Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.10.2003., 20:04   #21
šta ste se uhvatili kukati ne valja igrica, ne valjaju vam računari
:2up:
igrica je zakon, ja jedva čekam da izađe expansion aom: the titans
 
Odgovori s citatom
Old 25.10.2003., 23:19   #22
Quote:
slafko kaže:
još više je u kurcu kaj je igra RUŽNA. jedina ružnija je warcraft...
Slazem se!
Kad smo vec kod takve vrste igara ja kazem da je Rise Of Nations Bolji od warcrafta i AoM-a.
Age Of Empires 2 tip strategija je najbolji.
Visoko 3-D strategija =
Gilad Pellaeon is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2003., 21:26   #23
pa jedna od najboljhih strategija su aom i w3;
šta su se ovdje našli samo ovi cs ubice, nešto odigrali i vidjeli da u antičkoj gečkoj ljudi nisu imali puške pa se razočarali.....
igrica je dobra zato što se sad putuje po svijetu (dobro nije puno grčka, egipat i norveška, ali opet), imaju 9 bogova, a sa expansion bit će ih 12, atlantiđani će moći praviti junake od vojnika, moći će praviti titane (kronos, atlas i sl.)
warcraft se priznajem nije ni meni posebno svidjela, ali grafika je i sa expansion i oni će imati još rasa (zaboravio sam kako se zove)..........
ne znate vi šta je dobro
 
Odgovori s citatom
Old 12.11.2003., 17:28   #24
Da AOM je malo u kurcu što se tiče AI-a.
Napravim zid kojeg moš lako zaobić, dođe neprijatelj, ja radim vojsku, a on neželi zaobić zid nego ga ide rušit. Debilno.
Al mi se ipak igrica sviđa.
No šta je je AOE2 je bolji


__________________
I am not mentally disturbed.
Mad Mark is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2003., 13:55   #25
pa kad igraš player vs computer onda dobijaš bodove za uništene zgrade, u šta se zid i ubraja, ubijene ljude, ekonomiju, naravno da će ljudi rušit na prvi pokušaj, ali ako imaš jaku odbranu na toj strani onda možeš očekivati da će pokušati još negdje.

ps

ja uvijek pravim full zid i kad igram single player-player vs computer igram deathmatch i sve poderem na maximum........tako se to radi
 
Odgovori s citatom
Old 07.07.2007., 15:50   #26
zanimljiva igrica,pogotovo kad igras po 4-5 sati
ali sto je je,AOE je bolji
.:Nightwish:. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2007., 16:04   #27
Meni je AOM bolji od AOE 1 i 2 , ali AOE3 je 100 puta bolji od AOM.....
rhcp.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2007., 23:19   #28
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
još više je u kurcu kaj je igra RUŽNA. jedina ružnija je warcraft...
Mama ti je ružna a ne warcraft!!
__________________
No pain, no gain.
_ares_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2007., 23:53   #29
Ma daj wow je sranje figure su oblikovane ko za malu djecu....
rhcp.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2007., 00:21   #30
AOM je bolji od svih AOE jer ima bića iz mitologije koja čine igru puno zanimljivijom, ali AOE 3 je isto dosta dobar.
__________________
They are Millwall, I don't care!
Shmulex is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2007., 00:41   #31
Bolji je od AOE 1 i 2. Trojku Age of empires nisam igrao tako da ne mogu usporediti. Doduše pokvarili su mi malo AOM sa ekspanzijom The Titans. Atlantiđani su ko rasa zanimljiv dodatak, ali novi ability rasa da prizovu titana u skirmish mapama ubilo mi je igrivost.
AngerMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2007., 00:46   #32
Mislim da AOE 2 i 3 nisu za usporedjivanje. Naravno, trojka je tehnicki o graficki bolje napravljena jer je nastala par godina kasnije.

Meni su to kao dvije odvojene igre... Na dvojki mi se svidja taj srednji vijek, kad napravim 180 paladina i deri po neprijateljskoj bazi

U trojki mi je najbolja "grmljavina" mušketa, pucnjava topovima itd...
Svaka ima svojih čari
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2007., 00:49   #33
Quote:
d._m. kaže: Pogledaj post
Mislim da AOE 2 i 3 nisu za usporedjivanje. Naravno, trojka je tehnicki o graficki bolje napravljena jer je nastala par godina kasnije.

Meni su to kao dvije odvojene igre... Na dvojki mi se svidja taj srednji vijek, kad napravim 180 paladina i deri po neprijateljskoj bazi

U trojki mi je najbolja "grmljavina" mušketa, pucnjava topovima itd...
Svaka ima svojih čari
u trojki je najbolje kad top pukne po jednoj formaciji pa nam janjičari lete pa nebu , a ujedno i kugla razruši koje stablo - to je doživljaj.....
rhcp.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 01:24   #34
AoM je moja najdraza igra svih vremena. Nakon WoW-a, GW-a, Simsa i koekakvih novih igara, da me pitate koju bi ponijela na otok bila bi to AoM. Kad sam ju prvi put igrala kao mala, nisam imala komp, nego sam svaki dan dolazila frendici da igram. [Quote: Ja: Ok, kad ti dosadni reci mi i prestat cu igrati. Ona: Dosadilo mi je. Ja: Koga briga.] Ahh... Kad napravis vojsku i odes napasti susjedni otok i onda vidis da imaju zmaja [Quote: OMG imaju zmaja ode mi 20 dana truda.. T_T.]. Da ispunjavala mi je dane. Zmaj je inace Nidhogg da ne bi mislili da sam noob. I potaknula me je da istrazim mitologiju opcenito. Najdraza mi je jedinica heroj Chiron, zatim Belerofont i centauri. Anyway say what you want that game just rules.
__________________
For what you did to me, and for what I'll do to you, you get what everone else gets- you get a LIFETIME! Be yourself, don't take anyone's shit and never let them take you alive.
MCR_Gaara is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 01:37   #35
meni je najdraža jedinica onaj sin od ra ( u početu je faraon ) i oni neki vatreni divovi koji bacaju varu i neka egipatska biča ( anubisevi ratnik ) tako nekako.....
rhcp.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 02:00   #36
meni je AOM najbolja igra u povijesti kad se sjetim kolko sam sati na nju potrosio i kaj serete da grafika ne valja u to vrijeme je bila prva ili druga igra koja je u potpunosti bila u 3d-u ajde pogledaj kak je voda ludo napravljena to sigurno nisi vidio ni u jednom tada rts-u
jedino sto mi je u igri glupo je sto protivnici ne rade zidine,titani su malo pre jaki
i božanske magije se mogu jednom iskoristit
a najluđe u cijeloj igri mi je kampanja kolko sam je puta odigro da je sad mogu sa zatvorenim ocima proci
Zaptro is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 02:04   #37
ja sam u kampanji došao da onih svinja i nisam prošao , a sada mi se više neda....
rhcp.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 02:08   #38
ono kad te ona baba pretvor u svinju pa moras izbjegavat seljake da te ne zakolju.
dosta teska misija

Ja bi dao ljevi bubreg da izađe AOM 3 (dobro malo pretjerujem)
Zaptro is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 02:22   #39
živcira me misija . Da, bilo bi dobro da izađe AOM 3 ali sa malo više mitskih bića te da poprave pamet IA i stave nove narode ( npr. neke mitske poput inka ili kineza pa da možeš imati mitsko čudovište nekog zmaja....
rhcp.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 02:28   #40
to i ja mislim da bi bilo ludo stavit pogotovo kineze i pod hitno poboljsat inteligenciju
Zaptro is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:07.