Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.11.2005., 01:59   #61
Quote:
club delicious kaže:

Inače, u tom katalogu ima toliko primamnjivih kremica i mazarija...Jojjj... Zna li netko otprilike cijene krema za lice? Mislite li da su jeftinije od Biotherma?

kreme za lice su od 170-190kn,bar ove koje sam ja gledala(žuta i roza linija).
res publica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2005., 12:12   #62
Super mi je Collistar, imam puder od njih, eyeliner i ulje za suncanje koje je zaista sjajno
teichy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2005., 12:28   #63
Ja sam probala jedan njihov tester, skroz je bio dobar, još ga čuvam ali nisam se odlučila da kupim kremu. Mislim da je bila roza linija. S puderom nisam baš bila oduševljena, teško se razmazivao, očito nisam pogodila za moj tip kože. Sjenila su mi dobra a sa rumenilom sam jako zadovoljna. To je zadnje što sam kupila.
Pohvalili ste zeleno sjenilo, možda ga kupim. Vidjela sam i jednu ljubičastu nijansu, nije bila loša.
anya is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2005., 12:31   #64
puder se teshko razmazivao


ja imam tester ovog prvog i tako je rijedak da se razmazuje lakshe nego bilo koja krema.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2005., 12:45   #65
Quote:
magic kaže:
puder se teshko razmazivao


ja imam tester ovog prvog i tako je rijedak da se razmazuje lakshe nego bilo koja krema.




..magicna, za taj sam i ja zainteresirana, naravno tester se nigdje ne moze dobiti..jel dobro prekriva?
Leona81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2005., 12:51   #66
Dobih na poklon tuš od Collistara..na jednoj strani crni tuš za oči, a na drugoj sa šljokicama..jaaaaaaaaaaako mi se sviđa!
__________________
Kad bik padne, noževi se oštre.

Put u pakao popločen je daskama za peglanje... kem
samo_svoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2005., 12:56   #67
Quote:
Leona81 kaže:
..magicna, za taj sam i ja zainteresirana, naravno tester se nigdje ne moze dobiti..jel dobro prekriva?
ako trazhish da bash jako pokriva, nekako mislim da ne bi bila zadovoljna.

meni je predivan bash zato shto se apsolutno ne vidi da je na licu, a opet ujednachuje kozhu. toliko se stapa da ga ne morash mazati bash na svaki dijelic kozhe, ukoliko naravno, dobro pogodish boju.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2005., 21:55   #68
Quote:
samo_svoja kaže:
Dobih na poklon tuš od Collistara..na jednoj strani crni tuš za oči, a na drugoj sa šljokicama..jaaaaaaaaaaako mi se sviđa!
da da taj imam i ja, ful mi je fancy
teichy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2005., 08:23   #69
Quote:
magic kaže:
puder se teshko razmazivao


ja imam tester ovog prvog i tako je rijedak da se razmazuje lakshe nego bilo koja krema.
Nisam imala taj nego neki jeftiniji. Ne znam sad baš točno koji jer sam ga davno imala.

Baš sam jučer gledala sjenila ali nisam kupila zeleni jer mi se učinio malo taman (takav imam) ja bi neki svjetliji. U katalogu avona sam vidjela jednu lijepu nijansu.
anya is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2005., 10:00   #70
Quote:
magic kaže:
ako trazhish da bash jako pokriva, nekako mislim da ne bi bila zadovoljna.

meni je predivan bash zato shto se apsolutno ne vidi da je na licu, a opet ujednachuje kozhu. toliko se stapa da ga ne morash mazati bash na svaki dijelic kozhe, ukoliko naravno, dobro pogodish boju.






..a dobro cim ima svojstva illuminatora znaci da nekaj mora izreflektirati..mozda da mi pristic s obraza zavrsi na vratu..
..zezam se ofkors..imala sam prije njihove pudere i bili su mi ok..bum ipak probala ovaj pa javim kakav mi je..
Leona81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2005., 11:18   #71
Ja sam s Collistarom imala loše iskustvo...maskara...dakle...lijepi trepavice, otpadaju mrvice, razmazuje se...ukratko katastrofa. A košta samo malo manje od Lancoma ....C: maskara je bio bačen novac.


Ne znam više tko je spominjao strije, ali neće baš puno collistar krema pomoći, jednostavniji recept je pogledati trbuh svoje mame ili tete i odgovor je tamo. Ja sam se mazala Decleor uljem i gelom i popucala zadnja tri dana trudnoće (ne moram ni napominjati da sam prinijela).
 
Odgovori s citatom
Old 16.11.2005., 11:56   #72
Quote:
katrin kaže:
ne koristim mf maskare, pa ne znam
imam ovu, cetkica je deblja, na vrhu se stanjuje, gusta. prilicno je cvrsta i ne uhvati se previse maskare na nju, tak da ju ne moram strugati o rub bocice i lako se skida

A jel se mrvi? I da li onako jako naglasi trepavice ili?
navalentna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2005., 12:31   #73
Quote:
navalentna kaže:
A jel se mrvi? I da li onako jako naglasi trepavice ili?
ne mrvi se i ne naglasava jako ako stavis jedan sloj, kao ja
meni je super, al ne znaci da ce i drugima biti.
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2005., 11:07   #74
Quote:
katrin kaže:
ne mrvi se i ne naglasava jako ako stavis jedan sloj, kao ja
meni je super, al ne znaci da ce i drugima biti.
thanx ali ja volom jako naglašenje trepavice
navalentna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2005., 23:15   #75
ja baš i nisam prezadovoljna Collistarovim puderom (onaj s matt efectom), jer mi se teško razmazuje i nije baš nešto za tu cijenu.
Puder u kamenu isto nabavila, ali mi je pretaman!
No, za pohvaliti su im sedefasti ruževi - mekani, hidratantni, sa prekrasnim odsjajem, ja imam br. 26 Rosa metallo - nešto je između tamno roze i boje mesa - više priroda, ma....
A imam i sjenilo, isto rozo, al ima previše zlatnih šljokica, pa baš i nije za svaki dan.
__________________
a rolling stone gathers no moss
Ziki is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2006., 17:50   #76
Collistar

da li ste koristili njihove kreme za lice i kako ste zadovoljni, inače imam normalnu kožu tako da ako netko ima preporuku za koju kremu dobro bi mi došla!
__________________
volim more
bubu is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2006., 22:11   #77
koristim energetsku dan-noć kremu, odlična za normalnu kožu
__________________
Hello, is it me you're looking for?
icegirl78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2006., 23:11   #78
super! da li si možda probala hidratantnu kremu sa dubinskim djelovanjem, malo se dvoumim između te dvije kremice!
__________________
volim more
bubu is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2006., 23:41   #79
Quote:
icegirl78 kaže:
koristim energetsku dan-noć kremu, odlična za normalnu kožu
Slažem se. Dobila tester od 20ml!!! Stavljam je kao noćnu kremu. Lice je super mekano. Jedino mi je miris malo "starinski", podsjeća me na nonu
club delicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2006., 09:21   #80
hidratantnu s dubinskim djelovanjem nisam probala ali dobro mi zvuči

dovodiš me u napast
__________________
Hello, is it me you're looking for?
icegirl78 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:14.