Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.04.2007., 12:32   #1001
imas neki argument ili ti to samo tako mislis?
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2007., 12:35   #1002
Quote:
stefanie kaže: Pogledaj post
Ja mislim da od toga može ispasti samo seks, a ne prava ljubav, premda ju on neprestano hvali. Kad mu to kažem, on se naljuti.
Apsolutno. Mnogo je puta znanstveno dokazano da je fiziološki i psihički potpuno nemoguće da se dogodi ljubav između dvije osobe ako je razlika među njima veća od 12 godina, 5 mjeseci i 6 dana.

__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2007., 12:39   #1003
Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
Apsolutno. Mnogo je puta znanstveno dokazano da je fiziološki i psihički potpuno nemoguće da se dogodi ljubav između dvije osobe ako je razlika među njima veća od 12 godina, 5 mjeseci i 6 dana.

evo, herp vam je na sve odgovoorila..

stvarno, primitivci
__________________
Dama je zena koja zna kad ne zna iako uvijek sve zna
ita is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2007., 13:06   #1004
"I happen to know some 40-year olds who still don't know what to do with their life..."
Mezomorph is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2007., 20:51   #1005
Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
Apsolutno. Mnogo je puta znanstveno dokazano da je fiziološki i psihički potpuno nemoguće da se dogodi ljubav između dvije osobe ako je razlika među njima veća od 12 godina, 5 mjeseci i 6 dana.

Daj ne zahebavaj . Mišljenja sam da to ne može potrajat na dulje staze jer hoćeš - nećeš, što su muški stariji, počnu se palit na mlađe. Znam, znam, nema pravila, ali ovo mi je nekak prevelika razlika, a možda sam i konzerva u duši
stefanie is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2007., 13:31   #1006
Quote:
stefanie kaže: Pogledaj post
Daj ne zahebavaj . Mišljenja sam da to ne može potrajat na dulje staze jer hoćeš - nećeš, što su muški stariji, počnu se palit na mlađe. Znam, znam, nema pravila, ali ovo mi je nekak prevelika razlika, a možda sam i konzerva u duši
14 godina prevelika razlika
malo si naivna
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2007., 13:35   #1007
Ok ja sam nešto sklonija vezama kad je ta razlika u korist muškića iz čisto subjektivnih razloga ofkors, ali svejedno, apsolutna istina ne postoji i ne vjerujem da se baš SVI muškarci pale na mlađe, isto kao što SVI muškarci ne misle da je Renata Sopek lijepa. Na primjer.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2007., 16:51   #1008
Quote:
stefanie kaže: Pogledaj post
Mom se frendu jako sviđa žena koja je od njega starija 14 godina. Ja mislim da od toga može ispasti samo seks, a ne prava ljubav, premda ju on neprestano hvali. Kad mu to kažem, on se naljuti.

Kada bi ga zanimao samo seks s njom, ne bi tvoje rijeci izazivale ljutnju kod njega... zajebavao bi se na racun toga s tobom skupa...
__________________
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)
Jedna Tanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2007., 16:53   #1009
Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
Apsolutno. Mnogo je puta znanstveno dokazano da je fiziološki i psihički potpuno nemoguće da se dogodi ljubav između dvije osobe ako je razlika među njima veća od 12 godina, 5 mjeseci i 6 dana.


Znanstveno dokazano...

__________________
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)
Jedna Tanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2007., 16:54   #1010
Quote:
Jedna Tanja kaže: Pogledaj post
Znanstveno dokazano...

Pa da to nisam napisala nitko me ne bi shvatio ozbiljno

__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2007., 00:17   #1011
Hvala bogu da je razlika između moje i mene 8 godina,2 mjeseca dane ne znam.Svejedno toliko radimo da nemamo vremena razmišljati o razlikama u godinama,bitno je da stvar hoda več punih 6 godina.
maler & CO. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2007., 12:07   #1012
razlika ispod 10 godina jednom kad predjes 25 je zanemariva
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2007., 16:38   #1013
imam 18 godina." imam " decka koji je nedavno navrsio 28. on je prije 2 god zavrsio fax, a ja tek sada zavrsavam 4. razred srednje skole.
razlika od 10 godina u pocetku nije bila toliko primjetljiva jer smo oboje bili ludi jedno u drugim i u mnogim stvarima smo shvatili da smo slicni te smo se u svemu uvijek slozili ... ali s vremenom, razlika je pocela biti primjetljivija. on je svoje skolske obveze zavrsio davno , a ja ih moram zavrsiti sada. moram ucit, biti u skoli, biti doma, ..i nemam toliko vremena za njega koliko on ocekuje. zato su pocele svade. shvatila sam on zeli vrlo ozbiljnu vezu za koju ja jos nisam u potpunosti spremna niti sam u mogucnosti pruziti mu je.
sada smo u fazi "odmora" jedno od drugog i sto ce dalje biti, ne znam..problem je u tome sto smo jako zaljubljeni.
tenchi_8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2007., 15:54   #1014
..samo da vidim kak mi tekst i slikica izgledaju pošto sam ovdje skroz na skroz friška.
A glede teme..'ko voli nek izvoli. Bitno da se osjećaš živim i da oboje uživate
__________________
Ova dosada je nepodnošljiva bol koja umara..
evacool is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2007., 18:04   #1015
bok ljudi evo ja svratila nisam dugo, evo reči ću svoje mišljenje na ovu temu mislim da je dovoljno da se ljudi vole te da godine nisu bitne ako se ljudi vole sve zapreke će uspijeti proći pa tako i godine
red cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2007., 22:14   #1016
Imam 22 godine. Moj bivsi ima 18godina. U mom slucaju je razlika u godinama ipak bila problem *drama*
Mono* is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2007., 23:40   #1017
Glede & unatoč, ipak je nešto bolje kad je muškarac taj koji je stariji... (my 2 cents)
Johnny 99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2007., 10:18   #1018
Ima svega i nema pravila. Ako se dvoje fino nadopunjavaju i njeguju tu svoju vezu i sukladno tome se i razvijaju u vezi kao cjelina, nema razloga da onda ta veza ne uspije.
__________________
Maggie
Maggie79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2007., 14:27   #1019
meni je to definitivno izazov...
__________________
"Postoje neki drugi svijetovi...
Za nas bi bili rajski cvijetovi..."
Nina1986 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2007., 18:06   #1020
identity cards say: ja 23, on 48

...zasad je predivno, nemamo prevelika očekivanja...
...ma koga lažem, imamo, oboje, ali se pokušavamo prizemljiti..
...sve je to stvar "key & lock", ako odgovara jedno drugom, jeb** sve, ovo je definitivno vrijedno rizika!
divune is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:35.