Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > iOS

iOS Apple uređaji pokretani iOS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.12.2016., 15:15   #1
Apple iPad Air 2

Super

Prekjucer (15.12.2016.) u linksu uzmem 16gb lte silver nov vakumiran za 4099kn, stavim 3 app i sa klinkom malo gledam yt...imaju ih 2...silver i gold
Ps. Bio na 66% baterije
Jucer (16.12.2016.) ga stavim na punjac i odvezem malu u vrtic..bio na 35% baterije
Dodem doma i idem vidit jel pun
I vidim odljepljen ekran il kaj vec...i pun na 88% baterije

Ugl odma sam sve uzo i otfuro nazad u links na tresnjevku

Normalno salju me na reklamacije gdje zaprimaju uredaj i ide u servis da vide jel sam ja kak to potrgo

Reko odlicno

Pa sad mene zanima jel zna ko konkretno kom se obratit za pravnu pomoc u svezi mog problema ukoliko 20-godisnji serviser taj dan odluci reci da sam ja kriv?

I po mogucnosti da mi se ne kaze javi se udruzi potrosaca...jer to znam i sam

Znaci konkretno

Uredaj je poslikan, nema niti jedne crtice jer je zapravo i nekoristen. Al me muci eventualni problemi sa servisom

Rekli ljudi ili u petak tokom dana ili u ponedjeljak ce mi javit

I ne bi ja nista reko...da me serviser nije gledo ko nekog klosara a koji je ujedno i intelektualno potkapacitiran...jer meni osobno jedino takva osoba pada na pamet a da si ide sjebat tab kupljen ni 24 sata ranije
Iako cisto sumnjam da takve osobe imaju 4 soma.kuna za igracke poput ove da mi djeca imaju na cem gledat yt i sl

Pa eto bio bih zahvalan


Ps. Ne mislim da je links kriv jer je tab vakumiran u onom izlogu zakljucanom od stakla bio...tak da

Hvala
__________________
Trust me I know what I'm doing
Sledge_Hammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2016., 15:34   #2
upravo sam otvorila temu gdje su navedena najčešća pitanja vezana uz zaštitu potrošača. pa vidi što Ministarstvo gospodarstva kaže:
https://www.forum.hr/showthread.php?t=986121

btw pitaš kome da te se uputi za pravnu pomoć no ne želiš udrugu potrošača. ostaje ti jedino platiti odvjetnika ako baš dođe do komplikacija.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2016., 21:28   #3
Danas u popodnevnim satima rijeseno

Dobio novi od 32gb sa popustom...odnosno nadoplatio nesto sitno novaca jer od 16gb vise nema tj ne proizvode se.

U svakom slucaju ovom prilikom ako cita djelatnik na reklamacijama, jos jednom mu se ispricavam za svoj nastup

Covjek je ljudina i stojicki je podnio sav moj bijes zbog kojeg mi je i danas malo neugodno

Ugl links-u sve pohvale na profesionalnosti a pogotovo ovom na reklamacijama
__________________
Trust me I know what I'm doing
Sledge_Hammer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:15.