Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.09.2007., 15:38   #1
pad imuniteta

Ljudi moji stalno sam bolesna,svaka dva tjedna dobijem herpes na licu ili usnama,grlo me poćne boliti,nekad dobijem temperaturu a nekad ne,već godinu dana vućem upalu mjehura i to kroničnu i sad se napokon riješim ali i dalje sam svako malo bolesna.ove godine sam imala jednom gripu a anginu već tri puta a u međuvremenu stalno nešto drugo.imala sam i cistu na jajniku od 6 cm ali je pukla.vadila sam kompletnu krvnu sliku od hormona do leukocita i slika je savršena.ne kužim,pomozite please
0407LILI is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2007., 16:48   #2
Jesi probala promjenit prehranu? Puno voća povrća, malo šećera, crni kruh..
Vitamini, propolis, med.. dosta brokula, vit. C?
Možda onaj cholostrum ili kako se zove u apoteci za podizanje imuniteta?
aurora-s is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2007., 16:53   #3
inaće se stvarno zdravo hranim...ali nisam probala cholostrum?!misliš da je to dobro?
0407LILI is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2007., 18:05   #4
ja pijem twinlabov immunity booster, koji je čak mrvicu jeftiniji od tog colostruma, a njega su mi nahvalili, i doktor mi ga je preporučio.
pazi šta uzimaš, jako puno toga oni vole reći, ali jedno je reklama, a drugo činjenica. posavjetuj se s doktoricom (a i tu vjerujem ima netko upućeniji), jer tete u ljekarni obično pojma nemaju, samo ti ture hrpu prospekata na kojima je svaka pilula rješenje svih problema, a još ti otkriva i smisao života.
sretno
__________________
"This above all: to thine own self be true, And it must follow, as the night the day, Thou cans't not be false to any man " (Hamlet, ll.78-80)

Bowties are cool.
nephthys is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:50.