Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.05.2016., 20:57   #901
Nego, Mladen Petrić se oprašta od nogometne karijere... Meni jedan od najdražih (i najzgodnijih) naših nogometaša

https://www.instagram.com/p/BF9SDaNC...enpetric&hl=hr
__________________
Tisuću razloga za ljubav, tisuću razloga za smijeh...
sanjcho is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2016., 00:39   #902
Real Real Real Real


zagrebačka cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2016., 01:00   #903
Zasluzio je Atletico
Ronaldo ne napravi nista cijelu utakmicu i onda zabije odlucujuci
Pepe je glumac za crveni
Bit ce da ih je stvarno kostao onaj penal neiskoristeni, stvarno je pitanje kad ce vise igrat u finalu, a Real to ucini svaku drugu godinu
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2016., 12:47   #904
Atletico si je sam kriv za poraz, fulati dva penala u finalu LP, po tome nisu ni zaslužili pobjediti
zagrebačka cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2016., 15:00   #905
Navijala sam cijelo vrijeme za dobar nogomet, produžetke, poslije i za penale...

Dobrog nogometa nije bilo, ali eto barem je bilo penala. Ne mislim da nije zasluženo, Real je bio puno bolji u 1. poluvremenu, zaleđe je bilo kod gola ali je ta situacija jako česta i lako moguće da suci nisu skužili.

Atletico bolji u 2. poluvremenu ali i Real imao šanse, pogotovo one minutu prije Atleticovog gola, doslovno im se osvetilo. Iznenadio me malo pristup Atletica, očekivala sam više, borbenije, produžetke su odigrali isto bezveze.

A pucanje penala govorim prijateljici, nisu loši golmani, trebala bi biti koja obrana, a ono tamo .

E, i Pepe je ljigo teški, taman mi je ovu sezonu bio skroz ok i onda u ovoj utakmici mi se zgadi opet, mrzim gledati onakvo simuliranje i glupiranje, pogotovo u finalu LP.
__________________
Tisuću razloga za ljubav, tisuću razloga za smijeh...
sanjcho is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 01:02   #906
EP samo što nije počelo, čudi me kako ova tema nije aktivna i nema skoro ni jedan post po tom pitanju

mene iskreno jako živcira taj uobraženi Čačić i ne znam ni sama dal da navijam za neuspjeh naših samo kako bi on otišao, no onda će opet doći druga marioneta i tako u beskraj

kako se samo hvalio nakon pobjede od 10-0 nad San Marinom, pazi reprezentacijom u rangu Andore čiji kapetan je sprječen doći na utakmicu jer ga poslodavac nije pustio sa posla

sad se naslađujemo kako su Španjolci izgubili od Gruzije, a već si vidim kako nama utrpavaju nekoliko komada
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 01:25   #907
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
EP samo što nije počelo, čudi me kako ova tema nije aktivna i nema skoro ni jedan post po tom pitanju
Dođi na pdf nogomet, imamo svoj kutak ... Hrabro se držimo s obzirom na napade jačeg spola.
__________________
Tisuću razloga za ljubav, tisuću razloga za smijeh...
sanjcho is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 09:35   #908
Ja čekam da počne EP pa ću se priključiti na temu. Pretpostavljam ipak na ovu "amatersku temu", a ne na pdf Nogomet.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2016., 18:56   #909
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
pazi reprezentacijom u rangu Andore čiji kapetan je sprječen doći na utakmicu jer ga poslodavac nije pustio sa posla
a daj me nemoj zajebavat
zagrebačka cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 18:15   #910
Pobjedaaaa
__________________
If not now, when?
Dorota is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 19:00   #911
https://twitter.com/Croatia_hr/statu...08293397286912

al' koma od utakmice
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2016., 21:57   #912
počela nova sezona na veliko
curke što se sve prati? ja eto LP nogometni i rukometni, ponešto Premierlige i rukometne SEHE i Bundeslige
malo mi LP nogometni trenutno dosadnjikav, čekam proljeće, nekako najlošiji LP unazad par godina, Premier mi je zanimljiviji moram priznati
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2016., 17:56   #913
Uff, ništa od toga. Evo, kvale za SP su ovaj tjedan, mislim da ću to gledati. Ne bi nikako smjeli kiksati u ove dvije tekme, a osakaćeni su za Modrića i Rakitića. Biti će veselo...
Roksolana is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2016., 11:24   #914
znala sam da cemo pobjedit tako visoko baš zato šta nema Luke i Rakete, sad cemo vidjet kako ce biti protiv Finaca. Kovacic je odličan ali stvarno imam osjecaj da se on više opusti i dobi samopouzdanja bio bi mašina, doslovice ima snage i tehnike da se od svoje polovice do protivničkog 16-sterca ušeta i da loptu ili zapuca bez pol frke

onaj Pivaric je živi očaj zar mi nemamo osim njega i Strinića neš bolje, ja da sam protivnički trener rekla bi da se samo prolazi na tu stranu, frajer bježi od lopte
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2016., 13:38   #915
Prespavala sam ovu s Kosovom.. Te utakmice s primjerice Andorom, Kosovom, San Marinom treba odraditi i što prije zaboravljati jer nisu mjerilo ničega..

Nešto mi se ne sviđa ova reprezentativna stanka kad su prvenstva trenutno zanimljiva.. Premiership, Primera, Bundesliga (tu i tamo)..
__________________
Tisuću razloga za ljubav, tisuću razloga za smijeh...
sanjcho is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2016., 15:45   #916
drijemala tokom utakmice , bila sam strašno umorna, a kad sam vidjela da su dali 2 gola u 20 minuta otišla sam spavati

bitno je da je repriza iste bila jučer, neš ti velikog protivnika
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 22:09   #917
Curke prati tko EP u rukometu?
Iznenadila sam se da Vori jos uvijek igra☺
Nekad mi je bio zgodnicki😊
Mislim da imamo bas dobre mlade decke u reprezentaciji
Ne znam samo zasto opet Lino Cervar izbornik, kaj nemamo nikog drugog ...
kleinvillige is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 22:15   #918
Quote:
kleinvillige kaže: Pogledaj post
Curke prati tko EP u rukometu?
Iznenadila sam se da Vori jos uvijek igra☺
Nekad mi je bio zgodnicki😊
Mislim da imamo bas dobre mlade decke u reprezentaciji
Ne znam samo zasto opet Lino Cervar izbornik, kaj nemamo nikog drugog ...
Imamo! I zgodni su!
Meni je mali Lovro Mihić predivan. I Tin Kontrec. Tin je apolon koje tijelo ima jebote..al ima neku ružnu curu, čudo. Inače su svi s komadima, očekivano, a Tin neku neuglednu podeblju izabrao...
Stepančić je isto predivan. I Stipe Mandalinić...fakat su neloši.
Purple Sky is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 14:02   #919
: spejspalm:
djuro buha is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 18:09   #920
Da, da..decki su zgodni 😊
Ali moraju se bolje organizirati na terenu
Veceras protiv Svedske obrana mora biti puno bolje organizirana inace ce nam vratar opet biti najbolji igrac 😎
kleinvillige is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:24.