Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.05.2017., 13:45   #101
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Pa naravno da ces ti odlucit.
E pa vidiš, prešućivanjem "stvari koje bi mogle meni biti problem"(pod tim mislim da ona misli da bi mi mogle predstavljati problem, bez obzira na to što ja mislim), držim da ona odlučuje umjesto mene

Quote:
Osobno mislim da nitko nikome nije rekao bas sve 100%. Neke stvari nisu ni pametno spominjati jer opterecujes partnera sa nebitnim stvarima koje u njihovim glavama mogu postat jako bitne i postat nepotreban problem.
Ne govorim sad o drogama i redaljkama.
Gle, ovisi o trenutku, stvari koje me mogu osuđivati ću možda teže reći, možda ću ih kasnije reći, ali ću vjerojatno reći i npr da mi kladionica nije (bila) strana, i da sam imao x godina apstinencije u svom životu, i da sam ševio x osobu, zbog koje bi me netko mogao i osuđivati Pa ako joj smeta, neka(osim ako striktno ne želi nešto čuti). Spreman sam reći većinom sve čega se sjetim(osim možda nekih mračnih razmišljanja koja su ikad bila daleko od pomisli na realizaciju). Ali očekujem isto s druge strane. Pa ako je pljačkala kioske kao srednjoškolka, ili se prašila s dobermanom, sorry, ipak ja želim biti taj koji će odlučiti treba li mi to biti problem, ili ne
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 13:48   #102
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
E pa vidiš, prešućivanjem "stvari koje bi mogle meni biti problem"(pod tim mislim da ona misli da bi mi mogle predstavljati problem, bez obzira na to što ja mislim), držim da ona odlučuje umjesto mene



Gle, ovisi o trenutku, stvari koje me mogu osuđivati ću možda teže reći, možda ću ih kasnije reći, ali ću vjerojatno reći i npr da mi kladionica nije (bila) strana, i da sam imao x godina apstinencije u svom životu, i da sam ševio x osobu, zbog koje bi me netko mogao i osuđivati Pa ako joj smeta, neka(osim ako striktno ne želi nešto čuti). Spreman sam reći većinom sve čega se sjetim(osim možda nekih mračnih razmišljanja koja su ikad bila daleko od pomisli na realizaciju). Ali očekujem isto s druge strane. Pa ako je pljačkala kioske kao srednjoškolka, ili se prašila s dobermanom, sorry, ipak ja želim biti taj koji će odlučiti treba li mi to biti problem, ili ne
A što ako drugu stranu to ne zanima i ne želi slušati tvoje tirade o nejebici, kladionici i svemu što si radio prije x godina? Mene osobno to ne bi zanimalo i bio bi mi naporan (i pitala bih se zašto mi to uopće govoriš) da počneš iznositi koga si jebao prije 7,10 ili 12 godina i koliko love si prije 7 godina ostavio u kladari....
__________________
*Gazing through the window at the world outside.
Wondering will Mother Earth survive.
Hoping that mankind will stop abusing her, sometime.*
ChienSaintHuber is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 13:56   #103
Quote:
ChienSaintHuber kaže: Pogledaj post
Građenjem odnosa. Upoznaj pa onda donosi zaključke, ne?
a gradenje odnosa ide samo od minute te-i-te?

inace, meni ne znace neke brojke i dozivljaji nista kao materijal za ocjenjivanje, samo za bolje razumijevanje onoga sto sad imam u rukama
da mi neka zenskica sad kaze kako je prije mene radila kao prostitutka, moje jedino pitanje bi bilo je li se zasitila i zeli li samnom zivjeti obicno i dosadno
isto tako, da mi kaze kako sam joj treci (tm), ili da popizdi na pitanje, pa da poslije saznam kako je tu svega bilo, to bi pokrenulo neka pitanja i to ne o proslosti, vec o iskrenosti i otvorenosti
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 13:59   #104
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
a gradenje odnosa ide samo od minute te-i-te?

inace, meni ne znace neke brojke i dozivljaji nista kao materijal za ocjenjivanje, samo za bolje razumijevanje onoga sto sad imam u rukama
da mi neka zenskica sad kaze kako je prije mene radila kao prostitutka, moje jedino pitanje bi bilo je li se zasitila i zeli li samnom zivjeti obicno i dosadno
isto tako, da mi kaze kako sam joj treci (tm), ili da popizdi na pitanje, pa da poslije saznam kako je tu svega bilo, to bi pokrenulo neka pitanja i to ne o proslosti, vec o iskrenosti i otvorenosti

Nekad imam feeling da se raspravljaš rasprave radi

Mene ne zanima brojka partnera, količina popušene marihuane i ispijenog alkohola u mladosti.
Zanima me što osoba sada, u svojim odraslim godinama radi, kako se ponaša i razmišlja.
Mladost je vrijeme za isprobavanje, upoznavanje, stjecanje iskustva, razuma i pameti...
__________________
*Gazing through the window at the world outside.
Wondering will Mother Earth survive.
Hoping that mankind will stop abusing her, sometime.*
ChienSaintHuber is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 18:40   #105
Quote:
ChienSaintHuber kaže: Pogledaj post
A što ako drugu stranu to ne zanima i ne želi slušati tvoje tirade o nejebici, kladionici i svemu što si radio prije x godina? Mene osobno to ne bi zanimalo i bio bi mi naporan (i pitala bih se zašto mi to uopće govoriš) da počneš iznositi koga si jebao prije 7,10 ili 12 godina i koliko love si prije 7 godina ostavio u kladari....
Nisam rekao da moram reći, ali spreman sam to reći. I smatram poprilično velikim problemom ako ona ima nešto što nije spremna reći.


Doduše, ajde, tu je problem i što devet od deset osoba, ako se i ne može nositi s time, neće to ispravno odhendlati, nego će, kako su neki već spomenuli, upotrijebiti protiv osobe, pa je i to razlog zašto će neki radije prešutjeti.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 13:29   #106
Quote:
ChienSaintHuber kaže: Pogledaj post
Nekad imam feeling da se raspravljaš rasprave radi

Mene ne zanima brojka partnera, količina popušene marihuane i ispijenog alkohola u mladosti.
Zanima me što osoba sada, u svojim odraslim godinama radi, kako se ponaša i razmišlja.
Mladost je vrijeme za isprobavanje, upoznavanje, stjecanje iskustva, razuma i pameti...
Apsolutno se slazem. Svi koji tako vole ceprkati po tudjoj proslosti su voajeri, odnosno audiojeri ili sta god.
__________________
Ne mogu se previše družiti kada sam samo do neke mjere saopćiv...
kunda is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 13:37   #107
Quote:
ChienSaintHuber kaže: Pogledaj post
Nekad imam feeling da se raspravljaš rasprave radi

Mene ne zanima brojka partnera, količina popušene marihuane i ispijenog alkohola u mladosti.
Zanima me što osoba sada, u svojim odraslim godinama radi, kako se ponaša i razmišlja.
Mladost je vrijeme za isprobavanje, upoznavanje, stjecanje iskustva, razuma i pameti...
nekad i da, u smislu da postoje neki principi

ne bi vjerovala, ali cak i ja sam nekad bio mlad i zivio zivot punim plucima
i bas zato ne vidim nista cudno, ni uvredljivo, ni sablaznjivo u pitanjima i iskrenim odgovorima
to sam ja, takav sam, imam iza sebe neku kilometrazu i iskustva
ako sam nekome dobar - jupiii
ako nekome ne valjam zbog necega sto sam prosao prije 10-20 godina, to je onda zaista problem te osobe, ne moj
cisto usput, slazem se za ispitivanja o detaljima koji nemaju veze s nicim, pogotovo o drvljenu po tome
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 13:46   #108
Quote:
kunda kaže: Pogledaj post
Apsolutno se slazem. Svi koji tako vole ceprkati po tudjoj proslosti su voajeri, odnosno audiojeri ili sta god.
Cekaj, ne govori se ovdje o bilo kome. Govori se o ljudima u vezi i potencijalnim bracnim partnerima. Normalno je biti zainteresiran o njihovoj proslosti. I normalno je da ce puno stvari biti receno/ispricano sto si duze sa osobom.
O kakvom voajerstvu pricas?
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 19:38   #109
Pa jedno je ako se nešto usput sazna, kroz duže vrijeme koje ste proveli skupa, a drugo je kad netko baš krene čeprkati po tvojoj prošlosti i piliti te s time.
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 22:15   #110
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Pa jedno je ako se nešto usput sazna, kroz duže vrijeme koje ste proveli skupa, a drugo je kad netko baš krene čeprkati po tvojoj prošlosti i piliti te s time.
Pa je, u pravu si ako te taj koji ceprka pozna oko tjedan/mjesec dana i izveo te par puta na pice/veceru.
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 22:55   #111
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Pa je, u pravu si ako te taj koji ceprka pozna oko tjedan/mjesec dana i izveo te par puta na pice/veceru.
Oni koji čeprkaju kasnije na način: "ali mi smo u vezi, naravno da moram znati kako si se točno jebala s bivšima" su mi još gori
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 23:29   #112
Ja sam dobila, bez da sam tražila, apsolutno cijelu prošlost, hrpu informacija, sve što mu se događalo u životu, razmišljanja, ne znam što mi nije rekao.
Meni je to bilo u redu. Cijenim što je osjetio da mi se može povjeriti i nije mi smetalo što to sve znam jer mi je pomoglo da ga upoznam kao osobu, iako nije bilo najugodnije neke stvari slušati.
Zauzvrat mi je rekao da mu ne govorim detalje o svojoj ljubavno-seksualnoj prošlosti jer se ne može nositi s tim. Na prvu sam mislila da me zajebava, ali je rekao da je ozbiljan i ja sam to ispoštovala.
Uglavnom jer sam puno gore prošlosti tog tipa od njega
Iskreno, mogla sam i bez toga da znam niti bih ga pitala koga je jebo i kad, jer stvarno me nije briga niti od tog vidim ikakve koristi.
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 00:33   #113
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Oni koji čeprkaju kasnije na način: "ali mi smo u vezi, naravno da moram znati kako si se točno jebala s bivšima" su mi još gori
Pa ne znam bas koliko ljudi postavlja takva pitanja ili zele da znaju
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 00:48   #114
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Pa ne znam bas koliko ljudi postavlja takva pitanja ili zele da znaju
Iznenadio bi se
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 01:52   #115
nikad je pogrešna riječ. sumnjivi su mi oni koji je zlo/rabe. a jedini način na koji možemo uspostaviti bliskost s onim drugim je, paradoksalno, jednosmjeran. iskrenost je najvažniji pojam u uspostavljanju bliskosti. najintimniji čin između dvoje ljudi. ne seks. seks je, također paradoksalno, neintiman čin. osim hedonističke, svrha mu je, uspostavljanje hijerarhije odnosa kroz igre moći. što nema previše veze s iskrenošću. ili bliskošću.

pitam sve. i spreman sam na odgovore.
gajto gazdanov is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 02:17   #116
Quote:
gajto gazdanov kaže: Pogledaj post
nikad je pogrešna riječ. sumnjivi su mi oni koji je zlo/rabe. a jedini način na koji možemo uspostaviti bliskost s onim drugim je, paradoksalno, jednosmjeran. iskrenost je najvažniji pojam u uspostavljanju bliskosti. najintimniji čin između dvoje ljudi. ne seks. seks je, također paradoksalno, neintiman čin. osim hedonističke, svrha mu je, uspostavljanje hijerarhije odnosa kroz igre moći. što nema previše veze s iskrenošću. ili bliskošću.

pitam sve. i spreman sam na odgovore.
takav seks mi nije baš simpatičan
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 14:22   #117
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
takav seks mi nije baš simpatičan
simpatičan seks?
ali u tome i leži tvoja čar mantisa.
gajto gazdanov is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 18:31   #118
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
Ali dragi, to sto mi ga je bivsi metao pet puta bez vadjenja i trebalo mi je dva sata da dodem k sebi i da mi se prestanu trest noge nema apsolutno nikave veze sa nama, volim te i super nam je. S tobom je i pet minuta vjecnost, a znas i sam da sam na kraju uvijek ako nista drugo nasmijana.





~via tapatalk
genijalno...pa ti sad traži istinu i nosi se s tim ahahahaha
Splicanka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 09:29   #119
Cure, da li bi bila nebitna informacija da vam je dragi "opalio" kozu?



Ok, sad namjerno pretjerujem, ali čini mi se da većina razmišlja o "ševio se s 10 djevojaka, meni bi to bilo teško podnijeti, lakše mi je kada ne znam ". Sudeći po nekim drugim temama, pa i po pričama koje se čuju u okolini, ima puno većih 'problema' od samog seksa. Silovanja, preljubi, kontinuirano švrljanje, prostitucija, redaljke, swinganje(ne kažem da je sve navedeno negativno, ali nije svakome probavljivo, a nije ni rijetkost). A tu sam spomenuo samo seksualni aspekt priče
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 09:40   #120
Nije baš sve dobro za znati, ali bitno je da partner pokaže spremnost na iskrenost što god ga se pitalo pa do kuda se želi slušati nek se sluša. Ta spremnost da se sve kaže ako partner želi je iznimno važna. Bez nje samo rastu sumnje.
brzi gonzales is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:04.