Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2017., 18:58   #2081
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
idealno je biti s vršnjakom, istom generacijom. on me iskustveno i karakterno šiša iako je predobar i prepažljiv i nikad mi to nije spomenuo ali ja to osjetim i zna me hvatati kompleks inferiornosti.

pod iskustvo mislim prvenstveno na ono životno.
Mislim da te to može "tući"samo do tridesete, kasnije postaneš sigurniji u sebe i sam imaš dovoljno kilometara pod nogama da "ne jedeš sve što leti". Mada, to nije neko apsolutno pravilo. Svi smo mi poprilično različiti. Ja tek sad znam da ništa ne znam
Razmišljam nešto...pa ja i mog brata i njegovu generaciju smatram dječicom A sutra puni 33
Ertrinken is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 19:02   #2082
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
idealno je biti s vršnjakom, istom generacijom. on me iskustveno i karakterno šiša iako je predobar i prepažljiv i nikad mi to nije spomenuo ali ja to osjetim i zna me hvatati kompleks inferiornosti.

pod iskustvo mislim prvenstveno na ono životno.
Sedam godina i tocka.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 19:03   #2083
Quote:
betty boop 1 kaže: Pogledaj post

Ni ja
Kolegica mi ima sina tog godista, pa to je dijete tek nedavno maturiralo, u potpuno drugom filmu od nas.... ne znam , ni ja ne razumijem
Da, ja sam puno pio, napusaval se, izlazio i mislil kak je ozbiljni zivot negdje daleko.
I bio je daleko.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 19:16   #2084
,,,,

Nekako je neophodno mislim da postoji razlika, u korist muškog svijeta.
Prednost je da čovjek nešto prodje i ima izduvni ventil prije nego se smiri...

Mada, ni to nije garant za ništa, jer sam svjedok da ni ovi babci danas nijesu normalni....
Rejnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 19:29   #2085
Quote:
Rejnna kaže: Pogledaj post
Nekako je neophodno mislim da postoji razlika, u korist muškog svijeta.
Prednost je da čovjek nešto prodje i ima izduvni ventil prije nego se smiri...

Mada, ni to nije garant za ništa, jer sam svjedok da ni ovi babci danas nijesu normalni....
bulšit.
Kapo O'makine is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 19:38   #2086
..

Pročitao nijesi moj post do kraja....

Znači da razlika nije garant ničega....

Biće da sam imaš neko loše iskustvo...

A inače, kako misliš da opstaju ljudi u brakove sa razlikom koja broji 20+ god ???!!!

Ima ih ne malo...

Zadnje uređivanje Rejnna : 22.11.2017. at 19:39. Reason: dopuna
Rejnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 19:41   #2087
Quote:
Rejnna kaže: Pogledaj post
Pročitao nijesi moj post do kraja....

Znači da razlika nije garant ničega....

Biće da sam imaš neko loše iskustvo...

A inače, kako misliš da opstaju ljudi u brakove sa razlikom koja broji 20+ god ???!!!

Ima ih ne malo...
brakovi opstaju iz puno razloga, razlika u godinama ne igra tu puno neku bitnu ulogu.
Kapo O'makine is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 19:46   #2088
..

Quote:
Mali Kapo kaže: Pogledaj post
brakovi opstaju iz puno razloga, razlika u godinama ne igra tu puno neku bitnu ulogu.
Ovo svi mi ovdje već znamo, što nije tema.

Pitala sam te drugo.

Rekoh, da razlika velika kod ljudi koji se zaista i volje, NE pravi problem....
Rejnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 21:37   #2089
Quote:
Rejnna kaže: Pogledaj post
Ovo svi mi ovdje već znamo, što nije tema.

Pitala sam te drugo.

Rekoh, da razlika velika kod ljudi koji se zaista i volje, NE pravi problem....
eo gledan barcu i juvea, slabo brate mili....
Kapo O'makine is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 13:54   #2090
Wink

Bas mi je drago da ste se svi ulovili raspravljati o mom slucaju jer vidim razlicita misljenja :-)
Dakle, opravdavat se necu nikome, ali iz iskustva znam da kad kazes NIKAD mi se to ne bi moglo i nece dogodit, e bas to ti se dogodi... i ja sam gledala na razliku drugacije i seruckala mom bivsem muzu kad sam saznala za ljubavnicu 15 god mladju da nije normalan i blabla... i dosla do "djeteta" od 20 god... i pitala sam se vise puta sto bi bilo da moj sin dovede meni zenu 20 god stariju od sebe... sve scenarije sam prevrtila u glavi i to je ono razum govori jedno a srce drugo... a posto sam 40 god isla za razumom i slusala starije i onu frazu "sta bi selo reklo" e sad sam odlucila ici za srcem i uzivati u zivotu...
Ako bude islo ici ce... neki su nas davno otpisali, pa mi jos trajemo... i trajat cemo dok to neka visa sila bude htjela i nasa srca sto god ko rekao ili napravio...
bojana1977 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 14:58   #2091
Quote:
Rejnna kaže: Pogledaj post
Ovo svi mi ovdje već znamo, što nije tema.

Pitala sam te drugo.

Rekoh, da razlika velika kod ljudi koji se zaista i volje, NE pravi problem....
Bivsi je bio na "idealnoj" razlici od 4 i pol godine i sta imam od toga? Imam propali brak, unistenu mladost (od moje 15.te smo bili zajedno), gubitak zivaca, stres, poremecaj ravnoteze (rijesen hvala Bogu), podstanarstvo i kredit... Jedino pozitivno iz toga su dvoje djece zive i zdrave i iskustvo...
bojana1977 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 15:41   #2092
Ma divno
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 20:36   #2093
Tko voli neka izvoli. Više volim vršnjake ili par godina starije od sebe. Znam se uklopiti i sa starijim ljudima, imati neku priču. Ali previše sam kritična da bih se upustila u odnos/vezu dosta starijeg muškarca od sebe ili pak djeteta koji mi po godinama može biti nećak. Ostale ne mogu suditi, poprilično sam liberalna jer se mene nečija dobna razlika ne tiče.
krypteria is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 10:09   #2094
Mene privlace u po 10 godina stariji, i seksualno i psihicki. Znam da nesto nije u redu sa mnom ali eto. Makar mene pak takvi ne primjecuju uopce tak da je sranje.
miss Minnie is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 10:45   #2095
koliko imaš godina?
jer obično kako se približavaš i sustižeš te 10-15 godina starije shvatiš da te i dalje najviše privlače.
možda jer je to tvoja prava dob, u kojoj se sama najbolje osjećaš neovisno koliko si kronološki stara.

doduše ne znam još kako je kad ju prešišaš, nadam se da ipak sa šest banki ne sliniš za četrdesetogodišnjacima
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 10:56   #2096
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
koliko imaš godina?
jer obično kako se približavaš i sustižeš te 10-15 godina starije shvatiš da te i dalje najviše privlače.
možda jer je to tvoja prava dob, u kojoj se sama najbolje osjećaš neovisno koliko si kronološki stara.

doduše ne znam još kako je kad ju prešišaš, nadam se da ipak sa šest banki ne sliniš za četrdesetogodišnjacima
26. Ali izgledam kao da imam 17, 18, zato me i ne gledaju, logicno. Svatko pogotovo tih godinama zeli zenu kraj sebe, a ne dijete.

Tako da ako s ikine zavrsim, zavrsit cu na silu s nekim 20-godisnjakom ili s nekim tko tako izgleda, a nemam mi gore od toga
miss Minnie is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 11:02   #2097
Quote:
miss Minnie kaže: Pogledaj post
Mene privlace u po 10 godina stariji, i seksualno i psihicki. Znam da nesto nije u redu sa mnom ali eto. Makar mene pak takvi ne primjecuju uopce tak da je sranje.
meni su super 20 godina mlađe od mene i ne znam zašto ali nekako se s njima bolje slažem nego s vršnjakinjama
BeerMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 12:16   #2098
Quote:
miss Minnie kaže: Pogledaj post
Mene privlace u po 10 godina stariji, i seksualno i psihicki. Znam da nesto nije u redu sa mnom ali eto. Makar mene pak takvi ne primjecuju uopce tak da je sranje.
I mene privlace stariji ali nikad nisam pomislila da nesto nije u redu sa mnom.

Bila sam i s mladjima od sebe i s vrsnjacima, a muz mi je 10g. stariji i sad kad gledam unazad godine nisu imale nikakvog utjecaja na dinamiku tih odnosa. Kod muza me to sta je stariji bas palilo ispocetka ali sad to toliko i ne primjecujem vise. Inace u jako puno stvari je nezreliji i neiskusniji od mene.

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
__________________
Jizz it
Tze is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 12:24   #2099
Quote:
Tze kaže: Pogledaj post
I mene privlace stariji ali nikad nisam pomislila da nesto nije u redu sa mnom.

Bila sam i s mladjima od sebe i s vrsnjacima, a muz mi je 10g. stariji i sad kad gledam unazad godine nisu imale nikakvog utjecaja na dinamiku tih odnosa. Kod muza me to sta je stariji bas palilo ispocetka ali sad to toliko i ne primjecujem vise. Inace u jako puno stvari je nezreliji i neiskusniji od mene.

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
super. ti sigurno izgledas u skladu sa svojim godinama, tj dovokjno zrelo i zenstveno.

Kod mene je to stvarno cudno jer izgledam puno mladje pa ne bi nikako pasala nekome toliko starijem, na sta bi to licilo? kao da vodi svoju kcer a ne curu.
miss Minnie is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 12:25   #2100
Quote:
BeerMan kaže: Pogledaj post
meni su super 20 godina mlađe od mene i ne znam zašto ali nekako se s njima bolje slažem nego s vršnjakinjama
ovdje pricamo o vezi, a ne o seksu.
miss Minnie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:56.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger