Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2010., 09:52   #2181
Dobro jutro drage moje....

Evo danas je dan D....ali ja sam ovaj put uvjerena ne 100 % , nego 1000% da neću posustat i to velikim velikim razlogom što sam se prijavila na ovu temu a drugim dijelom kad se vidim u špiglu pada mi mark na oči.....

BTW: kaj je to JM u vježbanju?!!! ( nemam pojma)

Pusa svima drž te se?!!!

Vi na UN ki svakih koliko se važete?!!!
__________________
25.03.2008.&21.10.2009.....i oscekujemo 09.03.2014.
lizzzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2010., 10:08   #2182
Quote:
ludaaa25 kaže: Pogledaj post
kako ide ta mjesečeva,koliko traje i što se prati
mjesećeva dijeta-24h na vodi il čaju..po mjesećevim mjenama...kako kome paše.....ko može izdržat meni to piece of cakedržala ju prošle godine 4 mjeseca...bilo uspješno....budemo vidjeli ovu godinu....evo me u pogonu
Mai is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2010., 10:14   #2183
Quote:
lizzzy kaže: Pogledaj post
Dobro jutro drage moje....

Evo danas je dan D....ali ja sam ovaj put uvjerena ne 100 % , nego 1000% da neću posustat i to velikim velikim razlogom što sam se prijavila na ovu temu a drugim dijelom kad se vidim u špiglu pada mi mark na oči.....

BTW: kaj je to JM u vježbanju?!!! ( nemam pojma)

Pusa svima drž te se?!!!

Vi na UN ki svakih koliko se važete?!!!
Ma samo naprijed!I mene šigl natjerao na drasične promjene
JM-Jillian Michaels
Teta s kojom vježbaš po 20 min.dnevno.Ima 3 levela za 30 dana.Nema stajanja već kurblaj pošteno dok ne poželiš umrijetiIma ju skinuti na torrentu.Ima još par njenih vježbi al zasad 30 Day Shred mi je No.1!
baj d vej-na 2.levelu sam....malo mi jedan put pa opičim po 2 ture...bude mi taman....da mi noge otkažu
Mai is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2010., 11:02   #2184
Moram prijavit da sam jučer popustila pa sam navalila na slatkiše
Pojela sam malo mandulata, pa malo više keksića i čokolade.

Mjesec dana nisam okusila ništa slatkoga i sada sam se natukla......Grrrrrrr.....
__________________
Srećica
somewhere in time is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2010., 11:29   #2185
Mene zanima kad vi cure koje ste na UN jedete palentu, puru?
mali_cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2010., 11:46   #2186
Prijavak .. ja od sutra krećem na UN i vježbanje sa JM

molim Boga za ustrajnost jer sam poznata po tome da jako brzo odustanem .. imama jedno 10 do 15 kg za skinuti ..
llely is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2010., 13:58   #2187
Stigla mi renatica (pusa za Mali cox)!
Sad još da ju odgledam pa uspavam klince
I tako mi je jedna kila opet odnekud doletila, a baš sam discipklinirana zadnjih dana
__________________
*Kad postoji volja, nađe se i način!*
Ferrari-Ficho is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2010., 14:21   #2188
Stigla mi renatica (pusa za Mali cox)!
Sad još da ju odgledam pa uspavam klince
I tako mi je jedna kila opet odnekud doletila, a baš sam discipklinirana zadnjih dana
__________________
*Kad postoji volja, nađe se i način!*
Ferrari-Ficho is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2010., 15:53   #2189
Evo ja se odlucila za Montignaca.
Za sada jos kemijam, istrazujem i trazim bar 5 stvari koje mozemo jesti buduci da smo totalno anticuspajz nastrojeni.
Bogufala, i mm ide na dijetu.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2010., 16:00   #2190
Super je sa takvom podrškom! Svaka čast!
__________________
*Kad postoji volja, nađe se i način!*
Ferrari-Ficho is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2010., 16:36   #2191
jeli se ikoja od tih dijeta može dok se doji,ne intenzivno ali ono 4,5 deca dnevno,za dva obroka samo..išla bi na UN,taj šjor Montignac mi djeluje kompliciranoili ću još ova dva miseca dojenja pucat po šavovima
od vježbanja mi se počelo sve učvršćivat ali sad je to velika masa,još malo pa ka body builder
 
Odgovori s citatom
Old 22.02.2010., 16:37   #2192
Mislim da mozes sve ove koje ne ogranicavaju unos kalorija nego se baziraju na uravnotezenoj.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2010., 10:09   #2193
Jutro
Izdržah mjesečevu i rezultat -2.3kg manje Zbunjena jer mi je ovo 2 put po redu sa velikim gubitkom.Inače uvijek gubila do -1kg.Nastavljamo dalje sa vježbama-danas opičiti JMx2,paziti na prehranu pa da vidimo.Al da sam u pozitivnom šoku,oooooooooo jesam
Mai is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2010., 14:37   #2194
nekak se bojim stat na vagu, imam osjećaj da ne ide niš dole, da stojim na istom

bila sam malo bolesna (grlo, nos i to) pa sam se ubijala u čaju sa hrpetinom meda.
ana:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2010., 14:41   #2195
Quote:
Mai kaže: Pogledaj post
Jutro
Izdržah mjesečevu i rezultat -2.3kg manje Zbunjena jer mi je ovo 2 put po redu sa velikim gubitkom.Inače uvijek gubila do -1kg.Nastavljamo dalje sa vježbama-danas opičiti JMx2,paziti na prehranu pa da vidimo.Al da sam u pozitivnom šoku,oooooooooo jesam
ovo mi se ne čini baš realno, vjerujem da ak se sutra izvažeš da će vaga ipak reći malo više. ne želim biti zločesta, ali ispraznila su se crijeve, želudac i sve pa normalno da je puno manje.
ana:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2010., 15:59   #2196
nisi uopće zločesta.....sve što si rekla je točno ALI znam da budem vratila najmanje pola kg.meni sasvim ok.al se ne obžderavam nakon toga-NIKAD!samo laganini i ide..a sad odo kurblat dok mališa aja
Mai is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2010., 17:03   #2197
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
Evo ja se odlucila za Montignaca.
Za sada jos kemijam, istrazujem i trazim bar 5 stvari koje mozemo jesti buduci da smo totalno anticuspajz nastrojeni.
Bogufala, i mm ide na dijetu.
Čušpajz, kaj je to?
Ma Montignac je jednostavan, meso + povrće ili integralna riža + povrće ili integralna tjestenina + povrće.

Ne ozbiljno, ja sam na M. već godinu dana, i rijetko jedem čušpajze jer u mnoge ide krumpir bez kojeg su bezveze (tipa slatko zelje na paradajzu bez krumpira je ko neka fuj juha, mahune ili kelj na čušpajz bez krumpira eventualno jedem ko prilog mesu itd)
__________________
Don't mistake lack of talent for genious.
Neroslava is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2010., 17:08   #2198
Quote:
Neroslava kaže: Pogledaj post
Čušpajz, kaj je to?
Ma Montignac je jednostavan, meso + povrće ili integralna riža + povrće ili integralna tjestenina + povrće.

Ne ozbiljno, ja sam na M. već godinu dana, i rijetko jedem čušpajze jer u mnoge ide krumpir bez kojeg su bezveze (tipa slatko zelje na paradajzu bez krumpira je ko neka fuj juha, mahune ili kelj na čušpajz bez krumpira eventualno jedem ko prilog mesu itd)
Ali, ali, ali, od cega se najedes? Mislim, kad nema krumpira.
Ajde da te pitam kad si iskusna, jel bilo koje povrce s bilo kojom zitaricom mogu mijesati?
Citala sam ali ne kuzim jel smijem grah i ricet ili rizi bizi jesti.
Jasno mi je da nesmijem kobasicu uz grah ili pohane snicle uz rizibizi.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2010., 17:27   #2199
ispričavam se na upadu..
imam pitanjce za mjesečevu dijetu..
znači...kod svake promjene mjesečevih faza,se pije samo voda/čaj 24 h.
npr.iduća promjena je 28.2. u 17:39 i do 1.3. u 17:39 ja ne smijem ništ jesti..jel tak?
ako nije,molim vas prosvjetlite me...
5rich is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2010., 22:15   #2200
Quote:
5rich kaže: Pogledaj post
ispričavam se na upadu..
imam pitanjce za mjesečevu dijetu..
znači...kod svake promjene mjesečevih faza,se pije samo voda/čaj 24 h.
npr.iduća promjena je 28.2. u 17:39 i do 1.3. u 17:39 ja ne smijem ništ jesti..jel tak?
ako nije,molim vas prosvjetlite me...
ovako: od 28.2 u 17:39-29.2 u 17:39 samo voda/čaj/dodatak limunova sok..znači samo 24h
prosvjetljeno
Mai is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:33.