Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Hrvatska i turizam

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.03.2017., 20:57   #81
zna li netko neku agenciju iz Splita koji rade na principu puno za prazno?

Igrom slucaja počinjem raditi na novom poslu tako da ovo lito nemam godišnjeg i bit će mi se teško organizirati vezano za izmjene gostiju, tako da mi igra jedino solucija tipa puno za prazno. Znam da ovdje ima dosta ekipe iz Splita pa ako znate koju takvu agenciju ili ste čuli od nekoga, molim da napišete. Radi se o stanu u centru grada Splita. Hvala
mandolina2013 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 00:17   #82
oprez!

Ako je netko dobio ponudu za oglašavanje od novopecene stranice, koja se nadobudno i maštovito naziva TURISTIČKE PONUDE, prije plaćanja oglasa neka ispod pogleda kopiju poruka kako bi vidio da je otkriće interneta istočnom susjedu pomoglo da pokaže svoje pravo lice.

Postovani potencijalni klijenti,

Imate priliku da posetite nas site .......

Nudimo vam mogucnost oglasavanja vaseg objekta na nasem site-u. Usluga oglasavanja preko naseg site-a na godinu dana je 35 eura.Takodje, imate mogucnost da se vas objekat nadje u top 10 objekata, na naslovnoj strani site-a, na slajderu gde se vas objekat smenjuje 24h, cena te usluge je 45 eura. Kao novi klijenti ukoliko sklopimo dogovor tokom ovog meseca po ceni koju smo naveli dobicete 2 godine reklamiranja. Nudimo vam i mogucnost oglasavanja na 5 godine zajedno sa pozicijom na naslovnoj strani po ceni od 75 eura. Jedan od primera kako izgleda kada se reklama postavi na site-u je
....

- JA: čak vi ni link ne radi... ne šaljite više poruke!!!
- ONI: Slepcu kupi novi telefon i lap top, baci ta govna koja koristis pa ces moci da otvoris sajt. Popusi mi ga pedercino.Jebem ti mater sugavu.
rokoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 08:15   #83
rokoo
ne znam za vas ali ja uopce ne otvaram sve te ponude za oglasavanje, sve to brisem. te agencije nicu ko gljive iza kise
fairy wings is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 08:27   #84
Quote:
rokoo kaže: Pogledaj post
- ONI: Slepcu kupi novi telefon i lap top, baci ta govna koja koristis pa ces moci da otvoris sajt. Popusi mi ga pedercino.Jebem ti mater sugavu.
hahaha

nevjerojatno koliko su agresivni, bezobrazni i nemaštoviti (iliti fakat fali inteligencije) svi ti koji u masovnim ponudama nešto nude

kod mene jučer situacija ovakva kad zazvonio mob:,

ONA: dobar dan, zovem iz ojfsdjvdfv firme i provjeravam da li ste u petak dobili moj mail
JA (usred čiščenja dviju soba koje su imale kasni check out i imaju rani check in): dobar dan, dajte molim vas ponovite od kuda zovete
ONA: opet nešto nerazumljivo i opet ponovi da me samo moli da pogledam da li mi je u petak stigao njihov mail
JA: jel vi zovete iz neke državne institucije? (uopće i dalje ne razumijem koju firmu je promumljala i nisam sigurna trebam li biti pristojna ili ne)
ONA: ne, ali nije bitno jer vas samo molim da pogledate da li ste u petak dobili moj mail jer na isti niste odgovorili pa ako ga niste dobili poslati ću ga ponovo
JA: gdje ste vi našli moj broj mobitela?
ONA: na internetu
JA: ok, znači na tom broju ja nudim sobe i ako istu trebate možete mi reći za koji termin ste zainteresirani
ONA: mene vam gospođo samo zanima da li ste vi dobili moj mail u petak ... bla bla... srac
JA: evo ovako, jel vi razumijete za što meni služe moji oglasi i mail i broj telefona u njima? mene uopće ne zanima jesam li dobila vaš mail ili nisam ukoliko se ne radi o upitu za sobu. Ako sam isti i dobila završio je u smeću i prijavljen je kao spam i novi mi ne treba

opet je nešto pokušala odgovoriti, ali sam poklopila slušalicu

fakat su idioti i u prenesenom i u doslovnom smislu
__________________
.
Opal Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 09:44   #85
Pozdrav ekipa, da se predstavim :|) ...
Nikola iz Kastela, s iznajmljivanjem krenuli lani, koristili samo airbnb(100% rezervacija) i booking (0%) ... od ove godine registrirani na apartmaniji, kao i na nizu portala gdje se radi na proviziju ( HomeAway, Wimdu, e-domizil, Revngo, Atraveo...) ... pa cemo vidit, zasada i nema nesto puno rezervacija ali nadamo se da poslije uskrsa dolazi val .
Jos jednom lijep pozdrav svima !
NikolaPzn is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 10:40   #86
opal tako i mene zovu, ja ih odma otplitim da ako im nisam odgovorila da onda nisam bila zainteresirana za njihovu ponudu i poklopim
fairy wings is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 11:00   #87
ma i ja ih otkantam po kratkom postupku, ali ova je ko prvo promrmljala svaki put ime firme, a istovremeno je imala takav nastup da je malte ne od životne važnosti jesam li ja primila taj mail ili nisam da sam stvarno u jednom trenu pomislila da zove netko iz neke državne institucije jer sam negdje nešto zeznula

svašta sam u životu prošla i nailazila na svakakve ljude, ali da netko ima takav nastup zbog neodgovaranja na mail mi nije još uvijek jasno ... došlo mi je u jednom trenu da ju pitam jel netko umro kad toliko drami

jedino što mi je žao što tog maila više nema u mojoj pošti pa nemam uopće pojma o kojoj firmi se radi i što uopće nude
__________________
.
Opal Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 15:12   #88
Quote:
Daisy28 kaže: Pogledaj post
Ja znam da imam problem s tripadvisorom iz sljedećeg razloga:
Prije nego što su se holidaylettings, housetrip ujedinili pod brendom tripadvisor sve je štimalo. Sad kad su svi pod tripadvisorom, dođe mi poruka od tripadvisora, i ne znam di da se ulogiram...uđem u HL i tamo nema poruke, onda mi je sinulo da uđem na housetrip, a kad ono tamo poruka. Tako da ako si imao iskreirane oglase tamo, sjeti se korisničkog imena i lozinke i pokušaj ući u profil. Sretno
bilo je u flipkey-u ovaj put, baš im je to glupo.
arenx is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 16:29   #89
Quote:
NikolaPzn kaže: Pogledaj post
Pozdrav ekipa, da se predstavim :|) ...
Nikola iz Kastela, s iznajmljivanjem krenuli lani, koristili samo airbnb(100% rezervacija) i booking (0%) ... od ove godine registrirani na apartmaniji, kao i na nizu portala gdje se radi na proviziju ( HomeAway, Wimdu, e-domizil, Revngo, Atraveo...) ... pa cemo vidit, zasada i nema nesto puno rezervacija ali nadamo se da poslije uskrsa dolazi val .
Jos jednom lijep pozdrav svima !
NikolsPzn dobrodosal,
nadam se da ces dijeliti s nama tvojaiskustva,
iako, je ovdje postalo malo mrtvilo, nije uvijek tako
bilo pa se nadam da ce ope zivnuti
__________________
RIJEČKI KARNEVAL
rijeka53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 10:43   #90
Ako može aktivniji Korisnik otvoriti možda zanimljivi new thread pod nazivom

Slika mjesta(stalne adrese)gosta koji je upravo bukirao smještaj kod mene.

PRAVILA (nikako ne pisati adresu ,već samo postaviti jednu sliku grada gradiča ili sela(izvan RH) bez naziva mjesta na slici ili u postu.

Obavezno upisati i ova pravila u početnom postu.
Hvala,
p.p. meni ako Otvorite new thread pod hr i tu...
__________________
poslato sa mog građevina poslovnog TCL 20Y ( A1 alpha 21)

Zadnje uređivanje kontrolorKvalty : 29.03.2017. at 10:55.
kontrolorKvalty is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 11:06   #91
Ekipa, itko od vas koristi sinkroniziranje kalendara između airbnb-a i bookinga? Odjednom sinoć mi neće sinkronizirat na airnbnu jer piše da nije valjan link od bookinga...

Kod ikoga isto sranje?
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 11:50   #92
Meni isto od kad sam se prebacio na novi extranet od bookinga.

Poslano sa mog T6 koristeći Tapatalk
beepe is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 12:30   #93
Kakva su vasa iskustva sa sinkronizacijom kalendara, koliko vremena treba da se automatski sinkronizira. Jeli se nekome dogodio overbooking ? Jos uvijek sam malo skeptican oko toga ...
NikolaPzn is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 15:39   #94
Quote:
beepe kaže: Pogledaj post
Meni isto od kad sam se prebacio na novi extranet od bookinga.

Poslano sa mog T6 koristeći Tapatalk
Kakvi novi extranet?
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 17:10   #95
Bok ekipa
Imam 2 mala apartmana u predgrađu Dubrovnika i prvotno smo ih iznajmljivali preko Bookinga i Airbnba no u meduvremenu smo skroz odustali od Bookinga (nepouzdano, imali smo dosta otkazivanja par h prije check in ili se ne bi pojavili uopce) i prosle godine samo preko Airbnba iznajmljivali. Preporod

No sad se razmišljam za ovu godinu mozda naći jos neku agenciju slicnu airbnbu ( pouzdana ponajprije i da jednako stiti i gosta i iznajmljvaca, a ne kao booking sve za gosta).
Trip advisor mi se ne cini da bas funkcionira za mene, oglas je stavljen prosle godine i nismo uopce imali upita.
Imate li mozda kakav savjet oko oglasivaca?
I jos, je li tesko to sve pratiti da mi se ne bi dogodio overbooking? Mogu li se pouzdati u sync kalendara (vidim za booking ne mogu, al to me ne dira )?
Cula sam za Nova Sol da je ok, ali da je vise za visesobne apartmane ( u mene su 2 jednosobna po 40 m2 i dijele terasu s pogledom koja je oko 30 m2).
Hvala
TDaenerys is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 17:16   #96
Mislin da ti je najbolje ostat kod aribnba i uz to mozda napravit dobar websajt samo da se ponekad i izbjegne provizija kod airbnba. Nama nije problem veliki provizija al je gostima veca dosta.

Nemalo puta su me pokusavali naci airbnbovi gosti priko gugla al nisu uspili i tu bi spusia gosta. Sad sam napravio stranicu pa cemo vidit u sljedecih nekoliko godina jel bilo svrhe je pravit.

Edit. Sto se tice nepouzdanosti bookinga, probaj dogovorit da naplacivaju umisto tebe pa ces se moci u neku ruku osigurati od nedolazaka.
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 17:59   #97
To za stranicu ti je super ideja! Probat cu to uz Airbnb, a za booking sam ja predala zahtjev da oni vrse naplatu jos prošle godine negdje u 5mjesecu kad sam vidjela da su uveli, ali mi to uopće nisu proveli. Kako sam već tada bila jako razocarana njima nakon 6-og mjeseca sam odustala od njih i sve zatvorila do daljnjega. Zvali su onda u 9-om da vide zasto ne oglasavamo vise preko njih pa smo se dogovorili da ako do pocetka ove sezone naplata bude isla preko njih mozda nastavimo oglasavati tamo. Do danas nista, a ko zna možda i bolje tako
TDaenerys is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 18:03   #98
Quote:
NikolaPzn kaže: Pogledaj post
Kakva su vasa iskustva sa sinkronizacijom kalendara, koliko vremena treba da se automatski sinkronizira. Jeli se nekome dogodio overbooking ? Jos uvijek sam malo skeptican oko toga ...
Sad sam bas gledala, uredno mi je trip advisor sinkroniziran s Airbnb iako taj Trip ni ne otvaram(možda 2x godišnje)
TDaenerys is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 18:22   #99
Quote:
Gilmour kaže: Pogledaj post
Kakvi novi extranet?
Problem je bio sto sam u prvom exttanetu mogao postaviti samo ili besplatno otkazivanje ili bez povrata novca, nikako jedno i drugo. Nazvao booking i oni mi promijenili na novi gdje mogu imati ova dva uvjeta ali se izgubila s8nkronizacija. Koliko se ja razumijem treba nabaviti neki chanel manager.

Poslano sa mog T6 koristeći Tapatalk
beepe is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 11:45   #100
Quote:
TDaenerys kaže: Pogledaj post
Sad sam bas gledala, uredno mi je trip advisor sinkroniziran s Airbnb iako taj Trip ni ne otvaram(možda 2x godišnje)
vezano za sinkronizaciju, to radite tako da ih sve eksportate u google calendar, pa onda taj google importate nazad na stranicu ?
NikolaPzn is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:32.