Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.11.2017., 20:07   #2801
Evo vec mi se ne svidja 🙈
Prvo je bilo “ugovorite diners online”
A zatim, nakon online popunjenog zahtjeva, traze POSTOM liste od place (iako placu primam u erste.. ), nakon toga posalju onaj ispunjeni zahtjev da ga potpisem i opet vratim POSTOM.
Bas je to “online”. Lol.
I sad ih jos moram zvat da cujem limit iznosa na rate, umjesto da su u aplikaciji upisali i tu info, kao sto su za podizanje gotovine.
A otplata gotovine poput maestro plus usluge, to diners nema?
TomyCroSound is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 23:03   #2802
Nema, ima samo Diners plus kartica.
Diners kao nema limit nego parametre potrošnje koji se mogu prijeći uz najavu eventualno a limit je samo gotovina.

Te parametre možeš saznati i na govornom automatu, ukucaš željenu potrošnju i vidiš ide ili ne. Ili tražiš agenta pa pitaš.



Poslano sa mog MHA-L29 koristeći Tapatalk
JayDeena is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 07:37   #2803
Hvala.

Opet komplicirano. Mogli su to napisat negdje. Svasta.
TomyCroSound is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 13:47   #2804
Ja sam novi u svijetu ti kartica i evo aktivirao uzeo sam diners u ruke i sad mene zanima kako da ja znam na koliko rata smijem nesto uzeti i do koliko novaca... ili je to za rate ovisno o prodajnom mjestu?

naime isao bi uzeti susilicu a neznam koliko skupu smijem gledati
Bankina is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 13:52   #2805
Broj rata ovisi o prodajnom mjestu, a limit saznaš pozivom službi za korisnike ili putem govornog automata.

I uvijek kad se kupuju veće stvari dobro je nazvati autorizaciju tj. najavu troška prije kupovine.

Poslano sa mog MHA-L29 koristeći Tapatalk
JayDeena is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 14:46   #2806
jel, to zovem na ovaj telefon sluzbu za korisnike ?
Bankina is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 14:51   #2807
Quote:
Bankina kaže: Pogledaj post
jel, to zovem na ovaj telefon sluzbu za korisnike ?
Mislim da je 4929555

Poslano sa mog MHA-L29 koristeći Tapatalk
JayDeena is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 11:07   #2808
Je li limit e gotovine jednak onome za podizanje gotovine?

Naime, kad zelim platiti racun e gotovinom, javlja mi da nije moguce, a limit podizanja gotovine nisam ni pipnula. Zapravo, tu poruku mi javlja za bilo koji iznos
__________________
That's when you know you've found somebody really special. When you can just shut the fuck up for a minute and comfortably share the silence.
Pravnicica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 17:19   #2809
Quote:
Pravnicica kaže: Pogledaj post
Je li limit e gotovine jednak onome za podizanje gotovine?

Naime, kad zelim platiti racun e gotovinom, javlja mi da nije moguce, a limit podizanja gotovine nisam ni pipnula. Zapravo, tu poruku mi javlja za bilo koji iznos
vjerovatno si zakasnla platit na vrijeme tj. ako ti istekne datum placanja onda ne mozes e-gotovinom placat taj mjesec.
RayBan is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 19:44   #2810
Nije to, jos mi nije prosao datum dospijeca
__________________
That's when you know you've found somebody really special. When you can just shut the fuck up for a minute and comfortably share the silence.
Pravnicica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 21:39   #2811
A kad si zadnji put podizala gotovinu?

Edit : sad vidim da nisi. Hm. A da ih nazoveš i pitaš?

Poslano sa mog MHA-L29 koristeći Tapatalk
JayDeena is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 14:59   #2812
zna li tko koliko treba dinersu da odobri/odbije zahtjev? prije dva tjedna sam sve poslao i ni traga ni glasa od njih.
PabloN is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 15:15   #2813
Pozdrav,
Do prije mjesec dana su mi na ECC online uredno pisali limiti gotovine, jednokratni limit, i limit za obročnu otplatu. Karticu imam skoro 7 godina, ne koristim ju često nego za obročnu kupnju tu i tamo, malo brljam sa računima. Najavljujem se, jako su ljubazni, te nikad u vezi toga nije bilo problema.

Ulogirao sam se u ECC online nedavno i nestali su mi svi iskazani limiti osim onoga za gotovinu (iako, nestala mi je i EUR varijanta limita gotovine), pa jel mi netko može reći radi li se o nekakvoj estetskoj promjeni na web stranicama ili da ih kontaktiram? Također mi se promjenilo ime kartice iz "Diners Osobna Kartica" u "Diners Standardna Osnovna". Odgovara mi imati limit pa se nadam da nisu nešto mijenjali po kartici.

Dodatno: Došla mi je i nova kartica prije mjesec dana, izgleda drugačije, trajanje 1 god.

Hvala!
mavuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 15:21   #2814
Quote:
PabloN kaže: Pogledaj post
zna li tko koliko treba dinersu da odobri/odbije zahtjev? prije dva tjedna sam sve poslao i ni traga ni glasa od njih.
Barem 3 tjedna. Gužva im je zbog mnogih akcija.

Poslano sa mog MHA-L29 koristeći Tapatalk
JayDeena is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 15:25   #2815
Da bio je redizajn i sve je drugačije. Nije ti se limit vjerojatno mijenjao osim što su lokalni i inozemni bili objedinjeni, prije je bio xy iznos tu, xy iznos vani.
Nešto mijenjaju kartice pa svima šalju tu na godinu, dogodine ćeš opet na isti način dobit normalnu od 3 ili koliko već godina.
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 15:27   #2816
Quote:
mavuk kaže: Pogledaj post
Do prije mjesec dana su mi na ECC online uredno pisali limiti gotovine, jednokratni limit, i limit za obročnu otplatu.
Zašto meni boldano nikada nije pisalo?
__________________
Do not approach me unannounced – especially while I am eating!
the.elles.d is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 15:40   #2817
Quote:
the.elles.d kaže: Pogledaj post
Zašto meni boldano nikada nije pisalo?
Meni je pisalo jer sam ja isključivo tražio određeni limit. Ako ne odrediš sam pri ugovaranju, pretpostavljam da imaju ove neke spomenute 'nevidljive parametre' di imaš limit, al ga nemaš.

Valjda...

Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Da bio je redizajn i sve je drugačije. Nije ti se limit vjerojatno mijenjao osim što su lokalni i inozemni bili objedinjeni, prije je bio xy iznos tu, xy iznos vani.
Nešto mijenjaju kartice pa svima šalju tu na godinu, dogodine ćeš opet na isti način dobit normalnu od 3 ili koliko već godina.
Vidim na webu da im slike kartica imaju čipove, možda njih implementiraju (napokon).
mavuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 16:50   #2818
Quote:
PabloN kaže: Pogledaj post
zna li tko koliko treba dinersu da odobri/odbije zahtjev? prije dva tjedna sam sve poslao i ni traga ni glasa od njih.
Spori su. Ja sam 19.10. poslao zahtjev za njihovu Visu Classic. Ista mi je stigla tek 29.11.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 17:53   #2819
Quote:
mokry kaže: Pogledaj post
Spori su. Ja sam 19.10. poslao zahtjev za njihovu Visu Classic. Ista mi je stigla tek 29.11.
Aha, a to ti dođe poštom doma ili te zovu/šalju mail/goluba pismonošu da moraš u poslovnicu po to?
PabloN is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 19:12   #2820
Dođe doma preporučeno i posebno dođe pin.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:38.