Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Pogledaj rezultate ankete: RG osvaja
Nadal 15 36.59%
Murray 1 2.44%
Đoković 5 12.20%
Wawrinka 2 4.88%
Nishikori 0 0%
Tsonga 1 2.44%
Čilić 10 24.39%
Raonić 0 0%
Thiem 1 2.44%
A. Zverev 1 2.44%
Goffin 2 4.88%
Dr. Ivo Karlović 3 7.32%
netko drugi 0 0%
Glasovatelji: 41. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.06.2017., 23:54   #761
Tema je RG 2017., ne Novak Đoković. Jel' nemate neki svoj forum gdje možete kolektivno ići svršavati na tu već pola desetljeća staru 2011.? Ili da vam se opet krene izvlačiti i 2013. i sve ostale godine i da se opet mora zaključati kvalitetna tema jer ste toliko pressirani da je to gadljivo za čitati?
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 12.06.2017., 23:58   #762
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Tema je RG 2017., ne Novak Đoković. Jel' nemate neki svoj forum gdje možete kolektivno ići svršavati na tu već pola desetljeća staru 2011.? Ili da vam se opet krene izvlačiti i 2013. i sve ostale godine i da se opet mora zaključati kvalitetna tema jer ste toliko pressirani da je to gadljivo za čitati?
Pa ne znam tko je poceo sa statistikama da je Nadal najbolji na GS finalima, ako je tema RG 2017?
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Old 13.06.2017., 00:01   #763
Quote:
dr. diego kaže: Pogledaj post
Pa ne znam tko je poceo sa statistikama da je Nadal najbolji na GS finalima, ako je tema RG?
Dečko, o čemu pričaš? Statistika je iznesena jer vrijedi tek sad nakon meča u finalu RG 2017. sa Stankom s kojim je jedinim imao omjer 1-0. I ako me sjećanje ne vara, pobjednik RG 2017. je Rafael Nadal i o njegovoj se statistici postignutoj tom pobjedom i govori. To što vama odmah crvi u guzi prorade jer je Nolo postao Amor y Paz No4o pa se bacate u jadnu i do zla Boga dosadnu i milijun puta prežvakanu ofenzivu je drugi par opanaka.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 13.06.2017., 00:02   #764
Quote:
friendship kaže: Pogledaj post
jel to ona godina kad je nolo ispod ručnika jeo ili šmrkao nešto bezglutenskog?
Na istom meču kad je i Murray od svog tima dobio napitak i zato završio na doping testu koji se pokazao negativan.Novak je također prolazio sve doping testove i često je bio njima podvrgnut.
Osim toga pogledaj bicepse od Murraya i Nadala u odnosu kako su izgledali prije 10godina i pogledaj Novaka koji je masom i tonusom mišića debelo ispod njih i čak je masom i pao u istom periodu i onda neka logika valjda govori ko tu više mučka sa kojekakvim suplementima?
Novaka veganstvo nebi toliko oslabilo da je uzimao neke legalne sintetičke suplemente tipa kreatina,karnozina,taurina koji se u prirodnom obliku nalaze u mesu,a vegani mogu zadržat eksplozivnost i mišićnu masu samo ako uzimaju te suplemente u sintetičkom obliku.
Po tome se vidi da je lik praktički totalno čist čak i od legalne suplementacije.Možda uzima eventualno neke čisto energetske stvari.
Zlatko99 is offline  
Old 13.06.2017., 00:09   #765
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Dečko, o čemu pričaš? Statistika je iznesena jer vrijedi tek sad nakon meča u finalu RG 2017. sa Stankom s kojim je jedinim imao omjer 1-0. I ako me sjećanje ne vara, pobjednik RG 2017. je Rafael Nadal i o njegovoj se statistici postignutoj tom pobjedom i govori. To što vama odmah crvi u guzi prorade jer je Nolo postao Amor y Paz No4o pa se bacate u jadnu i do zla Boga dosadnu i milijun puta prežvakanu ofenzivu je drugi par opanaka.
Bio je I Na9al neko vrijeme pa sta? Nemam ja nista ni od Djokovica ni Nadala ni Federera zajedno, jedino sto zelim je dobar tenis i za to navijam.
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Old 13.06.2017., 00:12   #766
Quote:
Zlatko99 kaže: Pogledaj post
Novaka veganstvo nebi toliko oslabilo da je uzimao neke legalne sintetičke suplemente
So, vegani jedu ribu, jaja i mleko kolibrica?



Ipak negdje drugo morate traziti uzrok No4otovog slobodnog pada, u nedavnom intervjuu vas je fino snecnuo i izbio sexy argument.

Na koji se ti ocito ne osvrces, picis po svom, sta te briga.

Zadnje uređivanje Solna Kiselina : 13.06.2017. at 00:26.
Solna Kiselina is offline  
Old 13.06.2017., 00:14   #767
Zlatko99, no me interesa. Pliz me stavi na block ili preskoči postove jer mi je rasprava s pressiranim Noletovcima passe još odavno. I prije 2013. Denial is not just a river in Egypt.

Quote:
dr. diego kaže: Pogledaj post
Bio je I Na9al neko vrijeme pa sta? Nemam ja nista ni od Djokovica ni Nadala ni Federera zajedno, jedino sto zelim je dobar tenis i za to navijam.
Je, bio je on Na9al još 2014. A evo ga sad dere i po naslovu Champ10n.

Onda se ovakve rasprave trebaju odigravati na za to prikladnim temama, a ne da se kvalitetne teme svaki put svedu na ovu jednu te istu dosadnu raspravu.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 13.06.2017., 00:14   #768
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Tema je RG 2017., ne Novak Đoković. Jel' nemate neki svoj forum gdje možete kolektivno ići svršavati na tu već pola desetljeća staru 2011.? Ili da vam se opet krene izvlačiti i 2013. i sve ostale godine i da se opet mora zaključati kvalitetna tema jer ste toliko pressirani da je to gadljivo za čitati?
2013 h2h Nadal-Novak 3-3
Novak je ispo iz forme ljetujući po Jadranu i to se vidjelo i po igri i zato nije ni bio favorit.Nadal ga nakratko iznenadio na 2meča na hardu,ali par mjeseci poslje više ga pobjeđivao nije,samo su se redali porazi.
Ta 2013 je praktički izjednačena,a 2011 je totalna jednostrana dominacija.
Zlatko99 is offline  
Old 13.06.2017., 00:19   #769
Quote:
Zlatko99 kaže: Pogledaj post
2013 h2h Nadal-Novak 3-3
Novak je ispo iz forme ljetujući po Jadranu i to se vidjelo i po igri i zato nije ni bio favorit.Nadal ga nakratko iznenadio na 2meča na hardu,ali par mjeseci poslje više ga pobjeđivao nije,samo su se redali porazi.
Ta 2013 je praktički izjednačena,a 2011 je totalna jednostrana dominacija.


2013. je izjednacena ako su Monte Carlo i Bejing s jedne strane i French i USO s druge izjednaceni turniri.

U bacanju fantazija i trolanju si prekucao gradsko dete i oxyja. :klap:
Solna Kiselina is offline  
Old 13.06.2017., 00:30   #770
Quote:
Solna Kiselina kaže: Pogledaj post


2013. je izjednacena ako su Monte Carlo i Bejing s jedne strane i French i USO s druge izjednaceni turniri.

U bacanju fantazija i trolanju si prekucao gradsko dete i oxyja. :klap:
A ne završni masters u Londonu je jak skoro ko i slem,a to si zaboravila spomenut.Rg je Nadal uvijek uzimao tako da to nije neko čudo.Cijela ta mitomanija oko Nadalove 2013 je što je pobijedio vidno nespremnog Novaka na Us Openu,koji je tulumario po cijelo ljeto,loše je igro do finala i zato nije ni bio favorit ni po kladionicama ni po mišljenju teniskih stručnjaka.
Zlatko99 is offline  
Old 13.06.2017., 00:31   #771
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Je, bio je on Na9al još 2014. A evo ga sad dere i po naslovu Champ10n.

Onda se ovakve rasprave trebaju odigravati na za to prikladnim temama, a ne da se kvalitetne teme svaki put svedu na ovu jednu te istu dosadnu raspravu.
Svaka cast Nadalu, ove godine je razvalio RG od prvog meca do finala. Samo nemam potrebu nikoga dizati na pijedestal, pa tako niti njega. BTW. draze bi mi bilo da je dobio nekoga u finalu 3:2 u setovima. Onda bi se pricalo o tenisu, ovako se prica o Nadalu
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Old 13.06.2017., 00:38   #772
Mitomanija, moja nova najdraža najmrža riječ.
__________________
https://attinianum.com/
Kiseli is online now  
Old 13.06.2017., 01:22   #773


samo za Rafatarde.
heybro is offline  
Old 13.06.2017., 01:31   #774
Quote:
Solna Kiselina kaže: Pogledaj post
So, vegani jedu ribu, jaja i mleko kolibrica?



Ipak negdje drugo morate traziti uzrok No4otovog slobodnog pada, u nedavnom intervjuu vas je fino snecnuo i izbio sexy argument.

Na koji se ti ocito ne osvrces, picis po svom, sta te briga.
To je rekao nedavno,a 2016 se je izjašnjavao kao sirovnjak vegan koji rijetko pojede vrlo malo ribe.
http://www.tennisworldusa.org/news/n...c-i-am-vegan-/
Svi znamo da je nedavno prekino veganstvo makar po Obradovićevoj izjavi.
I normalno puni efekat nemože se odma vidjet,mora proć neki broj mjeseci.Osim toga bojim se da bez teletine i piletine neće više bit starog nivoa.Mada je popustio od one najekstremnije prehrane još uvijek postoji kočnica i zgražavanje od mesa kopnenih životinja.
Zlatko99 is offline  
Old 13.06.2017., 04:14   #775
Covik uzme decimu a mi tu slusamo o kopnenim zivotinjama, reka bi da su kompleksi u pitanju
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Old 13.06.2017., 17:55   #776
Quote:
Zlatko99 kaže: Pogledaj post
Na istom meču kad je i Murray od svog tima dobio napitak i zato završio na doping testu koji se pokazao negativan.Novak je također prolazio sve doping testove i često je bio njima podvrgnut.
Osim toga pogledaj bicepse od Murraya i Nadala u odnosu kako su izgledali prije 10godina i pogledaj Novaka koji je masom i tonusom mišića debelo ispod njih i čak je masom i pao u istom periodu i onda neka logika valjda govori ko tu više mučka sa kojekakvim suplementima?
Novaka veganstvo nebi toliko oslabilo da je uzimao neke legalne sintetičke suplemente tipa kreatina,karnozina,taurina koji se u prirodnom obliku nalaze u mesu,a vegani mogu zadržat eksplozivnost i mišićnu masu samo ako uzimaju te suplemente u sintetičkom obliku.
Po tome se vidi da je lik praktički totalno čist čak i od legalne suplementacije.Možda uzima eventualno neke čisto energetske stvari.
Pa i Sharapova je prolazila na testovima. I meldonij je bio dozvoljen.
__________________
istinska i jedina prava demokracija je vlast naroda
friendship is offline  
Old 13.06.2017., 19:54   #777
Dajte ne zezajte, ispao Novak iz forme ljetujuci po Jadranu 2013-te.

Jadransko more sabotira.
Atticus Finch is offline  
Old 13.06.2017., 22:12   #778
I sad ga ubija Jadran. Non stop ga viđam po rivi, a navečer ispija pivice po terasama.
cave troll is online now  
Old 14.06.2017., 01:50   #779
Quote:
Sportivo24 kaže: Pogledaj post
Covik uzme decimu a mi tu slusamo o kopnenim zivotinjama, reka bi da su kompleksi u pitanju


Kopnene životinje.
__________________
Nadal, Gaston, Khachanov, Dimitrov, Bautista Agut, Trevisan, Andreescu, Martić
lyra777 is offline  
Old 14.06.2017., 01:52   #780
Na temi Rafael Garros.

#forumhaerovsketragedije
Solna Kiselina is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:07.