Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.12.2010., 00:36   #41
uopce nije tipican meks. klisej niti se moze usporedivat..
fame chocolate is offline  
Old 18.12.2010., 00:47   #42
Quote:
fame chocolate kaže: Pogledaj post
uopce nije tipican meks. klisej niti se moze usporedivat..
Tip dođe u selo da se osveti zbog smrti majke, upoznaje prelijepu ženu u koju se zaljubljuje i saznaje da je ona kćer čovjeka odgovornog za smrt njegove majke. Što tu ima novog? Sama radnja je već viđena, tisuću puta prožvakana i ne vidim ništa tu zanimljivo. Jedina razlika je u tome što nema nema čupanja za kosu i histeričnog vikanja i prijetnji.
ivana2009 is offline  
Old 18.12.2010., 00:57   #43
Quote:
ivana2009 kaže: Pogledaj post
Tip dođe u selo da se osveti zbog smrti majke, upoznaje prelijepu ženu u koju se zaljubljuje i saznaje da je ona kćer čovjeka odgovornog za smrt njegove majke. Što tu ima novog? Sama radnja je već viđena, tisuću puta prožvakana i ne vidim ništa tu zanimljivo. Jedina razlika je u tome što nema nema čupanja za kosu i histeričnog vikanja i prijetnji.
upravo tako.. a i vjerujem da je muzika u seriji mnogo puta bolja od meks. i da ce biti prozeta emocijama, napetoscu i ostalim dramskim elementima.. zbog toga se i zove dramska serija a ne sapunica.. vjerojatno prica ko prica nije nesto novo ali ce to biti docarano vjerojatno na puno bolji nacin nego sto bi to mehikanosi ucinili.. oni bi od toga uspjeli komediju napraviti
fame chocolate is offline  
Old 19.12.2010., 10:10   #44
Demir i Asye - tata i kčer



Asi i Demir








Zadnje uređivanje sortiadictos : 19.12.2010. at 10:20.
sortiadictos is offline  
Old 19.12.2010., 11:54   #45
zašto se skoro sve turske serije zovu po imenu glavnog lika??? Ezel, Gumuš, Asi...Jako su originalni
Fforumaš1 is offline  
Old 20.12.2010., 20:13   #46
Da li se isplati ovo večeras gledati?
zepina is offline  
Old 20.12.2010., 22:27   #47
Quote:
zepina kaže: Pogledaj post
Da li se isplati ovo večeras gledati?
meni se sviđa za sad, je scenarij malo klišejast ali je ok.
__________________
♥♥ Filip 18.02.2010. ♥♥
žeeljka is offline  
Old 20.12.2010., 22:54   #48
meni se svidilo.. tko je jos gledao veceras ? kakvi su dojmovi ? ja cu pogledat i sljedecih par pa cu dat konacnu ocjenu ali svida mi se 1.epizoda
fame chocolate is offline  
Old 20.12.2010., 22:54   #49
meni je ovo ala mehiko iliti boooring

ali asi je predivna, samo zbog nje se isplati gledati...
Party_girl is offline  
Old 20.12.2010., 22:59   #50
Quote:
fame chocolate kaže: Pogledaj post
upravo tako.. a i vjerujem da je muzika u seriji mnogo puta bolja od meks. i da ce biti prozeta emocijama, napetoscu i ostalim dramskim elementima.. zbog toga se i zove dramska serija a ne sapunica.. vjerojatno prica ko prica nije nesto novo ali ce to biti docarano vjerojatno na puno bolji nacin nego sto bi to mehikanosi ucinili.. oni bi od toga uspjeli komediju napraviti
sortiadictos is offline  
Old 20.12.2010., 23:15   #51
Danas malo dosadnjikavo, Asi je lijepa, Demir preozbiljan i ukočen, radnja baca na meksičke. Gledat ću ovisno o tom koliko imam vremena ili što je u isto vrijeme na drugom programu
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Old 20.12.2010., 23:18   #52
nisan očekivala ništa posebno,al me ugodno iznenadilo. ok je serijica. još ću sutra pogleat ak bude dboro nastavljam pratit
Lidiya is offline  
Old 20.12.2010., 23:22   #53
evo ja gledala... meni se svidilo... zaintrigiralo me i zanima me sta ce bit sutra! inače volim priče o nemogućim ljubavima tipa ko se bije taj se voli pa mi ovo paše.

bdw ne gledam gumuš nekako mi je nategnuta, prava sapunjara, ezela ponekad pogledam, isplati se pogledat samo zbog glavnog glumca, a 1001 noć sam na YT već davno pogledala taman do ode di su ovi nasi u petak stali, nisam imala više živaca do 30 ep je bilo super poslije brrrrr. eto
da su pretjerali stvarno jesu, ali malo egzotike ne skodi....
JURKA29 is offline  
Old 20.12.2010., 23:23   #54
ovo je stvarno previše
sutra na programu nema reprize JQTA i HDA jer se naravno mora izreprizirati dva sata gumuša i dva sata asi, UZAS
UZAS
__________________
ser, o no ser, y yo soy :D
justina is offline  
Old 20.12.2010., 23:55   #55
http://en.wikipedia.org/wiki/Asi_%28TV_series%29
evo na wikipediji imaju cak i sadržaji svih epizoda
JURKA29 is offline  
Old 21.12.2010., 08:58   #56
Gledala u nedostatku drugih zabavnih sadržaja na TV-može stat,ona je lipa,on onako.Vidit ćemo dalje-možda budem gledala na priskok ko i Ezela,Gumuš i to tako....Bolje nego Najbolje godine
Makar is offline  
Old 21.12.2010., 09:01   #57
Serija se i meni dopala samo sumnjam da ću svaki dan od 21-22:45 to pratiti ali kad uvatim dobro će doći!
zepina is offline  
Old 21.12.2010., 10:52   #58
Quote:
žeeljka kaže: Pogledaj post
meni se sviđa za sad, je scenarij malo klišejast ali je ok.
Da, pocetak je deja vu i malcice sapunjast. Nisam citala ranije o cemu se radi u seriji, al' mi je pocetak bio OK. Ova obitelj Kozdžuoglu me podsjetila na Bennetove iz ''Ponosa i predrasuda''. Velika obitelj, sve sestre, zive negdje na selu. Majka samo gleda kako sto bogatije udati kceri za prvog koji dodje, a otac dobricina i novac ga uopce ne zanima.
Kceri:
- jedna je Asi koja me podsjeca na Elizabeth Bennet, ona je inteligentna, razumna, lijepa, buntovna, muskobanjasta. Oblaci se poput sluskinje ili radnice, a ne kao jedna od vlasnica. Najbliža je s ocem i sestrom Defne.

- druga je Defne koja me podsjeca na Jane Bennet, ona je slatka, plasljiva, djeluje plaho. Vidi samo dobro u drugima.

- treca je Gonca, poput Lydie Bennet djeluje neozbiljno, zivahno, sopingholicarka.

- cetvrta je Ceylan koja je potpuno obicna, nista od toga je ne zanima, ne zanima ju druzenje i samo razmislja o glazbi.

Tako mi se cini na prvu, a posto volim Ponos i predrasude i posto trenutno nema BG-a gledat cu kad stignem. Mozda je serija OK. Vidjet cemo! Moram nadodati da mi se i ovdje glazba svidja. A i glavni glumci su simpa.
monimalu is offline  
Old 21.12.2010., 12:27   #59
Quote:
justina kaže: Pogledaj post
ovo je stvarno previše
sutra na programu nema reprize JQTA i HDA jer se naravno mora izreprizirati dva sata gumuša i dva sata asi, UZAS
UZAS
uzas...sta je previse,previse je
MateSt123 is offline  
Old 21.12.2010., 14:41   #60
Quote:
monimalu kaže: Pogledaj post

- cetvrta je Ceylan koja je potpuno obicna, nista od toga je ne zanima, ne zanima ju druzenje i samo razmislja o glazbi.

:
to bi onda bila Mary, ha?
ja naišla malo sinoć, lijepo sve skupa izgleda, al nije mi lik zgodan. nemrem gledat tak dvije epizode dnevno, ak mi lik nije zgodan. a šta ću, držim se Ezela
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:14.