Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2009., 18:21   #161
Malo sam razmišljala

Ako pomiču granicu na gore izgleda da je netko stručan zaključio da su prije djeca od 14 bila pametnija nego danas. Ono što je dijete od 14 bilo nekad - to je danas dijete od 16

Znači da zapravo političari podržavanjem ovog prijedloga priznaju da već neko vrijeme zaglupljuju narod
marit za is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 18:22   #162
Quote:
maritza kaže: Pogledaj post
Znači da zapravo političari podržavanjem ovog prijedloga priznaju da već neko vrijeme zaglupljuju narod
ili oće doskočiti onim moćnicima za koje se šuška da postoje fotke "nevine zabave".
pa kad pravna država ne funkconira možda ovako "roknu" nekog tko im smeta.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 18:25   #163
mos mislit kako su pametna djeca u arapskim zemljama kad se curica od 8 godina "udaje" za 40-godisnjaka i nakon par godina silovanja i maltretiranja mala zatrazi razvod i dobije ga
Keya is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 18:28   #164
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
debeli, ima i ona psovka i uvreda 'puši kuratz'....dojmovi?
Da, ispada da je pušenje kazna
__________________
Intuitive Tara: Again I appreciate all the advice and help . very validating . You helped me in 5 min more than the doctors in the last so many years lol so thank you!
DEBELKURAC is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 18:32   #165
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Najiskrenije sumnjam u namjeru zaštite djece, već mi sve ovo smrdi na predizborno bacanje prašine u oči.
Ma vjerojatno nije ni to, nego je ovoj glupači pravobraniteljici ponestalo važnih problema kojima se inače bavi, pa da se ne stekne dojam da je beskorisna

Inače, ide mi na živce ovo mistificiranje seksa i stavovi da 14-godišnjaci nisu dovoljno zreli. Jer jesu, seks nije svakome takva velika i sudbonosna stvar koja im opterećuje glave poput vreće cigli kao ovim dušebrižnicima koji misle da uzrokuje traume. Onima kojima jest, se neće seksati, i to vlastitim izborom. Ne treba im idiotski zakon zabranjivati.

Pa s istim opravdanjem bi se 14-godišnjacima mogla zabraniti vožnja biciklom. Opasno je. Dijete ne zna prometna pravila. Može mu ostaviti trajne posljedice.
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 18:33   #166
Quote:
tilla kaže: Pogledaj post
ili oće doskočiti onim moćnicima za koje se šuška da postoje fotke "nevine zabave".
pa kad pravna država ne funkconira možda ovako "roknu" nekog tko im smeta.
Kad neće Muhamed brdu, povisit ćemo granicu legalnog
marit za is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 18:38   #167
Quote:
proVINCI'jalka kaže: Pogledaj post

netko s četrnaest naprosto nije zreo, psihički zreo, za seksualne odnose, valjda svi kurčevi psiholozi evrope znaju nešto kad to tvrde, pa je granica pomaknuta na šesnaest. di je problem?
Ma gdje je granica pomaknuta na 16? Koji psiholozi? U pola Europe, pogotovo katoličkim državama je 14. U protestanskima je mahom 15-16.
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 18:39   #168
Quote:
maritza kaže: Pogledaj post
Kad neće Muhamed brdu, povisit ćemo granicu legalnog
fakat mi to pada na pamet.
ideja da curica od 14.g. može otić u krevet s duplo starijim od sebe i da je to ok je smiješna.
a ja podržavam zakon zbog konkurencije .
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 18:42   #169
Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
Stoji, i ne samo medicine, nego i prometa - autoceste, rakete... arhitektura im je doduše bila zakurac.
Pa nemoj baš tako, meni Olympiastadion i Tempelhof izgledaju baš lijepo.
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 18:43   #170
Quote:
JPK kaže: Pogledaj post
Inače, ide mi na živce ovo mistificiranje seksa i stavovi da 14-godišnjaci nisu dovoljno zreli.
Pa za seks nisu zreli.
U tim godinama u njemu ne znaju ni uživati.

Al, gle, ako je tebi normalno da ti se kći/sin koja ide u osmi razred osnovne-seksa, samo ti nju bodri....
Gzena is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 18:46   #171
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
Pa za seks nisu zreli.
U tim godinama u njemu ne znaju ni uživati.
...i to neznanje kako uživati se kod nekih protegne do debelih srednjih godina

Možda smo u krivu, možda treba ranije početi s treninzima
marit za is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 18:46   #172
Quote:
JPK kaže: Pogledaj post
Pa s istim opravdanjem bi se 14-godišnjacima mogla zabraniti vožnja biciklom. Opasno je. Dijete ne zna prometna pravila. Može mu ostaviti trajne posljedice.
bicikli nece past na pamet pojebat dijete.. bicikla djetetu ne uzbudjuje hormone. dijete samo odlucuje i upravlja biciklom.
Keya is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 18:49   #173
Quote:
maritza kaže: Pogledaj post
...i to neznanje kako uživati se kod nekih protegne do debelih srednjih godina

Možda smo u krivu, možda treba ranije početi s treninzima
Aha, s dvanajst.
Gzena is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 18:49   #174
Quote:
Keya kaže: Pogledaj post
bicikli nece past na pamet pojebat dijete.. bicikla djetetu ne uzbudjuje hormone. dijete samo odlucuje i upravlja biciklom.
Dakle, ti misliš da je veća prijetnja da se 14godišnjak jebe, nego da nastrada u prometu? Pa o toj iracionalnosti baš i pričam
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 18:51   #175
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
Pa za seks nisu zreli.
U tim godinama u njemu ne znaju ni uživati.

Al, gle, ako je tebi normalno da ti se kći/sin koja ide u osmi razred osnovne-seksa, samo ti nju bodri....
Jel ti to sudiš po sebi u tim godinama? Ja isto I zato sam zaključio da jesu.
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 18:52   #176
Quote:
JPK kaže: Pogledaj post
Dakle, ti misliš da je veća prijetnja da se 14godišnjak jebe, nego da nastrada u prometu? Pa o toj iracionalnosti baš i pričam
ne uopce ne pricam o tome nego o UTJECAJU odraslih osoba na asolescente.

bicikl je objekt ne osoba i svaka usporedba je totalno nesmislena.
Keya is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 18:53   #177
Quote:
JPK kaže: Pogledaj post
Jel ti to sudiš po sebi u tim godinama? Ja isto I zato sam zaključio da jesu.
ti si se u tim godinama jebao/la s osobama kojih godina?
ak mi se kcer pojebe s 14 godina s nekim iz razreda mislim da ma to uopce nece pogoditi al ako mi dovede doma nekog tridesetogodisnjaka njemu cu iscupat jaja na licu mjesta.
Keya is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 18:55   #178
Quote:
JPK kaže: Pogledaj post
Jel ti to sudiš po sebi u tim godinama? Ja isto I zato sam zaključio da jesu.
Pitala bih ja što je zaključila ta koju si **** sa svojih 14....
Gzena is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 18:58   #179
Svi vole za sebe reći da su najpametniji na svijetu(čak i balavci od 14 godina), no fala Bogu, pa zakon određuje granicu punoljetnosti i time ti službeno daje na znanje da si zreo. Tak da je sasvim svejedno što ti misliš da si s 14 spreman za seks. Biologija(ne u reproduktivnom smislu), a i psihologija, se ne bi složila s tobom.
Gzena is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 18:59   #180
Quote:
Keya kaže: Pogledaj post
ti si se u tim godinama jebao/la s osobama kojih godina?
ak mi se kcer pojebe s 14 godina s nekim iz razreda mislim da ma to uopce nece pogoditi al ako mi dovede doma nekog tridesetogodisnjaka njemu cu iscupat jaja na licu mjesta.
Nisam, ali nisam bio psihički nespreman na to

Misliš da je dobro toliko kontrolirati život adolescentima? Vidim da ti nekoga od 14 godina tu uopće ne doživljavaš kao subjekt. Sa slobodnom voljom i tako to. Taj pristup zna donijeti trajnije negativne posljedice po osobnost od veza koje uključuju seks.
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:31.