Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.04.2014., 00:22   #2001
Promo izgleda obećavajuće

"The red sharpie is back."

Quote:
krivonja kaže: Pogledaj post
Sapuničarski vrh ove epizode bila je paralizirajuća krema za lice Ni Meksiko se nebi posramio
Vrh bome
Bozjan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2014., 23:17   #2002
Ne znam kak ostali,al sad više ne mogu smislit ni ovu Margo

Za Daniela odavno znam da je tutlek koji se ne zna okrenut oko sebe a sad glumi tam neku facu Greysona onak...tresu mi se gaće
__________________
40-year old virgin D2!Still???LOL
Jeguljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2014., 05:33   #2003
Mason je bio Stivi spomenuo da traži puno više od nekog melema koji će mu uljepšat ten e pa od tud melem tj. krema


Revenge Season 3 is rushing to an end, and a Season 4 renewal has not been announced. Based on its ratings, our favorite Hampton's drama will most likely get a pickup.

izvor: wetpaint.com
Andy_KRS is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2014., 13:39   #2004
meni Margo ide na živce, samo mi smeta tamo ali joj je zato tatica jako zanimlji lik bome on to sve po kratkom postupku , nisam očekivala da on sam vrši likvidacije.

Mada najbolji mi je bio Nolan u ovoj epki , pogotovo kad se zaprijeti Danielu baš me zanima kao će se to na kraju odigrati
__________________
Masquerading as a man with a reason my charade is the event of the season and if I claim to be a wise man, well It surely means that I don't know/Don't be afraid. I'm going to give you the choice I never had.
leogirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 21:49   #2005
nadam se da ovdje ima onih što se sjećaju kraja 2., početka 3. sezone

naime, danas sam pogledala finale druge i prvu epizodu iz treće
i nije mi jasno kak se Nolan izvukao iz zatvora tj. kak je izašao bez da se Graysonovim išta dogodilo
naime, na izlazu iz zatvora je jasno rekao da je dugo trebalo "vlastima" (authorities) da povjeruju u sva imena inicijative s lešinara, ali da ih je sve ocinkao u zamjenu za slobodu

s wikija
Quote:
... and exposed all members of the Initiative to the authorities therefore proving Nolan's innocence and securing his release.
da je tako, i Conrad bi morao biti 'exposed'?! A vidimo ga i dalje kao guvernera
za ostale iz inicijative piše ovo:
Quote:
During Season 3, it is mentioned that the entire organization of the Initiative have been dismantled and/or imprisoned. The only member who is known to be on the run from the authorities is Gregor Hoffman, who's living in Moscow, Russia.
stvarno mi nije jasno kak se onda Conrad izvukao, s obzirom na ogromnu ulogu koju su on i Victoria igrali u Clarkovom slučaju.
pa čak i da im se ne moze dokazat da su dio inicijative, opet je inicijativa bila umješena u slučaj 'David Clarke'/teroristički napad/rušenje aviona, pa samim tim i oni.



živcira me što je cijela 2 sezona bila tako burna, a ovo odjednom tak mlako

i da, ko je čuvao bebu Karla dok je bilo ono sve u new yorku s bombom/shutdownom grada?
et, kakva mene pitanja kopkaju

Zadnje uređivanje *soul*mate* : 19.04.2014. at 21:55.
*soul*mate* is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2014., 00:06   #2006
Da,i meni malo nejasno to,zato sad gledam na Foxu svakki dan.
Mali Carl j kod bake i dede brijem,mislim da je Jack tak nekaj i spomenuo,il kod rodbine neke.
__________________
40-year old virgin D2!Still???LOL
Jeguljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2014., 01:03   #2007
Koliko sam skuzila i guglala, nece biti dodatno objasnjeno.

a to me jos vise zbunjuje, jer je Nolan rekao da kao posljedica sveg tog ni Nolcorp ni Greysons Global vise ne postoje
Nema mi drugog objasnjenja zasto GG ne bi postojao osim zbog istrage o inicijativi, al tad bi Conrad trebao biti u zatvoru
*soul*mate* is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2014., 11:37   #2008
mislim da se Greyson ogradio od svega toga jer nikad službeno on nije bio član inicijative, po onome što ostali znaju David Clark je surađivao sa inicjativom , tako da FBI nema razloga zatvoriti Grysona, on je et samo žrtva svega toga.

Barem tako mislim, trebala bi ponovno pogledati , ali nekako trenutno nema živaca za ponovno gledanje
__________________
Masquerading as a man with a reason my charade is the event of the season and if I claim to be a wise man, well It surely means that I don't know/Don't be afraid. I'm going to give you the choice I never had.
leogirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2014., 14:33   #2009
nema potrebe da opet gledaš jer sve što se ikad spominje vezano za to je u trenutku kad Nolan izađe iz zatvora i Ems ga pokupi.

i ostali bi se ogradili. jer nitko nije 'službeno' član.
nema nikakog pravog popisa osim onog što im je Nolan rekao tj. što su vlasti doznali sa samog lešinara
eventualno možda Nolan Greysone nije htio umiješat, da im se Ems sama osveti, bez vlasti.
ali opet, lešinar bi ih ocinkao...

al da sam ja greyson, meni bi bilo sumnjivo zašt su ostali svi u bijegu ili iza buksi, eto, samo ja ne

enivej, čak i da je tako kak ti kazes - zašto onda Graysons Global više ne postoji?

meni je ta epizoda svježa (od jučer, jel) i Nolan veli da može suosjećat s Danielom, koji traži posao, otkako Nolcorp (kao i Greysons Global) više ne postoji.
meni jedino smisla ima da je greysons global propao skupa s inicijativom


sve bi se to vjerojatno i dalo objasniti, da su oni actually odlučili nam dati neka objašnjenja.
al ne, s onolike zavrzlame s kraja 2 sezone, oni odluče prijeći na coctail zabavice
*soul*mate* is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2014., 16:23   #2010
a da bilo je puno zavrzlama, meni na žalosti nije svježe, davno sam to gledala. Ali zar nisu Nolan Corp i Greyson Global propali zbog nekih financijskih zavrzlama više nego zbog same povezanosti sa inicijativom ? tj. malo po malo svi investitori su ih napustili pa su kao zato propali govorim po sjećanju.

Koja je to točno epka kad Nolan izlazi iz zatvora? mogla bi barem nju pogledati , sad me baš zanima
__________________
Masquerading as a man with a reason my charade is the event of the season and if I claim to be a wise man, well It surely means that I don't know/Don't be afraid. I'm going to give you the choice I never had.
leogirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2014., 17:45   #2011
Quote:
leogirl kaže: Pogledaj post
a da bilo je puno zavrzlama, meni na žalosti nije svježe, davno sam to gledala. Ali zar nisu Nolan Corp i Greyson Global propali zbog nekih financijskih zavrzlama više nego zbog same povezanosti sa inicijativom ? tj. malo po malo svi investitori su ih napustili pa su kao zato propali govorim po sjećanju.

Koja je to točno epka kad Nolan izlazi iz zatvora? mogla bi barem nju pogledati , sad me baš zanima
prva - s03e01
bezvezna je.
bolje pogledaj s02e22

napustila ih je inicijativa, tj. onaj kosooki se pokupio nakon što je Ejden kupio nešto stoto, umjesto onog što je inicijativa htjela, pa je Daniel pop* , al se zapravo tako riješio inicijative a da ni ne zna
greyson global je i dalje postojao, i radnici i sve... u zadnjoj ep druge sezone su zato tamo stavili bombu

Zadnje uređivanje *soul*mate* : 20.04.2014. at 17:50.
*soul*mate* is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2014., 15:48   #2012
Kaj nema ovaj tjedan epke??
__________________
40-year old virgin D2!Still???LOL
Jeguljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2014., 16:23   #2013
izgleda da je tek drugi vikend slijedeća epka
Andy_KRS is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2014., 23:29   #2014
kak nema

a sta je onda ovo

http://www.vojvodinanet.com/publ/str.../104-1-0-30165



Jel ono ziv od Emily tata ...
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2014., 07:19   #2015
Ma ja cijelo vrijeme mislim da ce na kraju bit da joj je otac ziv i isto u nekoj shemi.
orangecounty is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2014., 12:11   #2016
Ja sam i zaboravila kako on izgleda

Ali ako je oteo Charlotte ne vjerujem da im je to tata
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2014., 19:36   #2017
onaj lik iz kolibe nije david clarke ... a onaj koji je oteo charlotte na kraju epizode mislim da pak nije ni taj lik iz kolibe, iako se on "ukazuje" ispred Jackovog lokala pred kraj epke...

mozda (stovise, vrlo vjerojatno) je Emily iza otmice, kao dio masterplana da unisti conrada/victoriu (gledajuci zadnju epku i novi promo) ... takodjer, pred kraj zadnje epke u razgovoru s Aidenom, Emily kaze za conrada "I need to take him down!" i na pitanje "Do you have a plan?" ona odgovara "I think so.... we'll see if I can go through with it." sto bi upucivalo na to da bi trebala poduzeti mjere koje joj se ne svidjaju nuzno (uplitanje polu-sestre)....

...u ovoj seriji je ionako mnogo toga pogubilo smisao i logiku pa nema smisla razbijati glavu :-) ...

Zadnje uređivanje AmarieZgb : 30.04.2014. at 20:11.
AmarieZgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 10:58   #2018
Je li ova epizoda koja će sad bit u nedjelju zadnja?

Na Facebooku su stavili neki video kao da se vraća Amanda, ali u komentarima piše da je to clip iz 1. ili 2. sezone. Ne kužim što im to znači.
__________________
“Kažeš da ne vjeruješ u znakove s neba i smiješ se na pomisao da svoju vjeru staviš na stvar kao što je ljubav. Nikada ne vidiš dugu na nebu, samo proklinješ kišu. Kažeš da želiš vjerovati, ali da nije vrijedno sve te boli. Ako se osjećaš usamljeno, prestrašeno i ako ne možeš disati, znaj da možeš vjerovati u mene.”
Kozje Ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 17:33   #2019
zadnja bi trebala biti 11.5.
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2014., 11:03   #2020
Quote:
AmarieZgb kaže: Pogledaj post
onaj lik iz kolibe nije david clarke ... a onaj koji je oteo charlotte na kraju epizode mislim da pak nije ni taj lik iz kolibe, iako se on "ukazuje" ispred Jackovog lokala pred kraj epke...

mozda (stovise, vrlo vjerojatno) je Emily iza otmice, kao dio masterplana da unisti conrada/victoriu (gledajuci zadnju epku i novi promo) ... takodjer, pred kraj zadnje epke u razgovoru s Aidenom, Emily kaze za conrada "I need to take him down!" i na pitanje "Do you have a plan?" ona odgovara "I think so.... we'll see if I can go through with it." sto bi upucivalo na to da bi trebala poduzeti mjere koje joj se ne svidjaju nuzno (uplitanje polu-sestre)....

...u ovoj seriji je ionako mnogo toga pogubilo smisao i logiku pa nema smisla razbijati glavu :-) ...
Nisam na to pomislila, ali je def moguce da je tako

Ma nista vise nije logicno. Zadnjih par epizoda je malo napetije, ali da su se zakopali jesu. Mislim, mogla ih je vec odavno srediti, ali eto.

Onog Daniela treba
miak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:20.