Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.07.2017., 00:47   #7821
Sta je ovo? D moust stjupid post čelnđ?
the33 is offline  
Old 18.07.2017., 03:01   #7822
Čmar - dio tijela.
Degutantan kol'ko i
Nos, noga, glava.
Lord Byron is offline  
Old 18.07.2017., 06:07   #7823
Jutro ljudovi

@Oblomir
O cemu bi ti pricao? Predlozi neke teme?
__________________
Najsjajnije bisere moraš dobro istražiti da bi uočio svu ljepotu, nije nužno vidljivo na prvu. © mr-crime
Ludica is offline  
Old 18.07.2017., 07:05   #7824
Quote:
the33 kaže: Pogledaj post
Sta je ovo? D moust stjupid post čelnđ?
Tako ti se ispoljava tantrum starih ljudi kojima se oduzme igracka.
jamesbond is offline  
Old 18.07.2017., 07:19   #7825
Jutro toplo, uskoro dan vruci svima zelim
Rodion is offline  
Old 18.07.2017., 07:26   #7826
Quote:
Almost Rosey kaže: Pogledaj post
Post il forumaš -
Što od tog' više žulja
Osjetljivi čmar?
Ne osjecam se prozvanim ali je jace od mene, moram te pohvalit.
Mislim da bi se s ovim tvojim postom slozilo mnogo diskutanata na ovoj temi.
Uklapas se u potpunosti. Vidis da nije sve tako crno.
jamesbond is offline  
Old 18.07.2017., 07:27   #7827
Dobro jutro svima
jamesbond is offline  
Old 18.07.2017., 07:31   #7828
Jutro :klap:

Jos 66 dana do kraja pakla :klap:
__________________
Have I gone mad? I'm afraid so. You're entirely Bonkers.
But I will tell you a secret, all the best people are.
Alice in Wonderland
Buba Mraz is offline  
Old 18.07.2017., 07:33   #7829
Quote:
BubaSmrad kaže: Pogledaj post
Jutro :klap:

Jos 66 dana do kraja pakla :klap:
Nekak mi se cini da bus pricekala malo duze od toga s obzirom kak je krenulo ljeto
Rodion is offline  
Old 18.07.2017., 07:35   #7830
Dobro jutro ooooo
Sad ovdje dođe smajli.
Kaksi kakvisi.
Lord Byron is offline  
Old 18.07.2017., 07:36   #7831
Quote:
Rodlax kaže: Pogledaj post
Nekak mi se cini da bus pricekala malo duze od toga s obzirom kak je krenulo ljeto
Ma sam da nije 288383838 stupnjeva i ja happy
__________________
Have I gone mad? I'm afraid so. You're entirely Bonkers.
But I will tell you a secret, all the best people are.
Alice in Wonderland
Buba Mraz is offline  
Old 18.07.2017., 07:41   #7832
Quote:
BubaSmrad kaže: Pogledaj post
Ma sam da nije 288383838 stupnjeva i ja happy
Ma sredimo mi hladjenje za tebe,samo zovi mene
Rodion is offline  
Old 18.07.2017., 07:56   #7833
Dobro jutro

Molim vas da rasprave stari/novi chat ostavite za PŽK. Zaista ne vidim razloga da se išta mijenja jer svi koji su sudjelovali na chatovima sudjeluju i dalje i ne vidim da netko posebno odudara.

A sad možete nastaviti
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Old 18.07.2017., 08:01   #7834
Di ste pice
the33 is offline  
Old 18.07.2017., 08:10   #7835
Quote:
the33 kaže: Pogledaj post
Sta je ovo? D moust stjupid post čelnđ?
Lepi, radi odrzavanja tolerancije, da ne kazem- analize doprinosa tvojih pamecu vrvecih postova, bolje da ne zapocinjes s provokacijom :-D

Cujem i da su nov ti nadimak na Rekreaciji smislili
scarletlemur is offline  
Old 18.07.2017., 08:24   #7836
Quote:
Éowyn kaže: Pogledaj post
Dobro jutro

Molim vas da rasprave stari/novi chat ostavite za PŽK. Zaista ne vidim razloga da se išta mijenja jer svi koji su sudjelovali na chatovima sudjeluju i dalje i ne vidim da netko posebno odudara.

A sad možete nastaviti
Klonim se PZKa jer si stvarno ne zelim ulaziti u rasprave tamo, vjerujem da je besmisleno. Dobrim dijelom vjerujem da je besmisleno i ovdje ista komentirati, ali ima tih nekih situacija kad kazes nesto pa makar to bilo padajuce drvo u pustoj sumi.

Chat je nesto bez cega se moze. Ne mora postojati. Ali bilo je ponekad lijepo imati mjesto na koje mozes doci i podijeliti misao s par ljudi, cuti tudju misao. Osobno, ovdje od buke to ne mogu. Dok proskrolam sve one koje mi se ne cita, prodje gust. Croatian tragedies, znam kako to zvuci. Jer nije da mi fali nesto bez cega ne mogu, fali nesto sto je bilo fora. Bez cega se moze. Ali je bilo fora. Spajanjem se to ubilo. Spajanjem je za par ljudi s ovog podforuma fora prestala biti fora. I ok, tko ih jebe, to je tek par ljudi s podforuma. Samo je bedasto praviti se da se spajanjem nije nista promijenilo i da ako se sudjeluje da je sve isto. Bome nije, a i to sudjelovanje su zadnji trzaji. Bar ja to tako vidim. Nije mi zabavno i nema vise mjesta na ovom podforumu gdje mozes doci kroz dan i podijeliti nesto sto nije bas skroz povrsno i prazno. Je, to znaci da je ovo sto je ostalo povrsno i prazno. Meni je. Mnogima je zabavno i sve pet, nek se zabavljaju ljudi. Mogu ignorirati, nije bed, ali ignoriranje toga svega u istoj zdjeli ko da grabis natopljene grozdjice iz zdjele s makom. Dok proberes prodje te volja ma koliko bile natopljene rumom.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Old 18.07.2017., 08:31   #7837
Ja fakat ne razumijem zakaj morate i ovdje stvarat dramu ? Vas par kaj zaista ste intelektualno superiorni niste u stanju se družiti sa ostalima zbog nadmoćnog intelekta i promišljanja o životu. Stvarno ne razumijem zakaj onda lepo ne otvorite sebi chat gdje možete lakoćom nastaviti sa vašom komunikacijom nesmetano. Pa postoje djelovi na forumu gdje svatko može otvoriti chat? Kaj ak se vama ne sviđa način na koji chat funkcionira onda treba i ovaj ugasiti? Kaj vam je to cilj? AKo se vas par ne može zabavljati na svoj način na US-u onda neka se nitko ne zabavlja?
Joshua is offline  
Old 18.07.2017., 08:34   #7838
Keze labrti
Slina kaplje dok viču
"Samo pozitiva"
Almost Rosey is offline  
Old 18.07.2017., 08:37   #7839
Otvaranje chata na podforumu Razno ili Offtopic ima smisla samo ako vodis neku svoju ekipu za rucicu dolje. Meni se to ne radi. Zanima me ovaj podforum, ljudi koji su na njemu, koji navrate upravo ovdje iz njima znanih razloga. Jebe mi se za ekipicu, nikog nemam zelju negdje vodit za rucicu, nego upravo ovdje slusati sto imaju za reci ljudi koji dolaze ovdje, na usamljena srca, onda kad imaju nesto za reci i podijeliti.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Old 18.07.2017., 08:45   #7840
Ajde molim te kaj glumiš? Čemu? Ili se prilagodi ili nemoj. Vrlo je jednostavno. Ljudi su prihvatili činjenično stanje i nastavili su dalje tipkati kao i prije na chatu. Vas troje ste došli i dalje pokazivati koliko je vama glup takav način komunikacije. Ajde čemu to? Ne razumijem. Svjesni smo svi da ste tužni i da vam ne paše ali kaj su svi forumaši za to krivi? Ono wtf. Pa ne mogu se svi ljudi posložiti u kalupe i prilagoditi.
Joshua is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:07.