Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.09.2007., 22:30   #1
Surfanje

Da odmah razjasnim mislim na surfboarding ne windsurfing znaci samo daska.

Zanima me da li se itko bavio ili bavi s ovim ovdje na forum?
Jer mi trebaju informacije kako zapoceti, GDJE zapoceti ( mislim na zemlje u Europi sto blize nasima ) , sta je potrebno i sl. jer mi je ovaj sport zivotni san.
Bruno89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2007., 16:59   #2
mislim da ces tesko nac ljude u hr koji su se time ili se time bave. ima vjerovatno nekih koji su to probali kad su imali priliku.
imas u italiji na zapadnoj obali dosta surfera, tamo jugo raskopa valove a na mjestima gdje su plicine se razviju stvarno veliki valovi.
Lars Petersen is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2007., 19:22   #3
Da sam na tvojem mjestu i imam toliko novaca.
Otišao bi na Novi Zeland.
Imaš i na granicama Engleske i Irske dobrih valova jedino šta je hladno.

Evo dobrog vala za uhvatit
http://www.youtube.com/watch?v=F3XZ9HCWLRs

Evo engleske i malo zafrkancije
http://www.youtube.com/watch?v=U7vWTmVzWSc

Mislim da ti je dobar grad tamo za to
Cornwall
xxxrugby is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2008., 13:15   #4
Surfanje u Zagrebu

Htio sam pitati jel zna neko možda jel se u zagrebu može surfat. Mislim vidio sam na internetu da ima neka škola kao al nekak mi se čini da je to sam onak za one kaj se samo uče surfat. Jel se može na jarunu baš ono tipa iznajmit daska i surfat? I ima li smisla uopće ili nema vjetra uopće tamo pa se tam sam voze oni kaj sam uče vozit?
toto tamuz is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2008., 18:34   #5
pa brijem da možeš nešto započet, al najbolje ti je zapičit negdje do opatije, to je mislim najbliže a da ima vjetra.

nego, čemu služi ovaj nožiš u surferskim hlačama

[IMG][/IMG]
C.C.C.P.agent001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2008., 11:26   #6
Quote:
C.C.C.P.agent001 kaže: Pogledaj post
nego, čemu služi ovaj nožiš u surferskim hlačama
Nožiš??

OT. www.kjd-zagreb.hr

Osnove možeš naučiti u ZG. Taman da budeš spreman za iduću sezonu na moru...
daz is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2008., 20:14   #7
ma nožić sam htio napisat, izgleda kao nekakav nož
C.C.C.P.agent001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2008., 20:34   #8
Ma znam ja surfat čist dobro sam me zanimalo jel se možda može na jarunu. Ništa onda ću čekati do ljeta slijedećeg jebi ga.
toto tamuz is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2008., 22:34   #9
Zaboravi, imam veslacke treninge tamo svaki dan uopce nema vjetra, a znam dobro surfat (u bolu na bracu sam naucio) , sad surfam vec vrlo dobro (uso sam par puta u fusove ).
Tako da je meni to bezveze, ako je neko zainteresiran, tko UOPCE nezna, mozda bi mogo tu naucit, jer vjerujem da je ovdje jeftinije nego na moru.
btw. imam samo 14 godina
Luka07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2008., 12:44   #10
Quote:
C.C.C.P.agent001 kaže: Pogledaj post
ma nožić sam htio napisat, izgleda kao nekakav nož
Aaaa, nožić. Pa, jedino čega bi se ja mogao sjetiti je slijedeće:

ako se dobro stamburaš, i lajna ti se zapetlja za trapez, a ti si kojim slučajem poklopljen jedrom, onda je možda jedino rješenje da prorežeš jedro

E sad, novi trapezi imaju quickrelease koji pomaže, ali nikad neznaš...
daz is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2008., 12:45   #11
Quote:
Luka07 kaže: Pogledaj post
Zaboravi, imam veslacke treninge tamo svaki dan uopce nema vjetra, a znam dobro surfat (u bolu na bracu sam naucio) , sad surfam vec vrlo dobro (uso sam par puta u fusove ).
Tako da je meni to bezveze, ako je neko zainteresiran, tko UOPCE nezna, mozda bi mogo tu naucit, jer vjerujem da je ovdje jeftinije nego na moru.
btw. imam samo 14 godina
Ove godine je 5-6 puta dobro zapuhalo i na Jarunu. Znam da je ekipa sasvim solidno glisirala. Opremu koliko ja znam ne možeš iznajmiti...
daz is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2008., 01:36   #12
Quote:
C.C.C.P.agent001 kaže: Pogledaj post
pa brijem da možeš nešto započet, al najbolje ti je zapičit negdje do opatije, to je mislim najbliže a da ima vjetra.

nego, čemu služi ovaj nožiš u surferskim hlačama

[IMG][/IMG]
kako su ovo surferske hlače, taj nožić (prije bi ja rekla češljić )surferima služi da "razmažu" vosak po dasci - da se ne skliže.

drugo. opremu na jarunu mozes koristiti samo ako si član kluba, a član postaneš tak da platiš simboličnu cijenu za godišnju članarinu
al tamo ima uglavnom samo školska oprema.
Sheeva is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2008., 00:17   #13
Surfanje u Hrvatskoj

Tražim neko mjesto na našoj obali gdje se može dobro surfati u ovo vrijeme. Većinom sam naišla na wind surfing.. pa me zanima postoji li kod nas destinacija povoljna za obično surfanje. (surfanje vulgaris ) Ako ne, nema veze, može i za wind surfing, svaki prijedlog je dobro došao. Budući da sam iz Zg, rado bih neko mjesto bliže od npr. Dubrovnika. Hvala
Bzzzzz is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2008., 01:47   #14
surfanje nemam pojma jerbo tu baš i nema valova, a za wind surfing je navodno dobra južna strana brača na kojoj se često može vidit hrpa wind surfera, posebno u bolu.
__________________
The meteorite is a source of the light, and the meteor's just what we see. And the meteoroid is a stone that's devoid of the fire that propelled it to thee.
electro cute is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2008., 19:24   #15
hej ljudi... Dečko mi je došao iz Amerike gdje je često surfao pa sam u potrazi za ljudima iz Hrvatske koji su ljubitelji sličnih vodenih sportova :P Ima li netko od vas volje malo popričati s dečkom (na engleskom) dati mu par savjeta, a možda se i naći na kojoj kavici/ pivici ... Vidim da mu nedostaje ljudi s kojima bi pričao o tome ... unaprijed hvala!
Bzzzzz is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2008., 12:14   #16
Pa nek se javi na forum za početak.
daz is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2008., 13:37   #17
par mjesta za surfanje ( može i windsurfanje):
http://www.ujusansa.si/content/category/3/8/134/
tik is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2008., 14:43   #18
Kontam da se zadnjih dana dalo dobro surfat na ovom jugu. Valovi su bili i po 3-4 metra...
daz is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2008., 14:49   #19
užitak

http://www.youtube.com/watch?v=GSCQtW4nSjg
Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2008., 14:51   #20
Quote:
Bzzzzz kaže: Pogledaj post
hej ljudi... Dečko mi je došao iz Amerike gdje je često surfao pa sam u potrazi za ljudima iz Hrvatske koji su ljubitelji sličnih vodenih sportova :P Ima li netko od vas volje malo popričati s dečkom (na engleskom) dati mu par savjeta, a možda se i naći na kojoj kavici/ pivici ... Vidim da mu nedostaje ljudi s kojima bi pričao o tome ... unaprijed hvala!

http://www.wakeboarder.hr/English/index.htm
Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:49.