Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2013., 01:23   #2201
Quote:
jois kaže: Pogledaj post
....
Hej!
Kako tretiraš lice prije ipl-a? briješ ili čupkaš?

I gdje si uređaj kupila?

Hvala
Tajda is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2013., 09:45   #2202
haha brate zasjenile su nas

ugl i mene zanima trajna depilacija, al jedna sitna... naime radi se o obrvama, odnosno 'srednjoj' obrvi. nije da se radi o 'monobrow' slučaju, al volio bi riješit to za svagda.
mario1337 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2013., 10:29   #2203
Je li netko išao u polikliniku Medikol na lasersko uklanjanje dlačica? Iskustva?

Koliko se inače kreću cijene za uklanjanje dlačica s nogu?
ksenija_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2013., 19:48   #2204
pozrav imam jedno pitanje. da li mi neko oze reci nesto vise o saonu BELUS FEMINEA na Tresnjevci, imaju nekakve ponude za IPL metodu uklanjanja dlacica, pa bi me zanimalo koliko su pouzdani, hvala nadam se da mi bar neko moze nesto reci.
denyyyyyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2013., 22:54   #2205
Quote:
padobranac12345 kaže: Pogledaj post
a nezz jesi li jedini...al evo i mene tu haha
nisan cita unazad nista, previse su se cure raspisale oko ove teme...

e pa sad mene zanima, vase iskustvo cure s tom laserskom depilacijom... dobro, vi ocito depilirate noge ili sta ti ja znam vise... ja se interesiram radi ledja... znaci isto velika povrsina )

koliko sam upoznat, treba ici na vise tretmana i dosta su skupi?? i dali to trajno unisti ili sprijeci rast dlaka?? i dali je stetno za zdravlje, kozu??

bija san par puta na depilaciju voskom i secernom pastom, ali to je tlaka i boli i nema bas ucinka prevelikg....mozda 15ak dana...

e i imam frenda koji je radija tu depilaciju laserom ali na prsima... nakon nekoliko tih tretmana mi i nije bas to izgledalo da ce bit sve cisto i glatko... mozda se varam...

eto, ako ima koja dama voljna za pomoc, odgovorit...unaprijed hvala
Necu pisati o mom iskustvu s laserom, jer sam to vec opisala na nekoj od prethodnih stranica, ali cu se pozabaviti muskim ledjima.
Dakle, u isto vrijeme dok sam ja „lasirala“ odredjeno podrucje na mom tijelu, moj decko se odlucio na laser ledja. U nasem slucaju, tretmani su bili izvodjeni Cutera ND Yag laserom.
Prije svega, to je jako, jako skup sport. On je bio na cetiri tretmana i mislim da ga je sve zajedno izaslo oko 10 000kn. Dakle, svaki put po 2500 kn. U njegovom slucaju, nije se radilo o podrucju cijelih ledja, nego po razbacanim mjestima, na kojima je bilo dlaka. Postupak je trajao otprilike 45 min do sat vremena i bio je prilicno bolan. Nakon tretmana, ledja su bila crvena, ali kroz sat-dva i to bi nestalo. Nije bilo nikakvih drugih nuspojava. Rekla bih da mu je dio dlaka trajno unisten, a ostatak nije sprijecilo da ponovno rastu, niti ih usporilo u periodu kad su bile tretirane laserom.
Nije bilo nikakve stete za zdravlje i kozu.
Poslije svega, nije mu zao, ali da nije ocekivao bolje rezultate, lagao bi. Po njegovoj procjeni, nestalo mu je oko 30 % dlaka. Za bar 90 %-tni ucinak, potrebno bi bilo puno vise tretmana, o novcu da ne govorim. Za sada, daljnji tretmani ce pricekati, a do tad... ostaje mu depilacija.
Nadam se da sam ti pomogla i sretno s dlakama!
delilaxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 13:13   #2206
Quote:
tinar kaže: Pogledaj post
Moj report - nakon 4 IPL-a bikini zona skoro gotova. Ima još par dlaka. Fenomenalno! Mogu ih i pincetom maknuti. Ali noge se zato još uvijek ne daju. Malo kao da su usporile rast ali nisu se baš nešto prorijedile. Probat ću još 2 tretmana, ako ni onda ne vidim bitni pomak, ciao IPL za noge. Fala bogu nije skupo, živili grupni kuponi.
6 tretmana nije rješenje,,,,ja sam također bila na 4 i još ih malo imam, ali trebalo bi učinit barem još 2 ili 3 za konačan rezultat. alon di idem ima za male pare održavanje ipl-om. tako da mi je to super prilika
Minnie30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2013., 12:19   #2207
http://www.ponudadana.hr/IPL-trajna-...-izboru-4463_1


jel bio netko ovdje?
Arwen OOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2013., 14:17   #2208
da,ovaj zadnji i mene zanima.

razmak izmedju tretmana 5 tjedana? sto uistinu toliko dugo treba cekati,pa za 5 tjedana ce sve obrasti
plus svaki 5i tjedan to onda traje 7 mjeseci,je to normalan period kad se radi o ipl ili?

koliko tretmana obicno bude,5,6. za noge,bikini..
__________________
Sono fuori di testa,ma diverso da loro
alexamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2013., 21:47   #2209
Cure, pitanje: za dlačice na bradi, što preporučujete?
A da ima u ST? I koje su cijene?
otok_kiril is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 09:49   #2210
Revitalis plus

Ima li tko iskustva sa salonom Revitalis plus, Mihanovićeva, Zagreb? Molila bi za komentar ako netko nešto zna, imaju akciju za IPL....
mmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2013., 13:19   #2211
Elos

Da podijelim iskustvo: jesenas sam krenula na IPL+RF tretman bikini zone. Do sad sam bila 4 puta i mogu reci da se kolicina smanjila za nekih 60-70%. Isla sam na tretmane u salon koji ima Elos aparat. Onda mi je kolegica s posla rekla da ona ima kucni Me My Elos i da tretira vec neko vrijeme i da su rezultati dobri (ali ne spektakularni). Buduci da su odlasci u salon jako skup sport (ne zivim u Hrvatskoj i ponude dana nisu tako povoljne), odlucila sam probati. Kupila novi cartridge i krenula. Naravno, ovaj put sto vise (bikini, noge, pazuh). Do sad sam tretirala 2-puta i jos ne primjecujem razliku. Treba naglasiti da kad sam isla u salon, razmaci su bili 6-8 tjedana i nakon 2 tjedna bi pocelo ispadati, a ovdje su razmaci 2 tjedna i ne mogu vidjeti dogada li se sto ili ne.
E sad pitanje za strucnjake, zasto se kucni aparat koristi tako cesto kad je zivotni ciklus dlake tocno odreden (manje-vise)?
I ima li ikakvih istrazivanja koje su moguce stetne posljedice?
Proguglala sam i nisam nista nasla sto bi se ticalo uklanjanja dlaka, jedino iskustva kod tretiranja dermatoloskih bolesti. A i tamo su sve samo iskustva.
Bila bih zahvalna na odgovoru.
nkrajnovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2013., 15:28   #2212
pozdrav! mene zanima da li bi 3 tretmana za pazuhe bila dovoljna da se uklone sve dlačice?
aška is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2013., 19:29   #2213
evo mog iskustva. lani sam išla na tretmane e-light (body creator, bilo je dosta po ponudama), potkoljenice i bikini.
dakle, isla sam otprilike svakih 4 tjedna, na nogama sam uspjela prije ljeta napraviti 4 ili 5 tretmana. vec nakon drugog sam bila prilično zadovoljna rezultatima, dlake su se prorijedile i bile možda nešto tanje. no, tako je ostalo i nakon zadnjeg tretmana. kroz ljeto nisam radila tretmane i sad, godinu dana nakon tretmana mogu reći da su se dlake vratile, no ne kao na početku. kroz ljeto sam brijala, sad čupam šećernom pastom eventualno jednom mjesečno.
sa bikinijem je ispala druga priča. prve rezultate sam primijetila tek nakon možda 4 tretmana. i onda je bilo super jer između tretmana uopće nisu rasle i bila sam oduševljena. napravila sam ukupno 8 tretmana. no mjesec, mjesec i pol nakon zadnjeg tretmana su opet počele rasti. ne kao prije, rijeđe su, ali su tu i sad ih riješavam pastom. ako ću ponovno na neki sličan tretman, jedino laser dolazi u obzir.
toliko od mene
dala is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2013., 17:50   #2214
Quote:
aška kaže: Pogledaj post
pozdrav! mene zanima da li bi 3 tretmana za pazuhe bila dovoljna da se uklone sve dlačice?
Ne
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2013., 17:51   #2215
Quote:
nkrajnovic kaže: Pogledaj post
Da podijelim iskustvo: jesenas sam krenula na IPL+RF tretman bikini zone. Do sad sam bila 4 puta i mogu reci da se kolicina smanjila za nekih 60-70%. Isla sam na tretmane u salon koji ima Elos aparat. Onda mi je kolegica s posla rekla da ona ima kucni Me My Elos i da tretira vec neko vrijeme i da su rezultati dobri (ali ne spektakularni). Buduci da su odlasci u salon jako skup sport (ne zivim u Hrvatskoj i ponude dana nisu tako povoljne), odlucila sam probati. Kupila novi cartridge i krenula. Naravno, ovaj put sto vise (bikini, noge, pazuh). Do sad sam tretirala 2-puta i jos ne primjecujem razliku. Treba naglasiti da kad sam isla u salon, razmaci su bili 6-8 tjedana i nakon 2 tjedna bi pocelo ispadati, a ovdje su razmaci 2 tjedna i ne mogu vidjeti dogada li se sto ili ne.
E sad pitanje za strucnjake, zasto se kucni aparat koristi tako cesto kad je zivotni ciklus dlake tocno odreden (manje-vise)?
I ima li ikakvih istrazivanja koje su moguce stetne posljedice?
Proguglala sam i nisam nista nasla sto bi se ticalo uklanjanja dlaka, jedino iskustva kod tretiranja dermatoloskih bolesti. A i tamo su sve samo iskustva.
Bila bih zahvalna na odgovoru.
Pisano vec o tome, pogledaj stare teme. Kupila si igracku i rezultat je igracka.
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2013., 20:41   #2216
poslala sam upit u salon Mexico sun da vidim koji IPL uređaj koriste, ali dobila sam ovakav odgovor:
"riječ je o novom aparatu IPL tehnike za trajno uklanjanje dlaka. Riječ je o aparatu , prilikom čijeg korištenja se koristi IGBT tehnologija koja omogućuje generiranje "kockastog" impulsa točno određene snage i vremena trajanja, što znači da se dužina vlala kao i trajanje podešavaju svakom klijentu osobno. Sama regulacija vremena je od 20 ms do 40 ms, odnosno regulacija snage od 10 do 130 J."
Pa da li netko od vas tko se razumije u IPL uređaje može iz ovoga zaključiti da li je ok ili nije?

Također sam vidjela jednu ponudu za 15ipl tretmana za 975kn u salonu Tethys (5 tretmana cijelih nogu, 5 tretmana bikini zone te 5 tretmana pazuha ili nausnice ili brade E-Light metodom koja objedinjuje IPL i RF). Zvala sam da pitam o kojem se točno uređaju radi, ali ne znaju, jer ne piše na njemu

Da li je išta od navednog ok?
hick1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2013., 21:24   #2217
Quote:
hick1 kaže: Pogledaj post
poslala sam upit u salon Mexico sun da vidim koji IPL uređaj koriste, ali dobila sam ovakav odgovor:
"riječ je o novom aparatu IPL tehnike za trajno uklanjanje dlaka. Riječ je o aparatu , prilikom čijeg korištenja se koristi IGBT tehnologija koja omogućuje generiranje "kockastog" impulsa točno određene snage i vremena trajanja, što znači da se dužina vlala kao i trajanje podešavaju svakom klijentu osobno. Sama regulacija vremena je od 20 ms do 40 ms, odnosno regulacija snage od 10 do 130 J."
Pa da li netko od vas tko se razumije u IPL uređaje može iz ovoga zaključiti da li je ok ili nije?

Također sam vidjela jednu ponudu za 15ipl tretmana za 975kn u salonu Tethys (5 tretmana cijelih nogu, 5 tretmana bikini zone te 5 tretmana pazuha ili nausnice ili brade E-Light metodom koja objedinjuje IPL i RF). Zvala sam da pitam o kojem se točno uređaju radi, ali ne znaju, jer ne piše na njemu

Da li je išta od navednog ok?
za ovaj aparat ti nemam pojma, što se tiče ove ponude, mislim da ti po 5 tretmana neće biti dovoljno, pisala sam o svom iskustvu koji post ranije.
dala is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2013., 11:06   #2218
Quote:
hick1 kaže: Pogledaj post
poslala sam upit u salon Mexico sun da vidim koji IPL uređaj koriste, ali dobila sam ovakav odgovor:
"riječ je o novom aparatu IPL tehnike za trajno uklanjanje dlaka. Riječ je o aparatu , prilikom čijeg korištenja se koristi IGBT tehnologija koja omogućuje generiranje "kockastog" impulsa točno određene snage i vremena trajanja, što znači da se dužina vlala kao i trajanje podešavaju svakom klijentu osobno. Sama regulacija vremena je od 20 ms do 40 ms, odnosno regulacija snage od 10 do 130 J."
Pa da li netko od vas tko se razumije u IPL uređaje može iz ovoga zaključiti da li je ok ili nije?

Također sam vidjela jednu ponudu za 15ipl tretmana za 975kn u salonu Tethys (5 tretmana cijelih nogu, 5 tretmana bikini zone te 5 tretmana pazuha ili nausnice ili brade E-Light metodom koja objedinjuje IPL i RF). Zvala sam da pitam o kojem se točno uređaju radi, ali ne znaju, jer ne piše na njemu

Da li je išta od navednog ok?
Nije neka tehnologija. Radi se o single pulse aparatu. Ovo sa IGBT mi je turbo smijesno jer se kladim 1000% da nemaju pojma o cemu je rijec, ma ni onaj koji im ga je prodao hehe.
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2013., 13:38   #2219
Quote:
--Phoenix-- kaže: Pogledaj post
Nije neka tehnologija. Radi se o single pulse aparatu. Ovo sa IGBT mi je turbo smijesno jer se kladim 1000% da nemaju pojma o cemu je rijec, ma ni onaj koji im ga je prodao hehe.
a ovi drugi su mi napokon odgovorili da koriste e-light uređaj od firme LPR medico nesty....uređaj ima kombinirano hlađenje, zračno i vodeno.
probala sam googlat ali mi ništa ne izbacuje. Da li tebi govori išta taj naziv? Hvala
hick1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2013., 15:05   #2220
Bila sam na 4 tretmana dermaxa da rjesim dlacice sa brade. Mislim da skoro pola otpalo. Ima li tko iskustva sa dermaxom? Za cure iz Splita kod koga idete za trajnu depilaciju?
mid82 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:40.