Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.01.2010., 23:00   #61
Pogledao sam samo onu borbu sa onim čudnovatim bucom, štono su mu skoro gaće padale. I ekipa koja komentira na engleskom, valjda su kontali da su Iritantni Joe Rogan pa će to bit velki hit na jubitou!

Dajte mi jos borbi, nisam bas nesto vidio iz ovoga, a zanima me. Hvala
__________________
Blaze Starr
ishamael is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2010., 23:35   #62
Quote:
ishamael kaže: Pogledaj post
Pogledao sam samo onu borbu sa onim čudnovatim bucom, štono su mu skoro gaće padale. I ekipa koja komentira na engleskom, valjda su kontali da su Iritantni Joe Rogan pa će to bit velki hit na jubitou!

Dajte mi jos borbi, nisam bas nesto vidio iz ovoga, a zanima me. Hvala
Zamolio bih te Ishmael da ne pokušavaš sa dječjim provokacijama.Reci odmah što misliš, tako da se ne igramo pogađanja.
Wrebox is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 00:25   #63
pa kakve provokacije pobogu, samo sam pitao ako imate jos linkova na tvoje borbe, nista vise.
__________________
Blaze Starr
ishamael is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 00:42   #64
Quote:
ishamael kaže: Pogledaj post
pa kakve provokacije pobogu, samo sam pitao ako imate jos linkova na tvoje borbe, nista vise.
Nema linkova, jer snimke koje postoje nisu na you tube i sličnim mjestima, a ni ovu koja je postavljena nisam ja stavljao.To je netko privatno snimao sa svojom kamerom(kasnije sam ga upoznao) za vrijeme borbe i postavio na you tube.
Wrebox is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2010., 01:47   #65
M-1 selection LIVE NA PROFIGHTSTORE.COM!
Džebić i Trušček,članovi MMA kluba Ban Team iz Zg.Dubrave među 8 najboljih Europljana – live stream na PFS-u

http://www.profightstore.com/novosti...ecom/4673.aspx
Wrebox is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2010., 02:03   #66
Quote:
Wrebox kaže: Pogledaj post
M-1 selection LIVE NA PROFIGHTSTORE.COM!
Džebić i Trušček,članovi MMA kluba Ban Team iz Zg.Dubrave među 8 najboljih Europljana – live stream na PFS-u

http://www.profightstore.com/novosti...ecom/4673.aspx
Wrebox, čestitam ti na uspjehu tvojih boraca
__________________
Pušači su sebični i smrdljivi ovisnici.
morbidangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2010., 03:24   #67
Quote:
morbidangel kaže: Pogledaj post
Wrebox, čestitam ti na uspjehu tvojih boraca
+1
šršlo88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2010., 16:46   #68
+ 1 To je vec veliki uspjeh sam po sebi.
Gladijator is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2010., 22:48   #69
Quote:
GLADIJATOR kaže: Pogledaj post
+ 1 To je vec veliki uspjeh sam po sebi.
Hvala dečki,nadam se da će se i u petak dečki pokazati u najboljem svjetlu ,mada u MMA nikad ne znaš što će se dogoditi dok ne završi borba.Gledajte nas u petak na live streamu i navijajte.
Wrebox is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2010., 16:49   #70
Quote:
Wrebox kaže: Pogledaj post
M-1 selection LIVE NA PROFIGHTSTORE.COM!
Džebić i Trušček,članovi MMA kluba Ban Team iz Zg.Dubrave među 8 najboljih Europljana – live stream na PFS-u

http://www.profightstore.com/novosti...ecom/4673.aspx
Danijel Džebić je pobijedio jakog francuza Lopeza za 59 sekundi i ušao među polufinale za Eurpsku selekciju-reprezentaciju.Ivica Trušček nažalost nije uspio,izgubio je polugom u 1.rundi od francuza Julien Boussugea.
Wrebox is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2010., 20:50   #71
Quote:
Wrebox kaže: Pogledaj post
Danijel Džebić je pobijedio jakog francuza Lopeza za 59 sekundi i ušao među polufinale za Eurpsku selekciju-reprezentaciju.Ivica Trušček nažalost nije uspio,izgubio je polugom u 1.rundi od francuza Julien Boussugea.

Bravo i cestitke za Džebića,a Trušček neka nebude obeshraben jer uopce za nastupit na takvom turniru treba imati muda !! Glavu gore !
Gladijator is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2010., 16:47   #72
Evo dva video klipića Danijela Džebića,klinca iz mog kluba.Jedna borba gdje je pokazao svoje udaračko umijeće i jedna borba gdje je pokazao majstorstvo borbe u parteru.
Danijel Džebić,UFK Dubrava vs Bor Bratovž,Valetudo,Ljubljana
http://www.youtube.com/watch?v=2oAqZkPj8ys

Danijel Dzebic vs Lopez Owonyebe - M-1 Selection
Ovdje su ga nizozemci predstavili kao borca iz Srbije što im je nevjerojatna greška na koju sam ih upozoravao već ranije.Najavljivač na ringu je ispravno najavio Danijela kao borca iz Hrvatske ali ovi sa CBS-američke televizije još uvijek brkaju države iz ex Yu.
http://www.youtube.com/watch?v=2vvBi...layer_embedded
Wrebox is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2010., 01:12   #73
Quote:
Wrebox kaže: Pogledaj post
Evo dva video klipića Danijela Džebića,klinca iz mog kluba.Jedna borba gdje je pokazao svoje udaračko umijeće i jedna borba gdje je pokazao majstorstvo borbe u parteru.
Danijel Džebić,UFK Dubrava vs Bor Bratovž,Valetudo,Ljubljana
http://www.youtube.com/watch?v=2oAqZkPj8ys

Danijel Dzebic vs Lopez Owonyebe - M-1 Selection
Ovdje su ga nizozemci predstavili kao borca iz Srbije što im je nevjerojatna greška na koju sam ih upozoravao već ranije.Najavljivač na ringu je ispravno najavio Danijela kao borca iz Hrvatske ali ovi sa CBS-američke televizije još uvijek brkaju države iz ex Yu.
http://www.youtube.com/watch?v=2vvBi...layer_embedded
Danijel je zaista dobar borac! U prvoj borbi je dobro zasutirao onog lika.Usput,kako je prosao taj lik na kraju nakon sto su ga iznjeli?

U drugoj borbi je pokazao kako se efikasno braniti od ground and pound tehnike.
Gladijator is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2010., 07:47   #74
čestitke

bravo danijel
Blac is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2010., 08:59   #75
Quote:
GLADIJATOR kaže: Pogledaj post
Danijel je zaista dobar borac! U prvoj borbi je dobro zasutirao onog lika.Usput,kako je prosao taj lik na kraju nakon sto su ga iznjeli?
Nažalost,nije dobro prošao, jer je lakše povrijedio vratne kralješke pri padu kada je bio nokautiran i preporučeno mu je da se više ne bavi sa MMA.
Wrebox is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2010., 02:36   #76
stvarno je odličan

ali jedno pitanje...jel bilo potrebno još jednom na podu ga roknut petom?
šršlo88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2010., 05:01   #77
DA

staješ tek kad sudac zaustavi borbu
Blac is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2010., 09:00   #78
Quote:
šršlo88 kaže: Pogledaj post
stvarno je odličan

ali jedno pitanje...jel bilo potrebno još jednom na podu ga roknut petom?
Namjerno je promašio kada je vidio da je nokautiran.Teško je spriječiti naučenu (re)akciju pogotovo kada si pun adrenalina u borbi,ali se je ipak susdržao i samo ga je okrznuo na podu,dakle,nije ga pogodio kako je namjeravao.
Wrebox is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2010., 09:51   #79
Quote:
Wrebox kaže: Pogledaj post
Namjerno je promašio kada je vidio da je nokautiran.Teško je spriječiti naučenu (re)akciju pogotovo kada si pun adrenalina u borbi,ali se je ipak susdržao i samo ga je okrznuo na podu,dakle,nije ga pogodio kako je namjeravao.
hladne glave topla srca
Blac is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2010., 19:26   #80
Koja je standardna procedura za rekreativce koji budu (slučajno) nokautirani tokom sparinga? Trebaju li ići liječniku, pauzrati od treninga neko vrijeme, snimati glavu, EEG? Nokaut tipa da nakon udarca padne na pod, udarac glavom u tatami ili strunjače (nema povrede od udara glavom o podlogu), malo zbunjen i ošamućen leži, pa se nakon petnaestak-dvadesetak sekundi klimavo digne uz pomoć kolega?
__________________
Pušači su sebični i smrdljivi ovisnici.
morbidangel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:38.