Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2013., 13:56   #41
Quote:
Blentava kaže: Pogledaj post
mislim da lili ne zeli imat macice. postujem i ne preispitujem njezine odluke.

Blago njoj, može se zabavljati bez razmišljanja o posljedicama.

P.s. Lijepa je, volim trobojne mace.
Scarlett_O_Hara is offline  
Old 30.09.2013., 14:08   #42
Quote:
Blentava kaže: Pogledaj post
o
joj, bi, cepalo bi ti se. volim svoju macku ko da sam ju ..ovaj...okotila.
[/COLOR]


Nego kako dezinficiras svjeze voce i povrce? Ozbiljno pitam.

Jedna za tebe



http://media-cache-ak0.pinimg.com/73...fbd418ce87.jpg

Ter za sve bezdjece i bez toy boya

http://media-cache-ec0.pinimg.com/73...706f8152e6.jpg

http://media-cache-ak0.pinimg.com/73...c6d3c5e0c3.jpg

http://media-cache-ec0.pinimg.com/73...72a9f131d5.jpg

Quote:
Gle, preporuka za čišćenje mačaka od parazita je za kućne svaka 3 mjeseca a
Hm, koliko znam preporuka je svakih 6 mjeseci za kucne macke. Cula od vise veterinara.
I ne nije preporuka za macke koji van da im se ta kemija daje bas svaki mjesec, cesce nego iskljucivo kucnima da, ali ne tako cesto.

@Blento - Lili ti je predivna. A nece se smrznuti prek zime vani?
Ne mozete ju recimo pustiti u hodnik kuce i tamo joj staviti krevetac?
ombia is offline  
Old 30.09.2013., 14:10   #43
Quote:
Blentava kaže: Pogledaj post
evo pozdravlja vas lilli tuzna je jer se boji usissivaca i jer nece u kucu do veljace :kri:
joj preslatka je

a gdje ce biti do veljace ?
Tonnie is offline  
Old 30.09.2013., 14:12   #44
Quote:
Blentava kaže: Pogledaj post
mislim da lili ne zeli imat macice. postujem i ne preispitujem njezine odluke.

Quote:
Amelie kaže: Pogledaj post


Stvarno mislim da moja bivša mačka nije želela imati mačiće, ali se onda pokazala kao divna majka i mnogo ih je volela [/Godiva]
O jebo vas patak, umirem!

EDIT: Ombia, odličan izbor slika!
__________________
Sramota forum.hr-a::::Dalmacija
Beta ženka is offline  
Old 30.09.2013., 14:21   #45
za sve vas koje se bojite da ce lilli promrznit ove zime, nece. oduvijek jede i spava u praoni. ima svoj krevetic, a nazolst ju moramo svaku noc zatvarat jer je susjedov crni perzijski macak kojeg zovem sotonko gnjavi. jednom ju jepizda posteno i ugrizao pa smo joj morali i antibiotike davat. inace landra vani, rekoh, na selu smo. nije joj dosadno, ima i brata koji svakodnevno dolazi na igru i keksice i tako.
Blentava is offline  
Old 30.09.2013., 14:28   #46
Quote:
Gilda. kaže: Pogledaj post
Jel se to ona malo zdebljala?:rek: moj je jedan ko tenk. Jedan mora na dijetu a drugi je premršav:3: sad još moram i mačke posebno hranit
i ja isto, sve isto
Neku vecer sam imala goste i nisam pazila, sve joj je pozdrokao, inhalirao i njeno za debljanje i svoje za mrsavljenje
A ona umilna kakva je, jos ga lize po glavi dok joj on zdere porciju

Quote:
Blentava kaže: Pogledaj post
mislim da lili ne zeli imat macice. postujem i ne preispitujem njezine odluke. :


Quote:
Amelie kaže: Pogledaj post
:r
Stvarno mislim da moja bivša mačka nije želela imati mačiće, ali se onda pokazala kao divna majka i mnogo ih je volela [/Godiva]
ombia is offline  
Old 30.09.2013., 14:50   #47
http://media-cache-ec0.pinimg.com/73...706f8152e6.jpg

hjao ombia majku ti, sta uradi , ne mogu se cerekat.
danas popodne sam ozbiljna i svako pet minuta moram tmurno ponavljat "silenzo. silence." po mogucnosti bez intonacije. ispunjavajuci posao
Blentava is offline  
Old 30.09.2013., 16:27   #48
Samo se na ŽK tema o djeci može pretvoriti u mačju.

Sad me podsjeti jedna slika što je Ombia stavila na događaj kod mene.
Naime došla mi priateljica sa bebom od jedva dva mjesecam,mala bila više po rukama i korpa joj bila na podu.
Pošla ona kući,diže korpu a ona poteška.
Kad ono moja pokojna Bubi se zavukla ispod pokrivača i izvalila kolko je duga i široka.
I još gunđa što mora izaći.
Maca. is offline  
Old 30.09.2013., 17:28   #49
Quote:
Maca TZ kaže: Pogledaj post
Samo se na ŽK tema o djeci može pretvoriti u mačju.

Sad me podsjeti jedna slika što je Ombia stavila na događaj kod mene.
Naime došla mi priateljica sa bebom od jedva dva mjesecam,mala bila više po rukama i korpa joj bila na podu.
Pošla ona kući,diže korpu a ona poteška.
Kad ono moja pokojna Bubi se zavukla ispod pokrivača i izvalila kolko je duga i široka.
I još gunđa što mora izaći.
Ne znam vise ni sama na kojoj temi ovdje sam nesto slicno i ja prepricala. To je ono kad je muski sporedni lik odlucio da je potrebno udariti micu. A mi smo zaboravile jel skloniti nosiljku.
A mala se bas svuda zavlaci.
Neku vecer mijuace valjda sat vremena iz ormara u koji mi je smugla nemam blagog pojma kako ?!, pored zdravih mi ociju.
I ja osluhnem i mudro zakljucim da to sigurno susjed pojacao tv.
Ova vec ostala bez glasa kad sam ju pronasla.
ombia is offline  
Old 30.09.2013., 17:34   #50
Ja sam nedavno presvisla od brige jer je ova moja izašla napolje i satima se nije vraćala. Inače se obično zadrži max 15-ak minuta, sad je baš dugo nije bilo. Izašla sam da je tražim oko zgrade, nigde je nema. Tek u jednom trenutku slučajno bacim pogled - ona se sklupčala iza kauča i spava! Nisam znala da li da ili
Amelie is offline  
Old 30.09.2013., 17:46   #51
Da da, alarmira se pola susjedstva, frend dolazi u ponoc da mene izbezumljenu smiri, trazi se mace koje je jelte iz stana usprkos mrezi na balkonu pobjeglo. Drugog objasnjenja nema.
Nema.
Posmisljam koji sam ja luzer da izgubim kucnu macku.
Ono printam one trazilice s njenom fotkom, nudim bubreg, sa baterijama zvjerkamo po grmlju. Usred noci.
Prije nego sam digla buku pretrazila sam stan dvaput na mrtvo ime.
Well stojimo u spavacoj, dodje mi da se bacim placuci na krevet, a ispod deke izranja sapa.
Frend me samo pogledao i otisao doma.
Al sto puta sam tamo pogledala, al jebiga ona je sitna i valjda joj se agregatno stanje promijenilo u tekuce.
ombia is offline  
Old 30.09.2013., 17:50   #52
Quote:
Maca TZ kaže: Pogledaj post
Samo se na ŽK tema o djeci može pretvoriti u mačju....
Kad ono moja pokojna Bubi se zavukla ispod pokrivača i izvalila kolko je duga i široka.
I još gunđa što mora izaći.
a neka nas modice premjeste

nego, sjetih se scene s mojim pokojnim edom. bio je to predivni crni macor (maco, ne uzbudjuj se, pricam o macki, ne o crncima) koji je naucio otvarati sva vrata u kuci - zaskocio bi, prednjim sapama se zkacio za kvaku, et voilà!

elem, rado je spavao u mojoj sobi, osobito po zimi. u toplome i mekome, di ces bolje.

dodjose u posjet tatini vazni prijatelji iz splita. pod "vazni" mislim na one koji nosem paraju oblake, koji ribu jedu s priborom, one za koje se vade krpeni ubrusi umjesto jednoslojnih vulgaris papirnatih...
elem, zena dosla u krznenoj bundi, koju pobozno stavise preko mog kreveta. posjet zavrsio, ide zena po budu, kadli moj edo u sobi cucka bundu i prede

ej, kako je baba vrisnula jadni macak je ostao sokiran
Blentava is offline  
Old 30.09.2013., 18:17   #53
Eto, bunda je barem jednom imala neku svrhu.
ombia is offline  
Old 30.09.2013., 18:36   #54
Quote:
Blentava kaže: Pogledaj post
evo pozdravlja vas lilli tuzna je jer se boji usissivaca i jer nece u kucu do veljace :kri:
predobra je
i moja pesonjica se bojala usisaca.

ombia ova mi je predobra!!!

Hannah 3 is offline  
Old 30.09.2013., 18:42   #55
Quote:
Amelie kaže: Pogledaj post
Ja sam nedavno presvisla od brige jer je ova moja izašla napolje i satima se nije vraćala. Inače se obično zadrži max 15-ak minuta, sad je baš dugo nije bilo. Izašla sam da je tražim oko zgrade, nigde je nema. Tek u jednom trenutku slučajno bacim pogled - ona se sklupčala iza kauča i spava! Nisam znala da li da ili
Nedavno sam morala nekamo ići u grad, i tražila sam mače jer volim provjeravati gdje je (tada se još voljela i mogla zavlačiti svugdje). Tražila sam je 20/30 minuta, i što reći, nisam dobila fraze, nego sam totalno pukla, počela sam plakati jer ju nisam mogla pronaći (tada smo imali nekih problema vezanih uz nju), gotovo sam odgodila odlazak u grad... da bi je pronašla u svom ormaru prišuljala se kad sam ga otvarala, a ja ju nisam vidjela. Otada svaki put kad ju tražim znam da ću ju naći, mislim da mi više nikad neće srce tako poskočiti kao taj put.
__________________
Adorkable.
pčelica88 is offline  
Old 30.09.2013., 18:46   #56
Quote:
Amelie kaže: Pogledaj post
Svaki povod za priču o mačkama je dobar
Pogotovo na ovom topicu.

Quote:
Maca TZ kaže: Pogledaj post
Kad ono moja pokojna Bubi se zavukla ispod pokrivača i izvalila kolko je duga i široka.
I još gunđa što mora izaći.
Plačem

Quote:
ombia kaže: Pogledaj post
...valjda joj se agregatno stanje promijenilo u tekuce.
To im se svima događa. I nekako magično dobiju još barem dva kila kad spavaju.

Quote:
Blentava kaže: Pogledaj post
a neka nas modice premjeste
Na zapovijed. Dajte neki pošteni naslov, nemam inspiracije.

Edo.

Moja je, čim je spazila bakinu lisicu u ormaru, odmah krenula u akciju obračunavanja.

Zadnje uređivanje klonka : 30.09.2013. at 18:55.
klonka is offline  
Old 30.09.2013., 21:06   #57
Da, da i moja se znala zavući u ormar, a mi je tražimo i tražimo; svaki put kad je dugo nema samo gledamo da nije zgažena na cesti, a ona na kraju zamijauče iz ormara. Mucika moja!

Njezinog pokojnog brata sam jednom tražila i nikako ga naći. A on se zavukao u smotanu deku i skužila sam ga tek kad se pomaknuo.
Scarlett_O_Hara is offline  
Old 30.09.2013., 21:17   #58
Jel netko mozda hoce udomit malo mace?

Privremeni udomitelji mole da me netko udomi inace ce me bacit kroz prozor

https://www.forum.hr/showthread.php?p...6#post46997896

tu sam, tu sam.. kliknite i pogledajte me i prosirite glas dalje jer zivciram i crnog prijatelja, a i privremene udomitelje.. Malo sam dosadna
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Old 30.09.2013., 23:15   #59
Quote:
bitchy-as-usual kaže: Pogledaj post
Jel netko mozda hoce udomit malo mace?

Privremeni udomitelji mole da me netko udomi inace ce me bacit kroz prozor

https://www.forum.hr/showthread.php?p...6#post46997896

tu sam, tu sam.. kliknite i pogledajte me i prosirite glas dalje jer zivciram i crnog prijatelja, a i privremene udomitelje.. Malo sam dosadna


Kako je slatka malena, nadam se da će jako brzo naći svoj zauvijek dom.

Ja se moram prijaviti kao promašeni mačji batler.
Naime, svog El Gata sam uspjela u istom danu pritvoriti u frižider i ostavu
Za friž sam brzo skužila jer mu je rep ostao visjeti van i vrata se nisu dala zatvoriti.
U ostavi je jadan ostao malo dulje, skoro pola sata dok nije počeo skakati na kvaku.

Nije mi baš zamjerio, spava već pored mene i on i frendica mu.
Moje male (bivše) lutalice, sad debeli kućni duet.
dorcas is offline  
Old 30.09.2013., 23:20   #60
Quote:
dorcas kaže: Pogledaj post
Kako je slatka malena, nadam se da će jako brzo naći svoj zauvijek dom.

Ja se moram prijaviti kao promašeni mačji batler.
Naime, svog El Gata sam uspjela u istom danu pritvoriti u frižider i ostavu
Za friž sam brzo skužila jer mu je rep ostao visjeti van i vrata se nisu dala zatvoriti.
U ostavi je jadan ostao malo dulje, skoro pola sata dok nije počeo skakati na kvaku.
Heh, moja je čamila pola dana u podrumu, a ja naokolo tražim i tražim... kad sam otvorila vrata, poletjela mi je u zagrljaj od muke.

Tko joj je kriv što nije htjela mijaukati.
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:36.