Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.06.2013., 23:48   #1381
Quote:
Riva Taš Ev kaže: Pogledaj post
Daaa..uza sve što je ..sad će dobit još i epitet fatalne zavodnice
to ti je zlo od žene...kud god okreneš. kriva jer šuti,
kriva jer priča.
kriva jer ne voli,
kriva jer voli,
kriva jer nju vole,
kriva jer ne želi,
kriva jer je on lud,
kriva jer ju je silovao,
kriva što mu ne pomaže,
kriva jer drugima pomaže,
kriva jer nije pobjegla sa vrečom zlata,
kriva jer se ne nabacuje Doktoru da ju odvede,
kriva jer glumi da je svetica, stidljiva i naivna,
kriva jer oprašta neoprostivo,
kriva jer je pasivno agresivna, i jer ustvari voli da ju psihički, fizički i seksualno zlostavlja, čovjek sa lijepim očima,
kriva jer Mustafu ne želi pored sebe, već ga zaluđuje...
kriva....
a tko ne bi takovog poželio,
dvije imamo: Bahar vidateljicu rana i Asiye silovateljicu...društvo za poželjeti.

ah da zaboravih naravno da je i Doktor kriv glumi štrebera i svemogućeg, a ne zna niti Narin za ruku uhvatiti...ma gdje je on spram Mustafe, još uvijek na nebu.
__________________
Uvijek su teže posljedice ljutnje, nego njeni uzroci.
Marko Aurelije
AKIF is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2013., 23:57   #1382
AKIF..neću te kvotat ..jer ako mi post bude odmah ispod tvog..izgledat će da je duplo krivlja

I još bi je smjestili na psihijatriju na promatranje i liječenje...a njoj ništa ne treba ..nego mir i sloboda ..i po mogućnosti Serdar ..najbolji i najučinkovitiji lijek i pomoć za oporavak
Riva Taš Ev is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2013., 23:58   #1383
Quote:
AKIF kaže: Pogledaj post
to ti je zlo od žene...kud god okreneš. kriva jer šuti,
kriva jer priča.
kriva jer ne voli,
kriva jer voli,
kriva jer nju vole,
kriva jer ne želi,
kriva jer je on lud,
kriva jer ju je silovao,
kriva što mu ne pomaže,
kriva jer drugima pomaže,
kriva jer nije pobjegla sa vrečom zlata,
kriva jer se ne nabacuje Doktoru da ju odvede,
kriva jer glumi da je svetica, stidljiva i naivna,
kriva jer oprašta neoprostivo,
kriva jer je pasivno agresivna, i jer ustvari voli da ju psihički, fizički i seksualno zlostavlja, čovjek sa lijepim očima,
kriva jer Mustafu ne želi pored sebe, već ga zaluđuje...
kriva....
a tko ne bi takovog poželio,
dvije imamo: Bahar vidateljicu rana i Asiye silovateljicu...društvo za poželjeti.

ah da zaboravih naravno da je i Doktor kriv glumi štrebera i svemogućeg, a ne zna niti Narin za ruku uhvatiti...ma gdje je on spram Mustafe, još uvijek na nebu.
AKIF draga, ja nastavljam niz,

kriva jer je živa,

molim, nastavite dalje
pperlica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2013., 23:59   #1384
ovo što je Musto večeras napravio Narin nema nikakvog opravdanja.

ali, zašto se Narin nije opirala, vikala, neznam neka reakcija, možda bi on onda bio prestao. možda, ali trebala je pokušati
jer ako je dvije godine nije ni taknuo, možda bi i sad bio odustao

ovako ona se prepustila - neznam šta bi rekla - totalni kaos

jadna ona tri muškarca oko nje, a od nijednog nikakve koristi
__________________
Saying nothing... sometimes says the most
maxnel is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2013., 00:02   #1385
Kriva je što je blaga i mila
Kriva je kako ne voli „lijepe okice“
Kriva je zašto ne voli manijaka
Kriva je što se brani manijaku
Kriva je što nije kao Asije
Kriva je što nije kao Bahar
Kriva je što uopće postoji
Kriva je ako ne postoji
Kriva je što se rodila
Ja bih poželjela jednu Narin za prijateljicu, sestru, suprugu , kćerku

Mustafa je „divno savršeno stvorenje“
Mustafa je „inteligentan“
Mustafa je „osjećajan“
Mustafa je „s lijepim okicama“
Mustafa je „nježan i pažljiv“
Mustafa je „za poželjeti za muža, zet“
Mustafa je jedan dečko za poželjeti
Hvala lijepo! ovakva muškaraca s ovim karakternim i fizičkim osobinama mogu samo poželjeti da ga moje oči ne vide ni na tv-u a kamoli u RL…


@pperlica
napisah isto

Quote:
maxnel kaže: Pogledaj post
ovo što je Musto večeras napravio Narin nema nikakvog opravdanja.
ali, zašto se Narin nije opirala, vikala, neznam neka reakcija, možda bi on onda bio prestao. možda, ali trebala je pokušati
jer ako je dvije godine nije ni taknuo, možda bi i sad bio odustao
ovako ona se prepustila - neznam šta bi rekla - totalni kaos
da mogla je vikati u onoj vuhoebini , pticama nebeskim ili vukovima zemaljskim …
koja joj korist?! Kao porbudila bi savjest kod manijaka…
pa da ima trunku savjesti ne bi činio to što čini..
on je emotivni invalid …
on je manijak
on je psihopata
on je poremećena osoba
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..

Zadnje uređivanje teuta.luburic : 25.06.2013. at 00:10.
teuta.luburic is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2013., 00:09   #1386
Quote:
pperlica kaže: Pogledaj post
AKIF draga, ja nastavljam niz,

kriva jer je živa,

molim, nastavite dalje
da ima toga...nego moje pitanje kako Mustafa nije dobio napad?jeli "ozdravio"???
__________________
Uvijek su teže posljedice ljutnje, nego njeni uzroci.
Marko Aurelije
AKIF is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2013., 00:13   #1387
Quote:
AKIF kaže: Pogledaj post
da ima toga...nego moje pitanje kako Mustafa nije dobio napad?jeli "ozdravio"???
da on je jadničak s lijepim okicama i napadajima po potrebi ..
treba njega razumjeti , pa neka je sve on to napravio , pa zar ne znaš da je Narin kriva za sve ..ona se nije branila kad ju je silovao ...ona je kriva , jer ga je sigurno onakvog manijačkog "poželjela"
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2013., 00:16   #1388
Quote:
teuta.luburic kaže: Pogledaj post

da mogla je vikati u onoj vuhoebini , pticama nebeskim ili vukovima zemaljskim …
koja joj korist?! Kao porbudila bi savjest kod manijaka…
pa da ima trunku savjesti ne bi činio to što čini..
on je emotivni invalid …
on je manijak
on je psihopata
on je poremećena osoba
sigurno je nitko ne bi čuo, ali svejedno trebala je pokušati spasiti se.
zamislimo sebe - nedaj bože, šta ne bi počele vrištati , šta bi se pustile bez otpora?
__________________
Saying nothing... sometimes says the most
maxnel is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2013., 00:19   #1389
Uuuf koja epizoda! Mustafa opet u elementu! plan uspio! A doma se svi čude kako to da je Mustafa oteo Narin!

Ne kaže se uzalud da Bog čuva malu djecu, pijance, budale i naravno Mustafu. (on je kombinacija sveg toga još je i k tome i manijak)

Doktor sve poduzeo vojsku, helikopter i još ispade za sve kriv. Al napokon smo ga vidjeli ljutog (materetini reko sve što je ide)

Jadna Narin dotakla dno dna. Baš kad je pomislila da gore ne može ispostavi se da može joooš puno gore.

Aslan i odvratna mu žena i dalje krive sve druge što njihov mili Mustafa ispao "malo luckast".
Ledolinna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2013., 00:26   #1390
Quote:
Ledolinna kaže: Pogledaj post
Uuuf koja epizoda! Mustafa opet u elementu! plan uspio! A doma se svi čude kako to da je Mustafa oteo Narin!
Ne kaže se uzalud da Bog čuva malu djecu, pijance, budale i naravno Mustafu. (on je kombinacija sveg toga još je i k tome i manijak)
Doktor sve poduzeo vojsku, helikopter i još ispade za sve kriv. Al napokon smo ga vidjeli ljutog (materetini reko sve što je ide)
Jadna Narin dotakla dno dna. Baš kad je pomislila da gore ne može ispostavi se da može joooš puno gore.
Aslan i odvratna mu žena i dalje krive sve druge što njihov mili Mustafa ispao "malo luckast".
večeras je stvarno bilo pretužno...iza Fatmagulu nikada nisam teže podnijela ...tamo ga nisam voljela zbog Fatme a tek kako ga ovdje ne volim , užas...
a ovo što si napisala o djeci , pijancima i budalama, dovoljno ti je napisati samo budala...

__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2013., 00:44   #1391
Quote:
AKIF kaže: Pogledaj post
...nego moje pitanje kako Mustafa nije dobio napad?jeli "ozdravio"???
Odgovor na ovo pitanje podvlaci razliku ove scene i slicne scene u stalici. Ni u stalici Narin nije vikala, vristala i dozivala pomoc (jer joj ni tamo niko ne bi pomogao iako ih je puna kuca) .....nego se borila svojim nacinom. Tj. ona zna kako izazvati epilepsijski napad kod Mustafe.
TheWitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2013., 00:48   #1392
A možda je Narin shvatila da joj se isto piše, samo je pitanje Mustafa ili Harun. I Mustafa joj se ipak malo manje gadi.
Ne branim Mustafu samo pokušavam shvatiti zašto je Narinina reakcija izostala. A dosad je uvijek bila prisutna.

I zanimljivo mi je bilo još nešto: ono bacanje crvenog pojasa ujutro kad su odlazili. Bacila ga je kao da govori "Ah, napokon sam se i toga riješila."
bulería is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2013., 00:50   #1393
Bome, mene skoro strah postati večeras.

Mučna epizoda, još mučnija zbog divljanja reklama i idiotskom stvaranju epizoda. Koja budaletina to određuje, nemam pojma, ali da je neshvatljivo glupo – je. Počela sam pisati jedan drugačiji post, ali sam odustala, atmosfera je dovoljno nabrijana. Zadovoljit ću se samo sa par idiotarija u karakterima svih koji su se pojavili.

Mustafa je večeras napravio ono što u 2 godine šerijatskog braka nije. Učinio je Narin svojom. Ostaje pitanje zašto to u prethodne dvije godine nije. Možda zato što sad nosi prsten i poljubac u čelo nekog drugog, za kojeg zna da ga Narin ne voli? Što mislite, da li je potegao pištolj na Serdara zato što on u cirkuskoj maniri spašava Narin? Ili zato što je u njegovim očima pročitao ljubav prema Narin?

Narin. Nikad, ali nikad nisam pomislila da je proračunata manipulatorica, ali okolnosti su joj dale da zna što treba učiniti da bi ostala čista i neukaljana pred Bogom. Zašto onda pobogu večeras nije bilo nikakve pobune, reakcije, bilo je vatre, klisura, kamenja. Zašto onakvo pasivno predavanje?

Harun – devinitivno najljigaviji lik ( uz bok Aslanu), večeras je nadmašio i vlastitu ljigavost. One prijetnje, prijave, tužakanje, izderavanje na Serdara, sve je bilo prije nego da zagrli i utješi svoju tek vjenčanu suprugu. Pregled koji joj je priuštio nakon svega u cilju dokaznog materijala je vrhunac ljigavosti. On se oženio za kožuricu, mamlaz odvratni, sve mu je drugo sporedno, dabogda mu se nikad ne dig'o, a prije toga bolno sasušio!

Durije i Hatun. Obje majke, jedna u podređenoj, ponižavajućoj životnoj situaciji u odnosu na drugu. Durije i opet krivi Narin, ali i ona je majka, štiti svog sina. Hatun je nježna, blaga majka koja je od šoka zanijemila. 2 godine nije riječ iscijedila, 2 godine u kojoj su joj pred očima dijete sustavno zlostavljali, i ona riječ nije izustila. Prvu izusti kad joj Asiye naudi. Drugu kad kaže kćeri da ne srlja ko budala, a treću kad ju napadne Durije. Obje su majke i kao takve štite svoju djecu. Durije ne šuti, vrijeđa, okrivljava, Hatun tek sada progovara. Zašto nije u one 2 godine?

Serdar je večeras bio Katica za sve. O'š letat, vodit akciju spašavanja, naredbe za početak pucnjave, doktor, humanista, altruist... sve je bio. Bio je i dijete, koje je svojoj majci streslo u brk sve po spisku. Narin je bila tvoj projekt, poput škole! Plači, imaš i zašto. Imaš i ti Serdare, nisi ni ti nevin u ovoj situaciji.

Već je i SOHO rekla, ono izlaganje vjenčanice sa flekom ( valjda na strateškom mjestu, jer zašto ona krv ne bi mogla biti od ranjavanja Mustafe?), Asiyino divljanje, Harunovo proklinjanje, sve je bilo toliko ponižavajuće ne samo za Narin, nego i za mene. Odvratno je na što se žensko svodi, sram me bilo na koji nivo su me doveli. Onog majmuna koji vodi doktora da skupi dokazni materijal ne misleći pritom niti sekundu što mu žena proživljava ne želim više ni komentirati, ono je prejezivo.

Ukratko, večeras je svatko svakoga krivio za učinjeno i neučinjeno. Svi su imali dežurnog krivca, a zajednički krivac je uvijek Mustafa.

No, bit će dana i epizoda. Za večeras – toliko.
Zezica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2013., 00:50   #1394
Quote:
maxnel kaže: Pogledaj post
sigurno je nitko ne bi čuo, ali svejedno trebala je pokušati spasiti se.
zamislimo sebe - nedaj bože, šta ne bi počele vrištati , šta bi se pustile bez otpora?
nije zbog ovoga..
koja joj korist
kome bi vrištala
tko bi ju obranio





__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2013., 00:51   #1395
Quote:
witch69 kaže: Pogledaj post
Odgovor na ovo pitanje podvlaci razliku ove scene i slicne scene u stalici. Ni u stalici Narin nije vikala, vristala i dozivala pomoc (jer joj ni tamo niko ne bi pomogao iako ih je puna kuca) .....nego se borila svojim nacinom. Tj. ona zna kako izazvati epilepsijski napad kod Mustafe.
Ajmo uzest da je tako.. ako znamo da ona njemu ne želi zlo ni naudit mu..a ko bi Mustafi pomogao usljed ili poslije ep. napadaja..
Riva Taš Ev is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2013., 00:51   #1396
Quote:
witch69 kaže: Pogledaj post
Odgovor na ovo pitanje podvlaci razliku ove scene i slicne scene u stalici. Ni u stalici Narin nije vikala, vristala i dozivala pomoc (jer joj ni tamo niko ne bi pomogao iako ih je puna kuca) .....nego se borila svojim nacinom. Tj. ona zna kako izazvati epilepsijski napad kod Mustafe.
znači li to po tebi da je ona htjela danas ovaj čin, koji joj se dogodio,
ili što?

da njime ona upravlja kao na daljinski?
znači danas nije željela da on ima napad, već da ovo odradi do kraja?

zbunjena sam...???????
__________________
Uvijek su teže posljedice ljutnje, nego njeni uzroci.
Marko Aurelije
AKIF is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2013., 00:54   #1397
Quote:
maxnel kaže: Pogledaj post
ovo što je Musto večeras napravio Narin nema nikakvog opravdanja.

ali, zašto se Narin nije opirala, vikala, neznam neka reakcija, možda bi on onda bio prestao. možda, ali trebala je pokušati
jer ako je dvije godine nije ni taknuo, možda bi i sad bio odustao

ovako ona se prepustila - neznam šta bi rekla - totalni kaos

jadna ona tri muškarca oko nje, a od nijednog nikakve koristi
Narin ni u stali nije vikala.
Ni kad je Mustafa mami na krevet onom maramom.
Ni dok je gleda kad se ujutro presvlaci, nakon sto joj otkljuca 'lance i katance'.

I da je vikala, ne bi to nista promijenilo, kome vikati u onoj pustosi?
A opirala se.
Ruke...njene ruke...kako ih je scepao i vrlo brzo, nakon krace "borbe", prikovao za zemlju...
Nema napada epilepsije da je spasi...nema njegovog bijesa zbog njenog nepristajanja koji ce dovesti do napada...

Zasto je Mustafa nakon dvije godine ucinio ovako nesto!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A nakon svega onaj Harun me u bolnici podsjeti na Mustafu iz FSN...onakvo ponasanje i pizdjenje u prisustvu silovane voljene zene... Njemu je nanesena steta.
A ona jadna zavukla glavu ispod onog carsafa.
I jos joj na sve dovede ginekologa, a da je nije ni upitao sta ona zeli i misli, kako se osjeca...bar da je zenski ginekolog, nego netom nakon silovanja da je na silu pregleda muski ginekolog...
Ma ogavan mi je Harun.
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2013., 00:55   #1398
Serdar

Quote:
Riva Taš Ev kaže: Pogledaj post
AKIF..neću te kvotat ..jer ako mi post bude odmah ispod tvog..izgledat će da je duplo krivlja

I još bi je smjestili na psihijatriju na promatranje i liječenje...a njoj ništa ne treba ..nego mir i sloboda ..i po mogućnosti Serdar ..najbolji i najučinkovitiji lijek i pomoć za oporavak
al Serdar prvo mora posložiti neke kockice... a do tad nek se Narin strpi.. i preživi

volim ja jako Serdar (a i Engina Altana , ah mladosti).. al mu malo prošlost smeta...
Serdar je život shvaćao ozbiljno i odgovorno....čovjek od kojeg se od mladih dana tražila ozbiljnost i odgovornost teško je mogao i osjećaje otkriti.. dok sve nebude sigurno on je mislio... nije to loša osobina al ima manu... nema reagiranja impulzivno, srčano.. pa se zakasni..
Narin mu se podvukla pod kožu i on nije znao što bi s tim osjećajem.. a i sam na kraju prizna... uplašio se sebe /tih osjećaja



doktor je ruka spasa.. kad se nešto dogodi ..

a Meral nas pita..

eMarina13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2013., 00:59   #1399
Quote:
Riva Taš Ev kaže: Pogledaj post
Ajmo uzest da je tako.. ako znamo da ona njemu ne želi zlo ni naudit mu..a ko bi Mustafi pomogao usljed ili poslije ep. napadaja..
bleso jedna! da ofkors da je mislila na Mustafinu dobrobit

Quote:
AKIF kaže: Pogledaj post
znači li to po tebi da je ona htjela danas ovaj čin, koji joj se dogodio,
ili što?

da njime ona upravlja kao na daljinski?
znači danas nije željela da on ima napad, već da ovo odradi do kraja?

zbunjena sam...???????
Ne niposto ne mislim da je htjela ovaj cin ....jednostavno se i ja pitam, uzevsi u obzir sve sto smo do sad vidjeli

A ovo za daljinski, da, to mislim, da ona vecinom upravlja s njim kad hoce i kako hoce.
TheWitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2013., 01:01   #1400
Vozdrica

Quote:
maxnel kaže: Pogledaj post
ovo što je Musto večeras napravio Narin nema nikakvog opravdanja.
ali, zašto se Narin nije opirala, vikala, neznam neka reakcija, možda bi on onda bio prestao. možda, ali trebala je pokušati : confused:
jer ako je dvije godine nije ni taknuo, možda bi i sad bio odustao : confused:
ovako ona se prepustila - neznam šta bi rekla - totalni kaos: ne zna:
jadna ona tri muškarca oko nje, a od nijednog nikakve koristi
Vikala, ne vikala, opirala se, ne opirala se, molila, ne molila...šta god da bi Narin uradila, ove noći, desilo bi se, ovo što se desilo.
Ova noć bila je maktub.
Noć bez uzmaka.
Prva i posljednja noć za Mustafu i Narin. Mustafa je to znao, Narin je to shvatila.
Otuda Mustafine suze i Narinino prepuštanje.
Ova noć, bila je njihov kismet.
Poslije ove noći, bila bi, ruka u ruci preko minskog polja ili meci u Narininom i Mustafinom čelu.
Bila bi smrt. Bio bi pakao.
Bio bi kraj...da nije bilo Serdara.
Daša is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:09.