Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.11.2017., 01:29   #321
Quote:
zeleni mentol kaže: Pogledaj post
Zašto vas par pojedinaca tako rado zajebavate škorpionku
Jel da? Jesi vidio ha?
Baš su zakačili s tim
Ah, to je cijena pisanja po forumu
Svaka budala ima svoje veselje
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 01:58   #322
Dajte meni posaljite slike.. Pliiiiiiz
devaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 03:07   #323
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Pa i ti to radiš
Ne bih rekao. Bar ne na taj način.

Quote:
zeleni mentol kaže: Pogledaj post
Zašto vas par pojedinaca tako rado zajebavate škorpionku zbog njezinog lošeg iskustva i stava koji je nakon toga postavila? Evo i ja imam slično iskustvo i sličan stav njezinome, a to je da ne puštam više svaku koja se pojavi do svog srca. Prije sam bio sasvim otvoren i naivno vjerovao da ljudi imaju dobre namjere, onda sam se uvjerio u suprotno pa se politika promijenila. Bio sam u vezi godinu i pol s tom curom, pružao i pokazivao ljubav na sve moguće načine, potrošio lijepu svotu novaca u tom razdoblju (da, nije lijepo ljubav gledati kroz novac ali u ovom slučaju tako treba jer je bačen u vjetar), živcirao se vjerujući kako ona mene stvarno voli itd da sad puno ne pričam. Da bi nakon tih godinu i pol ona mene odbacila ko staru krpu i još mi suptilno pokazivala "haha vidiš, napravila sam od tebe svjetsku budalu". Istina, stvarno sam ispao svjetska budala, ali jednom se može dogoditi svakome. Međutim, ako se i drugi puta poskliznem na tu istu koru od banane, onda nije nitko napravio od mene budalu, nego ja stvarno jesam budala. A obzirom da sam bio sposoban završiti fakultet i steći još svašta u dosadašnjem životu, da pritom nitko nikada nije od mene radio budalu, e pa neće onda raditi budalu niti svaka fufica koja si to zamisli. Znam da neki ljudi ispadaju budale u raznim situacijama po par puta na dan i da ih to ni malo ne dira, ali jbg ja nisam takav i to kod mene ne prolazi. Pa makar to bio uvjet da više nikada ne budem imao curu, jer nije ni jedna pička na svijetu toga vrijedna pa čak da je pozlaćena. Vjerujem da i škorpionka razmišlja na sličan način, jer stvarno, nijedan kurac nije vrijedan toga da neka cura zbog želje za njim ispadne naivna glupača. Po meni je više za zajebavanje vaš stav kojima je svejedno jel ispali naivni i blesavi ili ne ispali, ali bože moj, to je samo moje mišljenje, a mišljenje je ko guzica - svatko ga ima.
Meni se čini da oboje idete iz jedne loše krajnosti u drugu.
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 18:03   #324
zašto bi slao sliku koju ni ja nemogu da gledam. zamolim kolegu da me uslika iz najboljeg ugla.
obično mu zadrhti ruka pa ispadnu umetničke. svi mi koji mnogo radimo rano iuzgubimo kosu. glavno da nemam sedih.
nema ništa od dopisivanj, kako vrmee kod tebe, dali pada liša. sunce će. za druga časkanja baš i nisam. šteta štosi vizuelna.
Pischori is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 18:12   #325
Quote:
devaa kaže: Pogledaj post
Mozda se ljudi srame il su grdi... 😝
A mozda se ne srame kaj su grdi.
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 18:14   #326
Pa ako se ne sramis kaj si grdi onda saljes slike 😝😝😝
devaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 18:15   #327
Quote:
devaa kaže: Pogledaj post
Pa ako se ne sramis kaj si grdi onda saljes slike 😝😝😝
zato jer sam lijep u dusi.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 18:32   #328
Quote:
devaa kaže: Pogledaj post
Pa ako se ne sramis kaj si grdi onda saljes slike 😝😝😝
Ma daj, zgledam ko picka.
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 19:18   #329
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Ma daj, zgledam ko picka.
Ironicno ? 😝
devaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 01:15   #330
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post


Pa kaj ju nije prije dodao na fejs ili nešto?

Meni se isto desilo da se skompam sa ženskom na nekoj dejting stranici, dodam ju na fejs, a ono slika iz devesprve.
Ne kužim fakat, kaj si takvi ljudi misle? Da ćeš prijeći preko toga što su lagali?


Kaj je laž? Pa tako su nekad izgledali. Realno, crte lica se naziru, za ostalo dodatno pitaš

Imala sam dosta dugo sliku staru valjda 7 godina na profilnoj jer se nisam slikala. Rekla bih da me ta fobija zaobilazi sad zadnju godinu, dve i da me sad ima tu i tamo na tuđim slikama ali i dalje nisam fan djeljenja slika.

Nisam doduše ni fan ispijanja kava s ljudima koje ne znam tako da se zapravo divim svim tim ljudima koji se malo izbare, pošalju dve slike, nađu na kavi i ožene za 5 mjeseci...
__________________
I can resist everything except temptation.
Lela O. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 02:36   #331
Ja ne znam zasto se ne nalazite prvo na skypu? Lijepo na kavu na skype.
__________________
One day it will happen, without noticing it,
Something will change. Something will calm in us
Something will touch us and there will be nothing to fear from. And it will come. Confident in itself.
EmiliaK is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 11:07   #332
2008. godina jesi to ti?
Skype danas svi koriste za posao ili obitelj. Ne žele riskirati strančev kurac pred večeru.
Isto kako nikad nije zaživio onaj video telefon ili video poziv danas na mobitelima. Ljudima je prečudno.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 11:55   #333
Quote:
zeleni mentol kaže: Pogledaj post
Zašto vas par pojedinaca tako rado zajebavate škorpionku zbog njezinog lošeg iskustva i stava koji je nakon toga postavila? Evo i ja imam slično iskustvo i sličan stav njezinome, a to je da ne puštam više svaku koja se pojavi do svog srca. Prije sam bio sasvim otvoren i naivno vjerovao da ljudi imaju dobre namjere, onda sam se uvjerio u suprotno pa se politika promijenila. Bio sam u vezi godinu i pol s tom curom, pružao i pokazivao ljubav na sve moguće načine, potrošio lijepu svotu novaca u tom razdoblju (da, nije lijepo ljubav gledati kroz novac ali u ovom slučaju tako treba jer je bačen u vjetar), živcirao se vjerujući kako ona mene stvarno voli itd da sad puno ne pričam. Da bi nakon tih godinu i pol ona mene odbacila ko staru krpu i još mi suptilno pokazivala "haha vidiš, napravila sam od tebe svjetsku budalu". Istina, stvarno sam ispao svjetska budala, ali jednom se može dogoditi svakome. Međutim, ako se i drugi puta poskliznem na tu istu koru od banane, onda nije nitko napravio od mene budalu, nego ja stvarno jesam budala. A obzirom da sam bio sposoban završiti fakultet i steći još svašta u dosadašnjem životu, da pritom nitko nikada nije od mene radio budalu, e pa neće onda raditi budalu niti svaka fufica koja si to zamisli. Znam da neki ljudi ispadaju budale u raznim situacijama po par puta na dan i da ih to ni malo ne dira, ali jbg ja nisam takav i to kod mene ne prolazi. Pa makar to bio uvjet da više nikada ne budem imao curu, jer nije ni jedna pička na svijetu toga vrijedna pa čak da je pozlaćena. Vjerujem da i škorpionka razmišlja na sličan način, jer stvarno, nijedan kurac nije vrijedan toga da neka cura zbog želje za njim ispadne naivna glupača. Po meni je više za zajebavanje vaš stav kojima je svejedno jel ispali naivni i blesavi ili ne ispali, ali bože moj, to je samo moje mišljenje, a mišljenje je ko guzica - svatko ga ima.
jbg, dogodi se to svakome. najebeš zbog iskrenosti. nije da mi se jednom dogodilo ali čemu žaljenje samoga sebe? meni se to i dan danas događa. naprosto, ne odustajem od samoga sebe.
a siguran sam da drugu stranu čeka karma...

jer, karma is a bitch, sustigne te kad joj se najmanje nadaš...
Kapo O'makine is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 21:04   #334
Quote:
Mali Kapo kaže: Pogledaj post
jer, karma is a bitch, sustigne te kad joj se najmanje nadaš...
Karma je kuja, ali je već postala zaboravljiva.
Nekad onda njen zadatak moramo izvršit sami .
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 00:55   #335
Quote:
Mali Kapo kaže: Pogledaj post
jbg, dogodi se to svakome. najebeš zbog iskrenosti. nije da mi se jednom dogodilo ali čemu žaljenje samoga sebe? meni se to i dan danas događa. naprosto, ne odustajem od samoga sebe.
a siguran sam da drugu stranu čeka karma...

jer, karma is a bitch, sustigne te kad joj se najmanje nadaš...
A može se svakome dogoditi, ali ja ću barem pokušati spriječiti da mi se to dogodi opet. Kao što sam napisao, nekome će biti svejedno nekome neće. A što se tiče karme, pa iskreno sve manje vjerujem u nju, jer vidim da najveća smeća prolaze u životu najbolje i uvijek imaju nekakvu sreću, kad svi već pomisle da su sad "dobili svoje" oni se uvijek nekako izvuku i priča ide dalje.
zeleni mentol is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 01:20   #336
Quote:
zeleni mentol kaže: Pogledaj post
A može se svakome dogoditi, ali ja ću barem pokušati spriječiti da mi se to dogodi opet. Kao što sam napisao, nekome će biti svejedno nekome neće. A što se tiče karme, pa iskreno sve manje vjerujem u nju, jer vidim da najveća smeća prolaze u životu najbolje i uvijek imaju nekakvu sreću, kad svi već pomisle da su sad "dobili svoje" oni se uvijek nekako izvuku i priča ide dalje.
karma ne oprašta.
vjeruj mi.
Kapo O'makine is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:19.