Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.10.2017., 14:42   #2801
http://www.keune.hr/keune/keune-colo...ralizing-spray

Probao tko?
Madison girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 21:29   #2802
Koje drogerijske boje najvise posvijetljuju? Nije mi ni problem da ispadne zuto, to lako ubijem.

Citam malo stare teme, spominjale su se wellaton 12/0 i l'oreal preference P01, ali tih vise nema u mom dm-u.
Ima keune 1517, svijetle subrine i l'oreal preference ultra light (ove sam probala, ali da budem iskrena ne sjecam se vise kako su ispadale). Zadnji put sam stavila 1517 i isprala mi se doslovno u dva pranja pa bih mozda nesto drugo ovaj put, inace mi je ok boja.
Ima i garnier 111 iako ne znam jel ta dosta posvijetljuje ili je koristite vise kao preljev? Mozda i neka palette, ali te nisam nikad probala. mislila sam mozda i koleston 12/81, ali mislim da cu s njom zavrsiti skroz siva.
__________________
Coffee, chocolate, men... Some things are just better rich.
royal blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 11:13   #2803
narandzasti pramenovi

Hellooo

Frizerka mi je uradila pramenove sa 6 % hidrogenom i plavom higlift farbom u kombinaciji.. neki pramenovi su zuti neki narandzasti a neki beli :klap: prelila mi je sve to demipermanentnom farbom i 1,9 % hidrogenom i moja inace pepeljasta 6. je blago povukla topao odsjaj..
a sreca pa su pramenovi solidno debeli, lako ih pronadjem, tj. sami se izdvoje kada mi je masna kosa.
imam koleston 12/81 ne znam da li bih uspela njom da ih malo doteram
sta mislite?
moram da napomenen da sam stavila preko toga color fresh od welle kako bi mi umirila to vristavilo dok ne smislim pametnije resenje..direktna je boja pa se ispirra u potpunosti.
https://picload.org/view/drrdrgwi/22...8_174.jpg.html
probala sam pre ovoga na jednom pramenu koleston 12/81 sa 12% hidrogenom i ovako je ispalo
https://picload.org/view/drrdrrgl/22...3_111.jpg.html (svetliji pramen)
pomagajte molim vas!
brondegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 11:21   #2804
Quote:
Madison girl kaže: Pogledaj post
ja sam probala ovo i prezadovoljna sam

dobila sam to od zaručnika koji je to pronašao u nekoj firmi u zg



ray of light is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 10:17   #2805
Jel probao ko ovaj keune spray za neutraliziranje zutila? Jel djeluje i kad boja pocne ici na zuto nakon mjesec dana ili je to samo za odmah nakon bojanja?
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 14:38   #2806
Quote:
Lake kaže: Pogledaj post
Jel probao ko ovaj keune spray za neutraliziranje zutila? Jel djeluje i kad boja pocne ici na zuto nakon mjesec dana ili je to samo za odmah nakon bojanja?
To i mene zanima... prodavačica mi je rekla da se prodaje ko ludo... nezz jeli to prodajni trik ili stvarno
Madison girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 10:08   #2807
Quote:
Madison girl kaže: Pogledaj post
To i mene zanima... prodavačica mi je rekla da se prodaje ko ludo... nezz jeli to prodajni trik ili stvarno
A morat cemo pricekat nekog da ga testira nema nam druge 😁
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 17:36   #2808
Kaj ste rekle za skidanje sivila, sampon za prhut?
Frizerka mi stavila sivi toner u boju, siva sam full Za kolko se to ispere?
Hoce bit svijetlo ispod il ostaje tamnije?
Jaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 12:39   #2809
Curke, curke!
Trebam vašu malu pomoć... dakle, jučer sam se nakon dugo predomišljanja napokon obojala u plavo. Stavit ću ispod i sliku, no htjela sam vas upitati što biste mi predložile za njeno održavanje i njegovanje? Jedan plus zbog kojeg sam neizmjerno sretna jest taj što mi ju blajh nije uništio čega sam se najviše plašila
__________________
Memento mori.
Ghostflower is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 12:57   #2810
Question

Quote:
Ghostflower kaže: Pogledaj post
Curke, curke!
Trebam vašu malu pomoć... dakle, jučer sam se nakon dugo predomišljanja napokon obojala u plavo. Stavit ću ispod i sliku, no htjela sam vas upitati što biste mi predložile za njeno održavanje i njegovanje? Jedan plus zbog kojeg sam neizmjerno sretna jest taj što mi ju blajh nije uništio čega sam se najviše plašila
Jako ti je lijepa boja i kosa
Cime si se farbala
andyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 14:20   #2811
Quote:
andyca kaže: Pogledaj post
Jako ti je lijepa boja i kosa
Cime si se farbala
Hvala ti. I ja sam prezadovoljna.

A čime me je točno farbala, ne znam ni sama iskreno. Bitno da nisam kajganu dobila
__________________
Memento mori.
Ghostflower is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 15:54   #2812
Preporuka za dobar šampon za plavu kosu? koristim nivein blonde care, al mi nije nešto
Anica Kabanica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 18:17   #2813
Quote:
Anica Kabanica kaže: Pogledaj post
Preporuka za dobar šampon za plavu kosu? koristim nivein blonde care, al mi nije nešto
Fanola no yellow - ima ovdje online za naručiti http://lhair-petrinja.hr/proizvod/sa...zutila-fanola/
Frecume is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 18:19   #2814
Quote:
Frecume kaže: Pogledaj post
Fanola no yellow - ima ovdje online za naručiti http://lhair-petrinja.hr/proizvod/sa...zutila-fanola/
+1
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 23:43   #2815
Quote:
Anica Kabanica kaže: Pogledaj post
Preporuka za dobar šampon za plavu kosu? koristim nivein blonde care, al mi nije nešto
meni su bili super John Frieda i Label M. ovaj drugi još bolji. i šampon i regenerator.
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 13:39   #2816
Trebam savjet
već sam dva put imala groznu reakciju na boje za kosu i sad se bojim dalje bojati "običnim" bojama za kosu...
Ima li kakva prirodna svjetlo plava boja za kosu a da ne ispadnem žuta?
dessylessy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 00:15   #2817
Quote:
dessylessy kaže: Pogledaj post
Trebam savjet
već sam dva put imala groznu reakciju na boje za kosu i sad se bojim dalje bojati "običnim" bojama za kosu...
Ima li kakva prirodna svjetlo plava boja za kosu a da ne ispadnem žuta?
Znam da Keune ima onu svoju prirodnu liniju koja uključuje i boje ali mislim da ima samo u frizerskim pa eto da znaš.
Lilli_007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 10:16   #2818
Pozdrav svima na topicu
Posto sam svjeze plava, nakon godina i godina crvene kose, imam sto pitanja i precudno mi je nakon toliko znanja o crvenoj ovako 'padati s kruske' sto se tice boje...naravno istrazila sam internet koliko je dug i sirok, no uvijek preporuke proizvoda budu neke koje su nedostupne u hr, pa me zanima iskustvo domacih cura.
Prirodno sam level 5-6, kaze mi frizerka tamoplava,ali se iskreno vise ne sjecam, a izrast mi doslovno izgleda misje-sivi, ni taman ni svijetal.
Nakon skidanja crvene boje ostala sam zuta i dosta narancasta te za daljnji postupak otisla frizeru (barem dio sa skidacem sama obaviti jer odakle 2000kn za cijeli postupak skidanja,blajhanja,bojanja,toniranja,njege-znala sam sto me ceka). Dalje me frizerka izblajhala -CIJELU GLAVU, iako sam rekla da ne dira izrast (ostavila sam svoj prirodni oko 5cm), ispekla mi tjeme i ostavila me s krastama na glavi. Ali to nije najgore- bila sam ZUTA KAO MARKER. Da ne govorim za koju cijenu... Prije nego me netko napadne, znam da je nakon godina crvene kose nerealno ocekivati BIJELU kosu ili pepeljastu ili ne znam sto, ali izasla sam iskreno u gorem stanju nego sam usla, i to za gadnu cijenu.
Ne bih se prepustila da sam znala sto me ceka (jer i inace imam fobije od frizera nakon jednog horora od sisanja) ,ali zena mi je pokazivala kako je u jednom sjedenju pretvorila narancastu zenu u predivnu platinasto pjescano plavu. Nakon toga sam se osjecala bas sigurno jer je moja podloga bila puno svjetlija i sa samo pokojim pramenom narancastog odsjaja.
Uglavnom nakon toga sam probala subrinu 30/3 za koju sam citala da ubija zutilo,ali me uzasno potamnila pa sam morala skidat to vitaminom C. Drzala sam boju duze u nadi da ce sto vise izbiti zutilo,ali se ona previse primila. Po onome sto sam citala, zakljucila sam da mi je kosa jako porozna i suha te upija sav pigment iz boja.
Iza toga sam narucila wella toner t18 i na slikama na dnevnom svjetlu mi je kosa izgledala idealno- pepeljasto i svijetlo, ali u realnosti je ona bila dosta tamna i nekako je boja izgledala 'zasicena'. Koliko sam shvatila, vjerojatno mi je podloga bila pretamna za toniranje.

Nakon cijele ove sage, zanima me kako doci do neke pepeljaste pjescane plave boje bez da mi kosa upije previse boje i potamni?
Toliko sam vec novaca potrosila na boje, ulozila u kvalitetne proizvode ( L'oreal professional maska, Redken anti-snap, Orofluido, Revlon Uniq- One, Olaplex) , kosa mi se dobro drzi, cak izgleda zdravije nego dok je bila crvena i ne bi se farbala po pola godine.
Moze preporuka drogerijskih proizvoda/ nekih profesionalnih za naruciti/ ili dobar frizer u Zagrebu koji se razumije u plavu kosu?
dawn davenport is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 12:46   #2819
Cuj od 15 god plavuse, nisam zadovoljna jos uvijek Nagledala se uzasa od nijansi i osim Svarckoph briliance, koje nema vise u Hr, ni jedna ne ispada pjescano plava. Sa i bez frizerke.
Jaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 18:06   #2820
Quote:
Jaya kaže: Pogledaj post
Cuj od 15 god plavuse, nisam zadovoljna jos uvijek Nagledala se uzasa od nijansi i osim Svarckoph briliance, koje nema vise u Hr, ni jedna ne ispada pjescano plava. Sa i bez frizerke.
Znaci neverending struggle
Ja sam jucer uspjela skupit hrabrosti i nabaciti Directions silver boju da mi neutralizira zutilo i da vise na srebrno,ali sam isprala jer mi je izgledalo kao da je dosta poprimilo i to bas lijepo kad bi razdvojila pramenove,inace je glava bila cijela tirkizna,a kako imam fobije od upijanja boje, odmah sam pod tus.
Rezultat je ok, nisam srebrna, vise daje na bijelo-bez,lijepo je.
Sad se pojavio drugi problem, a to je da mi ne stoji plava
Nisam ni sa zutom bila zadovoljna,ali mislila sam ma ok,to nikom ne stoji, ali sad mi je ovo bas presvijetlo i razmisljam malo dodati izrast,neki root smudge,ali za neko vrijeme,nek kosa odmori (iako taj dio nisam ni dirala i imam vec blagi izrast,ali produljila bih ga).

Inace mi se svidjela Hailey Baldwin(imamo slicno lice i obrve i oci, doduse mozda je malo tamnija,ja sam blijeda) pa me inspirirala na promjenu,ali sad evo vidim da ocito manje licimo nego se cinilo

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2016/...3164256373.jpg

http://cdn-img.instyle.com/sites/def...?itok=LabdEasc

Zenska je imala od platinaste do bas odurno zute boje i sa svim izgleda super,nije mi jasno
dawn davenport is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:40.