Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Hardver

Hardver Hardverske teme, sve osim pitanja, problema i oglasa.
Podforumi: Stolna, Prijenosna računala, Periferija

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.10.2017., 06:02   #1
Windows Xp mode na Windowsima 7

Imam problem, naime imam instalirane Windows 7 i virtual machine Windows Xp mode, sva radi Ok, Jedini problem je što mi ne pronalazi grafičku karticu, nego indtslira mi S3 Trio a ne prihvaća Nvidia Gforce 820m koja se nalazi na kompu. Napomena na sedmici sve radi, a u Xp modu čak i internet. Svaka pomoć dobro je došls, s Xp mod sam instalirao jer imam dosta starih programa koji ne rade na novijim sustavima
mikohr is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 23:08   #2
Ne razumijem se u virtualizaciju, ali ta gpu možda uopće nema drivere za XP? Izašla je 2014...
S druge strane na win7 nebih trebao imati problema sa njenim driverima
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 21:06   #3
Ja se isto slabo razumijem u virtualizaciju, ali po mom iskustvu virtualni strojevi obično ne vide pravi hardver, već neki svoj virtualni, tako da je to normalno.
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 15:33   #4
Quote:
mikohr kaže: Pogledaj post
Imam problem, naime imam instalirane Windows 7 i virtual machine Windows Xp mode, sva radi Ok, Jedini problem je što mi ne pronalazi grafičku karticu, nego indtslira mi S3 Trio a ne prihvaća Nvidia Gforce 820m koja se nalazi na kompu. Napomena na sedmici sve radi, a u Xp modu čak i internet. Svaka pomoć dobro je došls, s Xp mod sam instalirao jer imam dosta starih programa koji ne rade na novijim sustavima
po mojem ogranicenom znanju, sto se virtualizacije tice, gpu mislim da ne vidi virtualni stroj, nego prilikom postavljanja opcija za virtualnu masinu samo mozes odrediti kojiko vrama ces dodjeliti pojedinom virtualnom stroju
Fl@Tron is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:31.