Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.10.2017., 21:05   #21
smetalo bi mi na najjace. ako uistinu ne bi imalo veze samnom.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 21:06   #22
100% neki rape, gang bang, nigerski ili slično fantasy.
Raw Power is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 21:13   #23
Muškarca kojem to ne smeta ćeš lako nać. Veliš da ne svršavaš i da si takva i bok.
Klimava is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 21:15   #24
Quote:
Klimava kaže: Pogledaj post
Muškarca kojem to ne smeta ćeš lako nać. Veliš da ne svršavaš i da si takva i bok.
veca vjerojatnost da ce naci nekog koga boli kurac.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 21:16   #25
Quote:
Klimava kaže: Pogledaj post
Muškarca kojem to ne smeta ćeš lako nać. Veliš da ne svršavaš i da si takva i bok.
Itekako bi svršavala da naiđe na nekog tko bi ispunio tu fantaziju.
Raw Power is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 21:25   #26
Quote:
Raw Power kaže: Pogledaj post
100% neki rape, gang bang, nigerski ili slično fantasy.
Da je bar rape, to bi se dalo odglumit. Ne bi bili prvi ni zadnji.
Klimava is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 21:48   #27
Quote:
stevo7650 kaže: Pogledaj post
a da., ostvarene maštarije često znaju završit kao noćne more. zato i jesu maštarije

ha ne znam, probaj je se nekako oslobodit, nemre bit da te pali samo i isključivo to do te mjere da samo od toga možeš svršit.
A ocito moze biti kad pisem tu i ubija me to.
Cim razmisljam o necem/nekome drugome, osjecam odredjenu ugodu, aki to je sve. I to mi je koma.
Nedavno sam se upoznala s jednim likom, jako mi se svidio, dopisivali smo se neko vrijeme, htio je da se nadjemo, htjela sam i ja, ali odustala sam od tog svega i sjebala sve zbog ovog. Jer sam znala da cu doci u situaciju kad da me on pita sto nije u redu, kako ne mogu svrsiti nikako i slicno. Koma.



Quote:
Astrix0 kaže: Pogledaj post
Možda tvom partneru ne bi smetalo da ne možeš svršiti, meni ne bi smetalo ali da ima neki normalan razlog. Ali s obzirom da ti maštaš o nekoj perverziji, ko zna kakvoj, svakom normalnom bi smetalo...
Problem je u tvojoj glavi i ako hoćeš da uživaš sa partnerom na pravi način onda moraš tražiti rješenje svog problema, da li ići psihologu da li sama nekako pokušavati se riješiti toga. Ali koliko vidim ti uopće ne tražiš rješenje, nego samo pitaš da li bi nam smetalo...
A sto bi bio normalan razlog? Ovo nije normalan razlog? A znam da njje vjerojatno. Normalno bi vjerojatno bilo dasam jednostavno stisnuta i sram me ili tako nesto. A ja bi sve dala da je to moj razlog, jer to se da lako rijesiti. Kad se opustis, sve krene prirodno.
Ovo moje nije tako.

Sama ne mogu to rijesiti ocito, pokusavala sam vec. Da to mogu, vec bi ga odavno rijesila.
Razmisljala sam o onom, kak se to zove, seksualnom terapeutu, na neku terapiju i slicno, smo to kosta i nemam sad trenutno love za to. Cim skupim, otici cu svakako. Ali dotad mi ovo unistava zivot.
Pa sam dosla tu pitati da vidim malo druga misljenja, u nadi da to nekima mozda i ne bi bilo toliko strasno i lose, i odbojno, i da bi netko to prihvatio tako kako je, bez cudjenja, ispitivanja pa zasto, kako i slicno.


Quote:
Arcturus kaže: Pogledaj post
maštaš li o tome tijekom seksa?
Ne, ne mogu povezati to sa seksom s nekim stvarnim kraj sebe. Ja to dvoje odvajam u svojoj glavi. Ta mastarija je nesto sto mi samo sluzi da rijesim seksualnu napetost i dalje ne raznisljam o tome inace, osim u tim situacijama. I ne bi nikad to napravila u stvarnosti.
Dok seks s nekim tko mi se svidja je isto nesto u cemu uzivam, samo ne u toj mjeri i na taj nacin da bi mogla svrsiti. Jer me moj sjebani mozak ometa u tome vec godinama. Samo bi htjela normalno funkcionirati bez toga.


Quote:
ericsson kaže: Pogledaj post
A koje je ono bilo pitanje? Da li bi mi smetalo? Ovisi o puno toga, a budući da nemam dovoljno informacija, ne mogu odgovoriti na to pitanje.

Kako ti to rješavaš? Priznaš im da ne možeš svršiti s njima, ili im to prešutiš?
Pa nije ih bilo bas puno dosad, ali evo jednom sam rekla i bilo mu je malo cudno. Zapravo mislim da to nikad do kraja nije prihvatio. Valjda je potisnuo to negdje i pravio se da nije cuo. I ne krivim ga. Mislim nije to sad nesto toliko strasno, perverzno, odvratno kako sad mozda zvuci, ali nije ni nesto sto je uobicajena mastarija jedne zenske, a kamoli da bi frajer mastao o tome.Prema tome...



Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Ako možeš sama doma, moći ćeš eventualno i sa nekim drugim.

Samo trebate bit maštoviti i igrat se na pravi način.
Gle, da to mogu napraviti, ne bi tu pisala i ne bi ni brinula oko toga. Ne mogu povezati tu mastariju sa partberom.s kojim se seksam nikako. Niti bi to itko normalan prihvatio i jos isao sa mnon mastati o tome. Ne znam kojeg bi frajera to palilo, tako da ni ne ocekujem da njega to pali i da sudjeluje u tome. Tako da to pada u vodu.
fleur defendue is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 21:49   #28
Iznenadila bi se.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 21:50   #29
gukni o cemu se radi. nisi tako unikatna pahuljica da ce svi pasti u nesvjest kada cuju.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 21:51   #30
Quote:
Raw Power kaže: Pogledaj post
100% neki rape, gang bang, nigerski ili slično fantasy.
Nista od toga. Nemojte pogadjati jer je to glupo. Necu sigurno ovdje pisati o cemu se radi.


Quote:
Raw Power kaže: Pogledaj post
Itekako bi svršavala da naiđe na nekog tko bi ispunio tu fantaziju.
Pa bi vjerojatno, samo necu naici na takvog jer ne bi nikad bila za stvarno s nekim iz te mastarije.
fleur defendue is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 21:54   #31
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
gukni o cemu se radi. nisi tako unikatna pahuljica da ce svi pasti u nesvjest kada cuju.
Ne mislim da sam unikatna, ali vjerujem da je svejedno rijetkost ovako nesto, prema tome ne da mi se..

Gle, ja nisam ovdje dosla pisati o tome sto je to tocno i kako da to rijesim. Jedina sansa mi je taj seks. terapeut, otici cu kad cu si moci to priustiti, napisala sam vec.

Samo me zanimalo kakve bi bile reakcije na tako nesto.
fleur defendue is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 21:55   #32
Quote:
fleur defendue kaže: Pogledaj post
Pa nije ih bilo bas puno dosad, ali evo jednom sam rekla i bilo mu je malo cudno. Zapravo mislim da to nikad do kraja nije prihvatio. Valjda je potisnuo to negdje i pravio se da nije cuo. I ne krivim ga. Mislim nije to sad nesto toliko strasno, perverzno, odvratno kako sad mozda zvuci, ali nije ni nesto sto je uobicajena mastarija jedne zenske, a kamoli da bi frajer mastao o tome.Prema tome...


Niti bi to itko normalan prihvatio i jos isao sa mnon mastati o tome. Ne znam kojeg bi frajera to palilo, tako da ni ne ocekujem da njega to pali i da sudjeluje u tome. Tako da to pada u vodu.
Gle, ne možeš znati što pali ili ne pali sve frajere ovog svijeta. Pa prema tome ne možeš znati niti da ovo tvoje ne bi nikoga palilo. Ili da nitko ne bi bio tolerantan prema tome.

Na kraju krajeva, taj kojem si rekla nije zbrisao od tebe, zar ne?
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 21:55   #33
Quote:
fleur defendue kaže: Pogledaj post
Bok ljudi

Evo odlucila sam otvoriti temu jer me malo muci nesto, ajmo reci, pa da skratim: zanima me uglavnom misljenje muskog dijela forumasa (ali nije zabranjeno i zenskom dijelu pisati ) o tome sto bi mislili da im se svidja neka cura, ono bas vas pali i sve to, ali vam kaze da ona.ne moze svrsiti tokom seksa, ali nikako; ne ono vaginalno/klitoralno/itd., nego svrsava samo sama doma a s vama nikad. Jel bi vam to jako smetalo (naravno pretpostavljam da bi ali eto ipak da pitam) i jel bi se i dalje vidjali s njom i seksali, ili vam to ne bi vise bilo napeto?
Prvo postaviš pitanje, a onda sama odgovoriš nešto kasnije kako ti to uništava život (na što sam ja u sebi izgovorio Kriste-Kralju). Ne mogu vjerovati što ti uništava život. Daj se saberi!
__________________
Non piu andrai, farfallone amoroso.
mirandola is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 21:58   #34
Quote:
fleur defendue kaže: Pogledaj post
Ne mislim da sam unikatna, ali vjerujem da je svejedno rijetkost ovako nesto, prema tome ne da mi se..

Gle, ja nisam ovdje dosla pisati o tome sto je to tocno i kako da to rijesim. Jedina sansa mi je taj seks. terapeut, otici cu kad cu si moci to priustiti, napisala sam vec.

Samo me zanimalo kakve bi bile reakcije na tako nesto.
pa cuj... da mi zenska kaze da nemre svrsiti i da ima neku fantaziju u kojoj ja ne mogu sudjelovati i pomoci, vjerojatno bih otperjao dalje. jer mi je velik dio uzitka njen uzitak i onaj tulav razbijen pogled nakon seve dok se trudi fokusirati i vratiti u sadasnjost. nesto je i do ega. ono, jebac svemira i to. viđe sto joj ucini.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 22:05   #35
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Iznenadila bi se.
U vezi cega?
fleur defendue is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 22:06   #36
Quote:
mirandola kaže: Pogledaj post
Prvo postaviš pitanje, a onda sama odgovoriš nešto kasnije kako ti to uništava život (na što sam ja u sebi izgovorio Kriste-Kralju). Ne mogu vjerovati što ti uništava život. Daj se saberi!
Pa da meni unistava zivot. Barem onaj seksualni

A nisam postavila to pitanje, nego muskom dijelu kako bi reagirali na to? Prihvatljivo ili neprihvatljivo? Vrlo jednostavno.
fleur defendue is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 22:07   #37
Ja ovdje ne vidim nikakav problem. Objasni čovjeku što je na stvari. Seksajte se i kada odlučiš da bi mogla svršiti lijepo počni drkat na tu maštariju, a on neka te promatra. Možda će mu biti i napeto pa i on počne drkat. Pa ćete s vremenom imati takav neki uvrnuti seks koji je samo vaš.

U slučaju da njega smeta da nakon seksa drkaš, onda ga promjeni jer očito niste kompatibilni.

I nađi novoga. Pa probaj s njim. Ako ne ide, opet novoga. Na pravoga ćeš naletjeti kad tad.

Najgore je seksati se sa nekompatibilnim tipovima
prasac-nelson is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 22:07   #38
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
pa cuj... da mi zenska kaze da nemre svrsiti i da ima neku fantaziju u kojoj ja ne mogu sudjelovati i pomoci, vjerojatno bih otperjao dalje. jer mi je velik dio uzitka njen uzitak i onaj tulav razbijen pogled nakon seve dok se trudi fokusirati i vratiti u sadasnjost. nesto je i do ega. ono, jebac svemira i to. viđe sto joj ucini.
Ok, fair enough cijenim iskren odgovor, i na kraju krajeva to sam i htjela cuti kad sam otvorila temu. tnx
fleur defendue is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 22:10   #39
Quote:
prasac-nelson kaže: Pogledaj post
Ja ovdje ne vidim nikakav problem. Objasni čovjeku što je na stvari. Seksajte se i kada odlučiš da bi mogla svršiti lijepo počni drkat na tu maštariju, a on neka te promatra. Možda će mu biti i napeto pa i on počne drkat. Pa ćete s vremenom imati takav neki uvrnuti seks koji je samo vaš.

U slučaju da njega smeta da nakon seksa drkaš, onda ga promjeni jer očito niste kompatibilni.

I nađi novoga. Pa probaj s njim. Ako ne ide, opet novoga. Na pravoga ćeš naletjeti kad tad.

Najgore je seksati se sa nekompatibilnim tipovima
Da, neka ih mijenjam kao carape. Steta sto njsam taj tip.

Jako tesko nadjem uopce nekoga tko me dovoljno pali da bi otisla s njim u krevet (znam, zajebana sam sva), i onda da ga odjebem samo tako jer nije prihvatio moju sjebanu seksualnost

Bolje da onda odmah odustanem i ni ne trazim nikog, prema tome.
fleur defendue is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 22:15   #40
Quote:
fleur defendue kaže: Pogledaj post
Da, neka ih mijenjam kao carape. Steta sto njsam taj tip.

Jako tesko nadjem uopce nekoga tko me dovoljno pali da bi otisla s njim u krevet (znam, zajebana sam sva), i onda da ga odjebem samo tako jer nije prihvatio moju sjebanu seksualnost

Bolje da onda odmah odustanem i ni ne trazim nikog, prema tome.
Vidi se da si nezrela. Seksualna kompatibilnost je najbitnija stvar u vezi. Veza bez kvalitetnog seksa ne može opstati, a kvalitetan seks je moguć samo ako su partneri kompatibilni

Da, mjenjaj ih ko čarape sve dok ne naletiš na tipa kojem će baš biti napeto da se ti nakon seksa izdrkaš na svoju maštariju.

Sebe ne možeš promjeniti. Ti ćeš zauvijek svršavati na taj način. Ali zato možeš naći nekoga kome će baš to biti skroz napeto.
prasac-nelson is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:44.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger