Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.03.2012., 22:23   #81
šta ovo nije on

http://www.google.hr/imgres?q=pedro+...1t:429,r:4,s:0
__________________
" Brini se više za svoju savjest , nego za svoj ugled . Jer , savjest je ono što ti zaista jesi , a ugled je ono što drugi misle o tebi . A ono što drugi misle o tebi... To je njihov problem ."
Sienna88 is offline  
Old 28.03.2012., 22:29   #82
Pa kako nije kad je isti???
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Old 28.03.2012., 23:12   #83
Quote:
Sienna88 kaže: Pogledaj post
nije cure. slažem se slični su ali drugi je lik,znam da se zove drugacije od ovog tipa sa vaše slike.Bum našla nadam se,ali nije baš poznat nimalo
x files agent is offline  
Old 29.03.2012., 15:43   #84


Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
nije Pedro Soltz cure,jedan je drugi al sam zaboravila sad ime
a dosta slice
http://28.media.tumblr.com/tumblr_ln...22hlo1_500.jpg
boudicca is offline  
Old 29.03.2012., 18:18   #85
__________________
“They would dare one another to climb higher and higher, jumping off the cliff into the clear salty sea, the sun glinting off blue waves as they swam.”
shadowgirl is offline  
Old 29.03.2012., 18:51   #86
Torres mi je ružan , a žene se tak pale na njega...
__________________
" Brini se više za svoju savjest , nego za svoj ugled . Jer , savjest je ono što ti zaista jesi , a ugled je ono što drugi misle o tebi . A ono što drugi misle o tebi... To je njihov problem ."
Sienna88 is offline  
Old 29.03.2012., 18:53   #87
ajme meni, dok nisam odskrolala do kraja stranice zabrijala sam da je netko naljepio josipa katalenića
Mopsi 7 is offline  
Old 29.03.2012., 18:54   #88
Quote:
Sienna88 kaže: Pogledaj post
Torres mi je ružan , a žene se tak pale na njega...
slažem se...nikad nisam kužila šta to ima u njemu da je tak napet curama
__________________
"It's very dull work."
"I like dull work."
lady vintage is offline  
Old 29.03.2012., 19:00   #89
Quote:
Mopsi 7 kaže: Pogledaj post
ajme meni, dok nisam odskrolala do kraja stranice zabrijala sam da je netko naljepio josipa katalenića
ima sličnosti
__________________
" Brini se više za svoju savjest , nego za svoj ugled . Jer , savjest je ono što ti zaista jesi , a ugled je ono što drugi misle o tebi . A ono što drugi misle o tebi... To je njihov problem ."
Sienna88 is offline  
Old 29.03.2012., 19:23   #90
meni isto Torres nije nešta,jedino mi se čini simpa a ne ko umišljeni Ronaldo
x files agent is offline  
Old 29.03.2012., 23:03   #91




__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Old 30.03.2012., 15:39   #92


Hello, Gorgeous!
__________________
Reality is overrated.
Jedri mala jedrilica is offline  
Old 30.03.2012., 17:21   #93
Quote:
lady vintage kaže: Pogledaj post
slažem se...nikad nisam kužila šta to ima u njemu da je tak napet curama
Quote:
Sienna88 kaže: Pogledaj post
Torres mi je ružan , a žene se tak pale na njega...
Ni meni to nije jasno
__________________
Perfection is achieved, not when there is nothing more to add, but when there is nothing left to take away.
livia5 is offline  
Old 30.03.2012., 19:52   #94
Meni je zgodan.




Meni nije jasno kako su nekom Butler, Depp ili Clooney zgodni, pa se ne čudim kad ih netko navede ili stavi sliku ovdje.
__________________
Život je kratak, a želja beskrajna...
Mireille22 is offline  
Old 30.03.2012., 20:13   #95
meni taj plavi tip nije zgodan,ali skroz se slažem s tobom.ne mogu vjerovat da ljudi još nisu shvatili da imamo različite ukuse.meni je clooney ful zgodan,ali mogu shvatit da nekom nije i bezveze mi je kad me netko krene uvjeravati da sam u krivu.ne može se biti u krivu.npr.redovito mi se ljudi iščuđavaju kad kažem da mi angelina jolie nije ni blizu najljepša žena.
__________________
just do it.
Lišće is offline  
Old 30.03.2012., 20:27   #96
Quote:
bast141 kaže: Pogledaj post




Oh da!!!!Svršavala sam na njega u Buffy!Pogotovo sa blajhanom kosom.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Old 30.03.2012., 22:52   #97
Quote:
Mireille22 kaže: Pogledaj post
Meni je zgodan.
Meni nije jasno kako su nekom Butler, Depp ili Clooney zgodni, pa se ne čudim kad ih netko navede ili stavi sliku ovdje.

Quote:
Lišće kaže: Pogledaj post
meni taj plavi tip nije zgodan,ali skroz se slažem s tobom.ne mogu vjerovat da ljudi još nisu shvatili da imamo različite ukuse.meni je clooney ful zgodan,ali mogu shvatit da nekom nije i bezveze mi je kad me netko krene uvjeravati da sam u krivu.ne može se biti u krivu.npr.redovito mi se ljudi iščuđavaju kad kažem da mi angelina jolie nije ni blizu najljepša žena.
Pa meni Depp uopće nije zgodan, ali opet nekako mogu shvatiti da očito ima nešto u njemu kad je tolikim ženama zgodan. Isto vrijedi za Angie, samo što mi je ona na rang listi ipak nešto više od Deppa Objektivno Torres je puno manjem broju žena zgodan.

Jasno je da su ukusi različiti, ali opet zašto onda postoje teme Samo meni zgodan i Tip kojemu ne biste oprostile? Npr. kad neka stavi Josipovića ili Andriju Jarka na Samo meni zgodan, dakle na posve subjektivnu temu onda je to većini dno dna , a kad se stavi Torres ovdje onda se ne smije ni prokomentirati da ti je on bezveze. Kužite? Meni je Torres u rangu Jarka i Jospovića pa koliko to sad nekome apsurdno i iskarikirano zvučalo

Nadam se da se ljubiteljice Torresa nisu uvrijedile jer samo sam htela objasniti Vjerujte imam ja puno čudnijih favorita od Torresa
__________________
Perfection is achieved, not when there is nothing more to add, but when there is nothing left to take away.
livia5 is offline  
Old 30.03.2012., 23:11   #98
I meni je Torres zgodan, dok npr. ne kužim što to Clooney i Depp imaju.Po meni ništa posebno, pogotovo Depp, iako mi je simpa glumac.



što je tu sad toliko sexy

yay is offline  
Old 30.03.2012., 23:26   #99



yay is offline  
Old 01.04.2012., 22:13   #100
yay is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:11.