Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.08.2017., 14:41   #41
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
zvijezde imaju neparan broj krakova, šta
budi zvijezda!

ti jesi zvijezda!

Hoću reći, tako je!

Znam mnoštvo neuparenih ljudi, samo jedna osoba ne kuka što je tome tako.
Ay Carmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 14:41   #42
Jedna iz zajedničkog društva, (ne mogu reći da mi je prijateljica) se kad sam bila u jaako dugom periodu solo, a sve one nisu, čudom čudila kako, šta, djelomice meni u facu, djelomice iza leđa.. I zbog takvih kao ona je valjda osmišljena ona "nije bitno što kaže nego tko kaže". Ta ista cura se udala trudna s 21., i u braku ju je dočekao pakao i od njega i od svekrve.. Kad je "uzgojila kičmu" da se vrati svojima rekao joj je da će joj napraviti drugo dijete i tako je zadržati. To je i napravio.

Da ne pričam da po društvenim mrežama slike i citati pričaju o vječnoj i posebnoj ljubavi, da se redovno na nekim okupljanjima hvali skupo plaćenom torbom, satom i sl. kao darom od njenog "dragog".

Nikad joj na njene cinične opaske o mom soliranju nisam uzvratila s nečim od ovoga što znam jer je iskreno žalim, i osjećala bih se loše da joj te stvari trljam na nos..
__________________
Tisuću razloga za ljubav, tisuću razloga za smijeh...
sanjcho is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 14:42   #43
Quote:
sunčica kaže: Pogledaj post
ja sam par puta rekla da neću doći jer će biti samo udane žene koje zasjednu u kuhinju (muževi u dnevnom gledaju utakmicu) i onda vode razgovore koji me ne zanimaju. I neće biti nitko zanimljiv pa mi se ne da subotu trošit na to. Ako je utorak može.

ovo isto kao što ja nemam namjeru više dolaziti na godišnju skupštinu momzilla.

isuse, zar se život stvarno na to svede? clowns to the left, jokers to the right, cigarice u čvaljice, i opleti svaka po svom krepilu koji ne zna kupiti jogurt dok oni tamo kartaju.

Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
zvijezde imaju neparan broj krakova, šta
budi zvijezda!

ti jesi zvijezda!
tim ljudima netko treba objasniti da su morski krastavci

Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Al nekima stvarno i je bed.
Slucaj kojeg znam - cura koju su roditelji od 17-te pilali kada ce si nekoga naci, dodatno joj pojacali sramezljivost, i nakon par propalih pokusaja nasla si je tek krajem 20-ih stabilnu vezu, dobila kci, do 33-e se uspjela i razvesti i sad je sama. Zgodna zena, zbilja, i fakat jako dobre naravi. I konstantno zabrinuta zasto nikoga nema. Konstantno u strahu da joj je 'prosao vlak' i da nikad vise nikoga nece naci, pogotovo jer ima kcerku.

Pokusavam joj objasniti da brije bezveze jer osobno znam tonu zena koje su i razvedene s djecom nasle nove tipove i sretne su. Ali ona je pod utjecajem majke koja joj stalno govori da 'nitko nece razvedenice' i da 'sto joj sada pada napamet dovoditi muskarce kada ima dijete doma i nek se navikne da ce ostatak zivota provesti sama, nije vise mlada cura'.

Ona se zbilja trudi nekoga upoznati, aktivna je, ali te misli joj se stalno roje glavom i konstantno je zbog toga nesretna i u laganom strahu
tužno.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 14:49   #44
Quote:
sunčica kaže: Pogledaj post
ja sam par puta rekla da neću doći jer će biti samo udane žene koje zasjednu u kuhinju (muževi u dnevnom gledaju utakmicu) i onda vode razgovore koji me ne zanimaju. I neće biti nitko zanimljiv pa mi se ne da subotu trošit na to. Ako je utorak može.
To je scenarij svih druženja u parovima kojima sam imala priliku prisustvovati.
petrunjela84 is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 14:50   #45
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Al nekima stvarno i je bed.
Slucaj kojeg znam - cura koju su roditelji od 17-te pilali kada ce si nekoga naci, dodatno joj pojacali sramezljivost, i nakon par propalih pokusaja nasla si je tek krajem 20-ih stabilnu vezu, dobila kci, do 33-e se uspjela i razvesti i sad je sama.

Slučaj koji ja znam. Poznaniku su starci stalno nabijali presing budući da oni dosta dugo nisu mogli imati djece pa su već bili došli u neke godine, kao kad ćeš se ženit, mi bi unuke, ovo ono.
I on fino dovede ženu u kuću i oženi se. Imaju trenutno troje djece i mislim da je četvrto na putu, žive skupa s njegovim starcima u nekih 40-50 kvadrata.
Baba i dida sigurno uživaju s unucima.
__________________
O moj bože što sam proklet, jučer zgodan danas opet!
partyboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 14:52   #46
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post


isuse, zar se život stvarno na to svede? jokers to the left, žene u kuhinju, cigarice u čvaljice, i opleti svaka po svom krepilu koji ne zna kupiti jogurt dok oni tamo kartaju..
još gore, kod ovih se doma ne puši
i još domaćica posprema kuhinju dok mi tu sjedimo.
__________________
Zar stvarno misliš da razumijen to šta iman u glavi .. :-*
sunčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 14:52   #47
Quote:
partyboy kaže: Pogledaj post
Slučaj koji ja znam. Poznaniku su starci stalno nabijali presing budući da oni dosta dugo nisu mogli imati djece pa su već bili došli u neke godine, kao kad ćeš se ženit, mi bi unuke, ovo ono.
I on fino dovede ženu u kuću i oženi se. Imaju trenutno troje djece i mislim da je četvrto na putu, žive skupa s njegovim starcima u nekih 40-50 kvadrata.
Baba i dida sigurno uživaju s unucima.
Baš ih je zajebo
petrunjela84 is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 14:53   #48
Di su uspjeli svu tu djecu napravit u 40 kvadrata s babom i didom

Hvala bogu, nisam bila do sad ni na jednom druženju parova gdje žene i muškarci ne sjede u istoj prostoriji.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 14:55   #49
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
Di su uspjeli svu tu djecu napravit u 40 kvadrata s babom i didom

Hvala bogu, nisam bila do sad ni na jednom druženju parova gdje žene i muškarci ne sjede u istoj prostoriji.
A za različitim stolovima?
petrunjela84 is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 14:55   #50
Quote:
petrunjela84 kaže: Pogledaj post
Baš ih je zajebo

A ne znam baš koga je zajebo.



Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
Di su uspjeli svu tu djecu napravit u 40 kvadrata s babom i didom

A šta ja znam, valjda baba i dida odu u šetnju predvečer.
__________________
O moj bože što sam proklet, jučer zgodan danas opet!
partyboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 14:56   #51
Quote:
sunčica kaže: Pogledaj post
ja sam par puta rekla da neću doći jer će biti samo udane žene koje zasjednu u kuhinju (muževi u dnevnom gledaju utakmicu) i onda vode razgovore koji me ne zanimaju. I neće biti nitko zanimljiv pa mi se ne da subotu trošit na to. Ako je utorak može.
ovo to njihovo odvajanje u kuhinju ili sa strane mi je ja sam uvijek ostajala s muškom ekipom, gledala sport, komentirala, nisu me zanimali njihovi razgovori, kuknjave o partnerima, priče o kozmetici (ne normalni razgovori nego detaljne recenzije proizvoda itd.)
__________________
Tisuću razloga za ljubav, tisuću razloga za smijeh...
sanjcho is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 14:57   #52
ili žene na jednom ćošku, muškarci na drugom

Quote:
sunčica kaže: Pogledaj post
još gore, kod ovih se doma ne puši
i još domaćica posprema kuhinju dok mi tu sjedimo.
žasu

dodajem još baby shower kao event na koji više ne mislim pomoliti glavu. osim ako mi netko ne izlista popis uzvanika, s detaljnim naglaskom na lude žene, žene neostvarene u braku, žene koje liječe komplekse brakovima. onda ću razmisliti.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 14:58   #53
Meni je inače zanimljiv fenomen koji mi iskazuju moji roditelji i njihova ekipa, a to je: kako se možete družiti vi u muško-ženskim društvima gdje su neki ljudi singl, ali nisu zajedno?!

Ja sam doslovno imala problem (s dosađivanjem) jer su oni mislili da imam nešto s jednim dečkom kad smo nas oboje bili singl, i to su bila snebivanja teška kad i ja i on nismo bili više singl (s drugim ljudima) - pa ali nije im jasno zašto nas dvoje nismo bili zajedno

Očito ako u društvu postoji singl osoba suprotnog spola - šta čekaš jebote. Izvolite biti zajedno, jedini dovoljan kriterij je da ste sami
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 14:59   #54
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
Hvala bogu, nisam bila do sad ni na jednom druženju parova gdje žene i muškarci ne sjede u istoj prostoriji.
Mislim da nisam ni ja .
ONTopić: Nemoj se tješit da će bit bolje kad si u vezi.

Onda je kaš se udat, pa kad će djeca, ako imaš jedno, onda kad će drugo.
Ako imaš tri onda je već previše, samo kćeri pa kad će sin, samo sinovi, a jel ne bi tata mezimicu.

Ne možeš selo utišat.
__________________
Prvo reci ne, onda pregovaraj
Ange ou Demon is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 14:59   #55
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
Di su uspjeli svu tu djecu napravit u 40 kvadrata s babom i didom
a di bi još bilo mjesta za sram u 40 kvadrata?
njega ostaviš pred vratima.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 14:59   #56
Quote:
Afrika paprika kaže: Pogledaj post
Meni je inače zanimljiv fenomen koji mi iskazuju moji roditelji i njihova ekipa, a to je: kako se možete družiti vi u muško-ženskim društvima gdje su neki ljudi singl, ali nisu zajedno?!

Ja sam doslovno imala problem (s dosađivanjem) jer su oni mislili da imam nešto s jednim dečkom kad smo nas oboje bili singl, i to su bila snebivanja teška kad i ja i on nismo bili više singl (s drugim ljudima) - pa ali nije im jasno zašto nas dvoje nismo bili zajedno

Očito ako u društvu postoji singl osoba suprotnog spola - šta čekaš jebote. Izvolite biti zajedno, jedini dovoljan kriterij je da ste sami
ali ruku na srce, dosta tih novokomponovanih singl osoba se stvarno tako ponaša i očekuje da sad postanete rak i moruzgva.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 15:00   #57
Quote:
Afrika paprika kaže: Pogledaj post
Meni je inače zanimljiv fenomen koji mi iskazuju moji roditelji i njihova ekipa, a to je: kako se možete družiti vi u muško-ženskim društvima gdje su neki ljudi singl, ali nisu zajedno?!

Ja sam doslovno imala problem (s dosađivanjem) jer su oni mislili da imam nešto s jednim dečkom kad smo nas oboje bili singl, i to su bila snebivanja teška kad i ja i on nismo bili više singl (s drugim ljudima) - pa ali nije im jasno zašto nas dvoje nismo bili zajedno

Očito ako u društvu postoji singl osoba suprotnog spola - šta čekaš jebote. Izvolite biti zajedno, jedini dovoljan kriterij je da ste sami
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 15:00   #58
Quote:
Afrika paprika kaže: Pogledaj post
Očito ako u društvu postoji singl osoba suprotnog spola - šta čekaš jebote. Izvolite biti zajedno, jedini dovoljan kriterij je da ste sami

Što je najbolje od svega, svi ostali imaju "tajni plan" da vas spoje, i ono ko radar snimaju svaki vaš kontakt ili razmijenjenu riječ. Suptilno.
__________________
O moj bože što sam proklet, jučer zgodan danas opet!
partyboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 15:02   #59
kad se na druženju odvojiš i pričaš s takvom singl osobom metar dalje od svih, pa drugi upadaju i značajno pitaju jel nešto prekidaju?
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 15:03   #60
Sad sam se sjetila da sam samo jednom bila na druženju parova koje je bilo glupo isplanirano, ali smo ipak svi sjedili skupa.
Naime, dečko je bio vani s nekim svojim prijateljima (od kojih je dio single, a dio u paru) i sreli su nekog tipa s kojim su se prije družili. Dogovorili se oni da bi se uskoro mogli svi zajedno okupit kod tog kojeg su sreli, da vide di živi, kako je uredio kuću sa ženom, bla bla... Kroz par tjedana kad je ovaj pozivao doma na druženje, pozvao je samo ove koji su u paru. Nas 8 je tamo sjedilo, ja sam više manje gledala u sat i čekala da odemo doma. To je bilo pred dobrih 5 godina i od tada se nisu ponovno našli s njim.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:01.