom, i nakon svega što su prošli zajedno, on ga nakon mjesec dana SURADNJE..... ( OPET ) spere / shebe sa sebe. Pa ček' malo što si misli Štetner - tko je on?

O koliko god dozi egoizma, bezskrupuloznosti, drskosti, bezobraznosti, bahatosti i arogancije da se radi, zar se može biti dno dna - i opet poderati M.J. do jaja!!?? Pred cijelom hrvatskom ( i širom ) javnosti?

Pa tom D.Š. nije stalo do F1 ovakvim činom i nedjelom. Treba ga udaljiti od F1. Doživotno.
__________________
Ja sam proizvod ovog svemira, i kao takav pripadam i ostajem u ovome svemiru. Valjda. :D All rights reserved.
mali zgubidan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2016., 11:21   #65
Izgleda da je direktor svemira kupio 49 posto udjela ali je mislio da je kupio 51 posto i kad je Šetner počeo s tim novcima ludovat, odlazit na utrke, radit intervjue Jergović je postao lagano ljubomaran i vjerojatno je počeo prigovarat Šetneru nakon čega ga je ovaj šutnuo jer još uvijek on ima 51 posto.
__________________
Mad Max
Locksley2020 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2016., 11:43   #66
Quote:
Locksley2020 kaže: Pogledaj post
Izgleda da je direktor svemira kupio 49 posto udjela ali je mislio da je kupio 51 posto i kad je Šetner počeo s tim novcima ludovat, odlazit na utrke, radit intervjue Jergović je postao lagano ljubomaran i vjerojatno je počeo prigovarat Šetneru nakon čega ga je ovaj šutnuo jer još uvijek on ima 51 posto.
Budimo jednostavni i pokušajmo to ovako objasniti:

M.J. je glup i opako bolestan, i nitko osim D.Š. i njegovih odvjetnika ( ili što već ) nije vidio, pročitao, tražio 51%?

Ili su se k'o dva cigana, našli na pijaci, na ćevapima i limunadi, i dogovorili deal - pa sve to objavili naširoko i nadaleko?



P.S. Misterija oko njihovog biznis odnosa je postala još veća, nakon njihovih prijašnjih biznisa i razlaza u...... pogledima na što veću zaradu.
P.S. I.B. negdje, nekamo, sâm sa sobom,..... khm..... nazdravlja.
__________________
Ja sam proizvod ovog svemira, i kao takav pripadam i ostajem u ovome svemiru. Valjda. :D All rights reserved.
mali zgubidan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2016., 13:05   #67
Pa i nije to neka atomska fizika...

MJ je koliko znam godinama bio vani i to uglavnom u svojstvu zaposlenika, a ne poslodavca...
Samim tim MJ je naviknut da se potpisani ugovori poštivaju i da će on dobit ono što mu po ugovoru pripada...
Nebih rekao da je zato glup, nego tek nesvjestan naše situacije i s toga i prilično naivan kad je u pitanju poslovni odnos u našim vodama...

S druge strane imamo domaćeg poslodavca u vidu Štetnera, koji vjerojatno kao i poprilična većina naših novopečenih razmišlja samo o tome kako se dobro provesti s tuđom lovom i ne mari previše ni za ugovore ni plaćanja prema drugima...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2016., 15:42   #68
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
........

S druge strane imamo domaćeg poslodavca u vidu Štetnera, koji vjerojatno kao i poprilična većina naših novopečenih razmišlja samo o tome kako se dobro provesti s tuđom lovom i ne mari previše ni za ugovore ni plaćanja prema drugima...
Postoji mogućnost da se to događa sa D.Š., ali takva sreća i zadovoljstvo ne mogu vječno trajati..... netko će ga jednog dana skužiti prije nego što mu počne trošiti lovu,..... i onda......
__________________
Ja sam proizvod ovog svemira, i kao takav pripadam i ostajem u ovome svemiru. Valjda. :D All rights reserved.
mali zgubidan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2016., 15:58   #69
Ma o čemu vi pričate ljudi božji

Na stranicama sudskog registra koji je javan besplatan i dostupan svima lijepo se vidi da je jedini vlasnik kreator grupe davorin stetner.

Mladen jergović vlasnik je samo nekakvog FELIX DODO d.o.o. koji je u gubitku, a nije niti podnio financijske izvještaje za 2015

Sve je to javno dostupno svima na



sudreg.pravosudje.hr
josip-presvetli is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2016., 16:00   #70
Znači on ak je vlasnik nekakvog portala s tim si može, da prostis gujcu obrisati.

Sve dok nije suvlasnik kreator grupe nema ama baš nikakvu ulogu tamo.
josip-presvetli is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2016., 18:46   #71
Quote:
josip-presvetli kaže: Pogledaj post
Ma o čemu vi pričate ljudi božji

Na stranicama sudskog registra koji je javan besplatan i dostupan svima lijepo se vidi da je jedini vlasnik kreator grupe davorin stetner.
Čega li je Mlađo uopće postao vlasnik iskreno rečeno nemam pojma, no čisto sumnjam da se to može vidit na dotičnom linku...
Takvi podaci se tam obično pojave tek za cca godinu dana tj. za prošlu godinu...

osim toga ovisi na koji Kreator misliš
Ima ih više...

Kreator media d.o.o. - u stečaju
Kreator sport d.o.o.
Kreator sport j.d.o.o.
Kreator TV d.o.o.
i.t.d.

Lik ima 10 firmi
, od toga ih je hrpa brisana ili u stečaju...
A neda mi se sve to skupa pregledavat, al koliko vidim tu je uglavnom u pitanju ili gubitak ili tek neka ekstremno mala dobit...

Ko zna možda je Mlađo za 4,9 kuna kupio udio od 49% u temeljnom kapitalu nekog j.d.o.o.-a

inače na famoznom Gp1 piše da je nakladnik "Kreator grupa" a takva firma eto ne postoji u registru...
Ko je vlasnik Gp1 niti to ne piše, a bog te pitaj koja li je to na kraju firma od tih Štetnerovih 10, ak nije i neka jedanaesta
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2016., 19:01   #72
Daj pogle tko je vlasnik molim te lijepo, ove firme

https://sudreg.pravosudje.hr/regista...T_MBS:81025746

vlasnik je

"HRVATSKA MREŽA POSLOVNIH ANĐELA"

što god to značilo!!!!
josip-presvetli is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2016., 21:38   #73
Quote:
Roodonja kaže: Pogledaj post
Za sve je kriv onaj interview sa Hamiltonom..
Hamilton je kriv za sve...
Franem is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2016., 22:08   #74
Quote:
Franem kaže: Pogledaj post
Hamilton je kriv za sve...
o bože. uhvatio si se za najbanalniji post u cjelom topiku

Ja sam upravo otkrio da postoji udruženje hrvatskih anđela sa davorinom štetnerom na čelu - i nitko živ ne želi raspravljati o tom najnovijem bizarnom otkriću

...nego trle isprazni hamiltonski "humor"
josip-presvetli is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2016., 09:51   #75
Quote:
josip-presvetli kaže: Pogledaj post
o bože. uhvatio si se za najbanalniji post u cjelom topiku

Ja sam upravo otkrio da postoji udruženje hrvatskih anđela sa davorinom štetnerom na čelu - i nitko živ ne želi raspravljati o tom najnovijem bizarnom otkriću

...nego trle isprazni hamiltonski "humor"
Presvetli koga briga za Stetner - Stetocina firme, problem je kaj je Stetocina postavio kretenska pitanja Hamiltonu i jos se ktome hvalio o nekakvoj karting momcadi iz hr, wtf, Jergi to ocito nije sjelo, a i sasvim je jasno d bi bilo bolje da je pitanja postavljao Jerga.

Upravo u to vrijeme nakon intervjua nestaje Jerga sa portala.

Dobro da klaun nije pitao Hamiltona jer moze stogod para izdvojit za Hrvatsku karting ekipu.

Nije ni Roseberg nista bolje prosao u razgovoru, i kaj smo mi konkretno saznali zanimljivo o toj dvojici u tim kretenskim intervjuima?, kaj
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2016., 09:55   #76
Quote:
josip-presvetli kaže: Pogledaj post
Daj pogle tko je vlasnik molim te lijepo, ove firme

https://sudreg.pravosudje.hr/regista...T_MBS:81025746

vlasnik je

"HRVATSKA MREŽA POSLOVNIH ANĐELA"

što god to značilo!!!!
Zanimljiv je opis poslovanja Angela, popis je podugacak covjek je sposoban za sve, sve, to je covik, i pravi andeli bi se posramili
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2016., 10:39   #77
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Presvetli koga briga za Stetner - Stetocina firme, problem je kaj je Stetocina postavio kretenska pitanja Hamiltonu i jos se ktome hvalio o nekakvoj karting momcadi iz hr, wtf, Jergi to ocito nije sjelo, a i sasvim je jasno d bi bilo bolje da je pitanja postavljao Jerga.

Upravo u to vrijeme nakon intervjua nestaje Jerga sa portala.

Dobro da klaun nije pitao Hamiltona jer moze stogod para izdvojit za Hrvatsku karting ekipu.

Nije ni Roseberg nista bolje prosao u razgovoru, i kaj smo mi konkretno saznali zanimljivo o toj dvojici u tim kretenskim intervjuima?, kaj
Aha

Ti dakle misliš da je loše Hsmiltona pitat da pokloni koji dinar za hrvatski karting sport.

Što je točno loše u tome?

Što smo iznervirali tvog ljubimca ili što?

Što je za tebe (hrvata) bitnije? Hrvatski karting ili hamilton?

Strašno.
josip-presvetli is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2016., 10:42   #78
Ova tema je postala gluplja od Ogrestine Piramide.
__________________
vladimir: "onda, idemo?"
estragon: "idemo!"
(ostaju na mjestu)
Dorian.Gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2016., 10:53   #79
Quote:
Dorian.Gray kaže: Pogledaj post
Ova tema je postala gluplja od Ogrestine Piramide.
Ništa čudno, obzirom da je tema o jergi. Tko je uopće taj čovjek? Fotograf? Mali od kužine? Novinar?
josip-presvetli is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2016., 11:58   #80
Quote:
josip-presvetli kaže: Pogledaj post
Aha

Ti dakle misliš da je loše Hsmiltona pitat da pokloni koji dinar za hrvatski karting sport.

Što je točno loše u tome?

Što smo iznervirali tvog ljubimca ili što?

Što je za tebe (hrvata) bitnije? Hrvatski karting ili hamilton?

Strašno.
Nema nista lose da pita Hamiltona za pare, nema nista lose da sa njim razgovara o tome, ima lose u tome sto u intervju stavlja takve nebuloze, pazi sad on nije Hamiltona nista pitao, on se pohvalio Hamiltonu sa tim, nije bilo pitanje u igri, najobicnije hvalisanje i to isto naravno nije propustio reci ni Rosebergu.

Intervju sluzi za postavljanje pitanja, ovako je ispao glup, ej ti ja sam vlasnik hr karting time i pomazem hr vozacima da se probiju, wtf, kom on pomaze?, prosao sam ja hr motorsport i imao sam posla sa puno takvih stetocinama

Sa cime i kako je on tocno pomogao kordicu i sl, pomogli su im njihovi starci, steiner ih koristi samo za osobnu promociju i eventualno udjeli neku sicu, daj Presvetli molim te!.
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:52.