Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.07.2016., 13:09   #1541
Koliko su kostala vrata (s ugradnjom)?
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2016., 11:21   #1542
7 tis sa ugradnjom... u to su uključene doplate za ukrasne letvice, okov, i još neke stvarčice koje smo dodatno uzeli...
__________________
stigao grofić.... 03.12.2010... mamina srećica...
stiže grofica.....
groficaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2016., 20:24   #1543
Dimenzije su bile neke standardne ili su vrata bila malo sira (ili visa)?
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2016., 16:47   #1544
Beskontaktno otvaranje vrata - zgrada

Pozz!

Sad u zgradi imamo otvaranje putem šifre i to se pokazalo lošim. Kako imamo metalni okvir oko tipkala za zvono neko konstantno upisuje šifru sitnim brojkama. Obrišes, evo opet. XX generacije prolaznih podstanara i studenata ju znaju kao i kontam svi raznosači reklama. Od nedavno sam novi predstavnik te bi stavili beskontaktno otvaranje i elektromagnetsku bravu.

E sad pitanje, da li uzeti RFID čitač sa ili bez tipkovnice? Mogućnost otvaranja šifrom...opet smo na istom, a opet što da recimo "crkne" RFID čitač, pa ovako imaš alternativu da otključaš putem pina.

Elektromagnetska brava...tražiti opciju sa dodatnim napajanjem u slučaju nestanka el.energije ili ne?

Eto ako može još pokoji savjet na što pripaziti kod odabira?


Hvala!!!
tomios is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2016., 17:34   #1545
A da uzmete daljinsko sa ključem , bez tipkovnice ?

Ako rikne, uvijek možeš otvoriti mehanički sa ključem a
nepozvani ne mogu unutra jer nema tipkovnice/šifre.
forumnickxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2016., 22:37   #1546
Quote:
tomios kaže: Pogledaj post
Pozz!

Sad u zgradi imamo otvaranje putem šifre i to se pokazalo lošim. Kako imamo metalni okvir oko tipkala za zvono neko konstantno upisuje šifru sitnim brojkama. Obrišes, evo opet. XX generacije prolaznih podstanara i studenata ju znaju kao i kontam svi raznosači reklama. Od nedavno sam novi predstavnik te bi stavili beskontaktno otvaranje i elektromagnetsku bravu.

E sad pitanje, da li uzeti RFID čitač sa ili bez tipkovnice? Mogućnost otvaranja šifrom...opet smo na istom, a opet što da recimo "crkne" RFID čitač, pa ovako imaš alternativu da otključaš putem pina.

Elektromagnetska brava...tražiti opciju sa dodatnim napajanjem u slučaju nestanka el.energije ili ne?

Eto ako može još pokoji savjet na što pripaziti kod odabira?


Hvala!!!
bez uvrede ali nije vam zgrada banka pa da treba komplicirati za vrstama zakljucavanja. ta vrata ovak i onak sluze da bi se "sprijecilo" lokalne pijance da ulaze i zapisavaju haustor a ne da nekome zabranis ulaz. lopov ce ti uci da ni neznas da je usao, raznosac reklama ce reci da je postar na portafonu itd. ja mislim da je sifra cist ok i najvise je od koristi kad nosis stvari da netrebas kopati po torbi i traziti kljuc. sa rfid sustavom opet moras vaditi kljuc/karticu/privjesak da bi prislonio na citac (isto kao i da imas klasicni kljuc samo skuplje)
ako nestane struje sa bilo kojim sustavom moras koristiti klasicni kljuc ili rucno podignuti capicu na bravi da se ne zakljucava
jones85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2016., 08:37   #1547
Quote:
jones85 kaže: Pogledaj post
sa rfid sustavom opet moras vaditi kljuc/karticu/privjesak da bi prislonio na citac (isto kao i da imas klasicni kljuc samo skuplje
Postoje i ključevi/privjesci koje ne trebaš prislanjati na čitač, dovoljno je da ti je u džepu/torbi i prijemnik daljniski pročita da imaš ključ.

Jako zgodno za manju djecu recimo, dovoljno je da ga ima u škloskoj torbi npr.
Ili kad nosiš pune ruke stvari samo pogurneš vrata...

Postoji i domaća firma koja to proizvodi samo ne zna jel smijem staviti link...
forumnickxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2016., 14:05   #1548
Quote:
genius_one kaže: Pogledaj post
Dimenzije su bile neke standardne ili su vrata bila malo sira (ili visa)?
97 x 203 ... po mjeri.. čekali smo oko mjesec dana jer smo htjeli drugačiji panel, on se naručivao izvana, nije običan bijeli neg sa šarama... što se tiče dimezija, oni to mogu izvesti odmah bez čekanja...
__________________
stigao grofić.... 03.12.2010... mamina srećica...
stiže grofica.....
groficaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2016., 23:20   #1549
Hvala na odgovoru
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2016., 11:11   #1550
ima li netko iskustva sa ovim proizvođačem?
http://www.protector.hr/
__________________
Bolje živjeti cijeli život kao bogataš, nego sedam dana u bijedi!
FIDODIDO is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2016., 20:04   #1551
Quote:
FIDODIDO kaže: Pogledaj post
ima li netko iskustva sa ovim proizvođačem?
http://www.protector.hr/
Mi imamo ovaj osnovni model nesto manje od godinu dana. U principu smo zadovoljni i vratima i uslugom. Jedina mana je sto ih kod otkljucavanja moras privuci rukom da bi se skroz otvorila. Mi smo uzeli fiksnu kuglu izvana pa to mozda ne smeta ako imas pomicnu. Zvali smo ih zbog toga i nesto su olaksali otvaranje, ali jos to nije savrseno. Mozes birati i kombinirati panele, a ukrasna lajsna izvana je u cijeni.
Pirga is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 22:33   #1552
Ima li tko iskustva s vratima OKEY model: TOKYO 210SI. Cijena je 5500 Kn?
worldbfree is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2016., 13:41   #1553
Interijeri

Intercasa Rijeka- neprofesionalnost.
Narucili smo 9 vrata, platili dostavu 2000kn plus montaza. Sve je bilo super, dok vrata nisu "spala" i ne mogu se zatvoriti, naravno ni bravu koju smo narucili nisu dostavili. Talijanska vrata.
Otad je proslo 9 mjeseci... Uz stalne pozive i molbe da se to sve skupa sredi, nitko se nije udostojio doci i to popraviti!
Sramota !!!
kuksi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2016., 18:18   #1554
Angry Dekora dom izbjegavaj u sirokom luku!!!

Znaci najveci moguci prevaranti i lazovi, izmisljaju pricu na pricu , zagubili su narudzbu, pa se izgubilo u dostavi , nemam rijeci, bez imalo srama su nam uzeli novac za stolariju koja je trebala biti gotova za 30-45 dana a uz muku i natezanje dosla je za 5mjeseci!!! Nisu cak ni novac htjeli vratiti kad se sve to oduzilo. Eto ne zelim nikom da dozivi ovo sto smo mi prozivjeli sa Dekora domom i gospodjom i Sesveta. Ugl nemaju pojma svoj posao i zivo im se fucka sto su vam napravili to sto su napravili!
Kleopatra86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2016., 14:23   #1555
Pozdrav,

U fazi sam zamjene vanjskih ulaznih vrata i u planu je ugradnja protuprovalnih vrata. Zanima me da li netko može preporučiti firmu gdje bi se vrata mogla dobiti za cca. 4.000,00 kuna. Nažalost budžet za vrata od firmi mitra i rapa nui mi je premali, jer se one ovdje spominju kao kvalitetne i ljudi imaju pozitivna iskustava s njima, pa ako netko može predložiti najbolji kompromis...
tomtom12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2016., 17:45   #1556
Quote:
tomtom12 kaže: Pogledaj post
Pozdrav,



U fazi sam zamjene vanjskih ulaznih vrata i u planu je ugradnja protuprovalnih vrata. Zanima me da li netko može preporučiti firmu gdje bi se vrata mogla dobiti za cca. 4.000,00 kuna. Nažalost budžet za vrata od firmi mitra i rapa nui mi je premali, jer se one ovdje spominju kao kvalitetne i ljudi imaju pozitivna iskustava s njima, pa ako netko može predložiti najbolji kompromis...


Najbolji kompromis je da izdvojis za kvalitetu.
I ja sam imao slicni budžet kada sam išao u nabavku za svoja ulazna vrata.
Evo danas bi opet postupio i uzeo od ovih koje si spomenuo, jer za ovu cifru koju si naveo mozes dobiti vrata upitne kvalitete a i servisne podrške.

Imam kineza na vikendici i Mitru doma, razlika nebo i zemlja
Xeroxmeister is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2016., 12:15   #1557
Ja mislim da ispod 6-7t kn se ne mogu naći kvalitetnija vrata protuprovalna, što vi mislite?
lukinjo88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2016., 16:39   #1558
mislim da su bilo koja protuprovalna bolja od običnih drvenih ili pvc.
nobrainer is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2016., 11:13   #1559
Limeni kinezi nisu protuprovalna vrata. To što se tako reklamiraju i prodaju, to je neka druga priča.
ssm is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2016., 00:51   #1560
molim vas preporuku za dobra i estetski privlacna protuprovalna vrata. s vanjske strane bismo stavili oblogu od tamnijeg drva da ne bude saka u oko spram susjeda, a s unutarnje strane bijela. digitalna spijunka nam je velik plus.

zapela su nam za oko osor harmonie vrata, no kao i kod svih koje smo gledali na pocetnu cijenu nam se nagomila jos troskova jer su nasa trenutna vrata u starogradnji cca. 10 cm visa i sira od protuprovalnih, pa su potrebni i drugi radovi.

8 000 kn bi nam bio limit za got. placanje.

https://scontent-mxp1-1.xx.fbcdn.net...f8&oe=58A26C55
__________________
napokon, mamax2 :srceko:
titulus_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:32.