Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.06.2005., 21:40   #1
Gdje kupiti ovo...

htjela bi kupiti Creme de la Mer, naravno najmanje pakiranje jer je jaako skupa, ali ne znam gdje se kod nas može nabaviti

ili ako mi cure iz US mogu reci u koji se ducanima moze kod njih kupiti -idem uskoro pa bi mi pomoglo da znam naziv ducana da ne potrosim svo vrijeme na trazenje glupe kremice...
ajde pomozite

Zadnje uređivanje Just a Girl : 13.01.2009. at 09:23.
undercover is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2005., 10:40   #2
kaj nema u fulminu?
ili možda parfumerija lana?
bobica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2005., 12:38   #3
ima tu dostavljauju u HR, čeka se 10 dana. Za parfumeriju kod nas ili vani ne znam.
Kikica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2005., 14:06   #4
Koliko znam, Creme de la Mer nema u Hrvatskoj. U USA se skupa kozmetika uglavnom prodaje u boljim robnim kućama. E sad u kojoj - ovisi i kuda u USA ideš. Ako ideš u NYC, sigurno se može naći u Saksu, Nordstrom, Barney's... možda čak i Bloomingdales i Macy's.
Koliko se sjećam, u Sephori La Mer nema.
bigblue2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2005., 14:09   #5
Quote:
Kikica kaže:
ima tu dostavljauju u HR, čeka se 10 dana. Za parfumeriju kod nas ili vani ne znam.
Jel ja to dobro vidim, ili tak krema kosta 1.800,00 dolara
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2005., 14:10   #6
OK, to je 500 ml, ali svejedno sam ostala
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2005., 14:12   #7
Da, ali to je 500 ml pakung. Normalni pakung od 30 ml dođe 130$.
bigblue2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2005., 14:15   #8
Quote:
Ipanema kaže:
OK, to je 500 ml, ali svejedno sam ostala
pa je, malo je , ali ima žena kojima je 1800 $ kikiriki, pa je to njima namijenjeno.
bigblue2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2005., 15:12   #9
bigblue...
idem u LA pa ak znas tamo
nebi bas preko neta narucivala radije bih u zivo kupila
mozda daju i kakve probice
undercover is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2005., 15:12   #10
uopće nisam vidjela cijenu, ne zanima me ta krema jer stvarno moraš biti lud da tolko daš za kremu.
Kikica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2005., 15:13   #11
skupo ko vrag
al nije za mene pa me boli briga
undercover is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2005., 16:40   #12
Re: gdje kupiti creme de la mer?/hr ili usa/

Quote:
undercover kaže:
htjela bi kupiti, naravno najmanje pakiranje jer je jaako skupa, ali ne znam gdje se kod nas može nabaviti

ili ako mi cure iz US mogu reci u koji se ducanima moze kod njih kupiti -idem uskoro pa bi mi pomoglo da znam naziv ducana da ne potrosim svo vrijeme na trazenje glupe kremice...
ajde pomozite
Imas to i u Europi kupiti, npr.Njemacka, Nizozemska...
__________________
I am just a prisoner of your love
Xavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2005., 16:40   #13
parfumerija lana
priroda liječi u staroj vlaškoj
obje u zagrebu
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2005., 05:57   #14
Quote:
undercover kaže:
bigblue...
idem u LA pa ak znas tamo
nebi bas preko neta narucivala radije bih u zivo kupila
mozda daju i kakve probice
Nisam niti probala dobit probicu. A od cijene se samo stresem.

Probaj pogledati u Nordstrom, Bloomingdales ili Saks Fifth Avenue. Skuplje robne kuce bi je trebale imati.
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2005., 16:41   #15
Evo bas sam gledala kod ebay-a, ovdije u Njemackoj....cijene su paprene...ali moze se kupit probica, za 24 do 29-Eura...i to probica od 7ml. Orginal velike npr. od 60 ml i do 200 Eura....mene zanima dali je ta krema za sve tipove koze? Osim kreme od de la mera ima i raznih fluida,tonika,pudera i kremica za suncanje...
__________________
Katlinka.a.
katlinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2005., 18:51   #16
to su kreme prvenstveno dobre za neke probleme na koži, znači ekceme, akne, ranice, depigmentaciju itd...
ova bas creme de la mer je dobra za akne ali ne kao dnevna krema jer je dosta teška(od tih svih sastojaka u sebi) za mazat po danu-pa se koristi po noći samo kap se zagrije na dlanu pa se lagano utapka na lice

osim toga ona nije uopće hidratantna pa kao takva nije dovoljna za lice-znači djeluje na bore, i fleke i nepravilnosti i od nje je koža jako meka ali ako ne koristiš ništa drugo lice ti se osuši
a pošto je teška ne možeš je stavljat preko neke druge kreme jer bi to zasitilo kožu- znači najbolje preko noći umjesto noćne kreme

pretpostavljam da im i ostali proizvodi slično funkcioniraju

... inače tip koji je otkrio ovu kremu imao je nezgodu i lice mu je bilo jako opečeno u požaru i zbog toga je smislio ovu kremu, tako da ona stvarno funkcionira
ne znam koji joj je sastav ali izmedju ostalog unutra su neke morske alge...
undercover is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2005., 15:11   #17
Quote:
undercover kaže:
to su kreme prvenstveno dobre za neke probleme na koži, znači ekceme, akne, ranice, depigmentaciju itd...
ova bas creme de la mer je dobra za akne ali ne kao dnevna krema jer je dosta teška(od tih svih sastojaka u sebi) za mazat po danu-pa se koristi po noći samo kap se zagrije na dlanu pa se lagano utapka na lice

osim toga ona nije uopće hidratantna pa kao takva nije dovoljna za lice-znači djeluje na bore, i fleke i nepravilnosti i od nje je koža jako meka ali ako ne koristiš ništa drugo lice ti se osuši
a pošto je teška ne možeš je stavljat preko neke druge kreme jer bi to zasitilo kožu- znači najbolje preko noći umjesto noćne kreme

pretpostavljam da im i ostali proizvodi slično funkcioniraju

... inače tip koji je otkrio ovu kremu imao je nezgodu i lice mu je bilo jako opečeno u požaru i zbog toga je smislio ovu kremu, tako da ona stvarno funkcionira
ne znam koji joj je sastav ali izmedju ostalog unutra su neke morske alge...
Ne znam od kud ti sve ovo da se ne koristi po danu i da nije hidratantna? Jedino što možda baš nije dobro kod nje za dnevnu upotrebu je to što nema SPF.

Ja ju koristim već godinu i pol (samo La Mer, ništa drugo, ujutro i navečer) i nije mi se lice osušilo, dapače, već godinama mi nije koža bolje izgledala. I u uputama lijepo piše da se koristi i za dan i za noć.

Ovo o čovjeku koji je napravio recept za kremu je istina, koliko ja znam, kao i to da je dobra kod ekcema, akni itd. I da, skupa je, ali stvarno je treba jako malo, meni 60 ml traje preko pola godine.
bigblue2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2005., 18:31   #18
daj mi reci gdje si je nabavila
ovo za hidratantnost pročitah ovdje http://www.makeupalley.com/product/s.../Moisturizers/
mnogo žena spominje da im nije dovoljno hidratantna
undercover is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2005., 22:23   #19
Jeli to http://www.mehr-kosmetik-shop.de/kosmetik.php?manufacturers_id=13&osCsid=bb5b9f0423 2d1f2bfde18fa865337d60 ???
Po svabiji ih ima kupiti gotovo u svim apotekama i parfumeriama,
a brate mili nisu bas ni preskupi s obzirom na kvalitetu, a i dugo traju...
bibobu is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2005., 17:15   #20
mene zanima koliko kosta ta krema u hrvatskoj.
U NL kosta 60ml = 215 eura.
ja je koristim vec godinama (danju,nocu, ljeti, zimi ...)
ali me zanima da li je u HR jeftinija ... i gdje?
__________________
Nek me vodi labud bijeli | kojeg pozna šumski svijet | il nek hladni vjetar veli | gdje je taj moj mali cvijet

Vjetar šušti, grane dira | pita cvijet gdje sniva sad | još mi srce nema mira | dođi cvijete, smiri jad
Lea12 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:15.