Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.11.2017., 23:43   #141
Hajd probajmo prebaciti na neke druge spoznaje.
Koliko su nasi bivsi partneri ponijeli trauma iz odnosa s nama?
Je li to bas tako da je uvijek samo druga strana kriva?
Difference is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 23:45   #142
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Ono što me zapravo zanima je kako ponovno steći povjerenje u ljude nakon što se par puta gadno opečeš. Kako se otvoriti, a ne riskirati da ponovno ispadneš budala? Znači, neke konstruktivne, primjenjive stvari a ne seciranje svake rečenice u tuđim postovima.
Jedino kaj bi baš dalo riješenje je neka vrsta operacije koja bi doslovce otklonila neke misli koje su urezane negdje u mozgu. Pošto to još uvijek nije moguće bezopasno izvest bojim se da ne postoji način za tako nečim koji bi ti omogućio ponovno sigurno otvaranje bez nekih koćnica. Eventualno ako možeš prihvatit da uvijek postoji mogućnost da bu ti se ponovilo da se opečeš jer ljudi su takva bića pa onda raditi na tome da to ne uzimaš previše srcu. Lako je to reći ali kako uspješno izvesti još nisam dokučil. Bum ti javil kad uspijem.
P.S. Zakaj je Letjelica bannirana? Zna li tko?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 23:47   #143
Quote:
Difference kaže: Pogledaj post
Hajd probajmo prebaciti na neke druge spoznaje.
Koliko su nasi bivsi partneri ponijeli trauma iz odnosa s nama?
Je li to bas tako da je uvijek samo druga strana kriva?
To je totalno irelevantno jer govorimo o našim traumama ,a zaboli nas za njihove.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 23:52   #144
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
To je totalno irelevantno jer govorimo o našim traumama ,a zaboli nas za njihove.
Napokon sise pojavio.
Ubila sam se kokicama dok si skitao

Vidim, i ti si radio na voljenju sebe
Difference is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 23:56   #145
Quote:
Difference kaže: Pogledaj post
Nije li spoznaja sama sebe ujedno i prihvacanje sama sebe.
Pokušao sam objasniti uz slikovit jebitesimater quote: self-help prikupljači novca "prihvaćanje" prodaju, a davatelji novca objeručke uzimaju, kao "mirenje", a ne kao dijagnostiku nakon koje treba kopati.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 23:56   #146
Quote:
Difference kaže: Pogledaj post
Napokon sise pojavio.
Ubila sam se kokicama dok si skitao

Vidim, i ti si radio na voljenju sebe
Kajgot. Ja sam voljen otkad znam za sebe. Nisam ni izronil već su me svi voljeli i tako do dana današnjega. Naravno da postoje ljudi koji nisu imali takvu privilegiju i u potpunosti razumijem kada traže pomoć u bilo kakvim oblicima. Sve kaj pomaže čovjeku da se mrvicu bolje oseća i da izgura sretniji dan,a da trajno ne šteti fizički je meni pozitivna stvar. Psihijatri,vjera, nogomet,ljubavne zavrzlame,izjedanje fine hrane i pića,domaći govornici,raznorazne knjige....
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 00:06   #147
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Pokušao sam objasniti uz slikovit jebitesimater quote: self-help prikupljači novca "prihvaćanje" prodaju, a davatelji novca objeručke uzimaju, kao "mirenje", a ne kao dijagnostiku nakon koje treba kopati.
Sve pet.
Meni to prihvacanje sebe ne znaci nuzno i status quo mene kao osobe, ne dozivljavam to tako, ali ne kazem da se na to ne moze gledati na tvoj nacin.
Difference is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 00:11   #148
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Sve kaj pomaže čovjeku da se mrvicu bolje oseća i da izgura sretniji dan,a da trajno ne šteti fizički je meni pozitivna stvar. Psihijatri,vjera, nogomet,ljubavne zavrzlame,izjedanje fine hrane i pića,domaći govornici,raznorazne knjige....
Kuhano vino da prezivim zimu.
Koliko se sjecam davno je ta selfhelp spika sazeta u onu legendarnu
Svakoga dana u svakom pogledu sve vise napredujem.
Difference is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 10:12   #149
Quote:
Difference kaže: Pogledaj post
Nije li spoznaja sama sebe ujedno i prihvacanje sama sebe.
Ako spoznas samu sebe, i svoju dark side i svoju pink side, i nastojis biti vise pinki nije li to isto prihvacanje sebe.
Dif jesi ti meni ovih dana više pinki nego dark?

Ljubav prema sebi je treniranje isto kao i treniranje trbušnjaka. Tu jedino i isključivo sebe možemo kriviti za uspjehe ili neuspjehe, a to je teže nego uperiti prst u nekoga.
Prema sebi isto treba biti tolerantan i nježan, ne osuđivati se nego se truditi biti bolji (tu dolazi ona što si spomenula, svakoga dana u svakom pogledu sve više napredujem, Sjećaš li se Doli Bel). Taj film mi je onda ostavio wow dojam.
__________________
One good thing about music, when it hits you, you feel no pain! Bob Marley
roxene is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 12:29   #150
Roks

Pinki sa zemljanim tonovima

Ono sto je drugima dark kod mene, meni je tek sivo jer znam koliko moj dark crn moze biti, ali ne dozvoljavam da se taj pravi dark uopce pokaze, bilo u odnosu prema drugim ljudima,bilo prema samoj sebi. Netko bi to nazvao glumljenjem, netko voljenjem sebe. Taj dark je dio mene kojeg sam svjesna i kojeg drzim pod kontrolom.
Difference is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 13:26   #151
Quote:
Difference kaže: Pogledaj post
Hajd probajmo prebaciti na neke druge spoznaje.
Koliko su nasi bivsi partneri ponijeli trauma iz odnosa s nama?
Je li to bas tako da je uvijek samo druga strana kriva?
Ne znam za ostale, ali ja volim vjerovati da sam pokvario bivšima sve druge koji dolaze poslije mene.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 17:57   #152
Quote:
Difference kaže: Pogledaj post
Hajd probajmo prebaciti na neke druge spoznaje.
Koliko su nasi bivsi partneri ponijeli trauma iz odnosa s nama?
Je li to bas tako da je uvijek samo druga strana kriva?
Nakon mene obično zaključe da im treba neko smireno dosadno stvorenje.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 00:55   #153
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Nakon mene obično zaključe da im treba neko smireno dosadno stvorenje.
Te smirene su najubojitije.
Lako umrtve plijen.
Difference is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 03:15   #154
Quote:
Difference kaže: Pogledaj post
Hajd probajmo prebaciti na neke druge spoznaje.
Koliko su nasi bivsi partneri ponijeli trauma iz odnosa s nama?
Je li to bas tako da je uvijek samo druga strana kriva?
odlična opservacija.
krenimo od samih sebe.
npr, ja sam svojevremeno bio vrhunski idiot, kreten par excellance...
oke, ne kažen da sam sad nešto bolji, iako mi okolina kaže da sam predivan i blablabla...ali bio sam svjestan toga i učinio sam puno toga da se popravim.

čak mi i moja Drugarica kaže da sam drugi čovik od unatrag 30 godina.
jbg, čovik se minja.
Kapo O'makine is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 17:47   #155
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Jedino kaj bi baš dalo riješenje je neka vrsta operacije koja bi doslovce otklonila neke misli koje su urezane negdje u mozgu. Pošto to još uvijek nije moguće bezopasno izvest bojim se da ne postoji način za tako nečim koji bi ti omogućio ponovno sigurno otvaranje bez nekih koćnica. Eventualno ako možeš prihvatit da uvijek postoji mogućnost da bu ti se ponovilo da se opečeš jer ljudi su takva bića pa onda raditi na tome da to ne uzimaš previše srcu. Lako je to reći ali kako uspješno izvesti još nisam dokučil. Bum ti javil kad uspijem.
P.S. Zakaj je Letjelica bannirana? Zna li tko?
Zbog okidanja trauma kod drugih forumaša.

Slučajno, znam tehnike s kojima se te 'urezane' misli 'brišu' iz mozga. Ali u ove stvari vezane uz veze se ne usuđujem dirati. Život me poučio da su ljudi govnad kad im daš priliku da budu. A trenutačno mi nije do ponavljanja takvih iskustava.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 18:14   #156
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Zbog okidanja trauma kod drugih forumaša.

Slučajno, znam tehnike s kojima se te 'urezane' misli 'brišu' iz mozga. Ali u ove stvari vezane uz veze se ne usuđujem dirati. Život me poučio da su ljudi govnad kad im daš priliku da budu. A trenutačno mi nije do ponavljanja takvih iskustava.
Ma kojih pizda li im materina. Koji kreten nije u stanju s tobom komunicirat? Ma ko ih jebe. Ma znaš da ne velim kaj? Ne vjerujem ja u hipnoze i te čunga lunge. Samo kirurški rez bi to dobro izvel.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:57.