Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.04.2017., 17:17   #61
Ako nema pikantnih detalja iz prošlosti, nemreš očekivati da ćeš nešto uzbudljivo doživjet ni u budućnosti
Mirko_M is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 18:44   #62
Quote:
Mirko_M kaže: Pogledaj post
Ako nema pikantnih detalja iz prošlosti, nemreš očekivati da ćeš nešto uzbudljivo doživjet ni u budućnosti
Mislis da ove koje nisu bile dio redaljke da nece ici ni na bungee npr?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 23:00   #63
http://aplus.com/a/5-questions-to-av...etization=true



"How many partners have you slept with?"

To some, this can be a very personal question, and to others, not so

much. Just because you are in a romantic relationship with a person

doesn’t give you the right to know every single thing about him or her. If

your partner wants to keep some things private, he or she has the right

to do that. If your mate has no problem sharing this information, then go

ahead and ask away. However, beware that we may not always love the

answer we get.


“What was your ex like?”

I mean… it’s pretty clear that there’s no good answer to this one, and

posing this question to your guy is just asking for trouble. First of all,

your reasoning behind the question is likely questionable – you probably

want to figure out how you compare, which is a dangerous road to go

down. And a more important thing to consider when asking the question

is what on earth are you hoping to achieve by asking it? Your guy

obviously broke up with his ex and chose to start a relationship with you,

so what his ex is like is quite frankly kind of irrelevant. This is another

one of those dumb questions that’s dumb because it opens up a can of

worms. He won’t be sure how to answer, he won’t be sure why you’re

asking, you’ll start doubting how he could love two people who were very

similar or you’ll start questioning why you’re so similar to his ex… it’s just

a big mess."

"Before you ask this question, consider what your motives are. Are you

trying to get insight into what kind of women he's attracted to? Are you

just nosy and curious? Are you jealous that he's been in love before? Now

that you've answered the why, consider this — does it really matter? If

he's not with her but he is with you, what more do you need to know?

Questions like this only make you look insecure. That relationship didn't

work out for a reason, so don't give him a reason to look back.


http://www.yourtango.com/experts/we-...-never-ask-man




http://www.24sata.hr/lifestyle/ovo-j...-ih-bio-495325
ray of light is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 21:00   #64
Niko ne bi trebao postaviti pitanje a da dobije odgovor s kojim se ne moze posli nositi, pa davi i ljubomori partneru. Sta ne znas ne boli, ne čačkati mečku
Splicanka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 19:02   #65
Quote:
Splicanka123 kaže: Pogledaj post
Niko ne bi trebao postaviti pitanje a da dobije odgovor s kojim se ne moze posli nositi, pa davi i ljubomori partneru. Sta ne znas ne boli, ne čačkati mečku
upravo suprotno. onaj/ona koji bi davio nakon što je čuo ono što mu se eventualno ne sviđa nije partner s kojim bi trebalo biti jer to bi značilo da stvar funkcionira jer netko nešto o nekome ne zna. da zna možda ne bi bili skupa.

osobu s kojom si treba cijeniti znajući o njoj, a ne ne znajući ili pošteno reći da ne možeš probaviti ono što si čuo i svak na svoju stranu.
kolkotolko is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 19:22   #66
Quote:
kolkotolko kaže: Pogledaj post
upravo suprotno. onaj/ona koji bi davio nakon što je čuo ono što mu se eventualno ne sviđa nije partner s kojim bi trebalo biti jer to bi značilo da stvar funkcionira jer netko nešto o nekome ne zna. da zna možda ne bi bili skupa.

osobu s kojom si treba cijeniti znajući o njoj, a ne ne znajući ili pošteno reći da ne možeš probaviti ono što si čuo i svak na svoju stranu.
imala sam drugačija iskustva, bas ti koji su puno ispitivali su se pokazali takvi da su moju iskrenost kasnije zloupotrebljavali. Ovo ciljam na intimna pitanja, pitaju a kasnije nabijaju na nos.

I ja znam postavljati pitanja koja su mi bitna i ako mi se ne svidi odgovor, otiđem iz takve veze....ali nikada neću ostati i žugeljati partneru šta mi je rekao.
Splicanka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 21:05   #67
Ne kužim svrhu raznih nepotrebnih pitanja vezano uz bivše partnere, seksualne partnere i sl. Ne kužim što bi uopće s takvim informacijama, ne znače mi ništa u životu.
Naravno da kad si duže s nekim dođe kroz razgovor u nekim situacijama i do spominjanja neke bivše/bivšeg, to je normalno, ali sad da baš nekog ispituješ oko toga onako nasumično to stvarno ne kužim čemu i zašto.
ForumasRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 01:39   #68
Sa pravim partnerom mozes pricati o apsolutnoj svemu. Govoreci iz vlastitog iskustva.
Ako imas nelagodu sa partnerom o bilo kojoj temi(a da nisi na pocetku veze) onda ti veza ne stima.
ady- is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 10:25   #69
Quote:
ady- kaže: Pogledaj post
Sa pravim partnerom mozes pricati o apsolutnoj svemu..
istina, mozes. pitanje je jel zelis. i u tom se dijelu ljudi mnogo razlikuju.
__________________
Kad si sretan lupi glavom ti o dlan.
Azz is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 13:32   #70
Quote:
Azzura kaže: Pogledaj post
istina, mozes. pitanje je jel zelis. i u tom se dijelu ljudi mnogo razlikuju.
This
Nisam ispitivala niti želim odgovarati na takva ispitivanja. Smatram takva ispitivanja znakom da osoba ima manjak samopouzdanja te da je nesigurna. Ako želiš upoznaj me sam pa onda donosi zaključke kakva sam.
__________________
*Gazing through the window at the world outside.
Wondering will Mother Earth survive.
Hoping that mankind will stop abusing her, sometime.*
ChienSaintHuber is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 14:31   #71
nemam problema ni s pitanjima ni odgovorima
sve ostalo ide pod: can you handle the truth?
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 17:30   #72
Quote:
Kassius Hero kaže: Pogledaj post
Nova veza je novi početak za oboje...Da li to znači da prošlost trebamo u potpunosti zaboraviti i nikad ne spominjati.Da li je temelj kvalitetne veze iskrenost o svemu pa cak i o "škakljivim" temama ili je neke stvari bolje nikad ne saznati?...Koja pitanja nikad ne bismo trebali postaviti partner-u/ici?
Iskrenost jest temelj.
Ali iskrenost koja se tice vase buducnosti - znaci zeli/ne zeli djecu, ostati/otici van, grad/selo, itd.

Koliko je imao zena u proslosti me ne zanima (mozemo pricati o tome, ali tesko da ce mi ti detalji predstavljati ista bitno), kljucno mi je da je SAD sa mnom i da nas dvoje idemo nekamo
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 11:00   #73
ljudi se (najčešće) mijenjaju ... oni koji to ne čine - il su svaki put donijeli dobre odluke ili nisu sposobni učiti iz vlastitih grešaka.

iskrenost ne važem saznanjima iz proteklih života (veza ) već kvalitetom načina ophođenja pri kreiranju novih puteva.
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 23:27   #74
Koja se to pitanja ne bi nikad smjela postaviti partneru? Koje mu je teksture govno i je li ikad probao svoju spermu?
TheAria is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 17:12   #75
Quote:
TotallyAria kaže: Pogledaj post
Koja se to pitanja ne bi nikad smjela postaviti partneru? Koje mu je teksture govno i je li ikad probao svoju spermu?
Ne postoje pitanja koja ni jedna osoba ne bi nikada smjela postaviti partneru, ali valjda svatko od nas ima neka pitanja za koja ili žali što ih je postavio ili na koja nikad ne bi htio saznati odgovore.

Meni je puno lakše ako znam što manje detalja o partnerovoj prošlosti. Broj bivših me ni najmanje ne zanima, niti je to mene netko pitao.
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 19:01   #76
Quote:
Azzura kaže: Pogledaj post
istina, mozes. pitanje je jel zelis. i u tom se dijelu ljudi mnogo razlikuju.
ako nemozes onda nisi sa partnerom

ili bolje sve obrisati i postaviti pitanje sto ej partner?

i dali se mozes nositi sa partnerom?

stvaranje nevidljivih neopipljiv i sto je najgore neobjasnjivig granica odnosno pravila je isto sto i bavljenje poliotikom

odmah posalji ljubav i baci se u "istinite lazi" licemjerje i ko ce koga prvi sjebat
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 19:31   #77
Quote:
F.A.Q kaže: Pogledaj post
ako nemozes onda nisi sa partnerom

ili bolje sve obrisati i postaviti pitanje sto ej partner?

i dali se mozes nositi sa partnerom?

stvaranje nevidljivih neopipljiv i sto je najgore neobjasnjivig granica odnosno pravila je isto sto i bavljenje poliotikom

odmah posalji ljubav i baci se u "istinite lazi" licemjerje i ko ce koga prvi sjebat
Zašto misliš da se ne možeš nositi s partnerom ako biraš ne znati neke detalje iz njegovog života koji ionako neće promijeniti tvoje mišljenje o njemu?

Svaki odnos je priča za sebe i ja ne želim znati kakva je bila dinamika nekog njegovog odnosa koji je ionako završen jer će mi trebati svakodnevni pep talk da se prestanem pitati zašto ja dobivam drugačiji tretman.

Informacije o prijašnjim odnosima su meni samo opterećenje, ali jasno mi je da je nekom drugom neznanje puno veće opterećenje :nezna:
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 00:57   #78
Quote:
Azzura kaže: Pogledaj post
istina, mozes. pitanje je jel zelis. i u tom se dijelu ljudi mnogo razlikuju.
Slazem se , ali po meni to dovodi do dubljih tema.
Partner ti treba biti i najbolji prijatelj, pa ako s njim ne mozes pricati o svemu tu zasigurno ne stima ili s doticnom osobom ili veza ne drzi vodu.
ady- is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 09:47   #79
Quote:
ady- kaže: Pogledaj post
Slazem se , ali po meni to dovodi do dubljih tema.
Partner ti treba biti i najbolji prijatelj, pa ako s njim ne mozes pricati o svemu tu zasigurno ne stima ili s doticnom osobom ili veza ne drzi vodu.
malo prevec duboko idete kad je the istina u pitanju. ekipa, neke su stvari vrlo jednostavne (zapravo vecina njih, ali ljudi vole komplicirati). jel ja trebam znati kako se razvijala neka drama u zivotu mog muza dok je bio s nekom djevom u vremenu kad su dinosauri hodali po zemlji? ili, malo skakljivije: jel ja moram znati jel ona volila straga, na njemu ili jel ga oralno zadovoljila na vrhu zgrade dok je u pozadini urlala cajka na mukama?

odgovor je - ne. ja to ne trebam znati. te bisere iz svoje proslosti nemamo potrebu dijeliti. da opet ne opletete preko istog, utvrdimo gradivo - ne, to ne znaci da ne mozemo o necem pricati, vec ne zelimo. a ne zelimo jer su to gluposti koje nas ne zanimaju. takodjer, imamo mnogo zanimljivijih stvari iz sadasnjosti o kojima razmisljamo i nemamo se ni volje, ni vremena baviti gluparijama starim 10, 15, 20 godina.
__________________
Kad si sretan lupi glavom ti o dlan.
Azz is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 09:51   #80
Quote:
F.A.Q kaže: Pogledaj post
ako nemozes onda nisi sa partnerom
faq, zafakao si. vec prije na temi je receno da mogu, a ne da ne mogu. a izmedju ne mogu i ne zelim je poveca razlika.
__________________
Kad si sretan lupi glavom ti o dlan.
Azz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:51.