Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.10.2016., 18:43   #61
Quote:
Leman_Russ kaže: Pogledaj post
A najedes se do sita od te alimentacije, ak dobis soma kuna, super.
Fino, ja cu sa malim na nogac i u kino vikendom, ti pisi zadace nakon posla.
žene se snađu, pa tvoju alimentaciju pojedu u troje. i nazdrave šampanjcem.
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 18:43   #62
Quote:
Moment torzije kaže: Pogledaj post
Ja sam ipak uvjeren da je covjek samo rekao kak stvari stoje, i tu je u pravu, a vaš osobni doživljaj je vjerojatno bio x puta predramatičan kao što nam je i svima, u pravilu, kada se radi o nečemu što ne volimo čuti. :klap:
Da, vidim da si se i ti digao na stražnje noge.
violent_violet is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 18:43   #63
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
ne radim u pekari, nego u firmi gdje su žene pošteno plaćene za svoj rad.
no ak te to tješi ok.
no budi uvjeren da i 1000 kn alimentacije prosječnom muškarcu nije malo
računaj da radi za 5000 , plaća si podstanarstvo i oće neš drnut sastrane. je žene samo čekaju takvog konja na bijelom princu. hiću se pred njega. indeed.
Ko sto i muski jedva cekaju da im cura sa kojom izlaze kaze, ne mogu danas van, mali ima temperaturu.
__________________
Pijem suze hadezenjara! :D
Srrrrrrk!
Leman_Russ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 18:44   #64
Usput, ide li tko sutra na skup za raskid vatikanskih ugovora?
Ay Carmela is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 18:47   #65
Quote:
Leman_Russ kaže: Pogledaj post
Ko sto i muski jedva cekaju da im cura sa kojom izlaze kaze, ne mogu danas van, mali ima temperaturu.
sve rastavljene koje znam nemaju problem s muškarcima. no njihovi bivši imaju problem s alimentacijom.
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 18:48   #66
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
ne radim u pekari, nego u firmi gdje su žene pošteno plaćene za svoj rad.
no ak te to tješi ok.
no budi uvjeren da i 1000 kn alimentacije prosječnom muškarcu nije malo
računaj da radi za 5000 , plaća si podstanarstvo i oće neš drnut sastrane. je žene samo čekaju takvog konja na bijelom princu. hiću se pred njega. indeed.
Pa ne pričamo o tebi, barem nisam znao da pikiraš na sebe u svojim postovima.

Ja govorim općenito o nekoj realnoj ali manje lijepoj životnoj situaciji jer postotak i zena i muskaraca koji rade u firmama u kojima se cijeni njihov predivni intelekt, visoka stručna sprema i gdje svi strelovito napreduju ka upravi (firma u biti radnika ni nema, svi su predobri da bi radili, svi sjede u upravi) i nema nešto na biranje, pa onda uzimam neku malo realniju situaciju gdje je zena zaposlena na neku ispodprosjecnu placu s kojom bi trebala placati sebi stan i sve zivotne troskove ako se vec ne vraca doma jer je ipak sad sposobna "uzeti posranca i 1000 kn alimentacije" jer to je kao neki ideal valjda, ne znam.

Znam da ima mnogo muskih kojima je 1000 kn za alimentaciju puno. Ali pricamo o tome koliko toga tih 1000 kn omogucuje zeni ako odluci "rijesiti se nekoga ako je zlocest".

Moment torzije is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 18:50   #67
Quote:
violent_violet kaže: Pogledaj post
Da, vidim da si se i ti digao na stražnje noge.
Ma nisam, ubijam vrijeme do kartanja večeras pa zašto ne razmijeniti par riječi sa pametnim, emancipiranim djevama.
Moment torzije is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 18:50   #68
ja samo znam da žene danas idiote ne trpe. pa ni blagajnice za 2800
jer imaju nešto. i može se bez idiota.
i zato ti emancipacijo hvala
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 18:50   #69
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
sve rastavljene koje znam nemaju problem s muškarcima. no njihovi bivši imaju problem s alimentacijom.
Ja ne znam nikog rastavljenog svoje generacije tak da ti tu necu nis reci. Al imat problema sa alimentacijom mi zvuci cudno, nije da bi te u zajednickom zivotu briga za klinca manje izasla.
__________________
Pijem suze hadezenjara! :D
Srrrrrrk!
Leman_Russ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 18:54   #70
Quote:
Leman_Russ kaže: Pogledaj post
Ja ne znam nikog rastavljenog svoje generacije tak da ti tu necu nis reci. Al imat problema sa alimentacijom mi zvuci cudno, nije da bi te u zajednickom zivotu briga za klinca manje izasla.
dal da ovo uopće komentiram? bolje ne.
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 18:58   #71
Quote:
Moment torzije kaže: Pogledaj post
Ak ti tak velis ok.
Samo, iz moje bliže i šire okoline, valjda 97 od 100 zena se nakon razvoda vraca svojim starcima doma, a jako jako puno i muskaraca. Toliko o tome da su sad svi, zahvaljujuci feminizmu i ne znam ni ja cemu, sposobni biti tak jako samostalni, kul, dragi i savršeni kak se to voli prezentirati.

U principu je to sve i dalje hrpa dreka, da se ne zavaravamo.
Zena zaposlena u pekarnici, za 2800 + 300 kn prijevoza i 1000 kn alimentacije u jako jako dobrom slučaju.

Stvarno situacija vrijedna uzimanja kao neka olakotna okolnost i naprosto za pozeliti si.
Mda, jer 99 posto zena radi u pekari, konzumu, kao skolska cistacica itd.

Still, bolje se vratiti starcima i zivjeti od svojih 3000 kn (kad si vec pekaricu uzeo za primjer), nego trpjeti vola koji je ne postuje niti koliko je crno pod noktom
Na neke stvari ne mozes staviti cijenu.
__________________
ivoo20: Zbog takvih kao ti ljeto će se vratiti u 10. mjesecu.
makake is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 19:17   #72
Brijete.

Jbt ako je suditi po se tome da se možete tu posvadit s nepoznatima bit će vam jako zabavno u brakovima ako dođete u fazu da imate klince i da se rastajete.

Quote:
makake kaže: Pogledaj post
Mda, jer 99 posto zena radi u pekari, konzumu, kao skolska cistacica itd.
Ali ih puno radi za neku omanju plaću, neke poznanice rade za 4 i pol u državnoj službi. I ako nemaš svoj stan i dodatna primanja - uz klinca i neku sitnu alimentaciju na knap si s lovom.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 19:19   #73
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
dal da ovo uopće komentiram? bolje ne.
Mislim da nisi shvatila komentar.
Rečeno je da s alimentacijom ne bi trebalo biti problema ako si i u braku dijete uzdržavao (zajednički jel).
Bonnie Ann is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 19:21   #74
shvatila sam. dvije kolegice na poslu imaju itekako problema sa alimentacijom , jedna sudski spor jer se bivši inati, umjesto da brine za vlastito dijete.
a i nakon razvoda muškarci se češće "opuste" jer djecu viđaju vikendima, pa je tu uključeno prekomjerno trošenje u birtiji da " liječe" ono kaj su zasrali, a i plaćanje koktelčića curicama. na kraju ne ostane za alimentaciju.pa plaču i mole da se vrate natrag.
slušam svakodnevno
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 19:22   #75
Quote:
SubSV kaže: Pogledaj post

Ali ih puno radi za neku omanju plaću, neke poznanice rade za 4 i pol u državnoj službi. I ako nemaš svoj stan i dodatna primanja - uz klinca i neku sitnu alimentaciju na knap si s lovom.
Nitko ne tvrdi suprotno ovoj zadnjoj recenici. Ali i on je na knap s lovom ako radi za prosjecnu placu i placa 1000 kn alimentacije. Hipotetski, jel.

Nehipotetski, radije bi si slamala kicmi za 2800 na nekom stupidnom poslu, nego da mi on doma lomi kicmu, a ja nemam sredstava za otici.

Zenski ulazak na trziste rada smatram samo pozitivnim.
__________________
ivoo20: Zbog takvih kao ti ljeto će se vratiti u 10. mjesecu.
makake is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 19:30   #76
Meni je super kak nikad ne mozes pobijedit-hipotetski scenarij, neki majmun ti na poslu kaze: Zene previse kvocaju.
1) Sutis. To jer se slazes.
2) Mirno mu objasnis da wtf. STA SI SE ODMA UZJEBALA EVO PRIMJERA ODMA KVOCAS ZNAO SAM.

I to sto sovinizma vise "nema". To se zove humor, a ti si nedojebana (obavezno nedojebana jer je ocito da samo kurac takve lijeci) baba koja je zadojena na "politickoj korektnosti".
I koji kurac se bunis, jel imate pravo glasa ili nemate???

Jos na to ko slag na tortu mi dođu one glupace koje nisu feministice jer briju noge i ne mrze muskarce. I naravno ne druze se s zenama jer su zene hihotave glupace a ona je oduvijek mrzila rozo i usto ima muski mozak. Tak vam je to

Al dobro, ja sam ogorcena feministica, sta ja znam.

Sent from my SM-A300FU using Tapatalk
__________________
A life-sentence sweeping confetti from the floor of a concrete hole..
Absolutely* is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 19:34   #77
Quote:
Absolutely* kaže: Pogledaj post
Meni je super kak nikad ne mozes pobijedit-hipotetski scenarij, neki majmun ti na poslu kaze: Zene previse kvocaju.
1) Sutis. To jer se slazes.
2) Mirno mu objasnis da wtf. STA SI SE ODMA UZJEBALA EVO PRIMJERA ODMA KVOCAS ZNAO SAM.

I to sto sovinizma vise "nema". To se zove humor, a ti si nedojebana (obavezno nedojebana jer je ocito da samo kurac takve lijeci) baba koja je zadojena na "politickoj korektnosti".
I koji kurac se bunis, jel imate pravo glasa ili nemate???

Jos na to ko slag na tortu mi dođu one glupace koje nisu feministice jer briju noge i ne mrze muskarce. I naravno ne druze se s zenama jer su zene hihotave glupace a ona je oduvijek mrzila rozo i usto ima muski mozak. Tak vam je to

Al dobro, ja sam ogorcena feministica, sta ja znam.

Sent from my SM-A300FU using Tapatalk
ima nas još
ja odbrusim tak da se zaseru, pa nek poslije pričaju da mi fali pinpeka.fala bogu njihovog ne.
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 19:36   #78
Ontopik: ne pamtim bas epizode sovinizma jer bi prosvikala, imam problem s kontrolom bijesa sto se toga tice pa mislim da mi mozak represira to, samoocuvanja radi. Ostanu mi samo najsvjetliji primjerci.

Kao na primjer kad je svekar saznao da je potomce musko.

"Pa naravno, ne moze PrezimeMuza preko rupe napravit rupu!"

Verbatim.
Toliko sam se sokirala da nisam uspjela prozborit. Evo me opet se crvenim od đavoljeg bijesa.

Sent from my SM-A300FU using Tapatalk
__________________
A life-sentence sweeping confetti from the floor of a concrete hole..
Absolutely* is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 19:41   #79
jesi mu rekla kaj?
ja ako ikad bude oću curicu , al da joj s 20 izraste pinpek, da joj bude lakše u životu:dobravila-štapić:
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 19:53   #80
Minorni detalji naspram ovog velicanja spoznaje o muskom potomku, al meni uvijek srce pomalo zatitralo kad bi dosla u Pevec i slicne trgovine u doba kad smo obnavljali kucu, redovno s burazom, i redovno bi vise ja vodila konverzaciju a prodavacima nego on. Ono, pitas kao zensko u Pevecu "Izvinite gdje vam stoje šelne, trebaju mi aluminijske fi-ja 32".
Taj pogled koji dobijes je priceless
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:36.