Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.11.2017., 16:49   #1
UFC Fight Night 122: Bisping vs. Gastelum


UFC Fight Night 122: Bisping vs. Gastelum (25.11.2017.)

Mercedes-Benz Arena | Shanghai, China

MAIN CARD (UFC Fight Pass, 7 a.m. ET)
Michael Bisping vs. Kelvin Gastelum
Li Jingliang vs. Zak Ottow
Alex Caceres vs. Wang Guan
Alex Garcia vs. Muslim Salikhov

PRELIMINARY CARD (UFC Fight Night, 3:45 a.m. ET)
Zabit Magomedsharipov vs. Sheymon Moraes
Bobby Nash vs. Song Kenan
Kailin Curran vs. Yan Xiaonan
Bharat Kandare vs. Song Yadong
Shamil Abdurakhimov vs. Chase Sherman
Gina Mazany vs. Wu Yanan
Wuliji Buren vs. Rolando Dy
Cyril Asker vs. Hu Yaozong
__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 16:54   #2
Iz Sydneya selimo u Kinu. Kao što vjerojatno znate, Anderson Silva je trebao biti u main eventu, ali USADA ga "makla". Bisping je prihvatio ovaj meč svega 21 dan nakon borbe sa GSP-om, tako da voljeli ga ili mrzili, mora mu se odati priznanje

Prijenos eventa počinje u subotu ujutro u 9.45h po našem vremenu, a glavni program bi trebao početi u 13h.
__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 21:34   #3
Odlican termin


Svaka cast Bispingu, ali ovo ce mu bit jako tezak mec, bez obzira sta mu stilski odgovara.
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 13:24   #4
Aha, slažem se, težak meč s obzirom da je imao tešku borbu sa GSP-om u ovom istom mjesecu. Ali nije mu strano borbe na short notice, kao kad je Rockholdu uzeo naslov

Kako god završio taj meč, bilo bi fora da Rockhold ide na pobjednika. Ili trilogija sa trash talkom koji bi bio vrhunski ili meč sa Kelvinom koji bi također bio zanimljiv.
__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 13:48   #5
Bispingu je najveca sansa kardio, mislin da je tu u velikoj prednosti. Samo, pitanje je oce li prezivit Kevinov boks.



Rockhold oce samo borbu za naslov.

Bit ce zanimljivo vidit kako ce se sve rasplesti, mogucnosti ima puno.


Ja bi pak volija Bisping - Romero.


Evo nesto se pocelo pricati i o zaboravljenom Jacareu.
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 18:23   #6
Kelvin je pokazao protiv Weidmana koliko je opasan, malo je falilo da ga nokautira opet, Bisping ima taj cardio i vjerojatno će možda htjeti borbu odvući što dalje u kasnije runde.

Ovo je specifična situacija jer imamo Bispinga koji ulazi nakon 3 tjedna u novu borbu pa pitaj boga što će ovdje biti mislim da će Rockhold morati još jedan fajt odraditi prije title shota.
__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 12:56   #7
Magomedsharipov

Užitak je gledati dagestance kad razbacuju protivnike po oktogonu
RodneyTrotter is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 14:25   #8
E Bispinže šta ti je ovo trebalo, kako ga je Gastelum resetirao
__________________
Pobjednik:CROpa 2018.
khneza is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 16:43   #9
Zašto sam ja mislio da je ovo u nedjelju ujutro.

Lipo Kelvin, mada i dalje mislim da bi se trebo spustit u welter.
__________________
“Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in the field.”
toplomjer is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 20:44   #10
Quote:
toplomjer kaže: Pogledaj post
Zašto sam ja mislio da je ovo u nedjelju ujutro.
Trebao si samo doći ovdje u temu i vidjeti da smo pisali kad počinje

Quote:
toplomjer kaže: Pogledaj post
Lipo Kelvin, mada i dalje mislim da bi se trebo spustit u welter.
Najbolje bi bilo da je u welteru, ali kad vidim da je on sad jedva zadovoljio i za srednju na vagi ne znam kako je tako nediscipliniran van sezone i svašta jede.

Sjajna pobjeda za njega, žao mi Bispinga, al' što ćeš. Meni puno bolji ovaj event od prošlotjednog eventa iz Australije. Puno debitanata, ali svakako treba upamtiti ime Magomedsharipov, prevelik za svoju kategoriju, ali strašan

Curran i Xiaonan isto strašne, pogotovo završnica borbe
__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 09:39   #11
Quote:
ReemCP kaže: Pogledaj post
prevelik
Mislis, previsok?

S obzirom da je kost i koza.


A njega san skuzija na proslom eventu, brutalan je, ne znas sta mu je bolje, standup ili parter. Jedino sta mi se zadnji put nije svidilo je to sta je previse isa u akrobatiku i nije bija efikasan, sad je bija skoro pa savrsen.


A inace sta se tice eventa, nisan sve pogleda, ali dobar event. Bisping jbg, svaka mu cast sta je uskocija, ali se za Kevina zna koliko je dobar. Sta se tice kategorije, meni se cini da mu ova kategorija pase. Njemu je najveci manjak visina, ali je zato brz, ima nisko teziste i snazan udarac iz blizine. Jbg, sve ima svoje prednosti i mane, a on svoje prednosti jako dobro koristi. Po meni bi triba ostat.
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 23:06   #12
Quote:
ReemCP kaže: Pogledaj post
Trebao si samo doći ovdje u temu i vidjeti da smo pisali kad počinje

Što je najbolje jesam, ali eto u glavi mi bilo da je u nedjelju.
__________________
“Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in the field.”
toplomjer is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 09:42   #13
Di je nova tema?
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 12:58   #14
Quote:
ayin13 kaže: Pogledaj post
Mislis, previsok?

S obzirom da je kost i koza.

A njega san skuzija na proslom eventu, brutalan je, ne znas sta mu je bolje, standup ili parter. Jedino sta mi se zadnji put nije svidilo je to sta je previse isa u akrobatiku i nije bija efikasan, sad je bija skoro pa savrsen.
Prevelik, previsok, predugačak - kako hoćeš ali dobro kažeš, kost i koža, iako su takvi najteži protivnici, najizdržljiviji i najžilaviji rekao bih. Ako sam dobro shvatio, želi sad onog Yaira za protivnika

Quote:
toplomjer kaže: Pogledaj post
Što je najbolje jesam, ali eto u glavi mi bilo da je u nedjelju.
Hehe, ma mene isto zbunjuju malo ti eventi kad su na "istoku"

Quote:
ayin13 kaže: Pogledaj post
Di je nova tema?
Zapravo 2 teme treba otvorit jer imamo 2 eventa za vikend ali ovaj event što je u petak na rasporedu, u četvrtak ujutro ćemo tek saznati kompletni fight card (zbog tuf-a).
__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 13:37   #15
Quote:
ReemCP kaže: Pogledaj post
Ako sam dobro shvatio, želi sad onog Yaira za protivnika
Slican stil, oboje atraktivni, to bi moga bit spektakl. Makar mislin da ce Yair uzet nekog u svom rangu.
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 19:15   #16
Da, za fanove bi to bila super borba bila bi dobra za main event nekog Fight Nighta, tako da bi imali na raspolaganju eventualno 5 rundi.
__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:54.