Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.10.2017., 10:49   #161
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Joj, jucer na poslu me boljela glava... kolegica je prolazila kraj mog stola i pitala sto mi je... pocela me masirati po vratu, ramenima... ufff tako je pasalo... pitala je jel prejako... ja sam rekla neeee, samo nastavi, mozes i jace... bilo je preeedobro. Danas sam joj donijela cokoladu...

Da sam lezba vjerovatno bi pomislila da mi se upucava, a i ona da imam iste namjere zbog cokolade. Ovako smo i dalje najnormalnije kolegice.
A da ti je to napravio muški na poslu optužila bi ga za seksualno zlostavljanje! hehe
mahma7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 11:07   #162
Quote:
mahma7 kaže: Pogledaj post
A da ti je to napravio muški na poslu optužila bi ga za seksualno zlostavljanje! hehe
Mislim da ni jedan nije toliko glup... kad srezes prvog drugima ne pada na pamet ni pokusavati.

Nebi ga optuzila za seks zlostavljanje sigurno, al bi mu objasnila neke stvari i podrezala mu krila. Meni takve stvari ne imponiraju, a da ne pricam o tepanjima draga, mila, duso itd... te stvari ne dopustam, to mi je ispod svakog nivoa.
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 11:09   #163
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Mislim da ni jedan nije toliko glup... kad srezes prvog drugima ne pada na pamet ni pokusavati.

Nebi ga optuzila za seks zlostavljanje sigurno, al bi mu objasnila neke stvari i podrezala mu krila. Meni takve stvari ne imponiraju, a da ne pricam o tepanjima draga, mila, duso itd... te stvari ne dopustam, to mi je ispod svakog nivoa.
Zašto misliš da bi on odmah mislio na seks?
Pa ni tvoja kolegica te nije mislila jebat, nego samo izmasirat.
Možda bi tako napravio i netko muški, a nejabao bi!
To sam samo htio reći!
mahma7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 11:14   #164
Quote:
mahma7 kaže: Pogledaj post
Zašto misliš da bi on odmah mislio na seks?
Pa ni tvoja kolegica te nije mislila jebat, nego samo izmasirat.
Možda bi tako napravio i netko muški, a nejabao bi!
To sam samo htio reći!
Naravno da bi najebo. Pa moram misliti na svoju reputaciju.

Isto ko da kazes svejedno je jel udjes u wc zajedno sa muskarcem ili sa zenom. Pa mozda ti on samo zeli pridrzati vrata.
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 11:20   #165
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Naravno da bi najebo. Pa moram misliti na svoju reputaciju.

Isto ko da kazes svejedno je jel udjes u wc zajedno sa muskarcem ili sa zenom. Pa mozda ti on samo zeli pridrzati vrata.
Nije isto, i ne znam zašto je teško povjerovat da bi možda i muški te samo izmasirao, kao kolegicu s posla!
Al dobro! Ionako sam bezveze uletio!
mahma7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 12:26   #166
ljudi, skrecete sa teme.
dobro, izvadila sam poucak - nikad ne mozes znat tocno sto je u necijoj glavi pa i da direktno das nekome do znanja da ti se svidja jer ne mozes bit 100% siguran da ono sto ti kaze je u stvarnosti zbilja tako.

tek sad me ulovila neka griznja savijesti i sto joj nisam bila iskrena onda kad je bilo rijeci o tome i bez obzira na to jel ona samnom nesto mislila ili ne mislila.
nadam se da cu s vremenom to moci ispraviti.
jedna lekcija i jedno iskustvo vise. tko zna, mozda cu jednom imat priliku bit sa njom i bas iz tog razloga sto u stvari neznam kaj je mislila sa svojim porukama.
sad idemo dalje...
anonimna123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 12:42   #167
Quote:
mahma7 kaže: Pogledaj post
Nije isto, i ne znam zašto je teško povjerovat da bi možda i muški te samo izmasirao, kao kolegicu s posla!
Al dobro! Ionako sam bezveze uletio!


Pa nisi se valjda nasekirao... kaj, volis masirati kolegice?
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 12:47   #168
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post


Pa nisi se valjda nasekirao... kaj, volis masirati kolegice?
Ma jok!

Ne masiram, jer se bojim sexualnog uznemiravanja!
Al zato nemam ništa protiv da one mene masiraju!
mahma7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 13:26   #169
Quote:
mahma7 kaže: Pogledaj post
Ma jok!

Ne masiram, jer se bojim sexualnog uznemiravanja!
Al zato nemam ništa protiv da one mene masiraju!
Zasto se bojis?? Imas vec takvih iskustava??
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 13:28   #170
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Zasto se bojis?? Imas vec takvih iskustava??
Ma ne, zezam se.
Ali iz tvof posta nisam mogao ne primjetit kako u istoj situaciji bi drugačije reagirala kad je žensko, a drugačije kad je muško! Glupo! jbg
mahma7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 13:36   #171
Quote:
mahma7 kaže: Pogledaj post
Ma ne, zezam se.
Ali iz tvof posta nisam mogao ne primjetit kako u istoj situaciji bi drugačije reagirala kad je žensko, a drugačije kad je muško! Glupo! jbg
Eto vidis... a znas kaj sam ja htjela reci... da je meni situacija iz uvodnog posta potpuno normalna i nikad ne bi pomislila da mi se zena upucava...

A istina, meni nije isto kad me masira muskarac ili zena
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 13:41   #172
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Eto vidis... a znas kaj sam ja htjela reci... da je meni situacija iz uvodnog posta potpuno normalna i nikad ne bi pomislila da mi se zena upucava...

A istina, meni nije isto kad me masira muskarac ili zena
A zapravo za nedužnu masažu ne bi trebalo bit razlike, jel da?
mahma7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 13:46   #173
Quote:
mahma7 kaže: Pogledaj post
A zapravo za nedužnu masažu ne bi trebalo bit razlike, jel da?
Aha, ako ti se od iste ne navlaze gacice i nesto tvrdo te pocne pikat u ledja...
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 18:08   #174
Ne mora te nuzno nikaj tvrdo pikat u ledja. Mozda uopce nisi na taj nacin napeta kolegi/kolegama. Nikad ne znas A je li se kolegica navlazila nikad neces saznati

Anonimna... Bilo bi odlicno kad bi tak glupu situaciju rijesila s kolegicom, al nekak cisto sumnjam da ces na poslu moci jer jos uvijek nismo tolko otvoreni. Ti bi trebala delat u Iskonu Bilo bi najnormalnije da joj mozes rec da ti se svidja i ako ti njoj ne ili je hetero da se to najnormalnije objasni. Na zalost ne ide to sam tak. Znam, znam...

Poslano sa mog E5823 koristeći Tapatalk
__________________
Guard your honor. Let your reputation fall where it will. And outlive the bastards.

The will to be stupid is a very powerful force, but there are always alternatives.
RiderInTheSky is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 19:31   #175
Quote:
RiderInTheSky kaže: Pogledaj post
Ne mora te nuzno nikaj tvrdo pikat u ledja. Mozda uopce nisi na taj nacin napeta kolegi/kolegama. Nikad ne znas A je li se kolegica navlazila nikad neces saznati

Anonimna... Bilo bi odlicno kad bi tak glupu situaciju rijesila s kolegicom, al nekak cisto sumnjam da ces na poslu moci jer jos uvijek nismo tolko otvoreni. Ti bi trebala delat u Iskonu Bilo bi najnormalnije da joj mozes rec da ti se svidja i ako ti njoj ne ili je hetero da se to najnormalnije objasni. Na zalost ne ide to sam tak. Znam, znam...

Poslano sa mog E5823 koristeći Tapatalk

tocno tako, da se to najnormalnije objasni, ali ako cu i kada biti spremna za to.
sad kad je malo vrijeme odmaknulo pa mi je tek sada jasnije kako je to u biti glupo ispalo. kao da sve ono moje javljanje njoj prije toga i na neki nacin upucavanje, bacam u vodu s porukom "cuj, sorry ako si krivo protumacila, ali ja imam decka i nebi ga nikad prevarila."
jedino onda ako cu moci bit iskrena i reci joj kaj stvarno je,tad cu i onda moc znat njenu pravu reakciju.
sve u svemu, hvala svima na savjetima!
anonimna123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 14:34   #176
iskren da budem, malo me zivcira svijet u kojem ne mozes zatrazit ili ponudit masazu kolegici iz straha da ne ispadnes perverznjak.
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 01:28   #177
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Joj, jucer na poslu me boljela glava... kolegica je prolazila kraj mog stola i pitala sto mi je... pocela me masirati po vratu, ramenima... ufff tako je pasalo... pitala je jel prejako... ja sam rekla neeee, samo nastavi, mozes i jace... bilo je preeedobro. Danas sam joj donijela cokoladu...

Da sam lezba vjerovatno bi pomislila da mi se upucava, a i ona da imam iste namjere zbog cokolade. Ovako smo i dalje najnormalnije kolegice.
Sve OK - premda nikad do kraja ne znaš...

Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Isto ko da kazes svejedno je jel udjes u wc zajedno sa muskarcem ili sa zenom. Pa mozda ti on samo zeli pridrzati vrata.


Quote:
tjuner kaže: Pogledaj post
iskren da budem, malo me zivcira svijet u kojem ne mozes zatrazit ili ponudit masazu kolegici iz straha da ne ispadnes perverznjak.
Da, to je zbilja žalosno...
nudistica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 18:57   #178
dragi muskarci,

ne uzimajte odmah sve k srcu. jednostavno je to tako. mi zenske se i popricamo i posvadjamo i pomilujemo bez da je to odmah zov na seks nego to je nesto nase. priznajte da bi vas ljudi cudno gledali na poslu da jedan muski pocne mazit drugoga.
osobno, da mi se svidja suprotan spol i da me pocne pipkat na poslu netko tko mi se svidja, ok, ali opcenito da si netko dopusta od muskih da me pipka tko me stigne samo zato jer je on musko pa misli da si moze to dopustit, e pa to mi se nebi svidjalo jer bas zato jer smo zene, a to moze razumjet samo zena.
anonimna123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 09:31   #179
evo da se javim.
uspjela sam se ohladit od nje tak da sad ne vidim svrhu da joj ista govorim.
i, primjetim da me od tad itekako ignorira.


p.s. mozda bas ti citas i uspjela si se prepoznat pa onda ces valjda razumijet zasto mi je tesko rec neke stvari i kaj si bas te neke stvari trebala cut od mene osobno, ali kad smo u cijeloj hrpi zajednickih poznanika onda se na taj pothvat i je stvarno tesko odlucit. ne radi se o tome da obznanjujem - e, svidja mi se crvena boja vec moja seksualnost. i vjerujem da si vec trebala cut od mene - zao mi je! e pa, je, stvarno mi je zao! sad mi vise i nije stalo do tebe i ne razmisljam sto ce bit, a sto nece bit, al ako ti se netko javi znaci da te se netko sjeti i misli na tebe (bez seksualnih primisli odmah), al ako ne zelis nikakva posla samnom, mozes barem prekinut svaki moguci kontakt sa stilom, ali ne ignoriranjem.


the end
anonimna123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 09:49   #180
Lazes samu sebe
__________________
Nije ni tebi lako
vhrkac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:39.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger