Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.06.2010., 15:57   #1801
Quote:
comi1 kaže: Pogledaj post
ovo gore sto sam napisao u postu prije sam se naravno zezao-jer takvo pitanje drugciji odgovor nit nezasluzuje..
Mene stvarno fascinira takva fobija..jel tamo kradu aute,jel otimaju ljude na cesti,jesu nihovi psi agresivniji od nasih,hocemo li se otrovat s hranom,jel voda za pice,jel tamo jos rat...?!?LOL..ono pitanja kao da se radi o nekom endemu u sredisnjoj africi u kojem se situacija mijenja od jutra do mraka...
Pa to je samo nesto malo udaljeno sve od ZG,nije to zabaceni dio rusije bez ikakvog nadzora i kontrole.
Naravno da kradje ima,auta(pogotovo iz svetog trojstva...bmw,vw,mercedes.),bicikala,nevinosti i svega ostalog...ali nista spektakularno vise nego u drugim gradovima i drzavama u okruzenju...
dalje pitanje je kakav ti imas auto...jer ce ti prije izvadit iz auta kutiju cigara sa sjedala nego uzet auto..
a ako ti je sudjeno da ti ga ukradu...mozes ga drzat u staklenom zvonu on ce ti otic-vjeruj mi!nece ti ga nit Bog sacuvat...
Naravno neki zdrav razum...tipa da neprovociras ljude s kreditnom karticom,novcanikom..itd na sjedalu...bi bilo pozeljno kao i svagdje.
uostalom u zg se kradu svaki dan auti..pa ljudi i dalje zive i voze..a ovi kradu..i svi skupa zive..hehe
Nemoj se sikirat. Ja živim na relaciji Pula-Zagreb-Sarajevo pa znam situaciju. Niko ne misli da je itko drugačiji. Ja se ponoći recimo sigurnije osjećam u Sarajevu nego u Zagrebu, ali što se tiče auta prije će ti ga maznut u Sarajevu. Znam iz vlastitog iskustva. Pogotovo ako su strane table. Opća sigurnost je u sarajevu puno manja itd. Ali i ja se slažem da mnogi ljudi strahuju bezveze i postavljaju glupa pitanja...
Edo2387 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2010., 20:35   #1802
Quote:
Edo2387 kaže: Pogledaj post
Nemoj se sikirat. Ja živim na relaciji Pula-Zagreb-Sarajevo pa znam situaciju. Niko ne misli da je itko drugačiji. Ja se ponoći recimo sigurnije osjećam u Sarajevu nego u Zagrebu, ali što se tiče auta prije će ti ga maznut u Sarajevu. Znam iz vlastitog iskustva. Pogotovo ako su strane table. Opća sigurnost je u sarajevu puno manja itd. Ali i ja se slažem da mnogi ljudi strahuju bezveze i postavljaju glupa pitanja...
majstore,
nasekiro sam se da glava izgleda ko od milana kucana..hehe
salim se,ma smijesno mi je to sve skupa...
a ekipa koja se bavi takvim poslovima ordinira na zapadu,po slo,hr(ljudi rade po narudzbi..hehe)..al bas cekaju da on dojde sa svojim vw u SA..naravno netreba provocirat,al nit prvi nit zadnji koji je dosao tamo sa hr tablicama..a ako ga maznu-mozda kasnije ga bude mogao otkupit(tj neka ostavi br moba i poruku za kradljivce.."da bi bio voljan u slucaju kradje ga otkupit po povoljnoj cijeni"..
nebi htio imat takvog za gospodina za susjeda..
comi1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2010., 12:00   #1803
Dobro nam došli u Sarajevo i BiH, poštovani i dragi susjedi!
Hvala na prekrasnim komentarima! Pozdrav iz BiH !!!
BošnjakBosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2010., 12:13   #1804
A evo i Sarajlija na ljetovanju u Hrvatskoj:


http://www.youtube.com/watch?v=dyk6VrxNp8c


Malo šale...
BošnjakBosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2010., 12:22   #1805
Quote:
comi1 kaže: Pogledaj post
majstore,
nasekiro sam se da glava izgleda ko od milana kucana..hehe
salim se,ma smijesno mi je to sve skupa...
a ekipa koja se bavi takvim poslovima ordinira na zapadu,po slo,hr(ljudi rade po narudzbi..hehe)..al bas cekaju da on dojde sa svojim vw u SA..naravno netreba provocirat,al nit prvi nit zadnji koji je dosao tamo sa hr tablicama..a ako ga maznu-mozda kasnije ga bude mogao otkupit(tj neka ostavi br moba i poruku za kradljivce.."da bi bio voljan u slucaju kradje ga otkupit po povoljnoj cijeni"..
nebi htio imat takvog za gospodina za susjeda..
Mom frendu maznuli Audi A3 na Grbavici, neki đaneri. Frend prijavio policiji. Nakon par minuta zovu ga otmičari. Frend pita odakle im broj, a oni kažu pa sa policije. Eto dobre suradnje. I to nije bila neka mafija nego neki klinci jer se vidjelo po načinu krađe...
Edo2387 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 17:43   #1806
Pozdrav ekipi
Cura i ja idemo na SFF od 26.-31.7. Idemo autom i trazimo suputnike iz RI, ali mogu i druge kombinacije koje su nam usput. Ako ima zainteresiranih neka se jave na PM.
Gabro_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2010., 08:51   #1807
Thumbs up

Pozz svima,
imam kucu u Sarajevu i stan u starom gradu za iznajmlivanje.
Ko je zainteresovan moze se javiti, ovdje ili poslati PM, pa cu dati detalje.
Ugl. jeftno je
Sarajevo01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2010., 16:04   #1808
Quote:
Edo2387 kaže: Pogledaj post
Mom frendu maznuli Audi A3 na Grbavici, neki đaneri. Frend prijavio policiji. Nakon par minuta zovu ga otmičari. Frend pita odakle im broj, a oni kažu pa sa policije. Eto dobre suradnje. I to nije bila neka mafija nego neki klinci jer se vidjelo po načinu krađe...
Grbavica je inače meni skeri, a živim tu već 10 godina
Baš neki dan mi ukrade neki debil mobitel al' ako se krećete di ima ljudi,
a obično su turisti po čaršiji onda vjerujem da nije frka.

Što se tiče ovih što dolaze autima, ne bi bilo loše da ga ostavite tu gdje ste smješteni i putujete tramvajem ili trolejbusom, grad ionako nije komplikovan uopće, a dobro su povezana prevozna sredstva. Ako baš morate autom ili želite, onda negdje platite na parkingu, tu je sigurno.
Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2010., 18:19   #1809
Quote:
nevjerna vtm kaže: Pogledaj post
Grbavica je inače meni skeri, a živim tu već 10 godina
Baš neki dan mi ukrade neki debil mobitel al' ako se krećete di ima ljudi,
a obično su turisti po čaršiji onda vjerujem da nije frka.

Što se tiče ovih što dolaze autima, ne bi bilo loše da ga ostavite tu gdje ste smješteni i putujete tramvajem ili trolejbusom, grad ionako nije komplikovan uopće, a dobro su povezana prevozna sredstva. Ako baš morate autom ili želite, onda negdje platite na parkingu, tu je sigurno.
U BBI centar. Plaća se, ali je sigurno.
__________________
666+999=zlo i naopako
Lesli Eldridž is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2010., 08:25   #1810
Lesli,nije siguran samo BBI.Sigurni su i Importane i Merkatori
Neuhvatljivaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2010., 11:36   #1811
Pozdrav svima!

Gledala sam na netu hostele u Sarajevu i cijene, čitala o njima na forumima, naišla na puno kritiziranja i preporučivanja istih hostela, prepucavanja oko toga koji je hostel bolji, i ostala prilično zbunjena..
pa bi li mi itko mogao reći (a da je zaista bio u nekom) koji je hostel stvarno dobar? za malo novaca

puno, puno hvala
Corencon is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2010., 22:20   #1812
Quote:
Corencon kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!

Gledala sam na netu hostele u Sarajevu i cijene, čitala o njima na forumima, naišla na puno kritiziranja i preporučivanja istih hostela, prepucavanja oko toga koji je hostel bolji, i ostala prilično zbunjena..
pa bi li mi itko mogao reći (a da je zaista bio u nekom) koji je hostel stvarno dobar? za malo novaca

puno, puno hvala
Zavisi koliko je tebi malo novaca . Sve što je ispod 20 € bolje ne uzimaj, možda se na nešto može naletit ali teško. A šta baš mora biti hostel ili može hotel,pansion???
Edo2387 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2010., 16:37   #1813
Quote:
Bistrooki Mutna Vida kaže: Pogledaj post
...dozivio sam "incident" (ma ne bas incident, nego onako "malu neugodnost") pri ulazu u jedan od onih lokalnih ugostiteljskih objekata (koji se zove asdzinica). Ulazim, kazem "Dobar Dan" kao sto sam i navikao a neka faca odpozdravi drugacijim jezikom te mi da do znanja da se to tako ovdje pozdravlja...
Ja na hrvatskom primorju ne mogu kupiti 'hljeb' ni 'krofnu'
Slobodan! is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2010., 21:19   #1814
Quote:
Slobodan! kaže: Pogledaj post
Ja na hrvatskom primorju ne mogu kupiti 'hljeb' ni 'krofnu'
slazem se za hljeb u potpunosti=D

a sto se tice pozdrava kod nas, to ti sve zavisi na kakvog si idiota naletio.. svi normalni ljudi koriste pozdrav dobar dan, iako je najcesci 'kako ste' hahaha selam, merhaba, cao, zdravo... ja kad kod svoje nane u kucu udjem il da joj kazem merhaba il dobar dan ne bi me izbacila heheh =D
krug88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2010., 11:18   #1815
Quote:
krug88 kaže: Pogledaj post
slazem se za hljeb u potpunosti=D

a sto se tice pozdrava kod nas, to ti sve zavisi na kakvog si idiota naletio.. svi normalni ljudi koriste pozdrav dobar dan, iako je najcesci 'kako ste' hahaha selam, merhaba, cao, zdravo... ja kad kod svoje nane u kucu udjem il da joj kazem merhaba il dobar dan ne bi me izbacila heheh =D


Zaboravila si ša` ima
Edo2387 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2010., 00:50   #1816
hehehehe ja ba =D
krug88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2010., 23:31   #1817
hej! zna li itko koliko je avionska karta za relaciju zagreb-sarajevo? stranica bhairlinesa.ba ne radi trenutačno...
nonich is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2010., 00:09   #1818
Quote:
nonich kaže: Pogledaj post
hej! zna li itko koliko je avionska karta za relaciju zagreb-sarajevo? stranica bhairlinesa.ba ne radi trenutačno...
Pa trebao/la si ići na croatiaairlines. ja sam išao par puta. Povratna je 200€. Mogu ti reć da je super stići tamo za 40 min hehe.
Edo2387 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2010., 01:20   #1819
Quote:
Edo2387 kaže: Pogledaj post
Pa trebao/la si ići na croatiaairlines. ja sam išao par puta. Povratna je 200€. Mogu ti reć da je super stići tamo za 40 min hehe.
išla sam, ali mi je 200 eura puno. čula sam da bhairlines imaju povratne za 50eura. a u krajnjem slučaju ni vlak nije toliko loša opcija
nonich is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2010., 13:39   #1820
mislila sam baš na hostele jer mi se nekako čini da su oni jeftiniji.. a malo novaca mi zapravo znači ispod 20E zato što mi je sve iznad puno - jer sam student.. ali svejedno hvala, mislim da sam našla nešto što mi se sviđa
Corencon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:17.